JU ONROERE ONRCI MENS S TE KOOP Hoch Sauerland l/T BEDRIJFSCOMPLEX ROOSEVELTSTRAAT LEIDEN JROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed .onroerendqoed ONROERENDGOED "I MAKELAARDIJ B.V. TE KOOP PROPER A nu ook in uw vakant ieappartement HOPMAN 2 KAMERFLAT Reeds 8 bedrijven uit Leiden en omgeving kozen voor dit complex ESAVILLS3 JONES LANG onroerendgoed Grachtweg 73 Lisse, Telefoon 02521-10050 NOORDWIJK Beeklaan 206. Goed onderhouden en aantrekkelijk ingedeeld hoekwoonhuis met grote garage. Parket en thermopane beglazing op parterre en 1e etage, open haard in woonkamer, veel kastruimte in keuken, bad kamermet ligbad, 2 toiletten, 5 slaapkamers, c.v.-gas. Vrij uitzicht over de bollenvelden Vraagprijs 280.000.- k.k. NOORDWIJK AAN ZEE Pr. Willem Alexanderpark. Mooie schakelvilla op 324 m2 grond. Inhoud 930 m3. Deze geheel nieuwe villa is in alle opzichten perfect afgéwerkt met o.a. alles hardhout, thermopane beglazing en spouwiso latie, voorts natuurstenen vloeren, veel schrootjes, luxe eikehouten keuken en luxe tegelwerk. C V gas In het onderhuis een garage voor meerdere auto's en een hobby- en bergruimte Op de parterre ruime en tree, royale woonruimte met open haard, entresol en aparte eethoek in half open keuken, 3 ruime slaapka mers, 2 badkamers. Vraagprijs 598.000.- v.o.n. NOORDWIJKERHOUT Mgr. Westerwoudtlaan 10. Ruim hoekherenhuis met garage en ruime vrije tuin. Ind.: entree, toilet, grote woonkamer 4.40x8.65 m, en flinke keuken, 1e et.: 3 grote slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met douche, 2e et.: 2 slaapkamers en bergruimte, c.v.-gas. Vraagprijs 319.000.- k.k. LISSE V. Ostadestraat 24. Goed onderhouden hoekwoning met garage met zonnige tuin op W. Ind.: entree, hal, woonkamer. Luxe keuken, toilet. 1 e etage: 3 slaap kamers. waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met douche en 2e toilet en aansl. w.a. 2e etage: ruime slaapkamer en berging. C V. gas. Parterre voorzien van thermopane. Vraagprijs 232.000.- k.k. Berkhoutlaan 42. Aantrekkelijk gelegen geheel ver bouwde hoekwoning, luxe afgewerkt met hardhouten kozijnen, plavuizen vloer, open haard, houten open keuken, mooi sanitair, badkamer met ligbad en aparte douche, 3 slaapkamers en vliering, c.v. gas en aparte badgeiser. Prima geïsoleerd. Tuintje en schuur direct in het centrum van Lisse Vraagprijs 194.000.- k.k. Alleen voor ingezetenen of economisch gebon- denen aan de gem. Lisse. Koninginneweg 9. Goed onderhouden 3 kamerap partement gelegen op de 2e verdieping. Voorzien van c.v., berging en aantrekkelijk uitzicht. Aanvaarding in overleg. Ind.: hal. garderobe, woonkamer, open keu ken. 2 slaapkamers met balkon, badkamer met ligbad, toilet. Direct nabij winkelcentrum Blokhuis. Vraagprijs 167.000.- k.k. Heereweg 468. Mooie ruime semi-bungalow op ca. 1800 m2 grond bj 1964 Ind.: ruime entree, kelder, grote woonkamer (10.50x4 m) keuken, bijkeuken, slaapkamer en badkamer met ligbad. Etage: 4 slaap kamers, toilet en veel bergruimte. 2 balkons, c.v.-gas veel thermopane, hardhouten kozijnen, markiezen, mooi groot zonnig terras, diepe tuin. Vraagprijs 575.000.- k.k. Van Ostadestraat 18. Aan plantsoen gelegen goed onderhouden tussenwoning met garage, tuin op het W. en achterom. Verwarming c.v. gas. Ind.: entree, hal, woonkamer met parketvloer, keuken, toilet. 1 e et. 3 slaapkamers, 2e toilet, ruime badkamer met ligbad. 2e et.: grote kamer, vlienng. Vraagprijs 212.000.- k.k. HILLEGOM Faleriolaan 201Op 1 e etage gelegen leuke flatwo ning met 3 slaapkamers, douche, toilet, keuken met inbouwoven en kookplaat. Gezellige woonkamer, cv- gas verwarmd en diverse extra's. Berging op de par terre. Vraagprijs 128.000.- k.k. Willem de Rijkelaan 80. Hoekwoning met garage, geheel c.v.-gas. Ind.: entree, woonkamer, gemoder niseerde keuken met diverse apparatuur en toilet. 