HAAL ZO'N PAAR De nieuwe Prelude van Honda is een auto met drie daken! Of vier? srb DOORLOPEND KREDIET t/m 25.000.- slechts enkele dagen RECEPTIONIST Yamaha lanceert een nieuw olie- mix-systeem: de speciale Yamaha olie komt in een unieke mengfles, waar een maatbeker bovenop is in gebouwd. Dop eraf, knijpen in de fles en de maatbeker vult zich precies de juiste hoeveelheid c U hoeft alleen maar op het Als u nu een Yamaha buiten boordmotor koopt, krijgt u er twee van die speciale flessen AA iVl met olie GRATIS bij! Een L' extra reden om op Yamaha V arna^3 p\erncn verhuur - occasions - inruil - financiering GARAGE ut UI Ur** Ui VOOR AL HET ONDERHOUD AAN UW AUTO St. Aagtenstraat 14 - Leiden - tel. 125709 Welk bedrag kunt U maximaal lenen 0 VIER maal Uw bruto maandinkomen t/m 2000.— #ZES maal Uw bruto maandinkomen boven 2.000.— Hoe kunt U dit krediet opnemen? 0 Geheel of in gedeelten op elk gewenst tijdstip. Wat u afgelost hebt, kunt U direkt weer opnemen. Wat is dan Uw maandelijkse betaling? 0 Naar keuze: 2% van de limiet van het krediet, of 2 1/2 resp. 3% van het openstaande saldo. 0 U mag altijd meer aflossen als dat uitkomt. Wat zijn de bijzondere voordelen? 0 De aanvraag is eenmalig, Uw krediet is blijvend. 0 U betaalt niets voordat U iets opgenomen hebt. 0 Bij 2 1/2% resp. 3% dalende maandelijkse betaling. 0 2 Vrijstellingsmaanden per jaar indien gewenst. 0 Overname lopende leningen mogelijk. 0 Kwijtschelding bij overlijden (tot 71ste jaar). O Geen informatie bij werkgever. O Geen afsluit- of andere administratieve kosten. Veelal verstrekken wij het geld binnen 48 uur. Ook betalingen aan derden zijn mogelijk. Vraag ons even om inlichtingen. Ook voor hypotheken en persoonlijke lenin gen. 96 U kiest, past en pakt zelf Haarlemmerstraat 156, Leiden 'l°°EN!?Hóó™ LWHi JSWUk DORDRLrwf ROt ASSISTENT(E) WINKELVERKOOP Havo niveau Leeftijd 18 jaar HET NIEUWE BOEKHUIS Breestraat 52. hoek Vrouwertsteeg ELAM B.V. Renault dealer voor Leiden e.o. vraagt met spoed een - leeftijd 23 tot 30 jaar - Autokennis vereist - enige administratieve ervaring - goede kontaktuele eigenschappen - flexibele instelling Kunt u hieraan voldoen, en heeft u interesse, neem dan even kontakt met ons op Tel. tot 17.15 uur 133141 (071) Na 18.00 uur 761293 (071) ELAM B.V. Haarlemmerweg 2, Leiden. Laten we wel wezen: 'n Mens kiest de auto die hij wil hebben. Daar helpen geen lieve adverten ties aan. Toch is het Honda telkens weer gelukt zijn modellen een sfeer mee te geven die berijders of berijdsters van een duidelijk te omschrij ven „karakter" aantrokken. Een karakter van individualiteit en onafhankelijk heid. Met een scherp oog voor de veranderende wereld om hem of haar heen. Naast de succesvolle Civic, de beroemde Accord en de stafige Sedan, is er dan nu de mooie Prelude. Met alle technische verworvenheden waarmee Honda het in Nederland gemaakt heeft. Sportief. Geluidarm rijden. Soepel sturen. Zuinig. Prima op de weg liggen. Vaart. Vormgeving. Comfort. Luxeenz. De luxe ervan straalt u tegemoet. Een luxe die van dichtbij nog eens wordt onderstreept door de perfekte afwerking. Een brede lage carrosserie met een lange motorkap. Een centraal geplaatst instrumentenpaneel, waarbij de Mens in alle ontwerp- en beproevingsfasen onze enige maatstaf was. We pakken er één onderdeel uit: De snelheidsmeter. We hebben 'm vergroot! Waardoor we de ruimte De „monocoque" constructie van de carrosserie omvat tegelijkertijd het sub-frame waarin de motor hangt. De brede deuren hebben extra verstevigde raam-frames. De lijn van die deuren loopt mee met bank en voorruitstijl. We pikken er één bijzonderheid van onze Prelude uit. Een waarvan wij' denken: „Die is wel zo representatief voor de rest". De drie daken! 't Eerste dak: glazen schuifdak open, speciale zonwering open! Alles open. Open dak dus. 't Tweede dak: glazen schuifdak dicht. Zonwering open. Geen wind of regen. Wél zonlicht ofsterrengeflonker 't Derde dak: glazen schuifdak dicht, zonwering dicht. Privacy! En hoe zit 't dan met 't vierde dak van onze Prelude? Dat vierde dak zit er niet in. 't Zit erbuiten. Want u wilt tenslotte ook wel eens uit uw Prelude stappen en toch een dak boven uw hoofd houden. Als 't regent bijvoorbeeld. 't Vierde dak is een kleine attentie van ons: Een paraplu. kregen snelheidsmeter en toerenteller overzichtelijk ineen te bouwen. We deden meer met de verschillende meters en de belichting ervan. Benzine-meter, watertemperatuur meter, veiligheidslampjes en onder- houdsindikatoren kregen een meer overzichtelijke plaats. Ga zeifin een van onze Preludes zitten en overzie het zélf. Kijk ook eens naar de plaatsing van de stereo-radio AM/FM. De verstelbare kuipstoelen geven het lichaam op de juiste plaatsen optimale steun. Op schouderhoogte wijkt de lijn van de rugleuning iets terug om voldoende bewegingsvrijheid te scheppen. De stoelen zijn met een zware kwaliteit stof bekleed. De hoofdsteunen zijn tot 48 graden in voorwaartse rich ting te verstellen. Op drie verschillende hoogten. Honda Prelude GM f 17.995.-- Rijklaar, Honda Prelude AT Hondamatic f18.845,-- Rijkla Honda Nederland, Divisie Honda Benelux N.V., Nikkelstraat 17, 2984 AM Ridderkerk, telefoon

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14