mededelingen gemeentebestuur a I leiden 11 tm 15 juni'79 m m leiden Commissie vergaderingen Commissie voor Financiën. Dinsdag 12 juni a.s. om 19.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële consequenties zullen worden bezien. En verder: Voorbereidingskosten bestemmingsplan "De Kwaak". Budget 1979 commissie energie. Verhoging post onderhoud Stadhuis. Commissies voor Volkshuisvesting en Milieu, Ruimtelijke Ordening, Openbare Werken en Ver keer en Economische Aangelegenheden. Dinsdag 12 juni a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Deze gemeenschappelijke vergadering sluit aan op een om 18.00 uur aanvangende vergadering van de Commissie voor Volkshuisvesting en Mi- DiVSTSGn lieu. Agendapunt voor de gemeenschappelijke ver gadering om 19.30 uur vormt: 8 j u n i 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoorzit ting, die respectievelijk zal worden gehouden op: 1.26 juni 1979 om14.30uur inkamer104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. 2. 26 juni 1979 om 15.00 uur in kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter in zage op het Stadsbouwhuis, afdeling V.O.W., kamer 104 (1e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep tegen een beschikking daarna alleen kan worden ingesteld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heb ben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Lei den of een aangrenzende gemeente, waar de aan vraag om vergunning is openbaar gemaakt. In sommige straten worot een vernauwing gemaakt en worden de kruispunten hier en daar iets aange past. Het geheel geschiedt op verzoek van bewoners. Het karwei duurt ongeveer drie weken. Joseph Haydnlaan wordt herstraat. In de week van maandag 11 t/m vrijdag 15 juni begint de afdeling Bestratingen van Gemeentewerken met de herbestrating van het noordelijk gedeelte van de Joseph Haydnlaan, tussen de Kennedylaan en Max Regerlaan. Het te bestraten gedeelte komt voor op het gemeen telijke herbestratingsprogramma 1979. Het uit te voeren karwei duurt ongeveer 4 we ken. Genoemde gedeelte zal, indien nodig voor het ver keer worden afgesloten. De bewoners worden verzocht de huisvuilzakken tij dens de ophaaldagen neer te zetten op de hoek van de voor de bewoners dichtstbijzijnde straat, omdat de huisvuilauto tijdens de werkzaamheden niet de straat in kan rijden. Vakantiewerk bij Reinigingsdienst. Het voorstel; aanwijzing van Groenoord, Maredijk en de Transvaalbuurt tot stadsvernieuwingsgebied in het kader van de Interim-saldoregeling vaststel ling van de verbeteringsplannen voor deze drie ge bieden, en vaststelling van voorbereidingsbesluiten voor Groenoord en Transvaal. Het tijdschema voor de behandeling in de ge meenschappelijke vergadering is als volgt: 19.30 uur: ontwerp-verbeteringsplan Groenoord. 20.45 uur: ontwerp-verbeteringsplan Maredijk. 22.00 uur: ontwerp-verbeteringsplan Transvaal buurt. Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden en Volksgezondheid en Commissie voor Onderwijs, Recreatie. Sport en Samenlevingsopbouw. Donderdag 14 juni a.s. om 20.00 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Het baten-opleverend maken van W.S.W.-objec ten. Statuten Ondersteuningsinstituten L.J.A. en Wel- zijnsraad. Investeringen en Intensiveringen begroting 1980. Na afloop van de gezamenlijke vergadering zal in de Commissie voor Maatschappelijke Aange legenheden en Volksgezondheid worden behan deld: Badhuis Lindestraat. Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Openba re Werken en Verkeer. Donderdag 14 juni a.s. om 20.