Verveling bij moderne opera Lang programma Madrigalesco en Madrigaalkoor Minimal Music: veel effecten iflO) vandaag... I ...toegelicht Canetti s De bruiloft verdienstelijk gespeeld SÜ31F nvcscwuv lichtreklame [I^S[MQ9Lamma i VRIJDAG 15 JUNI 1979 t][>] PAGINA 5 UTRECHT GPD- De filosofie van de Minimal Music mag dan net zo gecompliceerd zijn als de struc tuur zelf door de componisten wordt voorgesteld, de uiteindelij ke resultaten zijn rijk aan effec ten en vermogen de luisteraar volledig in hun ban te houden. Maar daarvoor moet dan wel door die luisteraar aan een be langrijke voorwaarde worden voldaan. Hij moet zó geconcen treerd luisteren, dat hij in staat is hele kleine detail-verschillen bin nen een groot en soms ook lang patroon te onderkennen. Gisteravond ging in het muziekcen trum Vredenburg in Utrecht twee werken in het Minimal Music- genre in première, respectievelijk Music for a large ensemble" van de Amerikaan Steve Reich en Mausoleum" van Louis Andries- sen. De intense belangstelling van het in groten getale opgekomen publiek was in alle opzichten verdiend. Het grootste compliment behoort te gaan naar de uitvoerenden, die onder leiding stonden van Rein- bert de Leeuw en Lucas Vis, meer nog dan naar de componis ten. De laatstgenoemden hebben van de leden van het Nederlands Blazer sensemble plus al die andere in dividuele musici letterlijk het ui terste gevergd ten aanzien van het uithoudingsvermogen. Een ieder werkte echter met een duidelijk plezier in het musice ren, en dat is een onmiskenbaar teken, dat de muziek ook voor de uitvoerenden, niet één uitgezon derd, zin en doel heeft. En dat kun je van een partij voor de tweede viool in een symfonie van Beetho ven niet altijd zeggen. Of de creaties van Reich en An driessen voor de eeuwigheid be stemd zijn, is nog maar de vraag. Maar het antwoord daarop is niet belangrijk, want belangrijk is wel dat deze muziek nu succes heeft, alsook op een enkeling ver frissend irritant werkt. Steve Reich's Music for a large en semble bleek niet alleen onder houdend voor het oor, maar ook voor het oog te zijn. Dat kwam mede door het ritmisch gecoördi neerd bewegen van de marimba bespelers. Van Louis Andriessen ging Mau soleum voor het eerst. Dit werk bevat Russische teksten van Ba- koenin, gericht tegen het politieke instituut dat de staat is. Daarmee stelt Louis Andriessen de principes van Minimal Music in dienst van een niet-muzikaal ge geven, met andere woorden: hij levert een stuk programma-mu- ziek. En daarvoor leent Minimal Music zich niet goed. Hoe getuigend het allemaal ook klonk, het bleef uiteindelijk spelen met noten". En dat is uitstekend, maar geef er dan niet méér pretentie aan. Ove rigens is het een met veel vakman schap gemaakte compositie. Het concert wordt zondag herhaald in Carré, Amsterdam. Luigi Nono's 'Al gr an sole carico d'amore AMSTERDAM - Een gastoptreden van een compleet buitenlands operagezelschap belooft altijd een bijzondere gebeurtenis te worden. Niet alleen vanwege een kennismaking met de uitvoerenden, maar méér nog omdat het alleen maar zin heeft koor, orkest, dirigent, solisten, decors en technische staf hierheen te halen als datgene wat zij te bieden hebben op enigerlei wijze opzienbarend is. Welnu, opzienbarend was het gas toptreden door de Opera uit Frankfurt beslist wel, maar dan voornamelijk doordat hier werd getoond hoe vervlakking, verve ling en clichématigheid tot in het extreme in de moderne opera hebben toegeslagen. De opera "Al gran sole carico d'a more" van Luigi Nono heeft in 1975 bij de première in de Scala het nodige stof doen