t J /jctardemci Als autobuschauffeur hebt u zeker werk dat goed betaalt dynamisch medewerker magazijn-medewerker samsom-sijthoff HBBHnSBQH f5 vakantie-arts nachthoofd Woont u in of in de omgeving van Leiden? jongeman SCHOOL VERLATERS winkelhulpen hulpmonteurs centrale verwarming monteurs centrale verwarming *1© monteurs centrale verwarming *elektro monteurs Wolter Dros b.v. ^WWyiAAAAAAAAJS VVVVIAAMAAAAW Rijnsburgerweg 135, 2334 BM Leiden Telefoon 071-156844 (4 lijnen) VERZEKERINGEN GELDLENINGEN ONROEREND GOED HYPOTHEKEN In ons sterk groeiend bedrijf hebben wij behoefte aan een die leiding geeft en verantwoordelijkheid kan dragen voor de dagelijkse gang van zaken. Hij dient onze drie medewerkers te inspireren en sympathiek bij onze duizenden relaties over te komen. Enthousiasme en inzicht in moderne bedrijfsvoering spreken ons meer aan, dan een uitgediepte vakopleiding, hoewel u wel minimaal in het bezit dient te zijn van het "B" diploma of hiervoor studerend zijn. Wilt u met ons meegroeien en houdt u van afwisselend werk met zeer goede toekomstmogelijkhe den? Bel of schrijf ons dan even voor meer informatie of voor het maken van een afspraak. (Dhr. J. Sjaardema, toestel 5) Door het in gebruik nemen van een nieuw magazijn, waarin ge werkt wordt met moderne trans portmiddelen, hebben wij behoefte aan een magazijn-medewerker. Functie-eisen De werkzaamheden bestaan uit: - het lossen van vrachtwagens met een vorkheftruck: - het klaarmaken van orders in het magazijn; - de produktieafdelingen voorzien van materialen. Sollicitaties Spreekt deze functie u aan en voldoet u aan de eisen, dan kunt u schriftelijk of mondeling sollici teren bij afdeling Personeel en Organisatie, Prinses Margrietlaan 1, 2404 HA Alphen aan den Rijn. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen onder nr. (01720) 6 23 03, de heer G. Eikerbout. ICCJ Samsom-Sijthoff grafische bedrij ven bv is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Com municatie Unie, waarin o.a. opge nomen de activiteiten van voor heen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij nv en Wol- ters-Noordhoff nv. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv Sancta Maria, Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk post Noordwijkerhout, zoekt voor de periode medio juli tot medio november 1979 om in samenwerking met de aanwezige huisarts de volgende werkzaamheden te verrichten: - somatische zorg voor long-stay patiënten: - huisartsenspreekuren voor opname-patiënten; - somatische zorg voor zwakz. paviljoen; - opname geriatrie. Aan het ziekenhuis is een fulltime internist verbonden. Salaris; volgens de richtlijnen van L.A.D. en N.Z.R. Sollicitaties; aan J. A. Verheul - zenuwarts, geneesheer-direkteur. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1, 2204 BA Noordwijk post Noordwijkerhout, 02523-3841 Van Wijckerslooth te Oegst- geest is een modern R K verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdelmg Langdurige zieken en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon- behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verphu§ URN LLÏJC^SR 5LQUTH perl september 1979. 