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Bouw van een nieuwe trap in de zuidelijke hoek van het Stadhuisplein (gemeenschappelijk met de commissie voor Financiën). Punten die eventueel tijdens de vergadering van 7 juni j.l. niet meer zijn behandeld. Behandeling bezwaarschriften inzake het bouw plan van de Stichting Huisvesting Werkende Jon geren voor 32 flatwoningen aan de Paulus Buys- straat, hoek Rijnsburgerweg (gemeenschappelijk met de commissie voor volkshuisvesting en milieu zaken). Herinrichting van het pleintje bij de Kapelstraat. Aanschaf en installatie van een processor ten be hoeve van centrale besturing van verkeerslichten installaties. Brief van mw. E.N. van Dee inzake herbestrating/ herindeling Middelweg. Aankoop van panden in Maredorp. Aankoop van het pand Haverstraat 45. Uitgifte van een perceel grond gelegen aan de Wol- steeg. Grondruil van enige percelen in de Koddesteeg te gen een perceel industrieterrein in de Waard. Aankoop van het pand Hambroeklaan 6. Grondregelingen met betrekking tot de Kooilaan. Bovenstaande vergaderingen zijn allen openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. M Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat de volgende verzoeken om een vergunning ingevolge de Hinderwet zijn ingediend: 1. L.I.A.M. B.V., alhier. Uitbreiden en wijzigen van de herstel- en onderhoudsinrichting exclusief verf spuitinrichting voor vracht- en personenauto's in het perceel Vondellaan 45. 2. C. Klinkenberg, alhier. Oprichten van door elek tromotoren gedreven installaties ten behoeve van de machinale houtbewerking in het perceel Karei Doormanweg 1 ledereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende vier weken na dagtekening van de openbare kennisge ving, te weten: Onderhoudswerkzaam heden aan asfalterings- wegen. In de krant van vorige week vrijdag heeft u kunnen lezen, dat er meerdere singels aan de beurt zouden komen voor het aanbrengen van een beschermd laagje asfalt, om zodoende verdere beschadigingen aan asfalteringswegen te voorkomen. Maandag de 11e juni begint de aannemer met het aanbrengen van een beschermd laagje op de Heren singel (ter hoogte van de Lage Rijndijk) en werkt zo vervolgens richting Stationsweg. Een volle werkdag zal dat karwei in beslag nemen. Nog dezelfde dag staat de apparatuur opgesteld op de Maresingel en werkt men vervolgens in één dag naar de Rijnsbur- gersingel toe. Het karwei voor deze singels is dan op 12 juni geheel rond. Woensdag de 13e juni begint men aan de Witte Singel (bij het Leidsch Dagblad gebouw). Dezelfde dag is het ook daar gereed. Tenslotte de 14e juni, dan begint de aannemer met de Jan van Goyenkade. Ook daar is het werk in één dag voltooid. Bij de hierboven genoemde werkzaam heden, zal de politie bij de uitvoering zoveel mogelijk aanwezig zijn, zodat het verkeer geen hinder behoeft te ondervinden. De Meerburgerkade wordt geasfalteerd Maandag de 11e juni start de aannemer met de voor bereidende werkzaamheden t.b.v. de asfaltering van de (busroute) Meerburgerkade. Dat karwei duurt ongeveer anderhalve week. Daarna begint men met het asfalteren. De bewoners van de Meerburgerkade zullen spoedig een brief van Buro Voorlichting in de bus krijgen, waarin staat te lezen hoe en wat er zoal gebeuren gaat. Herstrating van de Albertine Agnesstraat. Op dinsdag j.l. 5 juni is de aannemer begonnen met het voorbereidende werk t.b.v. de herbestrating van de Albertine Agnesstraat (bij de Willem de Zwijger laan). Deze doodlopende straat wordt geheel her straat, omdat het wegdek erg slecht is. Het karwei daar duurt ongeveer 1 maand. Direkt daarna worden alle hoven herstraat. Eerst komt de Charlotte de Bourbonhof aan de beurt, dan de Juliana van Stolberghof en tenslotte de Anna van Burenhof. Het gehele werk, zal in november dit jaar ge klaard zijn. Indien nodig, worden tijdens de werkzaamheden sommige hoven afgesloten voor het verkeer. Het par keren zal daar ook wat moeilijk worden. Ook aan de bewoners van eerder genoemde hoven een verzoekje van de