We willen vaker oj> de planken tL eidse agenda Partijen: bevoegdheden parlement té beperkt Braderie hoogtepunt Zoeterwoudse week Kinderoperette DINSDAG 8 MEI 1979 OEGSTGEEST - "Mijn grote wens voor de toekomst is om nog eens een voorstelling te verzorgen voor een gro ter publiek. Dat zou bijvoorbeeld kunnen in de Leidse Schouwburg of de Stadsgehoorzaal. Ook zouden we per jaar wat meer uitvoeringen op de planken willen bren gen". Deze wens wordt uitgesproken door G. Looijenstein, contact man van de jeugdoperettegroep "De Mascotte" uit Oegstgeest, die dit jaar haar vijfjarig bestaan viert. Een uniek iets zo'n operet- tegroep van kinderen gezien het feit dat er in het hele land slechts vier van dergelijke verenigingen bestaan. Het initiatief om een jeugdoperet tegroep te starten is uitgegaan van Looijenstein en zijn vrouw Looijenstein over het begin: "Omdat ik zelf altijd in operette verenigingen had gespeeld en omdat er hier in de omgeving op dit gebied nog helemaal niets was ben ik serieus gaan werken aan de oprichting van een jeugdope- rette. We begonnen (april '74) met zes kinderen en na drie maanden was dit aantal uitgegroeid tot 16. In die begintijd gaven we concertjes in bejaardentehuizen. Onze oe fenruimte was het voormalige St. Willibrord-gebouw. Na een jaar kwamen we in aanraking met de S.J.J.O. (Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Oegstgeest). Er Plaatsing van gokautomaten weer mogelijk in Voorschoten VOORSCHOTEN - Sinds kort is het houden van twee speel(gok) automaten in bars of snackbars in Voorschoten weer toegestaan. Vorig jaar werden alle ontheffin gen ingetrokken en mocht alleen een zogenaamde langzaamwer- kende speelautomaat met de naam flipperkast worden ge plaatst. Het verwijderen van de speelauto maten kwam hard aan in Voor schoten. Door middel van de gokkasten kwam er namelijk heel wat extra geld in het laatje van de exploitant. Het intrekken van de ontheffing geschiedde na klachten van ouders, die consta teerden dat hun kinderen een flink deel van hun zakgeld in de geldvretende automaten gooi den. Waarschijnlijk zijn economische overwegingen bij het weer verle nen van de ontheffingen op de kansspelen van doorslaggevende rol geweest. Wel is nu de bepaling opgenomen dat alleen speelau tomaten zijn toegestaan, die maximaal 20 vrije spelen tegelijk geven. De hoofdprijs kan dus niet in een klap vallen, maar valt nu in gedeelten. Tot nu toe zijn er geen klachten gekomen bij de politie, waardoor bijna zeker is dat de exploitanten alle minderjarigen weren van de speelautomaten. Zo gelukkig als de eigenaren van de zogenaamde éénmanszaken zijn met de terugkeer van de automa ten zo ongelukkig zijn zij over de sluitingstijden in het weekeinde. In Voorschoten moeten alle "ge legenheden" een uur na midder nacht gesloten zijn. Reeds diverse malen is tot de bur gemeester het verzoek gericht om de sluitingstijd voor de vrij dag- en zaterdagavond later te maken. Televisieprogramma's zorgen er voor dat bars pas 's avonds rond elf of half twaalf be ginnen te draaien. Rond één uur komt de politie langs en dan is het al afgelopen, zo redeneren veel eigenaren. Ook wijzen ze op de "discriminatie" tussen bars en clubhuizen. Clubhuizen hebben namelijk geen sluitingstijd om dat wordt aangenomen dat alleen leden aan de bar van een clubhuis zitten. Overigens heeft ook de Voorscho- tense politie bij diverse gelegen heden latert blijken de sluitings tijd een onding te vinden omdat alle barbezoekers dan tegelijk de bars verlaten. Dat laatste brengt nogal eens moeilijkheden ten ge volge van overlast met zich mee. Strandlopen LEIDEN/WASSENAAR - Mede door de ruime belangstelling