Connv v. Bentum geeft zwemstrijd nog enige glans Friese zeilers na nieuw verlies nog optimistisch Toernooi in Hillegom sterk bezet Van der Wiel klopt Enklaar in Amsterdam OOSTENRIJKER OP PROEF BIJ SPARTA Samen met Fred Eefting Vierdaagse met ruim 17.000 wandelaars DINSDAG 17 JULI 197 WARMOND - Ook de Fries Harry Amsterdam heeft gis teren in de strijd om de Hol land-Friesland beker niet kunnen verhinderen dat de Hollanders net als op de eer ste dag van de Kaagweek minder punten behaalden dan de Friese equipe. Werden de Noordelingen afge lopen weekeinde maar met mininiem verschil (26 3/4-28) verslagen, gisteren verzamel den de Friezen 30 3/4 punten en hun tegenstanders slechts 24 punten. Een ruime over winning, die nog groter had kunnen uitvallen als Harry Amsterdam tijdig ingelopen had kunnen worden. De Fries, die vorige week op het Braassemermeer Nederlands kampioen in de Regenboog klasse werd, legde bij het ronden van de eerste boei echter al de basis voor de eer ste plaats en stond die ook niet meer af. Hij hoorde zelfs bijna anderhalve minuut eer der dan de nummer twee, Hein de Goederen, het finish- sein. Even overwogen de Nederland se kampioen en zijn twee be manningsleden nog om zich met hun boot 'Gravin van Haamst' te laten terugzakken om vervolgens de andere ploeggenoten te helpen. "Want in principe doet het er toch niet toe hoe je aan komt'' meent Amsterdam "maar ik kon niets aan afstopwerk doen, want achter mij zaten alleen vier boten van de Hol landers". Hoewel de Friezen vorig jaar bij de tweede race voor de Hol land-Frieslandbeker de toen opgelopen achterstand al weer goed maakten, staat de ploeg van teamcaptain Am sterdam inmiddels al met acht punten achter. Harry Amsterdam, die het noorder- lijke gewest voor het derde jaar onder zijn hoede heeft, gelooft ondanks die achter stand, dat zijn ploeg ook dit jaar weer aan het langste eind zal trekken. Hij:"Als we dins dag (vandaag) en woensdag wat wisselende plaatsen be zetten dan kunnen we elkaar vandaag tenminste naar vo ren loodsen. Vandaag kwam het er niet van". De Sneeker, die zijn equipe als team ster ker vindt opereren dan die van Hein de Goederen geeft grif toe dat de Hollanders niet met de sterkste formatie aan de Kaagweek deelnemen. "In Friesland wordt het als een hele eer beschouwd om uit te komen voor het zeilteam. Hier is het echter een stuk moeilijker om een goede ploeg samen te stellen. Er zou hier dan ook een veel betere formatie aan de Kaagweek kunnen deelnemen". Een ander probleem die bij het vormen van een aanvaardba re ploeg om de hoek komt kijken is de beschikbare tijd. De Frieslandcaptain verkeert in de gelukkige omstandig heid dal hij leraar Nederlands is op een HAVO en derhalve in het zeilseizoen veel vrij is. Anderen moeten echter wil len ze ieder jaar deelnemen aan de wedstrijden voor de Holland-Frieslandbeker bij na hun gehele vakantie daar voor opofferen, want buiten het vijf dagen durende eve nement moet er met de boot ook nog naar de startplaats gevaren worden. De Friese p'oeg vertrok bijvoorbeeld al vorige week donderdag uit hoge Noorden om tijdig op de Kagerplassen te kunnen zijn. Amsterdam die ooit nog eens in een Soling hoopt te varen ("Dat is een hartewens") geeft voorts ook toe dat het varen in een Regenboog niet voor ie dereen is weggelegd. Alleen de prijs al (de kosten van een zelfgemaakte boot bedragen ongeveer 40.000 gulden) schrikt velen af om in een zo'n schip te stappen. "Het kopen van een Regenboog is dan ook maar voor een beperkte groep weggelegd", bekent hij "maar gelukkig zijn er ook goedkopere boten, zodat zei len niet helemaal een elitaire sport is". HERMAN POOS De belangrijkste uitslagen van de tweede wedstrijddag van de Kaagweek zijn: Regenbogen: Holland-Fries land: 1. Amsterdam (F)., 2. De Goederen (H)., 3. Bulk (H)., 4. De Groot (H)., 5. Theunissci» (H)., 6. Donker (F)., 7. De Vries (F)., 8. Hettinga (F)., 9. Van Drooge (F)., 10. Freeh (H). Holland 24 pnt - Friesland 30 3/4 pnt., stand na twee wed strijden: Holland 50 3/4 pnt - Friesland 58 3/4 pnt. Jeugdboot: 1. Eoe van der Spek, 2. Wouter Han, 3. Jan- Hubert Hulsker. Cadet: 1. Fia Sanders., 2. Insinger. 420: I. Groenendijk., 2. Wallage., 3. Veldman. Flying Junior 1. Verwaal (Hartman de win naar van zaterdag werd ge diskwalificeerd). Solo: 1. Van Staveren, 2. Homburger, 3. Wessels. Stern: 1. Trompen, 2. Dagelet, 3. Zweers. Vaurien: 1. "feeling, 2. Smits, 3. Ktssel. Yngling: 1. Marlies Hoek. Spanker: 1. Sikking, 2. Koe nen, 3. Tijssen. Randmeer 1. Koot, 2. Zevenboom. Vrij heid: 1. Krol, 2. Vermeulen. Pampus: 1. Van Tongeren, 2. Neeleman, 3. Schuld. Regen bogen: 1. Heineke, 2. Amster dam, 3. De Groot. Laser 1. Van der Steene, 2. Wulffers, 3. Necierveen. Olympia-Jollen: 1. Por, 2. Möllers, 3. Kraan. Twaalf-Vcetsjollen: 1. Rolf von den Baumen, 2. Daan Daniels, 3. F.H. Daniels. Op timisten: 1. Cosijn, 2. Engel- bert, 3. Hofkamp. 16 m2: 1. Van der Lee, 2. Van der Kooy, 3. Willemsteijn. AMERSFOORT (GPD) - Eindelijk is er een zwemtalentje ontluikt Lang heeft bondscoördinator Bert Sitters ge wacht op de doorbraak van de jeugd, maar jaar op jaar moest de verantwoordelijke man van de nationale zwem- selectie vaststellen dat de zgn. veelbelovende jongeren nauwelijks door de puberteit heen kwamen. Gisteren echter doorbrak de 13-jarige Conny van Bentum uit Bar- neveld deze slechte traditie Met haar overwinning op de 100 m rugslag in de verrassende tijd van 1.05,40 liet zij gevestigde namen als Monique Bosga, Annelies Maas en Enith Brigitha achter zich. Met de dubbele verbetering van het nationale record op de 400 m wisselslag van Fred Eef ting kreeg de derde dag van het gemoedelijke familiefeestje van de KNZB in Amersfoort toch nog enige glans. Onverwacht kwam de doorbraak van Conny van Bentum niet. Voorzichtig gepusht door haar trainster Rian Smit kroop zij jaar na jaar dichter naar de top en in de afgelopen maanden mocht zij enkele keren ook de sfeer van de nationale ploegen proeven in in terlands. Maar Rian Smit, een 24- jarige ClOS-lerares met als spe cialisatie zwemmen, is uiterst behoedzaam waar het haar pupil betreft. Dat was al zo tijdens de Speedo-jaargangfinales, de win terkampioenschappen voor de jongste jeugd. Slag voor slagjaar na jaar mocht zij het zoet der overwinning smaken, maar alles gedoseerd, nooit geforceerd. Zondag bijvoorbeeld waren haar tijden op de 100 m vlinderslag en de 400 vrijeslag voldoende voor Finaleplaatsen, maar in die eind strijd ontbrak haar naam onder de deelneemsters. Bewust had haar trainster haar daar niet voor ingeschreven. Fors Maar gisteren stond de voor haar leeftijd vrij forse Barneveldse wel op de startblokken en nog wel met de snelste tijd uit de series (1.05,77). Dit ondanks haar trai ningshandicap van de winter. Want doordat het zwembad in Barneveld afbrandde, moest zij voor de broodnodige trainings- arbeid tussen haar atheneum huiswerk door naar de zwemba den in Ede en Putten. Zeven maal per week, uitgezonderd de zon dag. die voor haar min of meer heilig is. Na de kringkampioenschappen, toen de schooltijd ten einde liep, werd