Reinigingsdienst, om tijdens de ophaaldagen de huisvuilzakken op de hoek van de Willem de Zwijgerlaan neer te zetten. De huisvuilauto zal ook daar, moeilijk of onmogelijk het werk op kunnen rijden. Haven wordt herstraat Maandag 11 juni begint de aannemer met het herstraten van de haven. Het wegdek van de haven, is zoals bekend erg slecht. De oude "koperslak" bestrating, die er momenteel ligt moet er uit. Er zal dan een klinkerbestrating voor in de plaats komen. Het uit te voeren werk wordt in gedeelten aangepakt. De aannemer begint aan de kant van het café de "Zijlpoort" en werkt zo naar de richting van de Havenbrug toe. Direkt daarna begint men vanaf de waterkant bij de Havenburg - richting de Zijlpoort toe te werken. De op de Haven aanwezige winkels en bedrijven wor den verzocht hun leveranciers te waarschuwen om dat de bevoorrading misschien iets bemoeilijkt zal worden. Wanneer het werk het toelaat, dan wordt de ha ven gedeeltelijk afgesloten. Hier en daar zullen de gebruikelijke omleidingsborden eventueel van toepassing zijn. De duur van de werkzaamheden is ongeveer 4 weken. Ook voor daar geldt, dat het moeilijk of onmogelijk is voor de huisvuilauto's de Haven op te rijden. Verzoek aan de bewoners van de haven is, om tijdens de ophaaldagen de huisvuilzakken op de hoek neer te zetten van de voor u dichtstbijzijnde straat. Aanleg van verkeers drempels. De afdeling Bestratingen van Gemeentewerken is gis teren, de 7e juni gestart met de voorbereidende werk zaamheden t.b.v. het aanleggen van verkeersdrem pels in de volgende straten: Gerrit Douwstraat; Hugo de Grootstraat; Vreewijkstraat en Bilderdijkstraat. Bij de straatveegdienst van de gemeentelijke reini gingsdienst kunnen in de periode van 1 juli t/m 10 augustus a.s. vakantiewerkers worden geplaatst. Gegadigden moeten bereid zijn om minimaal gedu rende 3 4 aaneengesloten weken dienst te doen. De bruto-salarissen bedragen op maandbasis: - voor 17 jarigen f 1179,— - voor 18 jarigen f 1305,— - voor 19 jarigen f 1431,— - voor 20 jarigen f 1558,— Men kan zich aanmelden bij de Gemeentelijke Reini gingsdienst, Noorderstraat 18, tel. 14 67 41, waar men ook nadere inlichtingen kan krijgen. Nieuwe verkeersregels Enige tijd geleden zijn enkele verkeersregels ge wijzigd. De belangrijkste daarvan zijn hieronder weergegeven: 1. Fietsstrook: strook langs de rijbaan, daarvan afgescheiden door middel van een witte onderbroken of doorgetrokken streep, en voorzien van afbeeldingen van een witte fiets. Op plaatsen waar een dergelijke fietsstrook aanwezig is geldt een stopverbod: het is verboden te stoppen en te parkeren (dus ook te laden en te lossen of pas sagiers in/uit te laten stappen) op en langs fiets stroken. De fietsstrook is gereserveerd voor fietsers, bromfietsers en bestuurders van invalidenvoertuigen. Zij zijn verplicht deze stroken te volgen. Andere weg gebruikers mogen dat alleen als de strook is aangege ven met een onderbroken streep en dan nog slechts als zij daarbij geen fietsers, bromfietsers en bestuur ders van invalidenvoertuigen hinderen. 2. Links parkeren bij beperkt eenrichting ver keer: op wegen met eenrichtingverkeer is het, zoals be kend, toegestaan een voertuig zowel rechts als links (gezien in de rijrichting) tot stilstand te brengen.-Op wegen met verkeer in beide richtingen is dit echter verboden; daar moet men zijn voertuig altijd tot stil stand brengen aan de uiterste rechterzijde van de rij baan. De laatste jaren komt het steeds meer voor dat straten in één richting worden afgesloten voor uitslui tend motorvoertuigen: (brom)fietsers mogen wél in beide richtingen van die straten gebruik maken. Dit zijn wegen met z.g. beperkt eenrichtingverkeer. In het vervolg is het, evenals op wegen met volledig eenrichtingverkeer, toegestaan op wegen met dit be perkt eenrichtingverkeer ook aan de linkerzijde (ge zien in de rijrichting voor gemotoriseerd verkeer) een voertuig tot stilstand te brengen. Bij het wegrijden van een parkeerplaats aan die linkerzijde dient uiter aard wel rekening gehouden te worden met mogelijk tegemoetkomende bromfietsers! 