lOHlttll Omscholing tot een modern, interessant, afwisselend beroep DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: IC ICOATHIBU rt administratief medewerker administratief medewerker (m/v) een jong medewerker (m/v) een jong medewerker (m/v) administratief medewerker administratief medewerk(st)er inkoper administratief medewerkster Dienst Personele en Welzijnszaken, sectie Werving vacaturenummer 9-218/1158 Taak: het administratief begeleiden van sollicitatie procedures: in samenspraak met personeelskonsulenten en beheerders opstellen van advertentie teksten; het onderhouden van kontakten met de Rijks voorlichtingsdienst; het verrichten van andere direct uit deze functie voortvloeiende werkzaamheden. Vereist: het in teamverband kunnen werken; opleiding op middelbaar niveau; goede uitdrukkingsvaardigheid (zowel in woord als geschrift). Salaris: maximaal 2.451,bruto per maand. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden verstrekt door de heer H. Gorsen, telefoon 071-148333, toestel 3023 of 3048. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze oproep Ingewacht bij de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit Stationsweg 46 te 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe. Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij aanvulling van ons team. Onze gedachten gaan uit naar: ter versterking van de sector, belast met de aangiften Loonbelasting en Omzetbelasting en de daarbij behorende administratieve werkzaamheden. ter versterking van de sector .belast met de verzorging van particuliere aangiften Inkom stenbelasting. Sollicitanten dienen te beschikken over een gedegen vooropleiding, bij voorkeur MEAO of gelijkwaardig, de Nederlandse taal schriftelijk en mondeling goed te beheersen en de bereid heid te hebben zich verder te bekwamen. De (goede) arbeidsvoorwaarden zullen in een mondeling onderhoud nader worden uiteengezet Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht op het adres: Acacialaan 31 te Leiderdorp, alwaar ook telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen. Telefoon: 071-899361. Ico/Athibu bv is toonaangevend als importeur van grootkeuken-apparatuur voor de gezondheidszorg en in de horeca-sektor, riaar ook als groothandel in o.a. sanitaire artikelen, loodgietersmaterialen en huishoudkeukens heeft Ico/Athibu bv een goede naam op te houden. Nauw hieraan verbonden is de kwaliteit van onze produkten, wat duidelijk blijkt uit de gezonde groei. In verband met deze expansie hebben wij op korte termijn diverse vakatures. Op de afdeling inkoop hebben wij plaats die in het bezit is van het diploma MBA. Voor de juiste man betekent dit een funktie met reële ontplooiingskansen. in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden, die een groot aantal taken tot de zijne/ hare zal gaan maken. die verantwoordelijk zal zijn voor de vlotte doorstroming van kleine tot zeer grote projekten t.b.v. onze afdeling grootkeuken. Indien u voor een van deze funkties belangstelling heeft en u hiervoor in aanmerking denkt te komen, dan kunt u bij Ico/Athibu bv rekenen op afwisselend werk. dat in hecht teamverband en een prettige werksfeer in een moderne omgeving wordt verricht. Uw sollicitatie, onder vermelding van de betreffende funktie zal even diskreet als vlot afgehandeld worden. Ook kunt u tijdens kantooruren telefonisch reageren. U kunt dan vragen naar de heer C. van Schagen. Hoge Rijndijk 25 Postbus 149 2300 AC Leiden Tel. 071-141741 Mannen van 20 jaar tot 45 jaar, die "moeilijk zitten" in hun huidige beroep of die hun bedrijfstak zien afbrokkelen, kunnen bij Gist-Brocades een eigentijdse vakman worden. De funktie die hij kan gaan bekleden, noemt men in andere bedrijven "bedieningsman", "procesregelaar" of "procesoperator". Bij ons heet het kortweg "regulist" Het is een modern beroep dat meegroeit met de ontwikkelingen in de orocesindustrie Wat is een regulist? Een regulist houdt toezicht op de goede gang van zaken bij chemische en natuur kundige processen. Hij regelt, stuurt bij en controleerthij corrigeert als er iets mis dreigt te