Als je na de vakantie niet chagrijnig thuis wil komen, moetje nu even wat aktie plegen. Het onmogelijke woonwavenhuis uit Zweden. 'n Leuk huis is het thuis komen waard. IKEA helpt met alles. Pak dit kaartje er bij. Dan rij je nooit verkeerd. (Kneuterig en oud-hollands gezegde.) We pakken de keuken eventjes rigoreus aan en gaan er dan de hele vakantie heerlijk naar zitten verlangen. Niet schrikken nu. Het kan je de kop niet kosten want de prijzen die IKEA rekent zijn gewoonweg onmogelijk! Ikea zorgt voor goeie handleidingen, imperiaals (te koop) en bestelwagens (te huur). Als je de spullen liever bezorgd wil hebben, dan kan dat ook. TIM. Wie eens een keer lekker met vier man wil ontbijten komt altijd tafels te kort. Rij dan even deze grenenhouten roltafel dich terbij. Als onderzetter voor de rechaud met de schaal gebakken eieren, de dam pende koffiepot, het reservestokbrood en noem maar op. 40 x 60 cm meet'ie. En in de slaap kamer doet dat smakelijke raiding het uiteraard ook 'C uitstekend. Onmogelijke prijs TORE, gooien de buren alle kranten en post ook maar lukraak op bank of tafelLaat het niet meer gebeuren. Deze ferme ladenkast heeft in z'n vijf laden zoveel ruimte dat een mens bijna een jaar lang weg kan blijven zonder dat het huis hele maal ondergesneeuwd raakt onder het geaboneer- de papier. (Hardvezelplaat op massief raam). Onmogelijke prijs (tijdelijk) Sliedrecht Aan de snelweg Rotterdam-Gorkum. Komende uit de richting Rotterdam neem je de afslag Wijngaarden en rijdt onder het viaduct door richting Nijverwaard. Vanaf het viaduct is IKEA goed aangege ven. Vanuit Gorkum afrit Sliedrecht voorbij rijden. Neem de afslag Wijngaarden en volg de borden. Parkeerproblemen Daar hebben wij nog nooit van gehoord. By ons kiijg je alle ruimte die je hebben wilt. In onze koffiehoek weten we alles van natje en droogje. En als Zweden zijn we zelf lekkerbek ge noeg om er voor te zorgen dat je je vingers er by aflikt. We laten ze dollen in een zwembad vol met tien duizenden gekleurde balletjes bü voorbeeld. Met deskundige „oppassers'er by. Reken maar dat ze zich geen moment vervelen. Openingstijden: IKEA B.V. maandag 13.00 -18.00 uur Leeghwaterstraat 69 dinsdag 9.00-18.00 uur Postbus 290 woensdag 9.00 - 18.ÜU uur qoca ap donderdag 9.00-21.00 uur ^3^0fACj öliedlitht vrydag 9.00 -18.00 uur leleioon: zaterdag 9.00 -17.00 uur 01840 - 88 55

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 30