in het voorgaande jaar organiseert de atletiekvereniging A.V. Hol land een nieuwe reeks strandlo pen op de woensdagavond. De eerste loop vindt morgenavond plaats. De start is aan de Wasse- naarse Slag in Wassenaar om 19.30 uur. Er is te kiezen uit drie afstanden: 2-4 en 8 kilometer. De andere data van de strandlopen zijn 30 mei, 20 juni en 4 juli. kwam een gesprek met de ge meente over subsidiemogelijk heden. Sindsdien zijn we aange sloten bij de S.J.J.O. Van die kant krijgen we een jaarlijkse bijdra ge. Voor deze ondersteuning hoeven we in feite niets te doen. Het is natuurlijk wel zo dat indien we bepaalde ideeën hebben we die eerst bij de maandelijkse ver gadering van de S.J.J.O. op tafel moeten leggen". "De Mascotte" telt op dit moment 28 kinderen en zes medewerkers. Looijenstein zelf is dirigent en pia niste is Astrid Jonker uit Den Haag. De lessen staan onder lei ding van Nel Lutz, terwijl de regie sinds kort in handen is van me vrouw Van Steen. Piet van Steen en mevrouw Looijenstein ten slotte verzorgen allerlei zaken rond de organisatie van de ver eniging. De kinderen (in de leef tijd van 5-16 jaar) die allen uit de omgeving van Leiden komen (Rijnsburg, Warmond) oefenen iedere zaterdag in de grote zaal van Taberna. Eenmaal in het jaar wordt er als hoogtepunt een uitvoering gege ven. Looijenstein: "Het is jam mer maar zo'n uitvoering kan slechts een keer per jaar plaats vinden, vanwege de dure aankle ding die een uitvoering vereist De totale kosten komen al gauw op een 2000. Veel kleding kun nen we zelf maken wat erg kos tenbesparend werkt. De kleding wordt gemaakt door Nel Lutz, die ook altijd met een aantal ideeën komt aandragen. De decors en dergelijke moeten bijeen firma in Den Haag worden gehuurd, waarvan de prijs overigens vrij redelijk is. En als er nu maar ge noeg publiek kwam bij de uitvoe ring dan konden we tenminste ieder jaar rondkomen". Ter gelegenheid van het eerste lus trum werd afgelopen zaterdag een uitvoering gegeven van de kinderoperette: Rosa de schone slaapster. De uitvoering op zich zelf was een groot succes, de publieke belangstelling bleef echter ver beneden de verwach ting. "Er waren ongeveer 250 mensen terwijl we zeker op zo'n 400 man hadden gerekend. De oorzaak hiervan is voor mij een raadsel. Nu kan ik wel langs alle dorpen bijvoorbeeld Ter Aar, Roelofarendsveen) rondom Lei den vragen of ze een jeugdoperet- te willen zien, daar pas ik echter voor. Allereerst is het maar de vraag of er een geschikte zaal te vinden is, terwijl ik toch ook de binding met Oegstgeest niet wil verliezen", zo meent Looijen stein. "Toch", zo gaat hij enthousiast ver der, "hoop ik dat er nog Een beeld van de kinderoperette: Rosa de schone slaapster, die afgelopen zaterdag door de Oegstgeester kinderoperettegroep "De Mascotte" op de planken werd gebracht. Tijdens discussie Europese verkiezingen OEGSTGEEST - De grote winnaar van de gister avond in het Oegstgeester Gemeentecentrum ge houden informatie- en discussieavond over de komende Europese ver kiezingen was zonder twij fel de forumvoorzitter, oud-burgemeester van Amsterdam prof. dr. I. Samkalden. geval stemmen," aldus Samkal den, "want de betrokkenheid van de burgers bij het Europees par lement is noodzakelijk voor de werkelijke macht ervan." Heftig Want niet alleen wist hij door een strakke leiding de sprekers zich aan hun beperkte spreektijd te la ten houden waardoor discussie met de zaal mogelijk werd, ook sprak hij enkele sussende woor den ter afsluiting. De bevoegd heden van het huidige en het nieuwe Europese parlement werden namelijk door elke deel nemende politieke partij té be perkt geacht en ter discussie ge