1e et.: 2 flinke en 1 kleinere slaapkamer, douche en 2e toilet. 2e etage: flinke bergzolder met mogelijkheid voor zolderkamer. Goed onderhouden huis. Vraagprijs 197.000.- k.k. Pr. Marijkestraat 95. Prachtige nieuwbouw heren huis aan vijver op mooie centrale ligging. Inpandige garage. Indeling: entree, hal. toilet, woonkamer met open haard en aluminium schuifpui naar terras, open keuken. 1e et.: 3 slaapkamers waarvan 2 met deur naar balkon en 1 in verbinding met ruime badkamer met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar 2e etage met ruime slaapkamers, berging, c.v.-gas en boiler. Vraagprijs 375.000.- k.k. Paulus Potterplantsoen 2. Uitstekend hoekwoning met vrijst. garage op 270 m2 grond. Zeer zonnig huis door grote ramen (thermopane) met optimaal uitzicht. Ind.: entree met garderobe en toilet, gang met trap en bergkast, woonkamer en ruime keu ken. 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, bad kamer met bad. 2e etage: grote slaapkamer en berg ruimte, c.v. gas. Vraagprijs 283.000.- k.k. HEEMSTEDE Manpadslaan 4. Geheel vrijstaande semi-bungalow met c.v. op ca. 550 m2 grond met uitzicht op bos en water. Ind.: entree, garderobe, woonkamer, toilet, 2 slaapkamers en badkamer met ligbad. 1e et.: moge lijkheid voor meerdere kamers. Uniek gesitueerd aan zeer rustig weggetje t.o. oud landgoed. Vraagprijs 319.000.- k.k. ZWAANSHOEK/BENNEBROEK De Spieringweg 1033. Nagenoeg nieuw herenhuis type 2 onder 1 kap met flinke tuin op W. aangebouwde garage. Ind.: zij-entree, ruime hal, grote L-kamermet open haard en plavuizenvloer, complete open keuken met alle apparatuur en bijkeuken. 1e etage. 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e eta ge: 1 slaapkamer en zolderberging. Vraagprijs 409.000.- k.k. LEIDERDORP Snipstraat, hoekhuis met 3 zijden tuin en garage. Ind.: woonkamer met open haard, nieuwe keuken, 4 slaapka mers, badkamer met ligbad, 2c toilet v.v. CV-gas. Incl. div. roerende goederen. Vraagprijs f. 258.000,- K.K. Binnenhof. Modern herenhuis v.v. CV-gas. Z-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, 5 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, parterre: dubbele ramen. Vraagprijs m.i.v. garage. f. 305.000,- K.K. Brittenburg. Hoekwoning v.v. CV-gas, woonkamer met open haard, luxe open keuken, 4 slaapkamers, douche, mog.: huurgaragc. Vraagprijs f. 215.000,- K.K. V. Effendreef. Herenhuis v.v. CV-gas en garage, Z- vormige woonkamer, luxe halfopen keuken. Ie etage: 4 slaapkamers, badkamer en 2e toilet. 2c etage: grote slaap kamer. Gcd. thermopane beglazing. Vraagprijs f. 305.000,- K.K. In de wijk Voorhof gelegen luxe Patio-Bungalow v.v. CV-gas, woonkamer met open haard, woonkeuken en bij keuken, 2 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vraagprijs N.O.T.K. ZOETERWOUDE Burg. Slicherstraat. Tuisenhuis met royale woon kamer met open haard, luxe keuken incl. div. apparatuur, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad v.v. CV-gas. Vraagprijs f. 219.000,- K.K. Hoge Rijndijk. Tussenhuis aan vaarwater gelegen v.v. CV-gas. Bevat: 5 kamers, doucheruimte en toilet. Mog. afmeren boot. Vraagprijs f. 247.500,- K.K. LEIDEN Park die Leythe. Vrijstaand woonhuis v.v. CV-gas, royale woonkamer met open haard, woon/eetkeuken, 4 slaapkamers, badkamer en zolderkamer. Garage, dubbele beglazing. Vraagprijs f. 390.000,- K.K. Oegstgeest, Pr. Irenelaan 10. Middenwoning met voor en zonnige achtertuin, schuur, cv. Beg. grond: woonka mer met parketvloer, keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, toilet. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. Goed onderhouden. Rustige lig ging 245.000.- k.k. Oegstgeest, Wyttenbachweg 35. Gemoderniseerde hoekwoning met voor- en achtertuin, schuur, cv. Beg. grond: royale woonkamer en keuken, gang, toilet en kast. 1e etage: 3 kamers, luxe douchekamer, balkon, veel kastruimte. Open haard in de woonkamer. Inclusief diver se roerende goederen. 