MONTEUR PB enso feeux* VERPLEEG KUNDIGE A,BofZ onderwijzer/ onderwijzeres orthopedagoog/ psycholoog (mnl. of vrl.) logopedist/ logopediste touringcars secretaresse die eigen inbreng en kwaliteit vanzelfsprekend vindt stichting communicatie MAGAZIJNMEESTER reproduktie- fotograaf (m/v) rijnlands zeehospitium PERSONEEL persone EEL Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZR of NAV) of een VERPLEEGKUNDIGE met belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen. een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp Eén van Nederlands meest vooraanstaande tourincarbedrijven Welke uitstekende komt ons onderhoudsteam versterken? Bij ons is automonteur een lonend vak. Niet alléén van wege het prima salaris, maar ook vanwege de waarde ring, die een monteur bij ons krijgt. Onze service staat of valt met het onderhoud van ons wagenpark. De juiste persoon bieden wij een goed salaris en een prima werkkring. Geïnteresseerden worden verzocht om contact op te nemen met: touringcars binnenweg 29 2202 gm noordwijk telefoon 01719-10100 secretaresse - een begrip met verschillende betekenissen; een funktie mei variabele inhoud, hier gaat het om een een vrouw met werk- en levenservaring, die kan samenwerken met mensen van uiteenlopende aard en opleiding en haar eigen taken weet in te delen en af te ronden. zij zal in nauw kontakt staan met het hoofd van de kwaliteitsdienst van fokker vfw bv schiphol oost. bij de kwaliteitsdienst werken mensen, die de kwaliteit bewaken van inkomende materialen en onderdelen voor de vliegtuigen die in het bedrijf worden gebouwd, een vitale afdeling, haar taak zal bestaan uit: zelfstandig corresponderen in nederlands en moderne talen; archief verzorgen, intensief telefonisch kontakt met leveranciers en relaties in binnen- en buiten land; ontvangen van gasten; vergaderingen notuleren en reizen organiseren, een middelbare opleiding en ervaring met soortgelijke werkzaamheden is nodig, de persoonlijkheid van de secretaresse is van doorslaggevend belang om van de funktie een sukses te maken. wij adviseren fokker vfw bv reeds jaren, als u belangstelling hebt voor de funktie kunnen wij u de nodige informaties verschaffen over de afdeling, salarismogeli|kheden, reisvergoeding, pensioenregeling, faciliteiten van bedrijfsrestaurant, medische dienstverlening e.d. bij eventueel psychologisch onderzoek door ons wordt het rapport en advies eerst aan u uitgebracht en pas na uw toestemming doorgestuurd u kunt schriftelijk of telefonisch kontakt opnemen met de heer h. kuhlemeier, direkteur van de adviseurs voor personeel, organisatie en opleiding 2ederiemerstraat172,2513 cz den haag, 070-463676 Veenendaal België N.V£ Rooseveltstraat 60 te Leiden zoekt met spoed: met enige administratieve en hef truck ervaring. Leeftijd plm. 25 jaar. Aanmelden maandag 28 mei en vragen naar de heer Douglas. E. T. B. SPARREBOOM B.V. vraagt voor direkt ELEKTR0M0NTEURS en HULPMONTEURS Voor werkzaamheden in Leiden e.o. Nu 18.00 uur Tel. 03480-14274 De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs te Leiden en Oegstgeest vraagt per 1 augustus 1979 een PARTTIME SCHOOLBEGELEIDER (M/V) voor het kleuter- en lager onderwijs (op projectbasis) Taken in teamverband: - stimulering, advisering en begeleiding van vernieuwingen in het kleuter- en lager onderwijs tegen de achtergrond van de komen de integratie; - het schoolteam behulpzaam zijn bij het signaleren van kinderen met schoolproblemen; - het stimuleren van een goede samenwerking tussen school- ouders-buurt. Gedacht wordt aan - een kleuterleidster of leerkracht met ervaring en verdere vakge richte studie, bijv. M O.