opwaaien en de enscenering die de Oper Frankfurt in 1978 op het repertoi re nam schijnt ook internationale aandacht te hebben getrokken. Men kan zich echter afvragen of dit kwam door de kwaliteit van zowel werk als produktie, of dat Nono misschien een heel erg slimme componist is die zich ontpopt heeft als een saloncom munist bij uitstek die precies weet hoe hij het elitaire avant- gardepubliek in zijn zak kan ste ken. Het thema "vrouw en revolutie" is Amsterdam 1 1) Bright eyes: Art Gar- funkel 2 2) I want you to want me: Cheap Trick 3(6) Popmuzik: M. 4(3) When you're in love: Dr. Hook 5 (10) Reunited: Peaches and herb 6 4) Does your mother know: Abba 7 5) Casanova: Luv 8 (13) Sing for the day. Geor ge Baker 9 (18) Boogie wonderland: Earthx Wind and Fire 10 (14) Never be clever Her man Brood and his Wild Romance Londen 1 4) Ring my bell: Anita Ward 2 2) Dance away. Roxy Mu sic 3 1) Sunday girl: Blondie 4(3) Boogie wonderland: Earth, Wind and Fire 5 6) Ain't no stoppin' us now: McFadden and Whitehead 6 (11) Shine a little love: Elec tric Light Orchestra 7 (16) Are friends electric?: Tubeway Army 8 8) The Deer Hunter Sha dows 9 (10) Hot stuff: Donna Summer 10 5) Reunited: Peaches and Herb New York 1(1) Hot stuff: Donna Summer 2 2) Reunited: Peaches and Herb 3 5) We are family Sister Sledge 4 4) Love you inside out: Bee Gees 5 6) Just when I needed you most Randy Vanwar- 6 9) You take my breath away Rex Smith 7 8) The logical song: Su pertramp 8 3) Shake your body down to the ground: Jack- sons 9 (12) Chuck e's in love: Ric- kie Lee Jones 10 (13) She believes in me: Kenny Rogers Bonn 1(3) Born to be alive: Pa trick Hernandez 2(1) Heart of glass: Blondie 3 2) Tragedy Bee Gees 4 4) Chiquitita: Abba 5 6) I was made for dancing: Leif Garrett 6 5) In the navy Vilage People 7 7) Shall I do it Leslie McKeown 8 8) Save me: Clout 9 9) We'll have a party tonite nite: Teens 10 (10) Baby it's you: Promises natuurlijk aardig gevonden, maar het by elkaar zoeken van een groot aantal totaal onsamenhan gende citaten uit socialistische en marxistische geschriften, over goten met een beetje wereldlite ratuur, levert bij lange na geen coherent opera-liberetto op. Regisseur Jürgen Flimm heeft die lyn nog een stukje doorgetrok ken en een propvol spektakel ontworpen dat zich even onaf hankelijk van de tekst beweegt als de tekst dat doet ten opzichte van de muziek, en laat het verder aan de associatieve vermogens van het publiek over hier enige lyn in te ontdekken. Op zichzelf een aardig experiment dat zeker in de operawereld vry nieuw is. Het vervelende is alleen dat het publiek zich alleen uit het pro grammaboekje bewust kan wor den van het feit dat het te doen heeft met drie los van elkaar rondwentelende schijven. De teksten worden in meer talen ge zongen door een aantal solisten zonder specifieke "rollen", een groot koor en een koor dat via de band te horen is, en zijn voor het overgrote deel onverstaanbaar. Praktischer lijkt de oplossing de partituur van Nono in concert- vorm te brengen zodat men de tekst in het programmaboekje kan volgen. In dat geval blijft i- leen het bezwaar over dat de mu ziek van Nono, die voor de pauze nog een aanzienlijke mate van le vendigheid en betrokkenheid bezit, na de pauze sterk de indruk maakt van ongeïnspireerd maakwerk, en dat het op den duur uiterst vermoeiend is voortdurend vrouwenstemmen in hun hoogste register piepge luiden te horen voortbrengen. Het drukke toneelbeeld met enkele zeer wel goedkope effecten kan met gemak gemist worden, te meer daar alles wat Flimm be dacht heeft al lang te zien is ge weest