3. Fietsers en bromfietsers zijn in het vervolg verplicht tijdens het rijden de voeten op de trappers te hebben. Met name bromfietsers hebben nog al eens de ge woonte de voeten niet op de trappers, maar midden op het frame te laten rusten, waardoor zij in noodsi tuaties niet tijdig kunnen remmen en gemakkelijk de macht over hun voertuig kunnen verliezen. Verkeers- M maatregelen vl Cronestein: aanbrengen gele streep langs de rijbaan van de Vei- lingbrug aan de zijde van de Veilingkade; Houtkwartier: aanbrengen tijdelijke gele streep in verband met bouwwerkzaamheden Diaconessenhuis langs de rijbaan van: - de Dieperpoellaan 1. over een afstand van 15 meter aan weerszij den van de provisorische in-/uitrit naar het bouwterrein van het ziekenhuis; 2. over een afstand van 36 meter tegenover die in-/uitrit; - de Zweilandlaan over een afstand van 15 meter aan weerszijden van de in-/uitrit naar het bouw terrein van het ziekenhuis; Haagwegkwartier: opheffing van het verbod linksaf te slaan voor fiet sers en bromfietsers op de Haagweg naar: - de Potgieterlaan; - de De Genestetstraat; Noorderkwartier: instelling eenrichtingverkeer voor alle verkeer be halve (bromfietsers en voetgangers van: 1. de Os- en Paardenlaan, in de richting van dé Bernhardkade; 2. de Lusthoflaan, tussen de Sophiastraat en de Bernhardkade, in de richting van de Bernhard kade; 3. de Oranjestraat, in de richting van de Sophia straat; 4 de Dillenburgerstraat, in de richting van de So phiastraat; 5. de Prinsenstraat, tussen de Sophiastraat en de Bernhardkade, in de richting van de Sophia straat; 6. de Alexanderstraat, tussen de Sophiastraat en de Herensingel, in de richting van de Sophia straat; 7. de Alexanderstraat, tussen de Sophiastraat en de Bernhardkade, in de richting van de Sophia straat; 8. het noordelijk deel van de Anna Paulowna- straat, tussen de Sophiastraat en de Juliana- straat, in de richting van de Sophiastraat; 9. de Julianastraat, tussen de Sophiastraat en de Herensingel, in de richting van de Sophiastraat; 10. de Julianastraat, tussen de Bernhardkade en de Sophiastraat, in de richting van de Sophia straat; 11. de Waldeck Pyrmontstraat, tussen de Sophia straat en de Anna van Saksenstraat, in de rich ting van de Sophiastraat (tussen de Anna van Saksenstraat en perceel nr. 21 beide rijbanen); 12. de Sophiastraat, tussen de Julianastraat en de Alexanderstraat, in de richting van de Juliana straat; 13. de Sophiastraat, tussen de Prinsenstraat en de Lusthoflaan, in de richting van de Lusthoflaan; 14. de Nassaustraat, tussen de Oranjestraat en de Prinsenstraat, in' de richting van de Oranje straat; 15. de Nassaustraat, tussen de Os- en Paardenlaan en de Spoorlaan, in de richting van de Spoor- laan; 16. de zuidelijke rijbaan van de Bernhardkade, tus sen de Lusthoflaan en de Alexanderstraat, in de richting van de Alexanderstraat; geslotenverklaring in beide richtingen voor alle ver keer, behalve voetgangers en (bromfietsers van de Nassaustraat, tussen de Lusthoflaan en de Os- en Paardenlaan; aanwijzing als woonerf van het gedeelte van: - de Waldeck Pyrmontstraat, tussen de Sophia straat en de Maresingel; - het zuidelijk deel van de Anna Paulownastraat, tussen de Julianastraat en de Sophiastraat; aanwijzing als verplicht fietspad in beide richtingen van: - het zuidelijk deel van de Bernhardkade, tussen de Julianastraat en de Alexanderstraat; - de Nassaustraat, tussen de Oranjestraat en de Lusthoflaan; - de Sophiastraat, tussen perceel nr. 