steld. Samkalden echter "Maak u niet te veel zorgen om die tot op heden beperkte bevoegdheden want het gaat toch or die dit parlement kan verwerven. Juist omdat na 7 juni 410 direct gekozen leden ervan deel uitma ken die zich allen tegenover hun kiezers willen waarmaken. En niet alleen om herkozen te wor den maar ook uit een soort roe ping." Vooral in de samenwerking tussen het Europese parlement en de na tionale parlementen ziet Sam kalden de mogelijkheid ruime invloed op het Europese beleid uit te oefenen. "Maar gaat u in elk Heftig reageerden enkelen van de ruim opgekomen Oegstgeester kiezers op opmerkingen van oud ombudsman en nu voor de PvdA als derde op de Europese kieslijst uitkomende Johan van Minnen. Hij stelde dat de Europese Chris ten Democraten zich verdoezelen met mensen als Otto von Habs- burg en F. J. Strauss in hun gele deren. "Er zijn grenzen aan het samengaan met foute mensen," vindt hij. Maar vooral ziet hij de uitslag van de komende verkie zingen als graadmeter voor de na tionale politiek. "Want er komt heus niet ineens een prachtig Eu ropa als er één Europa is. Het gaat namelijk om een ander Europa dan het huidige." Hetgeen vol gens hem het beste met een grote linkse afvaardiging in het Euro pese parlement te bereiken is. Wijsenbeek (WQ roemde de grote macnt „nnKnifl i r. rln I?i eenheid die de Europese libera len met het oog op de komende verkiezingen hebben bereikt. Eén gemeenschappelijk pro gramma waaraan ook de natio nale partijen zich gebonden ach ten," zo hield hij zijn toehoorders voor. In één overkoepelende Eu ropese administratie wil hij ech ter het parlementaire samengaan van de negen lidstaten niet laten opgaan. "Dat is onfnogelijk maar op terreinen van milieu, econo mie en met name de werkgele genheid is samenwerking nood zakelijk," aldus Wijsenbeek. Te vens wees hij op het zijns inziens grote gevaar verbonden aan con centraties van links en christen- mogelijkheid wordt geschapen democratische machtsblokken, om meerdere keren de voorstel- VOOl V61 KeillierS S<LhaPer (D echter wil de vrij- ling te verzorgen. Ik heb vorig Nieuwe steiger jaar dan ook een gesprek gehad met de directie van de Leidse Schouwburg. Daar heb ik ge vraagd om in samenwerking met K en O iets dergelijks te organise ren. Toen werd gezegd dat er al leen een enkele uitzondering wordt gemaakt voor specifieke beroepsgezelschappen. Toch blijf ik stille hoop koesteren". Voor de toekomst is Looijenstein niet bang'. "Onze kracht ligt over hel geheel genomen in de voor beeldige samenwerking onder ling. Alles wat er gaat gebeuren wordt eerst goed doorgesproken en ook als er van de zijde van de kinderen, suggesties worden ge daan worden deze serieus beke ken. Over het aantal kinderen maak ik me zeker geen zorgen. We houden altijd wel een vaste kern van rondom de dertig kin deren. Natuurlijk willen we een grote sprong maken naar bij voorbeeld zestig kinderen. Hoe dat gerealiseerd moet worden zou ik ook niet weten. Maar voor al omdat een gezelschap als het onze iets unieks is in deze omge ving heb ik goede hoop dat ons bestaan zeker met nog vijfjaar zal worden verlengd". DINK BINNENDIJK KAGERPLASSEN - In het bijzijn van provinciale en gemeentelijke autoriteiten wordt op 19 mei een nieuwe steiger aan het Boterhui- seiland, gelegen in de Zijl door de stichting zeeverkennerscentrum Kagerplassen in gebruik geno men. De feestelijke gebeurtenis die 's middags om 14.30 uur aan vangt betekent dat nog meer jon gens en meisjes in staat worden gesteld activiteiten te ontwikke len op het water binnen Scouting Nederland. Het Boterhuiseiland, ook wel Zee- verkennerseiland genoemd, is sedert 30 jaar bij de zeeverken