by het geëngageerde stu dententoneel uit het eind van de jaren zestig. Bewondering moet men wel heb ben voor het koor en de diverse solisten (met als uitblinkster de moederrol van Sona Cervena), die hun taak werkelijk met een enorme overgave vervullen. Het zelfde dient opgemerkt te wor den ten aanzien van het orkest, maar bovenal van de grote man achter deze uitvoering: dirigent Michael Gielen die het complexe muzikale apparaat van Nono met meesterhand wist te bedienen en zijn bijna spreekwoordelijke zucht naar perfectie geen mo ment liet varen. De tweede en laatste voorstelling in het kader van het Holland Festi val heeft hedenavond in de Am sterdamse Stadsschouwburg plaats. PAUL KORENHOF Een scène uit 'De bruiloft'. LEIDEN - Er is een zekere moed voor nodig om af te rekenen met het verleden en een nieuwe weg in te slaan. Het Nederlands Ma drigaalkoor en dirigent Henk Briër hebben bewust voor een nieuwe vorm gekozen, met de op richting van een verwant orkest. Dit opent natuurlijk wijdere per spectieven in het repertoirekeu ze. Het programma, zoals gisteravond in de Stadsgehoorzaal door Het Nederlands Madrigaalkoor en "Madrigalesco" gepresenteerd, was heel aantrekkelijk. Wel zou het misschien in de toekomst zijn aan te bevelen het geheel minder lang te maken. Vermoeidheid doet afbreuk aan de concentratie van uitvoerenden en toehoor ders. Het was moeilijk te realiseren pro gramma. Daarom in de eerste plaats woorden van lof. Er waren vóór de pauze een paar hoge uit schieters, zoals de heel mooi uit gevoerde Fauré voor koor en or kest, en de Maria Antiphonen van Strategier, die men vooral inge togen hield. Naar mijn mening zou er wat meer differentiatie kunnen zijn tussen de vier delen, aangepast aan de tekst. Voor or kest en dirigent eveneens de vlag uit voor de verrassend mooi uit gevoerde Kuhnau-variaties aan Hendrik Andriessen. Ondanks de (te) kleine orkest bezetting was de strak gehouden toon helemaal "in de roos". Van de solisten waren vooral de so praan Esther Hillinga en organist Leo van Doeselaar, en vooral niet te vergeten Henny Ravenstein de meest opvallenden. Esther Hil linga met een heel zorgvuldig stemgebruik, waarvan vooral de hoogte uitblonk; Henny van Ra venstein, heel muzikaal met een verrassend mooie toon. Voor haar zowel als voor Leo van Doe selaar gold het misverstand van "het nieuwe". In de zaal reageer de men weinig dankbaar door onbegrip voor de presentatie vóór het officiële gedeelte. Helaas hebben wij de solo van Han Ka- paan gemist. Het hoge niveau van vóór de pauze, zette zich, waarschijnlijk door vermoeidheid, na de pauze niet overal voort. De "Cantate de la Paix" van Milhaud, bleek mede door de taalbarrière, maar vooral muzikaal een zware opgave. Het lijkt ons een kwestie van "meer ingroeien". Het is een prachtig werk, dat voor herhaling vatbaar is. Van de kortere stukken noe men we nog "Ubi caritas" van Duruflé, zoals meestal bij deze componist, sterk geënt op het Gregoriaans, waarmee wij in de realisatie ook wat meer verwant schap hadden willen horen. Met het "Magnificat" van Vivaldi besloten het koor, orkest, orgel en de twee solisten, Esther Hil linga en de alt Vera Verzijden dit concert. Dirigent Henk Briër heeft zich in zijn veelzijdige en moeilijke taak bijzonder onder scheiden. BEP RIJNDERS LEIDEN - Men kan de toneel schrijver E. Canetti gerust lang dradigheid verwijten na het zien van de haast absurdistische to- neelproduktie van de LAK-sectie eNVe-Drama 'De bruiloft'. Het komt immers niet vaak voor dat een toneelvoorstelling in het LAK drie uur duurt. Gedurende die speelperiode lag