A&B medewerk(st)er produktieplanning op havo/meao-niveau wan. administratief medewerker LOUWMAN PARQUI HEINEKEN Meer dan 3 glaasjes per dag? 030-331335 V Welkom bij fulltime verpleegkundigen ziekenverzorgenden psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Analist(e) onderwijzer(es) kommercieel medewerker promenade-concert TE KOOP TE HUUR afdelingssekretaresse 5 Veursestraatweg 280, Leidschendam, tel.070-209353. JS Op het bedrijfsbureau van de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude is een vakature ontstaan voor een mede\verk(st)er die betrokken wordt bij de produktieplanning. Het gaat hier om een nieuwe funktie die is ontstaan door de toeneming van de exportproduktie. Op haar beurt brengt deze produktie weer uitbreiding van de planningswerkzaamheden met zich mee. De medewerk(st)er in kwestie is verantwoordelijk voor het opstellen van de zogeheten dag- en wéék- programma's ten behoeve van de produktie-afdelingen en de expeditie. Ook draagt hij of zij zorg voor de kontrole hiervan en voor het administratief beheer van de verpakkingsmiddelen. Voor de vervulling van deze vakature wordt gedacht aan iemand met een HAVO- of MEAO-opleiding. Leeftijd circa 20 tot 25 jaar. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie, richt u uw sollicitatie dan aan Heineken Brouwerijen B.V., Personeeldienst Brouwerij t.a.v. mevrouw H. Anema, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071)814365. Binnen ons GERONTO- PSYCHIATRISCH blok, bestaande uit paviljoenen voor: opname/screening, - kortdurende behandeling ei verlengde observatie, overbrugging, voortgezette behandelingen langdurig verblijf, dubbel gehandicapten. hebben wij plaats voor Aan belangstelling voor en/of ervaring in de geronto-psychia- trie wordt meer waarde gehecht dan aan een specifieke opleiding. liefst met ervaring in de omgang met geestelijk gestoorde bejaar den. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij hr. H. de Jong, blokkoördinator, tel. (02502) 77 41; na 18.00 uur (02520) 1 61 46. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling Perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te bennebroek Cn.h.3 UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Voor het Klinisch Chemisch Laboratorium zoeken wij een ervaren HBO-A klinische chemie. Deze analist(e) zal voor de weekend dienst worden ingezet op zondagen van 8.00 tot 17.00 uur. Vereist is het diploma HBO-A klinisch chemische richting en recente ervaring op een klinisch chemisch laboratorium. Arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij Mw. W. H. A. Jacobs, algemeen hoofdanaliste, tel015 - 56 93 19, toestel 1166. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Reynier de Graefweg 7,2625 AD Delft. Stichting Samenwerking Delftse ziekenhuizen opgericht door Bethel Ziekenhuis, ^feiTnira) Oude-en Nieuwe Gasthuis en =S£5)*MKg= st. Hippolytus Ziekenhuis ZIEKENFONDS LEIDEN EN OMSTREKEN "Z.L.O." u.a. administratief medewerker(ster) Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. Betrokkene zal werkzaamheden moeten ver richten van verschillende aard waardoor de op leiding MAVO-4 moet zijn. Personen die in het bezit zijn van het einddi ploma HAVO en/of Praktijkdiploma Boekhou den hebben de voorkeur. Leeftijd van 1 &-25 jaar. Honorering is in overeenstemming met het belang van de functie waarbij opleiding, erva ring en leeftijd mede bepalend zijn. Belangstellenden worden verzocht zich schriftelijk te wenden tot de direktie van het ziekenfonds. Postbus 400 te Leiden. Telefoon 071—31.11.41toestel 214. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt per 1 augustus 1979 een voor de: 1. Kardinaal Alfrinkschool, Broekplein 1 te Leiden, tel. 124836. Hoofd: Dhr. H. M. Klein. tel. 410115 De school ligt in de nieuwbouwwijk ,,De Merenwijk" en teit 7 klassen. 2. Paus Johannes XXIII school, Donizettilaan 1Leiden, tel. 763923. Hoofd: Dhr. J. Th. Montanus, tel. 02520-21817 De school ligt in Leiden-Zuid en heeft 5 groepen. 3. Basisschool ,.De Zonnewijzer", Zonlichtpad 1. Lei den, tel. 210975. Hoofd: Dhr. T. G. A. \)an Everdinck. De school ligt in de nieuwbouwwijk ,,De Merenwijk", heeft een jenaplan karakter en telt 5 groepen. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het be stuur, dhr. W. W. Sanders, Boerhaavelaan 12 te Leiden. Onze kliënt, een jonge en dynamische maatschappij in Zuid-Holland met ca. 160 mede werkers en aktief op het gebied van keramiek, luxe sanitair en toelevering aan de keuken- handel, vraagt voor de binnendienst een Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden en verstevigen van het kontakt met onze kliëntenkring in nauwe samenwerking met de vertegenwoordigers. Daarnaast zal hij in samenwerking met hen nieuwe afzetmogelijkheden dienen te ontwikkelen. De gedachten gaan uit naar een dyna mische, kommerciële kracht op middel baar niveau, leeftijd 25 tot 30 jaar, met voorkeur voor iemand met ervaring in de keukenbranche. Deze belangrijke schakelfunktie in een gezond en expansief bedrijf, biedt een aantrekkelijk salaris en goede sekun- daire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatie, met beknopte schets van opleiding en loopbaan, onder vermel ding van nr.9363 in de linkerbovenhoek van de envelop, richten aan het ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU ||BM| Laan Gopss van CattGnburch 77b, VOOR PERSONEELSKEUZE 2585 EW Den Haag RESIDENTIE-ORKEST Stadsgehoorzaal 20.15 uur donderdag 3 mei o.l.v. Charles B. Axton piano Youri Jegorov Tsjaikowsky Pianoconcert 1 Zweers Symfonie 3 „Aan mijn vaderland" (1887) (In Neèrlands bossen - Op het land - Aan het strand en op de zee - Ter hoofdstad) Leiden, Medusastraat 12 en 12a. Dubbel woonhuis met vergunning om er één groot woonhuis van te maken. 