^ei wIPlffi (para)medisch werk! technische medewerkers met MTS-elektrotechniek Als autobuschauffeur hebt u zeker werk dat goed betaalt PERSONEEL personeel r Academisch Ziekenhuis Leiden chef bewaking lokatie Sassenheim commercieel/administratief medewerker BAKKER SNACKS part-time verpleegkundigen Woont u in of in de omgeving van Leiden? PEttONEEiP«*onM< auii kva-a PERSONEEL >**«1 LIMUIW.U. 1 9 personnel pERSChEEL peroneal Sikkens bv ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambachtelijke, industriële en partikuliere doeleinden. Voor de lokatie Sassenheim (1350 mede werkers), bestaande uit een viertal sektoren nl.: laboratoriumsektor, produktiesektor, verkoop Nederland-sektor, kantorensektor zoeken wij een chef bewaking (dagdienst). De chef bewaking is verantwoordelijk voor het toezicht op de juiste uitvoering van werkzaamheden, zoals: het checken en regelen van al het binnen komende en uitgaande verkeer, het kontroleren van de terreinen en gebouwen, het naleven van de bedrijfsregels. Hij geeft hierbij leiding a in 4-ploegendienst. i 11 medewerkers Funktie-eisen: opleiding op MAVO-niveau, EHBO-diploma, U.B.B. (voorkeur N.B.O.B.)-diploma. Ervaring met brandweeraangelegenheden strekt tot aanbeveling. Naast bovengenoemde eisen wordt van de chef bewaking verwacht, dat hij enige kennis heeft van de moderne talen, maar vooral dat hij ervaring heeft in dit werk. Voor inlichtingen kunt u bellen: (01711) 82084. Als u interesse heeft in deze funktie, neem dan kontakt op met de Personeelsdienst Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, t.a.v. de heer F.J.M. Bus. Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN Voorstraat 70 tel. 071-149745 2225 ES KATWIJK (Administratief en (Para)mediscfl tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Uithoorn Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 Luba* Uitzend hm) Hum—J Datsun Nederland is de importeur van de bekende Datsun automobielen uit 'Vis6, DATSUN NEDERLAND zorgt als importeur met haar 180 dealers in het land voor de verkoop van de bekende DATSUN automobielen. Met succes: steeds meer DATSUNS rijden op de wegen. Daarom moet ook onze organisatie meegroeien. Voor een optimale service-begeleiding is een onderdelenvoorzicning noodzakelijk. Voor onze afdeling ONDERDELENVOORZIENING zoeken wij op korte termijn een Wij denken aan een enthousiaste en initiatiefrijke man van niet ouder dan 30 jaar, met een basisopleiding op het niveau IVA Driebergen en mogelijk enige ervaring in de autobranche, gericht op de problematiek van de onder- delenvoorziening. Onze nieuwe man zal zich in eerste instantie moeten oriënteren in alle binnen deze sector liggende werkzaamheden en invloeden, waarna hij naast een deeltaak de mogelijkheid krijgt om zich verder te ontwikkelen binnen het gehele gebeuren van de onderdelenvoorziening. Daarvoor is de aanwezigheid van een gedegen (vak opleiding, doorzettingsvermogen en de wil om een carrière op te bouwen, zonder meer vereist. Wij zorgen voor een adequate opleiding. Wanneer u meent dat bovenstaande op u van toepassing is, nodigen wij u uit een uitgebreide sollicitatiebrief naar ons te sturen. U dient bij voorkeur woonachtig te zijn in de regio Lisse, daar huisvesting op huurbasis lastig is. Wilt u nadere inlichtingen, dan kunt u contact opnemen met de personeelschef, de heer F.A. Bussen, telefoon 02521-1 90 20. Schriftelijke reacties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Het adres is Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen 2 weken ontvangt u dan bericht betreffende uw sollicitatie. Datsun Nederland BV Zoek je een leuke zelfstandige baan Ben je 18 jaar (mannelijk) Jan Bakker"snacks", Herenstraat 64, Voorhout. Inl. 02522-10073. :Bakker Isolatiepaviljoen Op deze afdeling waar voornamelijk patiën ten met aplastische anaemie en leukemie omgekeerd geïsoleerd verpleegd worden (op namecapaciteit is max. 5 patiënten) ontstaat per 1-9-1979 plaatsingsmogelijkheid voor vac. nr. 073.F.53.29.LD 24 of 32 uur per week. Alle diensten (8 uur per dienst). Op collegiale wijze wordt in een klein team gewerkt, dat nauwe contacten heeft met pa tiënten en familieleden. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt verwachten wij van u, dat u in het bezit bent van het diploma A verpleegkun dige. Salaris max. 2586 bruto per maand (full time basis). Na gebleken geschiktheid is aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige mogelijk. Tijdelijk kan woonruimte op Nieuweroord worden aangeboden. Voor nadere informatie en bezichtiging van de afdeling kunt u contact opnemen met mw. Zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, telefoon 071-14 72 22, toestel 2783. Tevens kunt u inlichtingen inwinnen bij mw. J. A. Wiersma- Traag, personeelsconsulente, toestel 2720. U komt tc werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8cr- U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het telefoondistrict 's-Gravenhage verzorgt voor haar ruim 400.000 klanten het transport van vele miljoenen gesprekken naar bestemmingen waar ook ter wereld. De Buitendiensten de Huistelefoondienst verzorgen het installeren van de apparatuur bij de klanten. Deze apparatuur kan van eenvoudige tot zeer complexe samen stelling zijn. De Binnendienst verzorgt door bewaking en onderhoud van de schakel middelen, de hoge kwaliteit van de telefoon centrales. Voor plaatsing op deze afdelingen zoeken wij enige enthousiaste MTS'ers elektrotechniek. Buitendienst Na de inwerkperiode zal uw functie kunnen bestaan uit: het projecteren van telefoon- kabelnetten of werkvoorbereidingstaken t.b.v. de werkuitvoering. Huistelefoondienst Na de inwerkperiode wordt u belast met het monteren of wijzigen van de schakelmiddelen van eenvoudige tot meer geavanceerde huis- telefoonapparatuur met de daaraan gekoppelde hulpapparatuur. Voor het indienststeilen test u de geplaatste apparatuur. Binnendienst Na de inwerkperiode wordt u belast met het testen van de schakelmiddelen d.m.v. ónder- zoekapparatuur. U analyseert de storings- en testgegevens en verricht aan de hand van de verkregen resultaten het onderhoud. Onze wensen leeftijd max. 27 jaar; diploma MTS-elektrotechniek; bereidheid tot en in staat zijn om interne opleidingen te volgen; de opleiding is afhankelijk van uw kennis en ervaring. Wat wij u bieden interessant werk; kansen op een goede toekomst; salaris volgens rijksregeling; tenminste 21 werkdagen vakantie per jaar en een vakantietoeslag van 8%. Uw plaats van tewerkstelling is afhankelijk van de functie die u gaat uitvoeren. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid om met managementtaken te worden belast. Er zijn vacatures in alle vestigingsplaatsen van het telefoondistrict. De sollicitatie Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen onder de nummers (070)70 26 01 en 70 46 06. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Telefoondistrict 's-Gravenhage Afdeling Personeelsvoorziening Antwoordnummer 56 2500 VB 's-Gravenhage TELEFOONDISTRICT 's-GRAVENHAGE Dan hebben wij voor u een baan als buschauffeur. Een zekere baan. En een boeiende baan, want u komt met veel mensen in aanraking. Bovendien een baan waar een behoorlijke beloning tegenover staat. En uitstekende sociale voorzieningen. En 8% vakantietoeslag. En vrij vervoer op ons lijnennet voor u en uw gezin. U kunt solliciteren als u tus sen de 21 en 35 jaar bent en het rijbewijs B-C-D-E bezit. Wanneer u voor dit werk geschikt bent, leiden wij u in het bedrijf op tot zelfstandig buschauffeur Wilt u meer weten, vul dan de bon in. Opsturen aan NZH. antwoordnummer 317. 2000 VC Haarlem. U hoeft geen postzegel op de enveloppe te plakken. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Haarlem. Bon Adres Plaats.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16