onroerendgoed ONROER UUtUONR ONROERENDGOED onroerendgoed g ONROERENDGOED g onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U 1 GOEDHART vastgoed middenwoning Makelaarskantoor DEN HAAN HUIZENWINKEL y TE KOOP IN LEIDERDORP een nieuw te bouwen vrije sector woning Inhoud 640 m3 op eigen grond in het plan van Leeuwenpark aan de Hoogmadeseweg. Ind.: ruime living, met open haard ruime luxe open keuken bijkeuken 3 slaapkamers grote hobbyzolder en luxueuze badkamer met ligbad en aparte douchegelegenheid. Alle binnendeurkozijnen uitgevoerd in hardhout. Alle ramen en kozpnen voorzien van dubbel glas. Aan warmte/en geluidsisolatie is ruime aandacht besteed. Oplevenng medio februari 1980. Koopprijs 407.000,- v.o.n. incl. 18% BTW. Inl. en aanvraag prospectus aannemingscombinatie Leiderdorp b.v. v. d. Valk Boumanweg 50, Leiderdorp, tel. 071-890100. LEIDEN. OOSTDWARSGRACHT. Geheel gerestaureerde hoekstads- woning. Zeer gezellige indeling. Gelegen aan de cityring. Vraagprijs 84.500,- k.k. MAGD. MOONSSTRAAT. Dubbel woonhuis b.g. verhuurd, 1e et. aparte opgang, ruime woonkamer, balkon, keuken, toilet douche. 2e et. 2 slaapkamers. Lichtleidingen ver nieuwd. Vraagprijs 129.000,- k.k. Tussen Leiden en Katwijk gelegen vrijstaande villa met bedrijfsruimte, oprijlaan, voortuin. Ind. villa: ruime hal, diepe kelderkast, toilet, woon kamer met originele bintenplafond, fraaie plavuizenvloer, open haard, keuken, achtertuin op Z 10x5 m, 1e etage: 4 slaapkamers, badkamer met douche vaste wastafel, c.v. gas. Bedrijfsruimte: L-vormig 20x10 m krachtstroom aanwezig. Boven be drijfsruimte grote zolder. Totaal 1200m3 inhoud, c.v. gas. In goede staat van onderhoud en zeer gunstig gelegen t.o.v. autowegen. Leeg in overleg. Voor snelle beslissers aantrekke lijke koopprijs. Nog te bouwen: Geheel in oude stijl een gezellige stadswoning nabij de Douzastraat. Van binnen afgewerkt volgens de huidige eisen, open haard, c.v. gas, 2e toilet enz. mo derne keuken. Vraagprijs slechts 159.000.- k.k. Havenkade hoek Kalvermarkt. Dit pand moet U van binnen gezien hebben, de voormalige haven her berg, anno 1640. Dit pand is de laat ste jaren geheel gerestaureerd van binnen, voor de buitenzijde zijn goe de subsidieregelingen mogelijk. Ind. beg. gr. bedrijfsruimte 70m2 beton nen vloer, eigen toilet. 1e et. woon kamer 14x5 met balken plafond, open keuken, badkamer, toilet, aan- sl. wasm. 2e et. 2 slaapkamers, grote bergzolder, boiler, c.v. gas. Vraagprijs 189.000.- k.k. Nabij centrum Leiden bedrijfs ruimte 162m2 met 2 ruime boven woningen. Ind. begane grond: be drijfsruimte, betonnen vloer, kan toorruimte, keuken, toilet, ruime garage, krachtstroom aanwezig. De bovenwoningen zijn verhuurd, enkele kamers leeg. Totale huur opbrengst 720,- per maand. Bij uitstek geschikt voor Doe het Zelf zaak, kantoorruimte enz. Vraagprijs 369.000.- k.k. Haven. Beleggingspand, be staande uit 1 winkel en 6 kamers. Alle eigen keuken, totale huurop brengst 2800,- per maand. Vraagprijs 188.000.- k.k. Hansenstraat. Hoekpand geheel verbouwd. Ind. begane grond: gang, voorkamer, badkamer met ligbad en wastafel, toilet, met fon teintje, gangkast, woonkamer met open haard, uitgebouwde moder ne keuken 3x4m, bijkeuken zij-uit gang. 1 e etage: 3 slaapkamers,'2e toilet. 2e keuken. 2e badkamer. 2e etage: vaste trap. 2 slaapkamers. Geheel kan leeg opgeleverd wor den. Vraagprijs 148.000.- k.k. Wolmarantstraat 2. Hoekwoning. Ind.: woonkamer, keuken, douche, toilet, 3 slaapkamers en zolder over het gehele pand. Nieuwe lichtinstallatie. Vraagprijs 109.000.- k.k. In rustige wijk goed onderhouden herenhuis, c.v. gas. voortuin, hal, diepe kelderkast, toilet, woonka mer met tuindeur, ruime keuken, zonnige tuin 12x6m, stenen schuur en achterom. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e verd.