gaan, kortom: hij reguleert de pro- duktie van gist, penicilline en tal van andere orodukten. Het is interessant werk De processen spelen zich af in ketels, centrifuges, destilleerapparaten en andere installaties die vrijwel uitsluitend een gesloten systeem vormen. De regulist staat als het ware boven dat gebeuren en is ver antwoordelijk voor een goed en regelmatig verloop, waan/oor hij meet- en regelappara- tuurtot zijn beschikking heeft. Naast het reguleren van de processen draagt hij zorg voor de voorbereidende - en afron dende werkzaamheden van de processen zoals b.v. storten, aftappen, monsters nemen onderhoud apparatuur en werkomgeving. Het is precies werk Gisten en schimmels zijn levende micro organismen die bijzonder gevoelig en kwets baar zijn. Het werken met zulke micro-organismen vraagt verantwoordelijkheidsgevoel en Gist-Brocades N.V. is één van 's werelds belangrijkste producenten van gist, penicillines en enzymen. Daarnaast richt het concern zich op het produceren en verkopen van farmaceutische veterinair-biotogische, chemische en biochemische produkten. Gist-Brocades N.V. heeft produktie-/ verkoopondernemingen over de gehele wereld nauwkeurigheid. De aandacht, oplettendheid en de inzet waarmee gewerkt moet worden zorgen er voor, dat het werk als regulist met geestdodend of vervelend is. Ploegendienst De voortgang van dit werk met levende organismen mag nooit stilstaan. Daarom is een volcontinue ploegendienst noodzakelijk Wat verdient een regulist? Het bruto aanvangssalaris is vanaf 22 jaar f 2448,- per maand, incl ploegendienst- premie. Dit salaris wordt periodiek verhoogo Buiten eventuele mogelijkheden tot verdere promotie bedraagt momenteel het maximum door regulisten te bereiken salaris f 3208,- per maand inclusief de premie voor de vier-ploegendienst. Wiltu meer weten? Schrijf dan een briefkaart met alleen uw naam en adres plus de vermelding "Inlichtingen regulist" aan Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1 te Delft. U ontvangt dan de brochure met alle informatie over de aard van het bedrijf, arbeidsvoorwaarden, vier-ploegendienst, sollicitatieprocedure e o. U kunt natuurlijk ook even bellen: 015-792516 In opdracht van Schoonderbeek Elektro BV te dillcgom zoeken wij op korte termijn gegadig den voor de functie van PD of MEAO) Schoonderbeek Elektro BV is een bedrijf met een afdeling electrotechniek, detailhandel en electronica. De personeelsbezetting bedraagt momenteel 54 medewerkers. Voor de gegevensverwerking wordt gebruik ge maakt van een office-computer. Gedacht wordt aan uitbreiding van het huidige systeem Als administratief medewerker zal hij zich gaan bezighouden met automatiseringen administra tieve organisatie. Daarnaast draagt hij onder meer de zorg voor de salaris- en de debiteuren- en crediteurenadmini stratie. Voor deze functie denken wij aan iemand longer dan 30 jaar. Belangstellenden worden verzocht zich schrif telijk of telefonisch te richten tot Drs. M. Reichc op het adres te Sassenheim. Op uw verzoek sturen wij graag een sollicitatie formulier. Een strikt vertrouwelijke behandeling van elke sollicitatie wordt gegarandeerd. raadgevend bureau zuidema bv adviseurs voor organisatie en leiding aangesloten bij de raad van organisatie adviesbureaus hoofdstraat 345 2171 BH sassenheim telefoon (02522) 1 02 47* telex 41752 rijnbandijk 155 4041 AV kesteren telefoon (08886) 17 74* telex 48364 In het St. Elisabeth Ziekenhuis te lei derdorp kan op korte termijn geplaatst worden een Zij zal haar plaats krijgen op de finan ciële administratie en belast worden met de administratieve verwerking van de verpleging en medische behandelin gen Deze werkzaamheden worden voor een belangrijk gedeelte gedaan met behulp van een beeldscherm terminal. Voor deze funktie dient de kandidate te beschikken over minimaal MAVO-oplei- ding en type-ervaring, leeftijd tot 30 jaar Afhankelijk van opleiding en leeftijd zal het salaris liggen tussen f 1 342,36 en f 2.342.44 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C A O -ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 25