medewerker personeeldienst Siiitenland(m/v) Bakker westeindef| ziekenhuis PERSONEEL personea Academisch Ziekenhuis Leiden HEINEKEN scholieren soneel PI personeel1pers§£& PERSONFFIpei >11 PERSOWEELreRSONEa secretaresse voor de hoogleraar medewerker medische registratie m/v part-time medewerkster verpleegkundigen Welkom bij ■v randstad uitzendbureau VERPLEEGKUNDIGEN OF ANAESTHESIE- ASSISTENTEN VERPLEEGKUNDIGEN medewerker buitendienst |hoofd van de praktijkopleiding administratief kommercieel medewerker (m/v) Datsun Nederland BV PEHjONEEtpefsonert J personetI personeel personeel Thorax-Chirurgic vac. nr. 220.J.10.29.LD Taak o.m.: - zelfstandig verzorgen van de correspon dentie; - verzorgen van de agenda; - notuleren van vergaderingen; - bijhouden van het medisch archief; - ontvangen van bezoekers en patiënten. Verlangd: diploma HAVO; goede kennis van de engelse taal. Bij voorkeur secreta- taresse opleiding en ervaring in een ver gelijkbare functie. Salaris max. 2451 bruto per maand. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. H. van der Zeep, tel. 071-147222, toestel 6708. Dienst Medische Registratie Bij deze dienst, die belast is met het ver zamelen, bewerken, beheren, bewaken en toegankelijk maken van medische gegevens, komt per 16 juli 1979 een vacature voor een vac. nr. 907.A.07.29.LD Taak: het in teamverband verrichten van o.a. de volgende werkzaamheden: - het verzamelen, bewerken en coderen van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van computer-eindstations, als mede het opvragen van selectieve patiënt gegevens uit het computerbestand. Verlangd: diploma VWO of HAVO met B-pakket en typevaardigheid; nauwkeurig heid en speurzin zijn voor deze functie noodzakelijke eigenschappen; kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris max. 2249 bruto per maand. Voor de volledig ingewerkte medisch regi- stratie-assistent(e) zijn er promotiemogelijk heden tot max. 2718 bruto per maand. (20 uur per week) Werktijden: 8-12 uur. vac. nr. 080.M.35.29.LD Taak: - het schouwen, verpakken en etiketteren van injectievloeistoffen; - het verrichten van eenvoudige typewerk zaamheden. Vereist: een goed gezichtsvermogen en een grote zorgvuldigheid bij het werk. Salaris 960,50 bruto per maand met een uitloopmogelijkheid naar 1058 bruto per maand. Coronary Care Deze afdeling omvat 18 bedden en is ver deeld in een acute en een sub-acute unit, alwaar de patiënten van opname tot ontslag begeleid worden. Een belangrijke taak van de verpleegkundige is om o.a. door middel van moderne appa ratuur, symptomen en complicaties te her kennen en zo nodig handelend op te treden. Tevens wordt ruime aandacht besteed aan de psycho-sociale begeleiding van zowel pa tiënten als hun familieleden in nauwe samen werking met andere hulpverleners. Binnenkort kunnen geplaatst worden vac. nr. 324.F.53.29.LD Verlangd: diploma A-verpleegkundige diploma Coronary Care en/of ruime ervaring op een soortgelijke afdeling. Salaris afhankelijk van ervaring max. 2586 bruto per maand, promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Informatie wordt gaarne verstrekt door Mw. S. Vilbach, Coördinerend Hoofdver pleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2249 of Mw. J. A. Wiersma-Traag, Personeels- consulente, toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. De personeeldienst Buitenland, die is gevestigd in Zoeterwoude verzorgt onder andere uitzending van voor namelijk technisch personeel naar buitenlandse vestigingen. Gezien de toename van de werkzaam heden kunnen wij op deze afdeling een medewerk(st)er plaatsen die enerzijds zal worden belast met werkzaamheden verbonden aan het reisbureau, zoals het boeken van reizen en de zorg voor de nodige visa. Anderzijds zal een aantal administra tieve taken verricht moeten worden zoals het typen van brieven en over zichten. Voor deze afwisselende funktie zoeken wij kandidaten op HAVO-niveau, die een redelijke kennis hebben van de moderne talen en in het bezit zijn van een typediploma. Ervaring op een reisbureau is nood zakelijk. Het salaris bedraagt f 2.167,— bruto per maand voor kandidaten vanaf 24 jaar. Dit bedrag is exclusief 8% vakantiegeld en een gunstige winstuitkering. Belangstellenden wordt verzocht mondeling of schriftelijk kontakt op te nemen met de heer R.H. Mak, Personeeldienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071) 81 42 15. direct (para) medisch werk voor: doktersassistente voor een ziekenhuis in Leiderdorp. H kele maanden. verpleegkundigen-a voor ziekenhuizen in Leiden en direkte omgeving. Alle diensten, voor korte en langere periodes. ziekenverzorgster Voor een instelling in Leiden. Alle diensten, voor langere periode. apothekersassistente Voor een ziekenhuis in Leiden, voor reorganisatiewerk zaamheden. Hele dagen, voor enkele maanden. Leiden, Kort Rapenburg 6,071 -14 95 41 Alphen a/d Rijn. Vondelstraat 18.01720-9 35 05 (alleen tussen 14.00 en 17.00 u) Aannemingsbedrijf G. van Duyn en Zn. B.V. Ambachtsweg 22-24 Katwijk aan Zee ADMINISTRATEUR (M/V) M.B.A./M.E.A.O.