7 nachten op 7 nachten af. Ervaring+stafopleiding c.q. de bereidheid deze te gaan volgen strekt tot aanbeveling. De taak zal bestaan uit o.a.: supervisie tijdens de nachtdienst over de 4 verpleegafdelingen; begeleiding van leerling-ziekenverzorgen den gedurende de nachtdienst; zorgen dat de kwaliteit van de verpleging/ verzorging optimaal is. De aanstelling geschiedt in de rang van 1e Verpleegkundige, of 1e Verpleegkundige A. Voor het overige is de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wen den tot Mevrouw A.M. van Berkom, Adjunkt-Direktrice Verpleging, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Tel. 071-156956. J Dan hebben wij voor u een baan als buschauffeur. Een zekere baan. En een boeiende baan, want u komt met veel mensen in aanraking. Bovendien een baan waar een behoorlijke beloning tegenover staat. En uitstekende sociale voorzieningen. En 8% vakantietoeslag. En vrij vervoer op ons lijnennet voor u en uw gezin. U kunl solliciteren als u tus sen de 21 en 35 jaar bent en het rijbewijs B-C-D-E bezit. Wanneer u voor dit werk geschikt bent. leiden wij u in hel bedrijf op tot zelfstandig buschauffeur. Wilt u meer weten, vul dan de bon in. Opsturen aan NZH. antwoordnummer 317. 2000 VC Haarlem U hoeft geen postzegel op de enveloppe te plakken. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Haarlem. Bon Naam Adres Plaats In een van onze MAGAZIJNEN bieden wij een prettige en zelfstandige baan aan een handige (leeftijd: 18-20 jaar) Voor de functie is de genoten opleiding minder belangrijk dan het vermogen om zelfstandig te werken. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie rich ten aan onze afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* nTICHRISTIAAN HUYGENSLABOK'ATORiUli'. van de L.T.S., met diploma Fijn Mechanische Techniek, die wat méér willen bereiken!! Wij leiden op tot Instrumentmaker, onder toe zicht vande stichting "BEMETEL". Per 1 augustus 1979 kunnen wij weer een leerling plaatsen! Het Christiaan Huygenslaboratorium B.V. is de werkmaatschappij van de Koninklijke Bos Kalis Westminster Group N.V. voor ontwikke ling, advies en vervaardiging inzake electro- nische plaatsbepalingssystemen, navigatie systemen en diepzeepeilingen. Heeft u belangstelling, schrijf of bel dan naar: Christiaan Huygenslaboratorium B.V., Koningin Astridboulevard 56, 2202 BD NOORDWIJK. Tel.: 01719-19302 t.a.v. de heer A. M. van Katwijk. Albrecht Aldi-Markt is een onderdeel van de Albrecht organisatie, één van de grootste levensmiddelengroepen in Europa. En wij brei den nog steeds uit. Logisch dat ons personeel daar wel bij vaad. Voor ons filiaal te Leiden, Lange Gracht 63 zoeken wij (mnl.) Zij gaan er voor zorgen dat de door het magazijn geleverde goederen in de winkel worden bijgevuld. Wij vragen: Een ruime belangstelling voor levensmiddelen. Speci fieke kennis is echter niet noodzakelijk, omdat u door een ervaren kracht planmatig en grondig zult worden ingewerkt. Wij bieden: Een goed salaris en werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen aangepast worden. Heeft u belangstelling? Neemt u dan kontakt op met de heer Krijgsman. U kunt hem's avonds na 20.00 uur bereiken onder tel. nr. 03438-4437. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tot Albrecht Culemborg B.V., 4100 AC Culemborg, t.a.v.afd. Verkoop. Wolter Dros b.v., deel uitmakend van het OGEM- concem, is een van de grote bedrijven in Nederland op het gebied van centrale verwarming, lucht behandeling, sanitair, brandbeveiliging, centrale huisvuilafzuig- en centrale stofzuiginstallaties. Wij vragen voor ons kantoor Amsterdam Geboden wordt een prettige werkkring, goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Wanneer u een L.T.S.-opleiding (metaalbewerking) hebt en belangstelling voor één van bovengenoemde funkties. verzend dan de ingevulde inlichtingenbon aan: Wolter Dros b.v., Antwoordnummer 281, Amersfoort. (Een postzegel hoeft u niet te plakken). Ik verzoek u mij in te lichten over de mogelijkheden in uw bedrijf als (voor funktie zie boven) Naam: Adres: Woonplaats: Opleiding: Leeftijd: Huidige funktie: Amsterdamseweg 53, Amersfoort.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16