interPharm PERSONEEL} persom drogist-vertegenwoordiger chef commercieel administratieve dienst AGFA-GEVAERT soneel PEI PERSonta""80*** I perso 1 perMne CV MONTEURS HULP MONTEURS LEERLING MONTEURS RIJNSTROOM SECRETARESSE aankomend ambtenaar ELAM B.V. receptionist MEDEWERKERS personeel PERSOt^a. personeel INTERPHARM BV, is een overwegend farmaceutische groothandel: - met vestigingen te Groningen, Meppel, Rotterdam, Amsterdam en Den Bosch, waar ook het hoofdkantoor is gevestigd - met ca. 500 personeelsleden en - behorende tot de Internatio-Müller-groep. Voor de uitoefening van de funktie van volgesorteerde farmaceutische groothandel, is een slagvaardige interne organisatie vereist. De orderbehandelingsprocedure is voor een belangrijk deel geautomatiseerd. Wij zoeken voor onze vestiging te Rotterdam een die t.z.t. doorgroeit naar de funktie van KOMMERCIEEL ADVISEUR. Ressorterend onder de regionale verkoopleider heeft de drogistvertegenwoordiger bij het bezoeken van drogist-re laties in het rayon LEIDEN-HAARLEM als belangrijkste taken: - het adviseren van zijn relaties op het gebied van nieuwe ontwikkelingen in de branche - het volgen van marktontwikkelingen in zijn rayon en - het promoten van het geheel op de drogistenbranche afgestemd dienstenpakket van Interpharm, zowel op het gebied van assortimentssamenstelling als -bewaking gericht. De vertegenwoordiger weet zich bij zijn informatie naar de afnemers gesteund door de centrale diensten, die nieuwe vormen van serviceverlening ontwikkelen en de invoering Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan de direk- tie van Interpharm B. V.Delftweg 106,3043 NA Rotterdam. Desgewenst kunnen telefonische inlichtingen worden ver kregen bij de heer R. Koornstra tel. 010-37.13.77, na 20.00 uur 01720-23228). daarvan begeleiden. T.z.t. dient hij in staat te zijn de funktie van kommercieel adviseur te vervullen. Deze funktionaris begeleidt de individuele deelnemers in het Interpharm Bevoorradings en Informatiesysteem" (I.B.I.S.). Van kandidaten verwachten wij: - een opleiding op HAVO-nivo - kennis van het drogisterij-assortiment - representatief optreden - goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - leeftijd tussen 26-40 jaar - wonende in het rayon of genegen zich daar te vestigen. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. INTERPHARM BV. FARMACEUTISCHE GROOTHANDEL psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Genoemd ziekenhuis is een gemeenteziekenhuis met 430 bezette bedden, gelegen in Oegstgeest. Ten behoeve van de versterking van ons verpleeg kundig team kunnen voor een aantal verblijfspavil- joenen, waar bewoners worden verpleegd, waar voor langdurige verzorging en verpleging noodza kelijk wordt geacht, nog worden geplaatst enkele Brverpleegkundigen en M.B.O.-V-ers voor 72 van deze bewoners zullen eind 1979 nieu we wooneenheden gereed komen. Hierdoor zal de mogelijkheid ontstaan om met kleine groepen te werken. Arbeidsvoorwaarden: Salaris: volgens regeling der ge meente Leiden Pensioenregeling: Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Ziektekostenregeling: I.Z.A. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt U desgewenst gaarne ver strekt door de adjunct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Wegens gêstadige groei van ons bedrijf kun nen wij voor direct plaatsen: Technische Maatschappij Oudshoorn b.v. te Alphen aan den Rijn oecumenlfch internaat voor jongens en meisjes met een problematische opvoedingsachtergrond, vraagt m.l.v. 1 september 1979 voor het algemeen secretariaat een die voor direktie en staffunctionarissen o.a. - de post behandelt - de correspondentie verzorgt - afspraken maakt en agenda bijhoudt - memo's, rapporten en verslagen typt - sollicitanten oproept en aanstelllngs- brleven typt Tevens beheert zij de dossiers van pupillen en secretariaat. Wij denken aan iemand van minimaal 22 jaar op havo-niveau (diploma) die nauwkeurig en zelfstandig kan werken en in het bezit is van een type-diploma en ervaring heeft in een dergelijke functie Schriftelijke sollicitaties kan men zenden aan Rijnstroom, Raadhuisstraat 44, Alphen aan den Rijn, t.a.v. de direktie. Tel. 01720-73655 Wegens promotie naar elders van één der medewer kers is bij het bureau bestuurszaken ter secretarie plaats voor een in de rang van schrijver of schrijver a. algemene informatie: Het bureau bestaat uit 6 medewerkers en omvat de volgende werkzaamheden: best.