de training opgevoerd tot tweemaal per dag een fors aantal kilometers. De basis bleek vol doende. Zo'n 70 m lang zag het er in de eindstrijd naar uit dat de toch weer sterk terugkomende Monique Bosga met de eer zou gaan strijken, maar met een for midabele eindsprint maakte de Barneveldse haar belofte volle dig waar. De klokken bleven stil staan op 1.05,40, en dat was toch onder de door Rian Smit ver wachte tijd van 1.06,0. Slikken Met name voor Bert Sitters is dit ontluikende talent een welkome verrassing in de reeks teleurstel lingen die hij op de eerste twee dagen te slikken kreeg. Hij was er al een beetje van uitgegaan dat Conny van Bentum een poten tiële kandidaat voor Moskou zou zijn. Een gedachtengang die nog niet geheel werd en wordt gevolgd door Rian Smit. „We hadden voor volgend jaar gerekend op de Eu ropese jeugdkampioenschappen, toch ook een belangrijk evene ment. Maar nu weet ik het eigen lijk niet meer. Het liefst zou ik de Olympische Spelen zo'n twee jaar verplaatsen, maar dat kan na tuurlijk niet. Haar ontwikkeling is wat sneller gegaan dan ik had verwacht. We moeten nu de za ken nog maar eens op een rij zet ten en kijken waaraan we de voorkeur geven" Een tweede verrassing was op nieuw het knappe zwemmen van Monique Bosga. Slechts 0,6 sec na Conny van Bentum tikte zij aan en die tijd was voor trainster Marianne Heemskerk een pure opluchting. „Ze was een beetje bang voor die finale. In de series (1.07,71) durfde zij ook niet voluit te gaan. Zij heeft bij het keerpunt nog altijd de angst met haar hoofd tegen de bassinrand te bot sen, reden waarom zij fracties van AMERSFOORT - Tijdens de Ne derlandse zwemkampioen- schappen, die in het Amers- foortse sportfondsenbad wor den gezwommen is Petra Hoek van de Katwijkse zwemvereni ging ZPC eerste geworden in de B finale 100 m rugslag. De Kat wijkse zette een tijd neer van 1.08.64. Zijl/LGB zwemmer Edward Maasdijk eindigde als zevende op de 200 meter vrije slag. De Leidenaar noteerde een tijd van 1.59.83. een seconde verliest. Maar ge lukkig ging het ditmaal prima, met haar tijd ben ik dik tevreden Het is ook goed voor haar zelfver trouwen en dat laatste is een fac tor die van groot belang kan zijn voor haar ontwikkeling in de toe komst" Fred Eefting steekt zijn duim omhoog na zijn recordrace op de 400 meter wisselslag. Links Gerard Smit, die tweede werd, rechts Fred Vollebergh. Vrolijk Marianne Heemskerk had trou wens meer redenen voor een vro lijk verhaal, want Fred Eefting liet zich op deze derde dag even min onbetuigd. Nog altijd belast met een dikke laag overtollig vet produceerde de Utrechtse part time zwemonderwijzer in de se ries een niet onverwacht record op de 400 m wisselslag. De tijd van 4.36,65 leek echter nog onder zijn kunnen te liggen, want in de eindstrijd haalde hij daar nog zo'n 1,8 sec vanaf (4.34,82). Dat tweede record was eigenlijk een beetje een revanche op zich zelf. Hij loerde namelijk ook nog op een triomf op de 200 m vrije slag, maar daar moest hij zijn di recte concurrenten Henk Elzer- man en Kees Vervoorn voor laten gaan. „De eerste 100 m wilde niet erg. Ik zag ze wel weglopen, maar ik had er geen antwoord op. Op de tweede 100 m kwam ik nog wat dichterbij, maar de afstand bleek toch te groot om te overbrug gen". Getrokken door een sterke start van Kees Vervoorn (tussentijd 56,06) finishte zijn clubgenoot Henk Elzerman als eerste in de redelijke tijd van 1.55,01. Met het oog op de Olympische Spelen in Moskou is ook de totaaltijd van de snelste vier (Elzerman, Ver voorn, Eefting