Evro heeft véél banen. Evro Uitzendbureau Mannen met een technische knobbel: houdt donderdagavond 'nhalf uurtje vrij. §2 HKl MET HM ADVERTENTIE IN DE KRANT BEREIKT MEER MENSEN. HEINEKEN 49,- We hebben een baan voor u.Of we zoeken een baan voor u. beginnende assistenten accountant Pantalons 39,- B-F 39,- Jurkjes 29,- B-F 39,- Jassen 6! B-F 8! rn JfaMEW éM 8 fipSi Jackets B-F Overhemdjes 25,- B-F 35,- T-shirts 10,- Tuinbroeken i randstad Evro Uitzendbureau heeft in Leiden en omgeving deze tijdelijke banen direct beschikbaar. De vraag en het aanbod veranderen uiteraard met de dag. Ook bij de andere vestigingen van Evro Uitzendbureau - u vindt Evro-vestigingen in heel Nederland - hebben we vele honderden tijdelijke banen. Typiste/telexiste Ervaren kracht. Bedrijf Rijswijk. Telefoniste Grote centrale Overheidsinstelling Leidschendam. Magneetkaarttypiste Ervaren. Voor enkele weken. Accountantskantoor Rijswijk. Data-typiste I.B.M. nummeriek. Bedrijf Scheveningen. Telefoniste Met ervaring. Vanaf 9 juli voor enkele weken. Gemeente-instelling 's-Gravenhage Dictafoniste Op Havo niveau. Voor een arts te 's-Gravenhage Secretaresse ned./eng. Met dictafoonervaring Zonde? steno. Accountantskantoor Rijswijk. Secretaresse Steno ned. paraat, goede typvaardigheid. Bedrijf 's-Gravenhage. Assistent personeelszaken Bekend met salarisadministratie K.B.O. opleiding. Bedrijf 's-Gravenhage. Telefoniste/telexiste Goede kennis engels. Zeer ervaren kracht Bedrijf 's-Gravenhage Administratieve banen Boekhoudkundig medewerker P.D. of M.B.A. niveau. Goede type vaardigheid. Autobedrijf te 's-Gravenhage. Audio-typiste engels Voor de middagen. Overheidsinstelling Leidschendam. Steno-typiste Inleiding op typeband, daarna overnemen in steno Overheidsinstelling 's-Gravenhage Wang typiste Omgeving Voorburg. Typiste/adm. medewerkster Voor de ochtenden. Rijksinstelling 's-Gravenhage. Typiste/ a dm. medewerkster Op secretaresse niveau. Bedrijf 's-Gravenhage Data-typiste I.B.M.-37/4142. Bedrijf 's-Gravenhage Hostess Met ervaring. Voor een expositie te 's-Gravenhage Steno-typiste Beheersing van steno in Nederlands, Duits en Engels Bedrijf 's-Gravenhage. Data-typiste Burroughs, geroutineerde kracht. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste nederlands Zeer secuur typewerk Overheidsinstelling 's-Gravenhage. B oekhoudkundig medewerker P.D. of M.B.A. niveau. Centrum 's-Gravenhage (Para-) Medische banen Verpleegkundige of O JC. assistente Voor afdelingK. en O. Verpleegkundige of O.K assistente Voor afdeling K. en 0 Dagdiensten. Ziekenhuis Leiderdorp. Ziekenverzorgster Alle diensten. Psychiatrisch centrum Leidschendam Ziekenverzorgster Voor de maand juli, nachtdiensten. Bej aardencentrum Voorschoten. Z-verpleegkundige Psychiatrische inrichting B-verpleegkundige Psychiatrische inrichting Noord wijk. A-verpleegkundige Voor de nachtdiensten. Bejaardentehuis Katwijk. Doktersassistente Met typediploma. Ziekenhuis Leiderdorp. Ziekenverzorgster Voor de afdeling prematuren. Ziekenhuis Leiden. Doktersassistente Voor 2 a 3 ochtenden per week. Praktijk te Leiden. Banen in technieken industrie Instrument designer Met ruime ervaring, voor een bedrijf in Amsterdam. MTS-ers elektronika Met of zonder ervaring, voor een bedrijf in 's-Gravenhage Elektromonteurs Met enkele jaren