F12.675,-RIJKLAAR EN EEN VERBRUIK VAN 1 OP 17,5. DAT ZOUDEN ZE TOCH PAS NA1980 BOUWEN? &s> .1 de France'79 De Citroen Visa.U heeft hem al voor f 12.675,-rijklaar. PpW COUNTRY I I. SHOP Kindermishandeling bestdat. Hoe lang nog. Dc behoefte aan zuinige auto's wordt ongetwijfeld steeds groter. Mits die zuinigheid wordt gerealiseerd met behoud van het complete rijcomfort en prestaties. Dat geldt algemeen als dc uitdaging van de jaren '80. Een uitdaging waar Citroen ongetwijfeld als een van de eerste op heeft geantwoord, met de introductie van de Citroen Visa. Een vijfdeurs middenklasser waarbij in de ontwikkeling zuinig heid op intelligente wijze werd gecombineerd met comfort, prestaties en betrouwbaarheid. De bereikte resultaten zijn inmiddels alom geprezen in de beschouwingen van de autovakpers. Die ook de aandacht vestigden op een wel zeer toekomstgericht verschijnsel: de mogelijkheid om te kiezen uit twee motorprincipes. Watergekoeld of luchtgekoeld. Zuinig of zeer zuinig. Ook qua prijs. De watergekoelde motor vindt u in de Visa Super. Een wagen met een top van 144 km/h, die toch maar 1 op 16,1 bij 90 km/h constant verbruikt. Qua zuinigheid wordt hij nog overtroffen door de Visa Spécial en de Visa Club, verschillend qua uitvoering maar beide toegerust met dezelfde vernuftige luchtgekoelde tweecilinder boxermotor. Goed voor een top van 124 km/h en met het verbluffende zuinige verbruik van 1 op 17,5 bij 90 km/h constant. Een resultaat dat mede wordt behaald door de toepassing van een volledig elektro nische ontsteking die een optimaal rendement uit motor en brandstof haalt, en bovendien de onderhoudskosten beperkt door het ont breken van mechanische delen. Aan u de keus. Zuinig of zeer zuinig. Een keuzemogelijkheid die net zo toe komst- en consument-gericht is als Citroën's prijzen-systeem. We hanteren uitsluitend rijklaarprijzen, dus inclusief transport, leges, kentekenplaten, NL-sticker, tectylbehandeling, en een volle tank. Bij elkaar zo'n f 545,- aan kosten, die er bij andere merken vaak nog bijkomen. Houd daar dus rekening mee. Als u prijzen vergelijkt, is die van de Visa Spécial f 12.130,-. Een zuinige prijsstelling voor een zuinige auto, die u 24 uur kunt uitproberen bij alle 180 Citroen agenten in Nederland. Voor leasing: Citer, Citroen Leasing b.v. In verband met komende prijsverhoging LEVI'S blouses, denim en torduroy jeans WASSENAAR: Langstraat 97, tel. (01751)14877 DEN HAAG: Babylon, tel. (070) 471759 Kindermishandeling, daar praten we liever niet over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld. Aan het probleem van kindermishandeling kan een hoop gedaan worden. Ook door u. Hoe,dat staat te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen bij de Nederlandse Vereniging tegen Kindermishandeling, Koningsplein 27 in Den Haag, telefoon: 070-631923. SmE^r^-^frr, Een tijdrit. Een absolute kwelling. De Tour de Erance stikt ervan dit jaar. Maar liefst zeven zijn er in het parcours opgenomen. Nieuwe Revu polste voor u een aantal vedetten over tijdrijden, krachtenvretend criterium voor een hoge klassering. Bernard Hinault: 'Het is kracht'. Joop Zoetemelk: 'Nergens aan denken'. Henny Kuiper: 'Kien schakelen'. Over Joop Zoetemelk gesproken. Hoe liggen zijn kansen in de Tour? Nieuwe Revu zocht hem op tijdens de Ronde van Spanje, die hij later winnend zou afsluiten... Gibi Baronchelli is de onbekende Italiaanse vedette. Hij is wat laks van aard. Zegt o.a.: 'Ik ben niet de grote kampioen waar Italië mij voor hield'. Een reportage. En dan Bernard Hinault. Gedoodverfd winnaar van de Tour. Is het parcours dit jaar speciaal op zijn kwaliteiten afgestemd? Een beschouwing. En wat zijn finishers? Ook hierop geeft Nieuwe Revu van deze week u het antwoord. Wat ons betreft kan de Tour-caravaan van start gaan. nieuwe Alle remmen los.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14