en Smit) interes sant, maar de optelsom van de es tafette komt uit op 7.43,80 en dat is nog vijf seconden boven de richttijd voor een viermaal 200- m-kwartet. Met nog een jaar te gaan lijkt dit geen hopeloze op gave voor deze zwemmers. Hopeloos Wel hopeloos staan de vlinderslag dames ervoor. Winnares Anneke van Kraay tikte weliswaar in 2.19.92 met royale voorsprong aan, maar van de Moskou-limiet bleef zij ruim vijf seconden ver wijderd en dat is voor dit PSV- zwemstertje erg veel. Laat staan voor Ineke Ran, de struise Am sterdamse, die op haar specifieke onderdeel met 2.23,39 genoegen moest nemen met een derde plaats, nog achter de Zwemlust- pupil Berber Kamstra (2.23,25). Ineke Ran is zo'n voorbeeld van een meisjë dat ondanks haar 17 jaar nog steeds niet haar belofte heeft ingelost. In de estafette sneuvelden nog twee records. Een nieuwe seniorentijd op de viermaal 100 m brachten de meisjes "an AZ en PC met 4.03,86 op de klokken. Bij de jongens bleef het kwartet van HPC uit Heemstede met 3.47,57 onder de bestaande toptijd van de aspiran ten. AMSTERDAM (ANP) - De Hongaar Sax en de Tsjechoslo- waak Hort hebben na de vierde ronde van het internatio nale schaaktoernooi in Amsterdam in de grootmeesters- groep A de leiding met 3,5 punten. Beide spelers kwamen gisteren met zwart tot winst. Sax versloeg de onderaanstaande Joegoslaviër Sahovic en Hort gaf Torre uit de Filippijnen, die op de voorlaatste plaats staat, geen kans. De Tsjechoslowaak Smejkal moest voorlopig een stapje terug doen. Hij speelde met zwart remise te- Snelschaken in Katwijk KATWIJK - Morgenavond is het Katwijkse strandpaviljoen Willy Zuid trefpunt van de verwoede snelschakers die zichzelf ook in de zomer geen rust gunnen. Om kwart voor acht start daar n.l. het eerste treffen uit een serie van vier badgastensnelschaaktoer- nooien. Inzet is traditiegetrouw buiten andere prijzen in natura, het vaatje haring en de totaalprijs voor de speler die de beste presta ties over het geheel levert. De ter beschikking staande be denktijd bedraagt 5 minuten, het speelsysteem is 9 rondes 'Zwit sers' met vervolgens herindeling in finalegroepen Woensdag 25 juli speelt men in paviljoen Fok de Best. op 1 augustus in Westei - kim, terwijl op 8 augustus Willy Noord de rij sluit. gen Gennadi Sosonko. Achter Smejkal bezet Hans Ree de vier de plaats op de ranglijst. Hij kwam remise overeen met de Amerikaan Lein. Ree heeft 2.5 punten en wordt gevolgd door het trio Byrne (VS), Donner en nationaal kampioen Ligterink met 2 punten. In de grootmeester groep B ver sterkte de Cubaan Hernandez zijn leidende positie door een overwinning op de Oostenrijker Hölzl. Hij heeft 3,5 punten en een punt voorsprong op Cor van Wij- gerden, die remise speelde tegen de Bulgaar Spassov. Leidenaar V.d. Wiel won van Enklaar en be zit een gedeelde derde plaats. De uitslagen van de gisteren ge speelde partijen voor de vierde ronde zijn: GROOTMEESTERGROEP A: Ree (Ned)-Lein (VS) llt-llx, Stean (Engi- Ligterink (Ned) '/t-'/a, Andersson (ZweHFarago (Hon) 1-0, Sahovic (Jsl)-Sax (Hon) 0-1. Torre (Fil)-Hoit (Tsj0-1Soso n ko N ed )-Smej ka I (Tsj '/ï-'/k, Byrne (VS)-Donner (Ned) 'Ix-Vx. Stand 1/2. Sax en Hort 3'/a, 3. Smejkal 3. 