ervaring, omgeving Zoetermeer Constructiewerker Tekening lezen, elektrisch en CO; lassen. Voorman draaier Met ruime ervaring en leidinggevende capaciteiten Kabellassers Met ervaring, omgeving Zoetermeer Waarom steeds meer mensen een tijdelijke baan vinden bij Evro Uitzendbureau? Dat komt niet alleen doordat Evro veel banen in de kaartenbak heeft. Er is meer: Als Evro geen baan voor u heeft, gaan ze echt voor u zoeken. Tot ze die baan hebben die bij u past. Dat lukt Evro zó vaak, dat ze daardoor nu al een van de grootste uitzendbureaus van Nederland is. Met aparte afdelingen als Evro Medica, Evro Tschnika en Evro Industrie In 1978 heeft Evro ruim 30.000 keer iemand aan een tijdelijke baan geholpen. De bruto-lonen bij Evro zijn gelijk aan die van een vaste kracht. Vanzelfsprekend kent Evro vrije feestdagen en vakantiedagen. U krijgt vakantietoeslag en maakt, binnen de wettelijke normen, aanspraak op ziekengeld en W.W., terwijl u natuurlijk in het ziekenfonds zit. Wilt u meer weten? Kom langs of bel op. U zult dan ontdekken dat u bij Evro Uitzendbureau geen nummer bent Anna Paulownastraat 11 Medica: Pauline Weüer Korte Poten 18 ra. 070-64 69 4 Henk Ponsen/ Kitty Beaupain Leyweg 535 '3-Gravenhage Tfel. 070 -29 91 66 Véronique Leemans/ Feddy Schweinsberg Kort Rapenburg 12 a Tte] 071 -14 23 47 Dorpsstraat 175 Leidschendam ra. 070 - 20 07 00 Evelien Koeman Tel. 070-94 88 74 Jake Mostard/Tineke Westerhout/Man arme Geerling EvroTtechnika L v Meerdervoort 265 's-Gravenhage ra. 070-63 29 24 A. v. Dijk/W. Smit Donderdagavond aanstaande van half zeven tot half acht in het GAB Gebouw, Oosterkerkstraat 1 in Leiden. Daar vertellen wij u alles over de zekere, goedbetaalde baan als Bedieningsman m de ploegendienst bij Heineken Zbeterwoude. Heineken Brouwerijen BV - Burgemeester Smeetsweg 1 - Zoeterwoude. TëL: 071 - 8142 65 de Tombe/Melse co registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede. Eindhoven, Enschede, 's Gravenhage/Ri/swijk. Haarlem, Leeuwarden. Leiden. Middelburg. Nijmegen. Rotterdam. Utrecht, Winterswijk, Zierikzee. Op ons kantoor te Leiden is plaats voor enige jonge assistenten. Voor deze funktie zoeken wij jonge mensen' met V.W.O., H.A.V.O. of M.E.A.O.-opleiding, die bereid zijn tot verdere studie. Zij, die wel wat zien in een interessante job op een accountantskantoor bieden wij gevarieerd werk, een goed salaris en aan trekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een studiekostenvergoeding. Belangstelling? Uw sollicitatie zien wij graag tegemoet op ons adres, Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, ter attentie van de heer A. de Jong, r.a. Voor inlichtingen zijn wij telefonisch bereikbaar onder nummer 071 - 14 44 51. de Tombe Melse&co accountants - uitzendbureau Leiden. Kort Rapenburg 6. 071-149541 Alphen a/d Ri|n. Vondelstraat 18.01720-9 35 05 (alleen tussen 14.00 en 17 00 u) typiste m.t. voor enkele weken, bij een bedrijf in het centrum van Leiden. Hele dagen. typiste ried. voor een instelling in Lei den. Afwisselend hele en halve dagen, voor ong. 3 weken. typiste ned. voor het uittypen van cor respondentie, memo's e.d., en wat administratieve werkzaamheden, bij een instelling in Alphen. Hele dagen, voor 2 maanden. direct werk op kantoor voor:

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12