260.000.- k.k. Oegstgeest, M.K. Onnesiaan 8. Royale middenwoning, voor- en achtertuin, schuur, cv. Rustige ligging, vrij uit zicht. Beg. grond: Z-vormige woonkamer, keuken, hall, toilet. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, toilet, veel kastruimte. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. Goede staat van onderhoud. 275.000.- k.k. Oegstgeest. Pr. Bemhardlaan 41Ruim halfvrijstaand huis met aangebouwde garage, in rustige laan in het oudere gedeelte van Oegstgeest, met voortuin en grote besloten achtertuin, totale opp. 311 m2. Beg. grond: woonkamer met parket en operi haard, moderne keuken, bijkeuken, berging. 1e etage: 3 kamers, badkamer met bad en 2e toilet. 2e etage: 2 kamers, bergruimte. Voor zien van cv gas. Aanvaarding in overleg. 435.000.- k.k. Leiderdorp, Willem de Zwijgerlaan 20. Middenhuis met voor- en zonnige goed aangelegde achtertuin, schuur, c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer, keuken, entree, gang, toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe douchekamer. 2e etage: grote zolderruimte, geschikt voor meerdere kamers. Spoedig leeg te aanvaarden. Uitstekend onderhouden. 249.000.- k.k. Hazerswoude-Rijndijk, Hoge Rijndijk 280a. Onder ar chitectuur gebouwd woonhuis met 3 zijden tuin. garage, cv. bouwjaar 1976. Beg. grond: U-vormige woonkamer, open haard, plavuizenvloer, open keuken, studeerkamer, hall met garderobe en toilet. 1 e etage: 4 kamers, badka mer. 2e etage: vaste trap, grote zolderruimte, geschikt voor meerdere kamers. Het pand verkeert in uitstekende staat en is geheel geïsoleerd. 560.000.- k.k. Lelden, Plantijnstraat. 2 kamerflats in serviceflat "Cro- nestein". Ind. woonkamer, slaapkamer, keuken, badka mers, hall. toilet, balkon en berging. Het gebouw heeft een liftinstallatie, is voorzien van cv-blok, ca-systeem. In de servicekosten zijn o.a. begrepen 1 warme maaltijd p.p.p.d. cv-kosten in- en uitwendig onderhoud gemeen schappelijke ruimten, verzekering e.d. Plantijnstraat 56. 2-kamerflat Pleinzijde, 5e etage 85.000.- k.k. Plantijnstraat 49. 2-kamerflat Kanaalzijde. 4e etage 105.000.- k.k. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum DE MERENWIJK Het nieuwe stadsdeel ten noorden van Leiden is af wisselend van opzet en kent alle praktische voor zieningen van deze tijd. Er is veel ruimte ingenomen voor groenvoorziening, fiets- en wandelpaden, jachtwerf, park, speelwei den, kinderboerderij, win kels, kleuter- en basis scholen, goede busverbin dingen. Ons kantoor kan U in deze moderne omgeving diverse woningen aanbieden zoals: Hermelijnvlinder 64, groot hoekherenhuis met c.v. garage op 400 m2 grond. Geschikt voor praktijk aan huis. Royale woonk. 80 m2 met open haard, hobbyka mer, mod. keuken v.z.v. alle app., 4 slaapkamers, badk. met ligbad, douche. Ach tertuin 14x14 m op zuid. Incl. div. extra's Prijs n.o.t.k. Driemasterwal 51, aan vaarwater gelegen hoek- schakelvilla met C.V. gas, tuin eigen aanlegsteiger, garage. Ind.: hall. betegeld toilet, grote woonkamer met open haard, eikenhouten open keuken. 1e et.: sl kamer met groot balkon, ouderslaapkamer, 2 klei nere slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet, aparte douche met toilet en wastafel, 2e et.: 1 slaapka mer met groot zonneterras, 1 slaapkamer met balkon, zoldergedeelte 5x3m. Vraagprijs 499.000.- k.k. Zonnebloem 38, chalet woning (2 onder 1 kap) met c.v., garage, diepe achter tuin op zonzijde, aan water partij, vrij uitzicht. Ruime li ving met open haard (plm 65 m2) mod. Bulthaup open keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, balkon. Div. extra's, zoals thermopane beglazing. Vraagprijs 435.000.