er voor de leden van eNVe-Drama de vrij wel onmogelijke opgave 'De bruiloft' overeind te houden en er voor te zorgen, dat de verveling zich niet van de toeschouwers kom meester maken. Uitdrukke lijk zij hier vermeld, dat de zes tien spelers en speelsters hier (in tuïtief?) feilloos in slaagden. Het voortdurend alert reageren van het publiek werd enerzijds ver oorzaakt door een verrassende rolvastheid (bij een onwezenlijk grote lap tekst) en anderzijds doordat er zo nu en dan wat zaken misliepen, die de absurdistische werking alleen maar accentueer den, waardoor ze in eikaars ver lengde kwamen te liggen. Maar naast de gemeenschappelijke in zet is er ook wel wat zinnigs te zeggen over de verschillende ro- linterpretaties. Naar mijn gevoel staken Greet Hooymans (Monica Gal), Maar ten Mous (Luister) en Petra de Bruijn (Marietje/Lenie Verhoe den) wat dramatische expressie betreft met de kop en schouders boven de andere spelers uit. Hoewel onmiddellijk daaraan toegevoegd dient te worden dat zowel Rupert van Heyningen (Michel) en Joke Leget (Weduwe Teder) verdienstelijke pogingen in het werk stelden om dit niveau te evenaren, viel het me vooral bij Mous op, dat zijn monologen zeer overtuigend, goed geïntoneerd en met een aanvaardbare dosis relativerende humor waren doorweven: Bij Greet Hooymans viel nadruk kelijk op, dat zij de zeer geprofi leerde expressie ook op de ach tergrond overeind hield. Andere spelers zakten soms als zij niet onmiddellijk aan de dialoog deelnamen, wat spelvoering be treft weg in een enigszins ongear ticuleerd geprevel. Opmerkelijke rollen in dit door Pascal Dever- werre geregisseerde en door Winnifred Epskamp „aangekle de" toneelstuk (lees: decors) werden voorts gespeeld door Carla van Kasteel als Tony en de vertederende Anouk Hoppe als Pepi. Hanneke Otte als Anita Giers was vooral overtuigend op die momenten, waarop zij in een heftige dialoog was gewikkeld met Kees Epskamp (Segenrijk) en de eerder genoemde Van Hey ningen. Ik vermeld bewust een aantal na men, omdat er wel degelijk een onderscheid viel te maken tussen spelers met aanleg en zij die hun rol minder nadrukkelijk gestalte gaven. Twee uitzonderingen wil ik nog maken voor Lex Schelvis (Rozig) en Maria Wensveen (Christa), die het absurdistische karakter van dit stuk haarzuiver hadden aangevoeld. Vanavond is er nog een voorstelling in het LAK. Morgenavond zal er, in te genstelling tot datgene, wat is aangekondigd, geen voorstelling van 'De bruiloft' worden gege ven. Tenslotte zijn er in het nieu we theaterseizoen nog drie voor stellingen op 27,28 en 29 septem ber a.s. BERT KOEKEBAKKER Drieduizend deelnemers koorfestival DEN HAAG (ANP) - Drieduizend personen nemen de laatste week van juni deel aan het Internatio naal Koor festival in Den Haag. De openingsbijeenkomst is het slotfeest van het Holland Festi val: een concert in het Ned. Con gresgebouw met een zing-in met een "publiekskoor" van 1200 mannen en vrouwen in de zaal en het Gewestelijk Orkest op de planken. Aan het concours nemen zeven Nederlandse en twintig buiten landse koren deel met naar schat ting 1800 zangers en zangeressen en kinderen. Daarnaast worden ateliers gehou den voor koorleden en dirigen ten, waaraan rond 150 personen deelnemen. In overleg met subsidiërende over heden is besloten dat het volgen de internationaal koorfestival in Den Haag niet als gebruikelijk over twee jaar maar over vier jaar zal worden gehouden. Voor het concours zijn zes afdelin gen ingesteld: gemengde koren, vrouwenkoren, mannenkoren, twee groepen jeugdkoren, en kinderkoren. Van de buitenlandse koren zijn