-pedagogiek; - een opvoedkundige of psycholoog (specialisatie onderwijskunde) rr.ct kennis van het kleuter- en lager onderwijs. Ervaring in het schoolbegeleidingswerk wordt op prijs gesteld. Buné, Salariëring voor bovenstaande functie afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de landelijke normen voor schoolbegeleidings diensten. Verder zijn de rechtspositionele regelingen voor het per soneel van de gemeente Leiden van toepassing. Sollicitaties voor deze functies binnen 10 dagen te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, de heer drs. J.L de Bil, postbus 2292, 2301 CG Leiden Voor onze afdeling DOKA zoeken we een We geven de voorkeur aan een medewerk- (st)ervan 20 jaar met enige jaren grafische school of een gedegen praktijk-ervaring. Bekendheid met rasteropnamen, lijnwerk en algemene ervaring in de doka, geeft voorkeur. De te reproduceren opnamen zijn bestemd vóór lessen, studiegidsen en diverse reclame uitingen van de LOI waarbij nauw wordt sa mengewerkt met de afdelingen Lessenpro- duktie en Vormgeving. Belangstellenden kunnen schrijven aan de af deling Personeelszaken leidse onderwijs jJjT instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Per 1 augustus 1979 start er aan onze nog steeds groeiende school de opleidingen voor: RESTAURANTKOK RESTAURANTKELNER Voor deze opleidingen die plaats vinden binnen het kader van de Wet op het Leerlingenwezen, zoeken wij met spoed een ERVAREN LEERKRACHT KOKEN/SERVEREN voor 15 a 20 leseenheden vakleer per week. In combinatie met andere vakken is het mogelijk een volledige be trekking aan te bieden. Aan onze zelfstandige Streekschool wordt op een intensieve manier gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep op de facilitei ten van onze Streekschool doen. Bereidheid tot overleg met andere geledingen binnen de school als mede het meedenken en helpen bij de verdere uitbouw van deze opleidingen en het inrichten van het praktikum behoort tot een we zenlijk deel van de taak. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Post bus 9030, 2300 PA Leiden. Inlichtingenkuntu inwinnen bij de adj. directeur, de heer P A G. Dob- ben Deze is te bereiken tijdens de schooluren onder telefoonnum mer 071-769242 te Rijnsburg vraagt voor het onderhoud van de banen en het beheer van de kantine een ECHTPAAR Zij die in het bezit zijn van het horecadiploma genieten de voorkeur. Schriftelijke solL te richten aan postbus 102, 2230 AD Rijns burg, tel. inl. 01718-72693. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z-H. beheert een revalidatie-centrum voor volwassenen en kinderen met een afdeling poliklinische hart revalidatie. Tevens een voorzieningencentrum voor plm. 100 motorisch gehandicapte kinderen en jongeren. Aan de instelling is een mythyl- school verbonden. Het Rijnlands Zeehospitiurh zoekt een die de leiding op zich wil nemen van een internaat waar 12 bewoners woonachtig zijn. Het bedoelde internaat is onderdeel van het voorzieningencentrum; dit is een verpleeginrichting met woon- vormkarakteristieken voor ernstig motorisch gehandicapte kinderen en jongeren met een gemiddelde leeftijd van 25 jaar. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie worden verzocht hun sollicitatie te richten aan Zr. M. H. Rijken, verpleegkundig direktrice van het Rijnlands Zeehospitium, Drieplassenweg 17, 2225 J] Katwijk Z.-H. LEIDEN Prins Willem-Alexanderschool voor Chr. M.A.V.0. .eii spoedig mogelijk Docent(e) Duits (plm. 16 uur) Chr. levensovertuiging. spoedig mogelijk a Aan de Prof. Vliegenthartschool, samenwerkingsschool voor voort gezet onderwijs aan jonge mensen met leer- en ontwikkelingsmoei lijkheden aan de Zuidsingel 8, worden met ingang van 1 augustus 1979 gevraagd een: voor individualiserend lesgeven in kleine groepen. Vereisten: de wettelijke volledige bevoegdheid als onderwijzer, met de aantekening J en R of J en K, alsmede ervaring in het onderwijs. Het bezit van M.A.V.O. bevoegdheden strekt tot aanbeveling. voor 13 klokuren per week die, in samenwerking met de groepsleerkrachten, begeleidingsplan nen opstelt en medeverantwoordelijkheid draagt bij de toelatingson derzoeken. Ervaring in de omgang met leerlingen van 12 tot 20 jaar is een vereiste. voor 9 klokuren per week die, bij alle voorkomende spreekproblemen, individueel of in kleine .groepjes hulp kan verlenen, waarvoor contactuele vaardigheid met bovengenoemde leeftijdsgroep vereist is. Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd der school, de heer A.D.A. Blom, tel. 071-121712 (school), na 15.00 uur. Op aanvraag wordt een brochure over doel stelling en werkwijze van de school toege zonden. Sollicitaties onder vermelding van vacatu renummer OND 617, zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14