72 en de Alexanderstraat; (N.B. bedoelde straatgedeelten zijn dan derhalve afgesloten voor motorvoertuigen). De Kooi: aanwijzing als woonerf van de Voorstraat; Noorderkwartier/De Kooi: aanwijzing als woonerf van de Spoorlaan en de Seinpaalstraat; Oude Morsch: aansluitend aan de rioleringswerkzaamheden in de Steenstraat: instelling verbod stil te staan op de Steenstraat, tussen de zuidoostelijke rijbaan van de Beesten markt en de 2de Binnenvestgracht, aan de zijde der even huisnummers, met dien verstande dat onmid dellijk laden en lossen van goederen is toegestaan van maandag tot en met zaterdag van 0.00 tot 11.00 uur; aanwijzing als verplicht fietspad van het fietspad aan de noordzijde van de Blauwpoortsbrug, in de richting van de Steenstraat, en het fietspad langs het aansluitend gedeelte van de Steenstraat tot de noordelijke rijbaan van de Beestenmarkt, in de rich ting van het station; aanleg van een fietsstrook op: - de zuidoostelijke rijbaan van de Beestenmarkt; - de zuidzijde van de Blauwpoortsbrug, de west zijde van de Prinsessekade en de Bostelbrug; aanleg van een busbaan op de Blauwpoortsbrug en de Prinsessekade, stadinwaarts; aanleg van een voetgangersoversteekplaats op: - de Boommarkt, bij het Kort Rapenburg; - de Prinsessekade/Turfmarkt, ter hoogte van de Haarlemmerstraat; - de Oude Singel, bij de Nieuwe Beestenmarkt; - de Steenstraat, bij de kruising met de Morsstraat; - de zuidoostelijke rijbaan van de Beestenmarkt, bij de kruising met de Steenstraat; Noordvest: aanwijzing als verplicht fietspad van het fietspad langs de noordelijke rijbaan van de Langegracht, tussen de Noorderstraat en de Volmolengracht, in de richting van de Volmolengracht; aanleg voetgangersoversteekplaats op de Lange gracht, ten westen van de Oostdwarsgracht; aanwijzing als algemene invaliden-parkeerplaats van een parkeervak bij perceel Langegracht nr. 72; Tuinstadwijk: na voltooiing van de reconstructiewerkzaamheden van de Koninginnelaan, het aansluitende gedeelte van de Herenstraat en de kruising Koninginnelaan/ Lammenschansweg aanleg van een fietsstrook aan weerszijden van de Herenstraat, tussen de Koninginnelaan en de Kas tanjekade, alsmede aan weerskanten van de Ko ninginnelaan; aanleg van een voetgangersoversteekplaats op de Koninginnelaan bij de kruising met de Herenstraat; aanwijzing als verplicht fietspad in beide richtingen van de fietspaden langs de west- en oostzijde van de Lammenschansweg bij de kruising met de Ko ninginnelaan en de Zeemanlaan; aanwijzing als verplicht fietspad: - in oostelijke richting het fietspad over de Lam menschansweg, ten zuiden van de kruising met de Koninginnelaan en de Zeemanlaan, met inbe- begrip van de fietspadaansluitingen op de Konin ginnelaan en de Zeemanlaan; - in westelijke richting het fietspad over de Lam menschansweg, ten noorden van de kruising met de Koninginnelaan en de Zeemanlaan, met inbe grip van de fietspadaansluitingen op de Konin ginnelaan en de Zeemanlaan; aanwijzing als voorrangskruising van de kruisingen van de» hiervoor genoemde fietspaden langs de Lammenschansweg met de fietspaden over de Lammenschansweg, met de rijbanen van de Zee manlaan en de Koninginnelaan en met de fietspad aansluitingen op de Zeemanlaan en de Koninginne laan, met dien verstande dat voorrang moet wor den verleend aan het (brom)fietsverkeer op de fietspaden langs de Lammenschansweg; instelling van een verbod rechtsaf te slaan op: - de oostelijke hoofdrijbaan van de Lammen schansweg naar de naastgelegen ventweg bij de aansluiting van die ventweg op d^ hoofdrijbaan, ten zuiden van de kruising met de Koninginne laan; - de westelijke hoofdrijbaan van de Lammen schansweg naar de naastgelegen ventweg bij de aansluiting van die ventweg op de hoofdrijbaan, ten noorden van de kruising met de