4. P.oe 2'/a, 5/7. Byrne, Donner, Ligterink en Andersson 2, 9/12. Farago, Lein en Stean l'/a, 13. Torre 1,14. Sahovic 'lx. GROOTMEESTERGROEP B: Spassov (Bull-Van Wijgerden (Ned) '/a-'/ 2. Van der Sterren (Ned)-Nemet (Jsl) '/a-'/a, Baljon (Ned)-Dolmatov (Sov) ''a- '/a. Hernandez (Cuba)-Holzl (Oos) 1-0, Van Riemsdijk (Bral-Bohm (Ned ''a-1' a. Enklaar (NedHVan der Wiel (Ned) (l-l, Shamkovich (VS)-La.igevveg (Ned) 0-1 NIJMEGEN - Ruim 17.000 wandelaars zijn gisteren van start gegaan in de 63e Vier daagse van Nijmegen. Het zijn er iets meer dan vorig jaar: 17.069 tegen 16.144 in 1978. In alle vroegte, om kwart over vier vanmorgen trokken de eerste deelnemers over de Waal in noordelijke richting. Via de plaatsen Bemmel, Houtakker. Elden, Driel, Eist, Lienden, Valburg en Oosterhout keren zij aan het einde van de dag in Nij megen terug. De grootste belangstelling ging gisteren uit naar de 53 Vier- daagse-lopers uit Japan. Zij waren gisteren via Tokio naar Schiphol gevlogen om aan de Vierdaagse deel te ne men. Wandelen is in Japan een veel beoefende tak van sport. Naar het voorbeeld van de Nijmeegse Vierdaagse zijn in november van het vorig jaar in Japan voor het eerst internationale, driedaagse wandelmarsen georgani seerd. Het ligt in de bedoeling van de Japanse Wandelsport bond om van deze internatio nale driedaagse een jaarlijks terugkerend evenement te maken De Vierdaagse werd gister avond officieel geopend met een vlaggenparade in het sta dion De Goffert. De opening werd bijgewoond door minis ter-president Van Agt en zijn vrouw. Alle energiebeperken- de maatregelen ten spijt landde de premier met een helikopter op het veld van de voetbalclub NEC... John van der Wiel. Stand na vier ronden: 1. Hernandez 3'/a, 2. V.d. Sterren 2'lt en 1 afg., 3/4 V. Wijgerden en V.d. Wiel 2'/a, 5. Dolmatov 2 en 1 afg., 6;9. Enklaar, Shamkovich. Nemet en Van Riems dijk 2, 10/12 Sp issov, Langeweg en Bohm »/a. 13. Hoi/1 1. 14. Baljon ',a. TENNIS - Het Nederlandse meis jesteam heeft gisteren in Spa de laatste wedstrijd voor haar groep in het tennistoernooi om de An nie Soisboultbeker met 1-2 van Australië verloren. Nanette Schutte, die de geblesseerde Ma rianne van de Torre (spiertje ver rekt) verving, verloor van de Au stralische Pratt met 6-8, 2-6, en Marcella Mesker versloeg Tobin, die bjü de stand 6-2, 3-1 de strijd staakte. In het dubbelspel verlo ren Schutte en Mesker met 2-6, 4-6 van Pratt en Little. WARSCHAU (ANP)-De Poolse voetbaEers zullen in het volgende seizoen volgens een vaste salarisschaal worden betaald voor hun sport. Het ministerie dat zich bezighoudt met sport heeft gisteren bekend gemaakt dat er een schema voor de betaling van spelers van clubs in de eerste en tweede divisie gehanteerd zal worden. Ben Schubert verhuist van FC Utrecht naar het Dordtse DS'79. Schu bert wordt voor een periode voor één jaar aan de eerste divisieclub uitgeleend. De voorstopper, die aanvankelijk voor het betaalde voetbal was afgeschreven, is door een ingreep van de Hilversumse arts Hei mans toch weer zodanig hersteld dat spelen op het hoogste niveau mog lijk is. De 27-jarige Oostenrijker Wolfgang Schwartz speelt de komende weken op proef bij het Rotterdamse Sparta. Deze van Wacker Innsbruck afko mende speler, die zowel rechts als links in de spits kan spelen, zal meereizen naar Benidorm, waar de eredivisionist aan een toernooi deel neemt. Het Nederlandse UEFA-jeugdteam heeft gisteravond tijdens het vier- landen toernooi in Assen met 3-2 gewonnen van Noorwegen. Bij de rust was de stand 1-1. In de andere wedstrijd speelden Polen en Denemarken gelijk: 1-1. LEIDEN - Van de twee B- toer nooien in het Leidse circuit, die deze week worden gehouden, in Katwijk van de Katwijkse LTV en in Hillegom van de TC-Hille- gom, is vooral Hillegom sterk be zet. De geplaatste spelers in het herenenkel B zullen zich stevig moeten inspannen om