(0? VROOMS DREESMANN HITGEEFT DE ZOMER DE RUIMTE Keus genoeg in flatteuze, zonnige japonnen. En 't houdt niet op bij maatje 42! 69- §W^ Zomerjurk Van polyester, in leuk nopjesdessin. Kleuren, marine, rood, kobalt of groen. Maten 40 t/m 48 Vlotte vakantiejurk Van luchtige polyester/ crêpe, in een jeugdig dessin. Kleuren o.a.: rood en blauw. Maten 42 t/m 48 Japon met jasje. In polyester. Blouson jasje en japon met schouderbandjes. Uni ge biesd. In kobalt/wit, zwart/wit, r,ood/wit of marine/wit. Maten 42 t/m 48. Zomerjapon met rand- dessin Van polyester. Met lak ceintuur. Keuze uit o.a. blauw, groen en goud Maten 40 t/m 48 Jeugdig zonnejurkje Van 100% katoen, in o.a. zwart/wit, aqua/wit en rood/wit. Maten 38 t/m 46 Slank afkledende japon Van polyester Jeugdig en vlot dessin. Kleuren: lila, groen en bruin. Maten 40 t/m 48 Modieuze japon In polyester, met kraagje en schouderplooitjes. Geheel gevoerd. Keuze uit drie dessins. Kleuren: kobalt, fuchsia en groen. Maten 42 t/m 48 opmerkelijke mode opmerkelijke prijzen midden: Polo-shirt. Van 100% katoenen piqué. In o.a. naturel, lichtgroen en camel. Merk: Hij-Vrij 20, Zomerpantalon. Van polyester-texturé. In beige, groen, grijs en raf. Merk: Travel O0,— rechts: Suède jack. Van pigsuède. In diverse beige tinten. Merk: He-Man 195, Korte mouw shirt. Van polyester/katoen. In diverse kleurige ruiten Merk: Him 28,— Zomerbroek. Van 60/40 katoen/polyester. In wit en beige. Merk His O0,— Open-weave jack. Van 100% katoen. In diverse modellen. In off-white, caramel, khaki en lichtbruin. Merk: He-Man DÜ,~" Bandplooi jeans. Van 100% katoen. In visgraatdessin. In khaki, beige, camel, écru en caramel. Arx Merk: He-Man 40,— T-shirt. Van 100% katoen. Met print. In diverse kleuren Merk: Hij-Vrij I 2,—

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14