ners in gebruik als kampeerter rein voor ruim 500 jongens en meisjes. Het eiland had tot voor kort een lig plaats-accommodatie voor onge veer 70 boten. Met de bouw de nieuwe steiger is deze accom modatie met 25 ligplaatsen uit gebreid. De stichting zeeverkennerscen trum Kagerplassen, die het ei land beheert, heeft de steiger heid van de liberalen het de kapitalistische kant betreft niet vergroten. "Wel meer gelijk heid en broederschap," zo stelde hij. Ook D'66 vindt dat economische en milieuzaken Europees moeten worden aangepakt "maar er moet wel ruimte voor nationale oplos singen blijven." Kritiek De CD A-afgevaardigde mevr. May had eveneens kritiek op het vrije liberale marktsysteem. "Als je kijkt naar de enorme jeugd werkloosheid dan zie je hoe zoiets kan uitwerken," zo zei zij. Daarom is zij voorstander van een vrije marktsituatie maar wel met sociale bijvoegsels om de zwakke maatschappelijke groe pen te beschermen. May be speurde overigens in de Europe se Socialistische beweging een streven naar een meerderheids strategie die zij afwees. "Wij hou den daar niet van, iedereen hoe klein ook, mag van ons meepra ten." PSP-er Steinbuch sprak zich niet uit vóór of tegen één Europa. Soms is het volgens hem beter van niet. "In ieder geval kiezen wij voor besluitvorming op zo laag mogelijk niveau zodat de mensen voor zichzelf kunnen be sluiten." Van Oven (PPR) wees op de moeilijke positie van de kleine partijen in deze verkiezingsstrijd. "Omdat wij niet in het huidige Europees parlement zijn verte genwoordigd krijgen wij ook geen verkiezingsfondsen toebe deeld," zo zei hij. Maar volgens hem moeten de Europese verkie zingen niet worden overschat "omdat de bevoegdheden van het Europese parlement weinigen zijn en binnen korte tijd zeker niet zullen worden vergroot." Uit dit scala van meningen en in zichten een paar citaten van de bloemrijke spreker Johan van Minnen tot slot: "Het woord mul tinationaal voor het Europees li beraal partijprogram is meer dan alleen een woordspeling" en "wij hebben het vernisje van Beetho- vens negende symphonie voor onze boodschap niet nodig." Plantenmarkt in Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De her- vormde gemeente in Zoeter woude blijft bijzonder actief. Voor het komende weekein de staat een perkplanten- markt op het programma. De perkplantenmarkt wordt aanstaande zaterdag gehou den. Het oorspronkelijke doel van dit jaarlijks terugkerende evenement is bereikt De res tauratie van de Dorpskerk, waar de opbrengst voor be stemd was, is voltooid. Ook in de toekomst blijft echter veel geld nodig voor onderhoud en reparatie van dit monu ment. Bovendien is de be langstelling in de voorgaande jaren steeds erg groot ge weest. Daarom hebben de or ganisatoren besloten dit jaar de plantenmarkt (voor tuin en balkon) opnieuw te houden. Er zijn vanaf 9 uur allerlei soor ten eerste kwaliteit planten te koop. Men kan ook tuinaarde kopen. Dit alles tegen nor male prijzen, die zelfs vrijwel gelijk zijn aan die van vorig jaar. Verkoop bij "Ons Huis", bij slecht weer binnen. ZOETERWOUDE - De komende drie dagen zal een ziekentriduum in de kunnen bouwen met financiële Christus Dienaarkerk te Zoeterwoude plaatsvinden. De diensten zijn spe- aantal instanties ciaal georganiseerd voor langd urig ziekenbejaarden en mensen die slecht zodoende moeilijk hun kerk kunnen bereiken. Dit zieken triduum wordt voor de eenenvijftigste keer gehouden. Op de foto enkele zieken die vanmorgen bij de m is aanwezig waren hulp waaronder het Nationaal Jeugd- lfr ^een zVn-' fonds Jantje Beton en het Anjer- fonds Zuid-Holland. Leiderdorper rijdt in op twee studenten NOORDWIJK - De