- k.k. Nieuwbouw - Kruisbes 31Herenhuis met voor- en achtertuin, c.v. gas. Ind.: entree, fraaie ronde hal. L- vormige woonkamer (ong. 55 m2), open haard, mo derne open keuken. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: zolderkamer met groot dakterras. Vraagprijs 385.000.- k.k. Korenbloem 26. Hoekhe renhuis met c.v. gas, voor- en achtertuin aan water. Ind.: entree, toilet met fon tein, U-vormige woonka mer met open haard, open keuken, bijkeuken en schuur. 1e et.: 3 slaapka mers, luxe badkamer met ligbad, douche, 2e toilet, 2e et.: grote zolder met moge lijkheid tot het maken van 2 slaapkamers. Vraagprijs 325.000.- k.k. Freesiadal 11, riante wo ning met c.v., voor- en achtertuin (Z). Ind.: hal, toi let, L-woonkamer, open keuken v.v. volledige app. 1 e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: zeer grote slaapka mer, dakkapel, incl. div. ex tra's. Vraagprijs 249.000.- k.k. Damloperwerf 25, woon huis met c.v., diepe voor- en achtertuin (ZO), par keerplaats op eigen grond, schuur. Ind.: mod. woon kamer, groene open keu ken. tropic eiken par ketvloer, 4 ruime slaapka mers, badk. met ligbad. Snelle oplevering mogelijk. Prijs n.o.t.k. Nieuwbouw: Rosmolen. Riante terrasflat op 1e woonlaag met c.v. en groot terras. Ind.: ruime entree, mod. keuken, badkamer met ligbad, grote woon/ slaapkamer (40 m2) me' veel kastruimte. Degelijke; en fraaie afwerking Volle dige financiering mogelijk. Vraagprijs 130.000.- k.k. Zoeterwoudseslngel 7, Leiden Telefoon 149147. 0p circa 2 uur rijden van de grens bij Arnhem kan Hopman International B.V. nu luxe appartementen, geheel ge stoffeerd en met luxe keuken, aanbieden. Natuur- en wintersportgebied. De plaatsen WINTERBERG en NIEDERSFELD liggen temidden van dit berglandschap, niet alleen bekend als luftkurortgebied, maar ook in trek als wintersportgebied. De eigen karakteristieke natuur en rekreatiemogelijkheden bieden de eigenaar van een tweede woning zeer veel voor weekends en vakantie. Voor de wintersportliefhebber meerdan 40 skiliften, langlauf- loipen en alle voorzieningen voor de après-ski. Hopman International BV Boerhaavelaan. nabij Hoofdstation NS. Postbus 206,2700 AE Zoetermeer Tel. 079-219350 Uw woning in Hoch Sauerland. AlvanafDM 87.000.-een tweekamerappartement met eigen parkeerplaats. Een appartement met spiltrap in de woonkamer naar een grote vide met daarachter nog een derde kamer kost DM 129.000.-. Alle appartementen hebben in het souterrain, waar bovendien een centrale was- en droogruimte is, een berging. Hopman en de financiering. Ook daarover praten wij metu: - overwaarde van een eigen woning in Nederland; - aanvullende en totaal financieringen op andere wijze; - fiscale aspecten; - verhuurmogelijkheden. Zomaar enkele mogelijk heden binnen de grote ervaring van Hopman International B. V. waarvan u kunt profiteren Ter plaatse kijken? Wij regelen voor u een bezoek en uitgebreide informatie. Uwiltmeerweten? Even een telefoontje (079-219350) en uitvoerige informatie over gebied en woningen heeft u de volgende dag thuis. LEIDERDORP PLAN WINKELHOF moderne schakelwoning Prima bouw en luxueus afgewerkt (o.a. dubbele begla zing, schuifpui, open haard, veel sanitair). Achtertuin op Z.W. Ind.: carport. hal en toilet, ruime living, aparte keu ken, 4 slaapkamers, badkamer, apart 2e toilet, aparte doucheruimte, berging. Oplevering: juni 1979. Prijs 387.500,- v.o.n. geen makelaarskosten Tel. 02153-11191 voorzien van CV-gas Ind. entree, moderne keuken, grote woon/eetkamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, groot terras en ruime berging. Prijs n.o.t.k. Voor inl. telefoon 071-120518. van de 16.000 m2 beschikbare ruimte blijft nog 3.000 m2 voor uw bedrijf over 020-763502 Jones Lang WoottonB.V. Internationale Onroerend Goed Adviseurs J.W. Brouwersplein 25 AMSTERDAM 020-641616

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 39