-niveau leeftijd 25 tot 30 jaar. Kennis van het I.B.M.-32 systeem wordt op prijs gesteld, maar is niet noodzakelijk. Sollicitaties te richten aan de directie van Aannemings bedrijf G. van Duyn en Zn. B.V. Gevraagd voor direkt Leeftijd vanaf 15 jaar. Schoon werk. U verdient bij ons minimaal f. 140,- netto per week. Aanvangstijd 08.00 uur. P. BAKKER B.V. De Engel/Lisse Akenvoorderlaan Lisse. tel. 02522 -19126. Voor onze afdeling ANAESTHESIE vragen wij enkele In teamverband wordt er gewerkt op 9 operatiekamers, waarvan 7 in een gesluisd complex en 2 in een open complex. De diversiteit van specialismen is groot; algemene chirurgie, gynaecologie, kaak- chirurgie, KNO, neurochirurgie, ortho pedie, plastische chirurgie, urologie. Wij zoeken verpleegkundigen, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverple ging A en een Anaesthesie-diploma of Anaesthesie-assistenten, die het N.Z.R.- diploma behaald hebben. Ook verpleegkundigen, die de anaesthesie- opleiding willen volgen, kunnen sollici- Voorts kunnen er op onze 2 VERKOEVER- KAMERS worden geplaatst Het werken op de verkoeverkamer gebeurt ln regelmatige diensten van 07.45 uur tot 16.15 uur of 09.30 uur tot 18.00 uur of 12.30 uur tot 21.00 uur. Wij zoeken verpleegkundigen, die in het bezit zijn van het diploma Ziekenverple ging A en bij voorkeur enige ervaring hebben. Voor nadere informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tele- a fonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 010-889898, w Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32,2512 VA Den Haag. B.V. Rentokil Chemie is een onderneming die zich bezighoudt met de bestrijding van ongedierte. Wij vragen een voor het uitvoeren van bestrijdingswerkzaamheden van ongedierte (faraomieren, kakkerlakken, muizen) in ziekenhuizen, restaurants en fabrieken. Heeft u rijbewijs BE? En als u woonachtig bent in of om Amster dam, dan staat eigenlijk niets in de weg, om even langs te komen of te bellen. Het adres is: B.V. Rentokil Chemie Vierhavenstraat 40-42 3029 BE Rotterdam T.a.v. de heer K. M. van der Winden Telefoon (010) 76 32 57 In ons verpleeghuis waar 53 psycho-geriatrische patiënten verpleegd worden, zoeken wij t.b.v. de teerling ziekenverzorgenden een (verpleegkundige B of A) De ca. 15 leerlingen volgen de theoretische opleiding aan de Centrale Opleidingsschool in Haarlem. Taken zijn o.a.: - Begeleiden van leerlingen, zowel idividueel als in groepsverband; - meewerken aan de integratie van theorie en praktijk; meedenken in beleid en organisatie van de opleiding. - Voor deze boeiende en zelfstandige funktie gaat onze voorkeur uit naar iemand met enkele jaren verpleeghuiservaring en gevoel voor het werken met jonge mensen. Salaris volgens C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Meer informatie wordt graag verstrekt door het huidige hoofd van-de praktijkopleiding Harriët Keizer. a t i Datsun Nederland is de li A| 5 B 1 'mPorteur van de bekende |[j H Tg Datsun automobielen uit s' Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto's in Nederland. Met sukses: steeds meer Datsuns rijden op de wegen. Daarom moet onze organisatie meegroeien. En om deze reden zoeken wij op korte termijn een Hij/zij dient binnen een team de nodige werkzaamheden zelfstandig te kunnen verrichten. Tot zijn/haar taak behoort o.a. het bijhouden van orders en voorraden, het verwerken van dealerresultaten, het assisteren bij het inklaren en het aanvragen van kentekens. Daarnaast bestaat er een veelvuldig (telefonisch) kontakt met de dealerorganisatie. Wij zoeken een man/vrouw in de leeftijd van 18-25 jaar, die in het bezit is van zijn/haar MAVO- of MEAO- diploma en beschikt over enige type-ervaring. Salaris, sekundaire arbeidsvoorwaarden en reiskosten vergoeding zijn goed te noemen. Tevens hebben we een goede studiekostenvergoeding. Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor informatie, tel. 02521-190 20, u kunt vragen naar de heer F.A. Bussen. Ook uw schriftelijke sollicitatie kunt u aan hem richten. Het adres is Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen 2 weken ontvangt u dan bericht betreffende uw sollicitatie.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20