Zeemanlaan; instelling eenrichtingverkeer voor alle verkeer, in de richting van de hoofdrijbaan, op: - de aansluiting van de ventweg op de oostelijke hoofdrijbaan van de Lammenschansweg, ten noorden van de kruising Lammenschansweg/ Zeemanlaan/Koninginnelaan; - de aansluiting van de ventweg op de westelijke hoofdrijbaan van de Lammenschansweg, ten zui den van de kruising Lammenschansweg/Zee- manlaan/Koninginnelaan; aanwijzing als voorrangskruising van: - de westelijke ventweg van de Lammenschans weg en het in het verlengde daarvan gelegen fietspad met de aansluiting van de ventweg op de hoofdrijbaan ten zuiden van de kruising Lam menschansweg/Zeemanlaan/Koninginnelaan, met dien verstande dat voorrang moet worden verleend aan het verkeer op de ventweg en he* fietspad; - de oostelijke ventweg van de Lammenschans weg en het in het verlengde daarvan gelegen fietspad met de aansluiting van de ventweg op de hoofdrijbaan ten noorden van de kruising Lammenschansweg/Zeemanlaan/Koninginne laan, met dien verstande dat voorrang moet wor den verleend aan het verkeer op de ventweg en het fietspad; Levendaal-west/Tuinstadwijk: aanleg van een fietsstrook aan weerszijden van de Koepoortsbrug; Pancras-oost: aanleg van een fietsstrook aan weerszijden van de Ir. Driessenstraat, tussen de Herengracht en de Vestestraat, alsmede vóór het gebouw van de L.D.M. en aanwijzing als verplicht fietspad van de fietspaden aan weerszijden van het overig gedeelte van de Ir. Driessenstraat; aanleg van een busbaan op de Ir. Driessenstraat, tussen de Hooigracht en de Middelstegracht, op het linker voorsorteervak, in de richting van de Hooigracht; instelling eenrichtingverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers, fietsers en bromfietsers van de Nieuwe Rijn, tussen de Herengracht en de Hooi gracht, alsmede de Herenbrug, in de richting van de Herengracht; Pancras-west: intrekking van het verbod stil te staan aan de wa terzijde van de Nieuwe Rijn, tussen de Watersteeg en het Gangetje; Levendaal-oost: na reconstructie van de Hogewoerd, tussen het Gangetje en de Watersteeg: aanwijzing als verplicht fietspad in beide richtingen van de zuidelijke rijstrook van de Hogewoerd, tus- sen het Gangetje en de Watersteeg; instelling geslotenverklaring voor alle verkeer be halve voetgangers, in beide richtingen, van de rij strook voor bedienend verkeer (noordelijke rij strook) van de Hogewoerd, tussen het Gangetje en de Watersteeg, met dien verstande dat van maan dag tot en met zaterdag inrijden vanaf de Water steeg is toegestaan ten behoeve van het onmid dellijk laden en lossen van goederen; vaststelling van een parkeerverbod voor de hier voor genoemde bedieningsweg; Academiewijk: voor de duur van de walmuren- en rioleringswerk zaamheden aan het Rapenburg: instelling tijdelijk stopverbod in de Doelensteeg, aan beide zijden, alsmede op de Doelengracht, aan de zijde der bebouwing. Leiden, 6 juni 1979. N.B.: De bestaande maatregelen zullen voor zover nodig, worden aangepast. De op deze maatregelen betrekking hebbende teke ningen liggen, voorzien van een bijbehorende toelich ting, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het bureau Voorlichting in het Stadhuis. Gedurende die periode bestaat,de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vast stellen van genoemde maatregelen. Belanghebben den worden voorts in de gelegenheid gesteld te wor den gehoord in de openbare vergadering van de Ver- keerscommissie, die zal worden gehouden op woensdag 27 juni aanstaande te 15.30 uur in de Raadzaal van het Stadhuis. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 17 en 19 maandag 11 juni Wijk 18 en 22 woensdag 13 juni Wijk 21 en 23 donderdag 14 juni Wijk 20 en 26 vrijdag 15 juni

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8