-juridische aangele genheden. kabinet burgemeester, bijzondere wetten, economische aangelegenheden, openbare orde en veiligheid, en milieu, verkeer en vervoer. functie-informatie: De werkzaamheden bestaan onder meer uit de uit voering van bijzondere wetten, marktaangelegenhe- den en monumentenzorg. functieverel8ten: Voor een goede vervulling van deze betrekking is het bezit van het diploma H.A.V.O., M.E.A.O. of Admini stratief Ambtenaar vereist. arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt (voor 21-jarigen en ouder) mi nimaal 1.596,- en maximaal 2.116,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelin gen, w.o. I.Z.A.-regeling, studiefaciliteiten, verplaat singskosten e.d. zijn van toepassing. Meer informatie over deze functie wordt graag ver strekt door de afdelingschef, de heer A. F. R. Hogen- doorn, tel. 071-899261 toestel 45. Sollicitaties kunnen - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad - worden gericht aan bur gemeester en wethouders, post bus 35.2350 AA LEIDERDORP RENAULT-dealer voor LEIDEN e.o. vraagt z.s.m. een ervaren Van ONZE man verwachten wij een ruime technische autokennis en een redelijke administratieve ervaring. Vóórts een flexibele instelling en zeer goede kontaktuele eigenschappen. Leeftijd 25 tot 40 jaar I. tot 17 15uur071-133141 jia 18.30 uur 071-761293 ELAM B.V. HAARLEMMERWEG 2 LEIDEN Datsun Nederland zorgt met haar dealers voor de verkoop van de bekende Datsun auto's in Nederland. Met succes: steeds meer Datsuns rijden op de wegen. Daarom moet onze organi satie meegroeien. En daarom zoeken wij op korte termiin onderhoudsmonteur (MTS) Zijn dagelijkse werkzaamheden zullen bestaan uit het kontroleren, onderhouden en repareren van de in ons bedrijf aanwezige machinerieën en installaties, alsmede aanverwante taken binnen de dienst Algemene Zaken. Naast eigen initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel dient hij op basis van een goede opleiding (MTS- of gelijkwaardige opleiding) en ruime ervaring deze werk zaamheden zelfstandig te kurinen verrichten. Salaris, sekundaire arbeidsvoorwaarden en reiskosten vergoeding zijn goed te noemen. Tevens hebben we een goede studiekostenregeling. Bent u geïnteresseerd? Bel dan voor telefonische infor matie 02521-19020, u kunt vragen naar de heer Bussen. Ook uw schriftelijke sollicitatie kunt u aan hem richten. Het adres is Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Binnen 14 dagen krijgt u dan bericht betreffende uw sollicitatie. Van der Valk Co. B.V. Veurseweg 214, Voorschoten, tel. 01717-3736 vraagt voor direkt enkele voor haar centrale magazijnen Leeftijd 25 jaar. Agfa-Gevaert is de grootste foto-industrie in Europa. Bij de Agfa-Gevaert groep werken zo'n 33.000 mensen. Onze produkten zijn overal ter wereld, in 145 landen om precies te zijn. verkrijgbaar. En Agfa-Gevaert groeit, groeit snel. Dat is dan ook de reden waarom we voortdurend op zöëk zijn naar nieuwe mensen. Jonge mensen die mee willen werken aan die groei en daar natuurlijk ook van willen profiteren. Voor de afdeling Gevafax kopieerapparaten zoeken wij een ondernemende Met zijn/haar team van 8 a 9 medewerkers ondersteunt hij/zij de buitendienst bij verkoop en service van Gevafax kopieerapparaten en supplies. Hij/zij ziet erop toe dat de distributie, fakturering en statistische verwerking van verkoopgegevens feilloos verloopt. Hij/zij is in staat om leiding te geven en mensen te motiveren. Bovendien kan hij/zij door zijn/haar ervaring en kennis nieuwe initiatieven op het gebied van verdere automatisering ontplooien. Zijn/haar leeftijd ligt zo tussen de 28 en 35 jaar, zijn/haar opleiding: HEAO (BE). Met vakantie afspraken wordt uiteraard rekening gehouden. Belangstelling? Bel 070-906680 of schrijf' Agfa-Gevaert BV, Afd. Personeelszaken, t.a.v. de heer R. Beekman, Polakweg 10-11, 2288 GG Rijswijk Z.H.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20