er tien uit de Oostbloklanden. Deze zijn hierop uitwisselingsbasis. Twee koren uit Polen, twee uit Tsjechslowakije en één uit Hon garije hebben het op het laatste ogenblik laten afweten. ADVERTENTIE VRIJDAG 15 JUNI NEDERLAND I 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.50 - De Fabeltjeskrant (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Mister Kotter, tv-serie (TROS) 19.25 - Op volle toeren (TROS) 20.05 - Tatort, misdaadserie (TROS) 21.37 - Journaal (NOS) 21.55 - Trefpunt Amsterdam, amusementsprogramma (TROS) 22.35 - Gesprek met de minister-president (TROS) 22.45 - De geld en gelukshow (IKON) 23.25 - Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.25 - De Bijbel, les 13 (TELEAC) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Er was eens tekenfilmserie (KRO) 19.27 - Natuur in eigen land. Natuurserie (KRO) 20.00 - Journaal (NOS) 20.27 - Melville in triplo: De rode cirkel, speelfilm (KRO) 22.45 - Brandpunt (KRO) 23.20 - Tocht door de Middeleeuwen. Culturele serie (KRO) 23.50 - Journaal (NOS) DUITSE TV VRIJDAG 15 JUNI DUITSLAND I 18.05 Kinderprogr. Aansl. Kinder- progr. 18.50 Journ. (Region, progr. NDR: 19.00 Sport. 19.30 Aktual. 19.45 Kleuterprogr. 19.55 Oh, dieser Vater, Tv-serie. 20.25 Region, maga zine. 20.59 Progr.overz. WDR: 19.00 Zukunft der Ahnen 20.15 Aktual.) 21.00 Journ. 21.15 Pookie (The sterile cuckoo)., speel film. 23.00 Econ. magazine. 23.30 Ak tual. en politiek overz. 24.00 Sport. 0.45 Der Chef (Ironside). Misdaadse rie. 1.30 Journ. DUITSLAND II 18.00 Journ. 18.10 Filmreportage. 18.40 Aktual. en muziek. 19.20 Der singende Pfeil. Western. 20.00 Journ. 20.30 Reportages. 21.15 Der Alte, misdaadserie. 22.15 Tv-brie- venbus. 23.00 Aktual. 23.20 Cult, magazine. 0.05 Das Haus der Lady Alquist (Gaslight). Speelfilm. 1.55 DUITSLAND III NDR 18.00-18.30 Schooltelevisie. 19.00 Kleuterserie. 19.30 Liedjesprog. WDR 18.00-18.45 Schooltelevisie. 19.00 Kleuterprogr. 19.30 Tv-cursus eco nomische geografie. 20.00 Vrije- Ujdsmagazine. 20.45 Aktual. 21.00 Joum. 21.15 Inform, progr. 22.00 Momente. 22.15 Literaire serie. 23.00 Der Mann, der aus der Feme kam, Tv-filmserie. 23.55 Gesprek, ca 0.55 Joum. BELGISCHE TV VRIJDAG 15 JUNI BELGIË VLAAMS NED. 1 18.45 Kinderserie. 18.50 Kleuter progr. 19.05 Region, magazine. 19.35 Meded en Morgen 19.45 Nws 20.10 Weerber. 20.15 De langste dag (The longest day), oorlogsfilm. 23.10 Nws. NED. 2 18.45-20.15 Zie Net 1. 20.15 Amus.progr. 21.05 Ik. Claudius (I, hogewoerd 177 ielden telefoon 071-134001* 071-134964 privé: 071-131665 De KRO-televisie-actualiteitenrubriek "Brandpunt" besteedt vanavond aandacht aan een drietal onderwerpen. Er wordt een reportage getoond over de benzinetekorten en vakantie, voorts wordt een deel van de uitzending gewijd aan de burgeroorlog in Nicaragua. Tot slot volgt een commentaar uit binnen- en buiten land op de Salt 2 overeenkomst die maandag door president Carter en partijsecretaris Breznjev in V/enen wordt getekend. (Nederland 2, 22.45 uur). „Tocht door de Middeleeuwen, langs kloosters, kathedralen en kastelen" is een negendelige documentaire over kunst en samenle ving in de Middeleeuwen, die de KRO met ingang van vrijdag 22 juni op het scherm brengt. Deze Franse televisiedocumentaire wordt vanawnd voorafgegaan door een uitgebreid gesprek met Georges Duby.hoogleraar m de middeleeuwse geschiedenis aan het Collége de France in Parijs. Duby, auteur van vele publikaties, schreef onder meer ,fe temps des cathédrales"waarop de tv-serie werd gebaseerd. Duby tracht met zijn boeken het denken van de mensen uit de Middeleeuwen bij de hedendaagse