Noordwijk- se politie heeft proces ver baal opgemaakt tegen een 19-jarige Leiderdorper we gens het inrijden op een tweetal studenten uit Lei den. Terwijl de beide studenten uit de Sleutelstad de Parallel- Boulevard ip Noordwijk wilden oversteken reed de verdachte volgens de politie zonder enige aanleiding met grote snelheid op het duo in. De studenten vluchtten daarop terug naar het trot toir. Hierop reed de Leider dorper achteruit het voetpad op. Een van de universiteits klanten slaagde er ter nau- wernood in zich achter een stenen bloembak in veilig heid te brengen, terwijl de ander het vege lijf wist te redden door een snelle vlucht. Aan de hand van verklaringen van getuigen kon de politie de identiteit van de verdach te vaststellen. De Leiderdor per had tegenover de politie de volgende verklaring voor zijn gedrag: Vroeger was hij eens betrokken geweest bij een vechtpartij met studen ten en sindsdien heeft hij de pest aan alles wat op een student leek. ZOETERWOUDE - De opzet van het zogenaamde "braderie-comi té" om een Zoeterwoudse week te organiseren lijkt geslaagd. Verschillende verenigingen heb ben gereageerd op de oproep die het comité enige tijd geleden heeft gedaan en er is zodoende een programma ontstaan dat zelfs meer dan een week beslaat. Bij het hele gebeuren zullen veel Zoeterwoudenaren betrokken zijn. Dat geldt met name voor de braderie die op 12 en 13 juni op het Watertje wordt gehouden. Er zullen bijna 50 stands worden in gericht. Hiervan zullen er een twintigtal worden bemand door verenigingen, organisaties en comité's van uiteenlopende aard. Zo zullen bijvoorbeeld de IJsclub, Missiegroep Zuidhof, Zoeter woude, Amnesty International en Carnavalsvereniging De Hangkonten het een en ander presenteren. Aan de ene kant zal hierbij het uitdragen van idealen voorop staan, terwijl ook het ver sterken van de kaspositie niet wordt vergeten. Het merendeel van de stands zal door de plaatse lijke middenstand worden inge nomen. Bij de 700 jaar Zoeterwoude, twee jaar geleden, is reeds gebleken dat het karakteristieke Watertje zich uitstekend leent voor een dergelijk typisch marktgebeu- ren. Overigens is er nog voor en kele liefhebbers ruimte op het Watertje. Het programma voor de Zoeter woudse week ziet er als volgt uit zaterdag 9 juni wordt het geheel geopend met een kinderfeest in de Loethe. Zondag 10 juni vinden voor de 28ste keer de jaarlijkse Zoeterwoudse Fietstochten plaats. De afstanden zijn 35 en 75 km. Maandag 11 juni is er een zanguitvoering van alle plaatse lijke koren in de Dorpskerk. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van 4 tot 11 mei, door. Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 071-121060; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men uit sluitend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444, gebruik maken. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn 134604; tel. ten zuiden van Rijn 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude Rd. ■- Ge zondheidscentrum, Berkenkade, Lei derdorp, tel. 410131, spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten •- Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, tel. 4641. Warmond -zr. A. Vriend, flat de Hoge- wei 203, Sassenheim, tel. 02522-12022. Dinsdag Gerard Branatstraat 6, informatieavond Baha'i gem., 20 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg, Werklo zen Advies Centrum, woe. van 10-12 uur, tel. 130983. Nieuwe Rijn 20A, vrouwencafé, 21 uur; NVSH-trefcentrum, middelenverkoop, bibliotheek en filmverhuur, 20-21 uur. Troef, talencursussen; cabaret, 20 uur. Vrijetijdscentrum, tekenen en schilde ren, jazzballet, workshop geïmprovi seerde