BË DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: teidoii PERSONEEL ervaren vertegenwoordiger merchandiser 0 Beecham Products bv soneel PERSONEEL verkoper/verkoopster ervaren landmeetkundig tekenaars aankomend en leerling landmeetkundig tekenaars verph®s URN ULUCCSH 5LUQTM RU5TËN SURCM medewerker centrale afwas en onderhoud van de centrale keuken f 175,- zakgeld per maand een SCHOLIER van ca. 16 jaar ERVAREN LERAAR A.V.0. Medewerker Archief Een goede vertegenwoordiger is de adviseur van zijn cliënt! METSELAARS EN TIMMERLIEDEN vriendelijk meisje /joordefflo administratief medewerker (m/v) administratief medewerk(st)er documentalist/biblio theekassistent (m/v) Albrecht Aldi-Markt is een onderdeel van de Albrecht organisatie, één van de grootste levensmiddelengroepen in Europa. En wij brei den nog steeds uit. Logisch dat ons personeel daar wel bij vaart. Voor ons filiaal te Leiden, Lange Gracht 63 zoeken wij tevens vervangend filiaalleid(st)er die op een prettige en vlotte wijze met onze klanten kan omgaan. Na een gedegen inwerkperiode zult u namelijk worden belast met kassawerkzaamheden, het bijvullen van goederen en het zelfstandig verzorgen van volledige taken die u worden toevertrouwd. Boven dien zult u als assistent(e) van de filiaalleid(st)er werkzaam zijn. Op de vrije dagen en bij vakantie van de filiaalleid(st)er zult u het filiaal leiden. Wij vragen: Goede getuigschriften of referenties eventueel in andere branches verkregen. Verder kunt u bij ons alles leren wat nodig is, want u wordt door een ervaren kracht planmatig ingewerkt. U behoeft dus geen specifieke kennis als verkoper/verkoopster te hebben. De ideale leeftijd ligt tussen de 20 en 35 jaar. Wij bieden: Een functie met zelfstandige en duidelijke bevoegdheden. Een prima salaris en reiskostenvergoeding. Heeft u belangstelling? Neemt u dan kontakt op met de heer Krijgsman. U kunt hem 's avonds na 20.00 uur bereiken onder tel. nr. 03438-44 37. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tot Albrecht Culemborg B. V., Postbus 147,4100 AC Culemborg, t. a. v. afd. Verkoop. jp2 flra ingenieursbureau voor hr®k ejjP geotechniek en geodesie Wegens uitbreiding van de werkzaamheden van onze divisie geodesie zijn er op ons hoofdkantoor te Leidschendam de volgende vacatures ontstaan: Taken: het verwerken van kadastrale gegevens het vervaardigen van grootschalige kaarten uit veldgegevens en fotogrammetrische karteringen het uitvoeren van grondslagberekeningen. Vereist: een opleiding op c.t.o. niveau. die: naar hun opleiding, ervaring en aanleg zullen worden belast met één of meer van de hieronder volgende werk zaamheden vervaardigen van grootschalige kaarten uit terreinmetingen en fotogrammetrische karteringen het nauwkeurig intekenen van kabels en leidingen. Inlichtingen betreffende deze funkties kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling kartografie, de heer J.L. Busing, tel. 070 - 209250, tst. 358. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling personeels zaken, Postbus 63, 2260 AB Leidschendam. Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wij onze opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID. bejaardencentrum Het bejaardencentrum 'Rustenborch' en het verpleeghuis 'van Wijckerslooth' bieden plaats aan ongeveer 260 bewoners en patiënten. Inde CIVIELE DIENST bestaat een vacature voor: (leeftijd tot 45 jaar) Taak: het afwassen met behulp van de modernste middelen van het gehele vaatwerk; het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in het gehele keuken complex. Weekenddienst 1x per 14 dagen. Honorering geschiedt volgens CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie wordt gaarne verstrekt door de heer G.M.W. Beckers, hoofd civiele dienst. Schriftelijke sollicitaties, onder bijvoeging van recente pasfoto, te zenden aan Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. GEVRAAGD: Op werkdagen zal hij na schooltijd per trein pakjes bezorgen op de stations van Den Haag en Rotterdam, en van daar pakjes meebrengen naar Leiden. Belangstellenden wordt verzocht zich te mel den bij de afdeling Personeelszaken. _/~L leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* CHR TECHNISCHE SCHOOL gevraagd per 1 augustus 1979 voor de 3e en 4e klassen, voor: 16 lessen Nederlandse taal 3 lessen Godsdienstleer 9 lessen Maatschappijleer eventueel aan te vullen met 2 taakeenheden. Positief Christelijke levensovertuiging. Brieven met uitvoerige gegevens en refe renties te richten aan het adres van de school. AUMA BENELUX B.V. Hoge Rijndijk 45 2313 KG Leiden Postbus 748 2300 AS Leiden telefoon 071-140541 MEDEWERKSTER Wij hebben op onze afdeling verkoop plaatsingsmoge lijkheid vooreen jonge administratieve medewerkster die het vak nog moet leren. - opleiding op HAVO-niveau - typevaardigheid - kennis van de moderne talen Een goede kracht bieden wij een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 8% vakan tietoeslag en een 13e maand. U kunt schriftelijk solliciteren maar ook telefonisch een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Een belangrijk onderdeel van onze interne or ganisatie is de afdeling Archief/Postkamer. Voor deze afdeling zoeken wij een leeftijd: 20-23 jaar opleiding: LEAO-MAVO Deze medewerker zal deel uitmaken van een team van 10 medewerk(st)ers waardoor alle werkzaamheden worden verricht, die samen hangen met het archief en postverzorging. Belangstelling? Onze afdeling Personeelszaken geeft graag alle gewenste inlichtingen. Dus, bel ons eens voor een afspraak. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Tplefnnn f0711 RQ Q9 fifi* Niet de slimme prater, maar iemand die zijn cliënten met kennis van zaken kan voorlichten over zijn produkten en hen kan adviseren bij de verkoop daarvan. Een persoonlijkheid, die men graag ontvangt. Een communicatie specialist, als de betrouwbare schakel tussen bedrijf en cliënt. Voor verdere uitbreiding van ons verkoop apparaat vragen wij voor het rayon West-Nederland een (leeftijd tot ca. 30 jaar) die, na enkele maanden intensieve training on-the-job, verantwoordelijk zal zijn voor de verkoop en merchandising van zijn produkten in het rayon. Hij kan daarbij rekenen op de steun van een sterke verkooporganisatie, die over de mo dernste verkooptechnieken beschikt. Wie zoeken wij? De man die wij nodig hebben heeft, naast een goede schoolopleiding, voldoende creativiteit en doorzettingsvermogen om zijn rayon verder uit te bouwen. Standplaats binnen de driehoek Rotterdam. Gouda. Leiden. De juiste man kan rekenen op een goed vast salaris, een ruime onkosten vergoeding, een 13e maand, extra verdiensten door een attractief premiestelsel en meerdere goede sociale voorzieningen. Herkent u zichzelf hierin? Stuur dan uw sollicitatie aan de afdeling Per soneelszaken van Beecham Products b.v., Postbus 394.1180 AJ Amstelveen. Beecham Products b.v. houdt zich bezig met de produktie en de verkoop van een aantal zeer bekende merkartikelen zoals Macleans en Aquafresh tandpasta. Badedas. Bade-douche, Odol, Odissa, Brylcreem en de UHU-lijmen. Gebr. De Wit vraagt voor direct Voor Arnhem, 's Hertogenbosch, Utrecht en Almere. Aanmelden tel. 080-234402. Tijdens kantooruren en 's zaterdags van 10-4 uur. imet middelbare schoolopleiding en kunnende ty pen wil ons komen helpen? Afwisselend werk in een prettige werkkring met drie medewerkers. Inlichtingen en/of sollicitaties aan Rijnsburgerweg 135 J334 BM LEIDEN Telefoon 156844 (4 lijnen) De afdeling Planning van de dienst Planning, Informatiesystemen en Allocatie vraagt: vacaturenummer 9-24311158 Taak: het zelfstandig verrichten van de noodzake lijke administratieve en secretariële werkzaam heden ter ondersteuning van de leden van de dienst, zoals bijhouden van agenda's en beantwoorden telefoon; in voorkomende gevallen notuleren van vergaderingen en bijhouden van archief; verzorgen van informatie over dienst aangelegenheden naar buiten. Vereist: opleiding op middelbaar of vergelijkbaar niveau; goede type-vaardigheid; ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.718,bruto per maand. Informatie bij: Charlotte Boer, telefoon: 071-148333. toestel 3382. Afdeling Planning en Begroting van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (0.5 dagtaak) vacaturenummer 9-26311158 De beleidsmedewerkers zijn belast met de voor bereiding van het beleid van de faculteit op het terrein van het onderwijs, het onderzoek, respectievelijk de begroting en budgettering. Betrokkene zal de beleidsmedewerkers op administratief terrein moeten ondersteunen. De werkzaamheden betreffen onder meer: archiveren van nota's en correspondentie; verrichten van typewerkzaamheden; controleren van (in de computer verwerkte) gegevens. Vereist: opleiding op MAVO-niveau met type diploma. Informatie bij: de beleidsmedewerker voor planning en begroting, Ir. P. J. Benard, telefoon: 071-149641, toestel 139. Vakgroep Internationaal Publiekrechtelijke Vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (0.5 dagtaak) vacaturenummer 9-27111158 Taak: het beheer van de verzameling van docu menten en tijdschriften van het Instituut, in het bijzonder de documenten van de Verenigde Naties. Het beheer van deze verzameling houdt onder meer in: het catalogiseren, klasseren en plaatsen van de binnenkomende documenten, het voorlichten en helpen van de gebruikers van de verzameling, het signaleren van bepaalde documenten en publikaties voor de medewerkers van het Instituut, alsmede het zelfstandig op vragen van ontbrekende documenten. Boven genoemde taak zal in samenwerking met de reeds aanwezige functionaris worden verricht. Vereist: tenminste opleiding op GO-A niveau. Salaris: maximaal 1.359,bruto per maand. De werktijden zijn in overeenstemming met de directeur van het Instituut en de zittende functionaris nader overeen te komen. Informatie bij: Prof. Mr. P. H. Kooymans en Mw. I. de Waal, telefoon: 071-149641, toestel 134. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18