Evro heeft véél banen. Grandioze slaapkamer show OLGA Rover. Evro Uitzendbureau GEEN GELD Proef van de toekomst... B. VERKROOST ZN. BV Garage Poot B.V. LEIDEN We hebben een baan voor u. Of we zoeken een baan voor u. GEMEENTELIJKE KREDIETBANK WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring NIJMEGEN tel. 080-226865 LEEUWARDEN 071-894258 LEIDERDORP waarbij iedereen van harte welkom is. Een verrassend nieuwe kollektie slaapkamers staat klaar om zich aan u te presenteren. Welke voorkeur u ook heeft, modern of klassiek: u hebt keuze te over in de uitgebreide toonkamers van Olga. Niet alleen de overweldigende keuze zal u verrassen, de prijzen zullen u meevallen. Kom snel langs in de prachtige slaapkamerwereld van Olga. Openingstijden: maandag t/m zaterdag 9-17 uur, donderdagavond tot 21 uur. ©LGffl Matrassen L.M.F. Evertsenstraat 90 (zijstraat Zijlsingel), Leiden. (Levering via de erkende woninginrichting.) voor uw uitzet of nieuwe meubelen? Voor uw verbouwing, uw nieuwe auto, boot of caravan? Neem een persoonlijke lening. De Rover 3500 en de Rover 2600. Scheelt niets in distinktie, wel in prijs. Een nieuwe maatstaf in stijl en standing.Toonbeeld van vernieuwing van een van de oudste en beroemdste namen in de auto-industrie. Kom zelf zien waarom! Ingaan op details heeft weinig zin. Wat bij andere auto's als opzienbarend wordt gepresen teerd, is bij deze automobiel vanzelfsprekend. Zeer op merkelijk is ook de prijs. Altijd welkom voor een proefrit! 900 m2 showroom Hooldstraat 104106, Leiden (filiaal) Valkenburg (Z HLammenschans weg 132 Tel 0171816947 Tel 071764800/764801 Leyweg 535 's-Gravenhage Ttel 070 - 29 9166 Vèronique Leemans/ Peddy Schweinsberg Kort Rapenburg 12 a Ttel. 071-14 23 47 John van Gellecum/ Pink Meltzer Eglantier 11 Winkelcentrum Leidsenhage Leidschendam Ttel. 070-20 07 00 Tbve Sjoqvist/ Evelien Koeman Korte Poten 18 's-Gravenhage Ttel 070 - 64 69 49 Henk Ponsen/ Kitty Beaupain Anna Paulown astraat 11 's-Gravenhage Ttel. 070 - 65 99 40 Priscilla van Lelyveld/ René Harkx Medica: Pauline Weiier In de Bogaard J62 Ryswyk Ttel. 070-94 88 74 Jake Mostard/Tmeke Westerhout/Mananne Geerling Dorpsstraat 175 Zoetermeer Ttel. 079-16 99 48 Kitty Been/Inge van der Sluis Evro Ttechnlka 's-Gravenhage Ttel. 070-63 29 24 A_ v. Dyk/W. Smit Evro Uitzendbureau heeft in Leiden en omgeving deze tijdelijke banen direct beschikbaar. De vraag en het aanbod veranderen uiteraard met de dag. Ook bij de andere vestigingen van Evro Uitzendbureau - u vindt E vro-vestigingen in heel Nederland - hebben we vele honderden tijdelijke banen. Typiste/adm. medewerk(st)er Cijfermatig administratief- en typewerk. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste nederlands Typen van concept. Bedrijf Voorburg. Administratief med./typiste Zelfstandige baan op middelbaar niveau. Overheidsinstelling Leidschendam. Data-typiste Alfabetisch-nummeriek, I.C.L computer. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste nederlands Typen van balansen en beslist in bezit zijn van auto. Bedrijf Voorschoten. Steno-typiste ned./eng. Zeer goede kennis engels en aantaljaren ervaring. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste/notuliste 1 maal per week vergaderingen notuleren en uitwerken (10 uur per week). Bedrijf 's-Gravenhage. Telefoniste Grote centrale. Bedrijf 's-Gravenhage. Instructrice/demons tratrice Na cursus te hebben gevolgd, instructies geven over tekstverwerkende machine. Mobiele functie in provincie Zuid Holland. Administratieve banen Typiste/adm. medewerkster Voor typekamer van 8 dames Overheidsinstelling 's-Gravenhage. Repromedewerker Copiëren en sorteren. Bedrijf Rijswijk. Boekhoudkundig medewerker P.D. niveau. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste/administratief medewerkster Cijfermatig typewerk. Afdeling technische administratie. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste nederlands Op een tekstverwerkende machine. Ervaring geen eis. Bedrijf Voorburg. Telexist(e) Telexen van concept op Siemens. Bedrijf Rijswijk. Verkoopster Representatieve kracht voor een damesmodezaak. Centrum 's-Gravenhage. Magneetkaarttypiste Met ervaring voor eventueel drie dagen per week. Bedrijf 's-Gravenhage. Boekhoudkundig medewerker P.D. niveau, mooi handschrift en ruime ervaring. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste nederlands Geroutineerde kracht. Overheidsinstelling Leidschendam. Typiste Voor een „wangmachine". Overheidsinstelling 's-Gravenhage. Typiste nederlands Voor het typen van rapporten. Bedrijf 's-Gravenhage. Documentalist Zelfstandig archief beheren. Bedrijf 's-Gravenhage. Typiste/adnuned./ telefoniste Kleine telefooncentrale. Diverse administratieve- en typewerkzaamheden. Bedrjjf 's-Gravenhage. Telexiste ned./engels Geroutineerde kracht. Bedrijf 's-Gravenhage. (Para-) Medische banen Micro bioloog Ervaring of M.B.O. niveau. Voor 30 tot 40 uur per week. Bedrijf Rijswijk. Ziekenverzorgster Drie dagen per week. Bejaardencentrum 's-Gravenhage. A-verpleegkundige Alle diensten. Kinderziekenhuis 's-Gravenhage. A-verpleegkundige Bejaardencentrum 's-Gravenhage. Dagdiensten en af en toe weekenddiensten. A-verpleegkundige Alle diensten. Psychiatrisch ziekenhuis Noordwijkerhout. Verpleeghulpen Voor de wacht. Verpleegtehuis Katwijk. Ziekenverzorgenden Alle diensten, voor de afdeling geriatrie. Psychiatrische inrichting Leidschendam. Aktiviteiten begeleidster H.B.O. i.w. of Egrotherapeut A+B+E therapie. Stichting 's-Gravenhage. Ziekenverzorger Alle diensten. Voor 42 bejaarden. Tehuis Rijswijk. Banen in techniek en industrie Magazijnmedewerker Uitladen van vrachtwagens. Bedrijf 's-Gravenhage. Uitp akker Uitpakken van diverse dingen. Bedrijf Leidschendam. Waarom steeds meer mensen een tijdelijke baan vinden bij Evro Uitzendbureau? Dat komt niet alleen doordat Evro veel banen in de kaartenbak heeft. Er is meer: Als Evro geen baan voor u heeft, gaan ze echt voor u zoeken. Tot ze die baan hebben die bij u past. Dat lukt Evro zó vaak, dat ze daardoor nu al een van de grootste uitzendbureaus van Nederland is. Met aparte afdelingen als Evro Medica, Evro Technika en Evro Industrie. In 1978 heeft Evro ruim 30.000 keer iemand aan een tijdelijke baan geholpen. De bruto-lonen bij Evro zijn gelijk aan die van een vaste kracht. Vanzelfsprekend kent Evro vrije feestdagen en vakantiedagen. U krijgt vakantietoeslag en maakt, binnen de wettelijke normen, aanspraak op ziekengeld en W.W., terwijl u natuurlijk in het ziekenfonds zit. Wilt u meer weten? Kom langs of bel op. U zult dan ontdekken dat u bij Evro Uitzendbureau geen nummer bent. Woont u in Leiden, Rijnland of de Bollenstreek? Dan kunt u terecht bij de Gemeentelijke Kredietbank te Leiden voor een persoonlijke lening tot maximaal 15.000,Tegen een relatief lage vergoeding omdat deze bank geen winst hoeft te maken. De folder met alle bijzonderheden ligt voor u klaar. Stadhuis, postbus 160, 2300 AD LEIDEN, tel. 071-120270.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16