muziek, elektra 20 uur. Hoge Rijndijk 12, tentoonstelling "Ont wikkelingen in Ikebana vormen in steengoed", 11-21 uur. Leidse Schouwburg, Ned. Dans Theater, 20.15 uur. Rapenburg 10, bijeenkomst CDJA, 20 Kolfmakersteeg 8, informatie-avond Zuid-Amerika, 20 uur. Adler-kantine, Rooseveltstraat, bijeen komst aguariumver. de Natuurvriend, 20 uur. Stadhuis, cie. financieën, 19 uur; werk groep kabel-tv, 19 uur. Stadsgehoorzaal, WD-bijeenkomst over Europese verkiezingen, 20 uur. De Eendenkooi, Zoeterwoude, burger- avond, 20 uur. Ons Huis, Zoeterwoude, avond over derde RK lagere school, 20 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, zie. onder wijs, 20 uur. KWJ, Noordeinde 2 A, ma. t/m vr. van 10-17 uur, klachtenspreekuur di. van 17-20 uur. Woensdag Nieuwe Rijn 20 A, vrouwencafé, 21-24 Troef, Meidengroep, 20-22 uur; sport, 18.30 uur. Vrijetijdscentrum, tekenen en schilde ren, saxofoon, gitaar, jazzballet, zelf kle ren maken, aardewerken, 20 uur. Hoge Rijndijk 12, tentoonstelling "Ont wikkelingen in Ikebana en vormen in steengoed", 11-21 uur. LAK-Theater, Gruppo Trutto Dramatico met "Keep it cool", 20.30 uur. Breehuys, scholierensportcafé, 15 uur; eethuis Repelsteeltje, 18 uur. Gespreks- centrum lezing Frank Storm, 20 uur. Volkshuis, Haarlemmerstraat 73A, Femke, vertoning videofilm, 9.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie beroep en bezwaarschriften, 20 uur. Raadhuis De Weide, Warmond, cie. fi nanciën en economische aangelegenhe den, 20 uur. Donderdag Troef, voorlichting en begeleiding dienstweigeraars, 20-21.30 uur, tel. 140866. Nieuwe Rijn 29 A, werkgroep homifilie, open café, 21 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreek uur Alg. Ned. Invalidenbond, 19-20 uur. Architektenwïnkel, Hooglandse Kerk- gracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 uur. Architektenwinkel, Pieterskerkhof 19, vrij advies, 20-21 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg Werklo zen Adviès Centrum, vr. van 14-16 uur, tel. 130983. Vrijetijdscentrum, sportcafé, Go, aar dewerken, 20 uur. Hoge Rijndijk 12, tentoonstelling "Ont wikkelingen in Ikebana en vormen in steengoed", 11-21 uur. Volkshuis, Haarlemmerstraat 73 A, Femke, ontmoetingscentrum voor vrouwen, 9.30-12.30 uur; open-societeit, 19-21 uur. Leidse Schouwburg, "Het hongerjaar LAK-Theater, LAK-Cinema, 20 en 22.30 Stadhuis, cie. politionele aangelegenhe den, 15.30 uur; cie. maatschappelijke aangelegenheden, 20 uur. Gemeentearchief, expositie uitslag te- kenwedstrijd, 10-21 uur. Gesprekscentrum, informatieavond over indianen, 20 uur. Vrijetijdscentrum, vrouwenfilm, 21 uur Noordeinde 2 A, Ned. Ver. van Huis vrouwen, 14 uur. Parlement, Nieuwe Rijn 52, ruilbeurs, 19.30-22 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, i tencie., 20 uur. SOS-dienst Telefonische hulpdienst, telefoon 071-125202. Voor allen die in moeilijkhe den verkeren. Dag en nacht bereikbaar Vertrouwelijk. woensdag 13 juni Braderie op het Watertje. 13-14-15 juni wordt de avond-wandeldriedaagse voor de jeugd van de lagere .scholen ge houden. Voor het eerst is er dit jaar bovendien ook nog een af stand die mensen die de lagere school al verlaten hebben, kun nen lopen. Zaterdag 16 juni is er een balavond in het Don Bosco. Maandag 18 juni wordt de week afgesloten met wederom een zanguitvoering, nu in de Meer- burgkerk. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon; 071-144941. Nabezorging van 18.00 -19.30 u. Zaterdag van 16.00 - 18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 43,05 Kwartaalabonnement per post 60,90 Jaarabonnement 160,70 Jaarabonnement per post ƒ232.10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2