bevolking over te brengen. Hij wil laten zien dat kunstwerken uit die tijd beantwoorden aan het leven uit die tijd en voldeden aan de wensen van toen Hij wil het leven, het geweten, het geloof laten herleven door middel van beeld houwwerken, gekleurde kerkramen, illustraties uit boeken, kaste len, kloosters en kathedralen. Duby maakt gebruik van deze mogelijkheden omdat hij van me ning is dat kunstuitingen sterk worden beïnvloed door maatschap pelijke en economische factoren. De documentairereeks is dan ook méér dan het laten zien van fraaie plaatjes; het leven van de mens in de Middeleeuwen wordt met behulp van de creatieve uitingen ont rafeld. Voor de documentaire werd op talloze plaatsen gefilmd. Vooral in Frankrijk, maar ook in Italië. Engeland en Belgie. Ons eigen land komt nauwelijks aan bod. Alleen in de laatste uitzending (op 17 augustus) komen Nederlandse kunstwerken voor. Duby stelt dat de Noordelijke Nederlanden in de vroege Middeleeuwen niet zo van belang waren wat betreft scheppende kunst. De belangrijkste bij drage van de Noordelijke Nederlander in die tijd was de moderne devotie naar de ideeen van Geert Grote, die het evangelie vooral voor leken toegankelijk wilde maken (Nederland 2, 2330 uur). NA 18 UUR KRO: 18.11 Echo. 18.58 Marktbe richten i.s.rn. KNBTB. 19.02 (S) Punt uit. 19.55 Overweging. 20.03 (S) Van Oud Zeer tot Zeer Oud. 21 02 (S) Ni ne O'clock Jazz. 22.02 (S) Goal. NOS: 23.02 (S) Met het oog op morgen. EO: 0.02 (S) True Light. <0.02 <S) EO's country time. 1.02 (S) Stuff tot na denken. 2.02 (S) Spaanse aflevering. 2.30 (S) Easy listmng. 3.02 (S) We zit ten gezellig bij elkaar. 4 02 (S) Gevar. muziekprogr. 5.02 (S) Voor wie niet slapen mag.) HILVERSUM II 18 40 OVERH.VOORL.: De Neder landse Antillen. 18.50 PP: Uitz. van het GPV. VOO: 19.00 Ven.nica Sport. NOS 20.00 (S) Holland Festi val 1979: klass. orkestmuziek. 22.30 Nws. 22.40 Hoor. ik hoorwat in n HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.10 Ochtend- gymn. 7.20 (S) TROS-binncnkort. 7.36 Aktua (8.00 Nws.) 8.30 Nws. 8.36 Kieskeurig. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.10 Waterst 9 20 Kom er maar eens bij, gesprek. 10.35 Coulis sen, cultur. progr. 11.35 Aktua-sport. 12.26 Meded. voor land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Aktua. 13.00 Nws. 13.11 Onder de mensen. 14 05 Sport na sport. 14.35 Kernpunt, dis cussie. 15.30 Kinderbalie. 16.00 Ak tua extra. 17.24 Meded 17.30 Nws. 17.36 Aktua. HILVERSUM III NCRV 7.02 (S) Popfrisser 9 03 (S) Happy sound. 10.03 (S) Popstation. 11.03 (S) Op Stap 12 03 (S) Los Vast. 14.03 (S) NCRV-Zaterdagmid- HILVERSUM III NOS: 18.03 <S) De Avondspits met de Nationale Hitparade. 19 02 (S) De Rock en Roll Methode VPRO 20 02 HILVERSUM IV (S) Oorkussen 21.30 <S) Black SAR Liner. 22.30 (S) De Suite. Muziek: Amigons de Musica. ZATERDAG 16 JUNI HILVERSUM I VARA 7.03 (S) Hallo hier Hilver sum!, famiheprogramma. <8.03 Din gen van de dag.) 9.30 (S) ZI a la crè me 11 02 (S) De VARA feliciteert 12.03 (S) Tussen start en finish. 13 03 (S) In de Rooie Haan. 15.02 (S) Mu ziek uit Studio 1. 16.02 (S) De Speel- AVRO 7 00 Nws. 7 02 (S) Op een klein stationnetje, 's morgens in de vroegte. 8.00 (S) Klassiek met Caro line 9.00 Nws. 9 02 (S) Concerto Mat- tinale. 11.00 (S) Familie-plaatje, klass. verzoeken 114 5 AVRO's Pla tenpubliekspnjs. 12.00 Nws. 12.02 AVRO-tema. 12.15 (S) E groot aan de lopende band. 13 00 (S) Opera met14.00 Nws. 14.02 (S) AVRO's Platenpublieksprijs (herh.) 14.17 (S) In gevarieerde bezetting. 16.00 Richting. 16.20 Jazz Spec-

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 5