2 kamers van 9 m, 2 slaapkamers van 5x4 m, 2 keukens, c.v. in bovenwoning, 10 m diepe tuin met schuur. Het geheel verkeert in zeer goede staat van onderhoud met nieuwe riolering, lichtleidingen enz. Vraagprijs 149.000,- k.k. Leiden, Oranjestraat 27. Ééngezinswoning welke ge heel verbouwd en gemoderniseerd is met c.v. en open haard. Royale huiskamer, 3 slaapkamers, douche, mo derne keuken en plaats. Vraagprijs 119.000,- k.k. Leiden, Hogewoerd. Kamerverhuurbedrijf. Huurop brengst 30.000.- per jaar. Vraagprijs: n.o.t.k. Oegstgeest, Rijnzichtweg 24. Herenhuis met 4 kamers, keuken, badkamer, schuur, voortuin en achterplaats met achteringang. In woonkamer (9.60x3.70) parketvloer en open haard. Vraagprijs 210.000,- k.k" Leiderdorp, Van Poelgeestlaan 81. Zeer goed onder houden herenhuis met vrij uitzicht, vóór- en achtertuin, schuur, c.v. gas. Royale woonkamer met op de 1 e etage 3 slaapkamers, badkamer en 2e toilet. 2e etage: grote hobbykamer, bergruimte en zonneterras. Vraagprijs 239.000,- k.k. Voorhout. Groot modern herenhuis met vóór- en ach tertuin, c.v. gas, schuur en achteringang. Huurprijs: 1350,- per maand. ^joordemo Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is ge vestigd in Nieuw Vennep. Voor de afdeling VICONEXPEDITIE van de vestiging Nieuw Vennep zoekt Vicon een die geheel zelfstandig de werkzaamheden rond de wereldwijde transporten voor Vicon verzorgt. Kontakten met zee-, land- en luchtvrachtexpeditcurs (ook inter nationaal) vormen een belangrijk facet. Daarbij behoort het op maken van dokumenten en de afwikkeling via de banken tot zijn taak. Een veelzijdige baan met volop toekomstkansen, waarvoor vol doende talenkennis, met name van de Engelse taal, en een dosis inventiviteit echter wel vereist zijn. Ervaring in expeditiewerk is duidelijk een pré. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer J. Wesselingh, Chef Exporladministratie. Uw sollicitatie kunt u richten aan afdeling Personele en Sociale Zaken. ifipnit 11II Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. VIÜUIIII.V. ,e|. 02526 - 2841. Louwman en Parqui is importeur van onder meer Toyota perso nen- en bedrijfsautomobielen. Op onze zeer drukke en levendige afdeling verkoop is de funktie vrijgekomen van een Zij zal belast worden met o.a. het ontvangen van bezoekers, het telefo nisch kontakt onderhouden met onze relaties, keurig en snel afleveren van zowel typewerk als steno Nederlands werk, het up-to-date houden van ons archief, het meehelpen aan speciale aktiviteiten en het verrichten van alle mogelijke werkzaamheden aan deze veelzijdige funktie verbonden. Voor deze funktie vragen wij een sekretaresse, die kan voldoen aan onze eisen. Deze zijn o.a. een middelbare schoolopleiding, leeftijd 23-28 jaar, eigen initiatief, verantwoordelijkheidsgevoel, zowel kommercieel als ad ministratief inzicht, goede koncentratie, het vermogen tot improviseren, representatief uiterlijk en de sekretaresse die wij nodig hebben, moet zich bewust zijn al haar werkzaamheden te verrichten met grote zorg, akkura- tesse en nauwgezetheid. In verband met verhuizing van ons bedrijf in 1980 naar Raamsdonkveer (N-Br.) dienen kandidaten bereid te zijn met ons bedrijf mee te verhuizen, waarbij voor woonruimte kan worden zorggedragen. Indien u belangstelling heeft voor deze uitdagende funktie, verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan onze afdeling Personeelszaken, Postbus 6, 2260 MA Leidschendam. Dat is toch niet veel, zult u misschien zeggen. Maar heeft u wel eens echt goed geteld? Zjjn het er niet langzamerhand 5 of 6 per dag? En zijn het er niet wat meer dan vorig jaar? Want zo is het met alcohol. Makkelijk teveel maar moeilijk terug. Als u zich daar zorgen over maakt ga dan eens met uw huisarts praten. Of vraag de onderstaande brochure aan. Vindt u dat u meteen advies kunt gebruiken, bel dan met de Stichting Korrelatie: Drank. Makkelijk teveel. Moeilik terug. "Teveel" is een vaag begrip wellicht. Maar wanneer u houvast wilt: voor de gemiddelde mens zijn 4 glazen drank per dag het maximum. Dat dan wel onder "normale" omstandigheden. Dus zeker niet bij medi - cijngebrutk,autorijden of binnen een korte tijd. Zelfs een glas sherry of pils (10 gram pure alcohol) heeft ongeveer l'/2uur nodig om door het lichaam weggewerkt te worden! Naam: Straat: Postcode:. Plaats: ■asssssr /fe-

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8