hun plaat sing waar te maken. Het gaat om Alfred Gelevert, Bob van Overbeeke, Herman van der Capellen en Harry Verdegaal, die respectievelijk als no 1, 2, 3, 4 in het wedstrijdschema staan. Niet geplaatst werden de Indiër Vij- ayk, de Duitser Stapelbrock, de tweede jeugdspeler t/m 16 jaar van Brabant, Arthur Vloemans en Benjamin Ruysenaars. Laatstgenoemde zette gisteren de Engelsman Edwards met 6-1,7-5 opzij en toonde met die zege aan dat met hem ernstig rekening moet worden gehouden. In het herendubbel B moeten de win naars van het toernooi in Lisse, Blammendaal/Pasma, al direct in de eerste ronde alle zeilen bijzet ten om in het toernooi te blijven. Zij ontmoeten namelijk het ge duchte koppel Stapelbrock/ Vloemans. Als eerste paar prijkt op de lijst van deelnemers in dit nummer de combinatie Alfred Gelevert/Jon Asselbergs. Bij de dames in B zal pas in de laat ste ronden, met name in de halve finale strijd mogen worden ver wacht. Geplaatst werden als no 1 en 2, respectievelijk Edith Lem- beck en Annette Meininger. OI laatstgenoemde de finale inder daad zal bereiken is een grote vraag. Zij zal daarvoor de winna res van het damesenkel B en C in Lisse, Petra Wessels moeten kloppen. Misschien dat zij daarbij ongewilde assistentie krijgt van Petra Wes sels eigen publiek. In eigen huis acteren legt doorgaans een zware druk op de Leidse spelers en speelsters. Ook in het herenenkel C, met een lijst van 128 deelnemers, zullen de puntjes voor de geplaatste spelers duur worden gekocht. Geplaatst werden Leon Jansen en Marcel Dijkman. Niet ge plaatst werden de winnaar van het toernooi in Lisse, Eytel Ho- man, Wouter Kuyk, Leon Daa- men en Jan Ruysenaars. Bij de dames lij kt Petra Wessels, als no 1 geplaatst, geen problemen te zullen hebben weer een toernooi zege te laten noteren. Als no 2 wordt in de finale verwacht Em my Grooi'f. Van de twee speel sters, die roet in het even kunnen gooien, Annette van Eederen en Annette Karl, werd gisteren An nette Karl al uitgeschakeld. Zij verloor net 4-6, 4-6 van Sylvia Blickman. Katwijk In Katwijk staat de Roomburger Bub van der Zee als no 1 geplaatst in het herenenkel B met als no 2 zijn teamgenoot van Roomburg 1, Marinus Brooshooft. Andere kanshebbers, zij het niet ge plaatst, zijn Jon Visbeen, A. Kor- tekaas en Gerard Iwema uit Gro ningen. En verder zijn er in Kat wijk natuurlijk ook weer de Duit se vakantiegasten, van wier ten- niscapaciteiten wein g bekend is, behalve dat zij doorgaans lager inschrijven dan zij gezien hun speelsterkte mogen. Met de wedstrijdleiding zijn in Katwijk wat dit betreft de spelers en uiteraard de bondsgedele- goerde benieuwd naar de presta ties van Naundorf en F. Dröge. In het herenenkel C zijn geplaatst Hans Tonjann en A. Rombouts. Outsider Piet Guyt, werd giste ren al uitgeschakeld door Tho mas de Mooy, 7-6, 7-6. In het C-toernooi in Alkemade werden in het herenenkel C ge plaatst Huizinga van Leeuwen- bergh, H. van Tongeren, S. Wa lenkamp en W. van Dilst. Niet ge plaatst werd de winnaar van het toernooi in Ter Aar, Henk van der Berg. Gisteren klopte Van der Berg evenwel in solide stijl Leo van Tongeren, 6-4, 6-3. Stan Wa lenkamp gunde Smulders in zijn eerste partij in dit toernooi geen spel, 6-0, 6-0 en dat deed Huizin ga ook niet tegen Th. de Mooy, 6-0, 6-0. Een verrassing was gis teren de uitschakeling van de no 4 geplaatste Wim van Dilst (die duidelijk weinig op de baan staat) door Jan van Veen van de tennis duels Alkemade, 4-6, 3-6. FRANK BONTE

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10