- vaste trap hobbyruimte met dak kapel, grote zolderkamer met dak kapel. Bijzonderheden: ged. dub bele beglazing, goede openbare verbindingen, gunstig gelegen t.o.v. autowegen nabij winkelcen tra. Vraagprijs 209.000.- k.k. Leiden Zuid-West. Goed onder houden hoekwoning met 3 zijden tuin en mogelijkheid voor garage, zeer rustig gelegen in een jonge groene wijk nabij winkel en sport ac- coriimodatie, ind. voortuin, hal, toi let, kelderkast, woonkamer met tuindeur, uitgebouwde keuken met div. app. zonnige tuin met veel pri vacy 14x8 op het zuiden stenen schuur en achterom. 1e et. 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en douche, wastafel, 2e toilet. 2e et. zolder over gehele pand. Leeg in overleg. Koopprijs idee 225.000.- k.k. Hansenstraat. Dubbel woonhuis, b.g. verhuurd. Bovenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: hal, woonkamer, zonnebalkon, open keuken met bar, toilet, voorslaapkamer, 2e et.: gang, douche, berging, 3 slaapkamers. In goede staat van onderhoud. Vraagprijs 119.000.- k.k. Joubertstraat. Dubbel woonhuis, boven is en blijft verhuurd bg. is ge heel gemoderniseerd, ind. hel, slaapkamer, woonkamer, fraaie keuken, douche, toilet. Vraagprijs 99.000,- k.k. Herensingel. Dubbel woonhuis waarvan benedenwoning leeg op geleverd kan worden. Ind. begane grond: hal, voorslaapkamer 3x4m., woonkamer 6x5m., keuken, douche, toilet, plaats. Bovenwoning is ver huurd aan alleenstaande dame. Vraagprijs 108.000.- k.k. Woonschip. Gelegen in een van de mooiste singels van Leiden. Bui tenmaat van het schip is 20x4, ind. hal, woonkamer 8x4, parket, zeer fraaie wandbetimmering, badkamer met douche, wastafel, aansl. wasm. ruime keuken, grote slaapkamer, veel berging, zeer fraai afgewerkt, tuin 20x5 met houten schuur. Vraagprijs 72.500.- k.k. Tollenstraat. Zeer rustig gelegen tussenwoning, geheel verbouwd. Ind. hal, woonkamer 9x4.50, uitge bouwde keuken, douche, toile plaats. 1e et. 3 slaapkamers waar van 2 met dakkapel, 2e et. vliering Vraagprijs 119.000.- k.k Nabij Herensingel. Ruime hoek Woning. Ind.: hal, woonkamer, slaapkamers, berging, keuken, to let tuin met houten schuur. Vraagprijs 109.000.- k.k Sophiastraat. Tussenwoning me fraai uitzicht over de singel. Ind. ha woonkamer 11x4.20 uitgebouwde keuken, douche, toilet, tuin 10m diep houten schuur. 1e et. 2 slaapka mers, 2e keuken. Vraagprijs 119.000.- k.k In het centrum van Leiden nog te bouwen luxe 2 en 3 kamer app.zee fraai afgewerkt, luxe indeling. Koopprijs v.a. 110.000,- v.o.n Genestetstraat. Luxe 3 a 4 kame- rapp., woonkamer 11 x 4 m. met open haard, 2 slaapkamers, ruime woonkeuken, dakterras, c.v. gas. Leeg in overleg. Vraagprijs 109.000,- k.k. Nabij Groenoordhal. Diverse luxe 2 kamerapp., zeer rustig gelegen, bestaande uit woonkamer 5 x 7 m. met balkon, open moderne keuken, luxe badkamer met ligbad en dou che, toilet, wastafel, aansl. wasau tomaat, grote achterslaapkamer,, uitpandige berging. Bj. 1977, c.v.' gas, geen blok. Vraagprijs v.a. 129.000,- k.k. TE KOOP IN LEIDERDORP Vrijstaande villa's met voor- en zeer ruime achtertuin met garage via Splinterlaan bereikbaar, woon kamer met serre en erker, 14x4.50m, ruime eetkeuken, dou che met wastafel, groot zonneter ras. 1e etage: 3 ruime slaapka mers, zolder, c.v.-gas. Zeer fraai afgewerkt. Blijvend vrij uitzicht. Prijzen n.o.t.k. TE KOOP IN KOUDEKERK A/D RIJN Kerklaan. Hoekhuis in goede staat, 3 zijden tuin met mogelijkheid voor garage, rustig gelegen, ind. hal, diepe kelderkast, zonnige tuin met stenen schuur en achterom. 1e et 3 slaapkamers, badkamer, wastafel. 2e et. zolder over gehele pand, c.v. gas. Voor snelle beslissers zeer aantrekkelijke koopprijs. Vraagprijs 189.000.- k.k. EUROPASINGEL. Zeer rustig gele gen woonhuis. Ind. voortuin, woon- kamer, keuken, kast, tuin op' Z ste- nen schuur en achterom, hal, toilet, garderobekast, 1e et. 3 slaapka mers, badkamer met ligbad douche, badgeyser, wastafel. 2e et. zolder kamer met dakkapel, hobbykamer, berging, vliering, CV gas. Het geheel is zeer centraal gelegen. Vraagprijs 198.000.- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3-2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. KOUDEKERK A/D RIJN Prima onderhouden Ind.: woonk. met fraaie open haard. Moderne keuken. 1e etage: 3 slaapk., ligbad, 2e toilet. Grote zolderkamer, C.V. incl. veel extra's. Prijs 198.000.- k.k. Burg. Verheullaan 25, telefoon 01714-3081 NOORDWIJK AAN ZEE In het Dobbelmannduin bieden wij te koop aan de al leenstaande villa "Sans Souci" gelegen aan de Prins Hendrikweg in de duinen met een riant uitzicht over de bloembollenvelden en wijde omgeving, voor 655.000.- k.k. Deze in uitstekende staat van onderhoud verkerende villa, staande op 971 m2 grond bevat: hall met vide, toilet, moderne keuken met inbouw-apparatuur, woonkamer van 40 m2 met open haard, twee slaapkamers en een dubbele garage. 1e verd.: overloop, twee slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, alsmede een grote bergkast met C.V.-ketel en gasboiler. De parterre is geheel voorzien van plavuizen. Aan de Prins Bernhardstraat bieden wij te koop aan een hoek-herenhuis met voor- zij en achtertuin direct nabij zee en strand gelegen. Indeling van dit in 1955 gebouwde geheel gestoffeerde huis is: entree, toilet, woonkamer 3.60x8 m, keuken, 1e verd.-. overloop, 4 slaapkamers, douchecel, 2e verd.: vaste trap, 4 slaapkamers, onderhuis: keuken, gang, douchecel, toilet, zit/slaapkamer. Dit geheel centraal verwarmde pand dat in juli wordt opgeleverd, is te koop voor 310.000.- k.k. Aan de Oranje Nassaustraat bieden wij te koop aan, wegens plotseling vertrek naar het buitenland, een grote hoek-schakelvilla, op 323 m2 grond en een inhoud van 930 m3. Deze schakelvilla, die gedeeltelijk wordt opgele verd met nieuwe neutraal gekleurde stoffering, vitrage, gordijnen en zonwering, heeft de volgende indeling: groot onderhuis met garage voor 2 a 3 auto's, berging en hob byruimte; parterre: ruime entree, grote living met entresol en open haard, eethoek, luxe keuken, voorzien van af wasmachine, gasfornuis, ijskast en diepvrieskast, drie slaapkamers, twee badkamers, luxe afwerking, thermo pane beglazing, schrootjes, tegelwerk, natuurstenen vloeren, isolatie enz. Vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde en geïso leerde huis is 630.000.- V.O.N. In het gebouw "Seehorst" aan de rustige Zuidboulevard van Noordwijk, bieden wij te koop aan een op de 5e woonlaag gelegen appartement met bijbehorende gara ge en berging in het sousterrain. De indeling van dit zeer goed gebouwde appartement is: entree, toilet, badkamer met ligbad, woonkamer met open haard, keuken en bal kon, twee slaapkamers. De vraagprijs voor dit rustig gelegen appartement be draagt: 400.000.- k.k. In het in aanbouw zijnde appartementengebouw "Strandwijck" bieden wij aan een zgn. "pent-house"-wo- ning, op de hoogste etage van het gebouw met schitte rend uitzicht over strand, zee en binnenland. Deze zeer luxe uitgevoerde flatwoning van 190 m2 met dakterrassen aan drie zijden, heeft de volgende indeling: ruime hall, garderobe, toilet, woonkamer, open keuken, 3 slaapkamers, grote badkamer met ligbad, dubbele was tafel, toilet en bidet, aparte douche en gastentoilet, ber ging en een parkeerplaats in de ondergrondse garage. Vraagprijs voor deze schitterende "Pent-house"-woning, geheel centraal verwarmd, 750.000.- V.O.N. In het gebouw Residence Rembrandt, bieden wij te koop aan een 2-kamerappartement gelegen aan de rustige Kon. Astridboulevard te Noordwijk. De indeling van dit goed gebouwde appartement is: entree, slaapkamer, keuken, badkamer met bad, woonkamer met balkon. Te vens is in het gebouw aanwezig een grote recreatiezaal en een groot verwarmd zwembad. Prijs N.O.T.K. NOORDWIJK-BINNEN Aan de van Struykstraat bieden wij te koop aan een modern goed onderhouden midden-herenhuis, geheel gestoffeerd en centraal verwarmd met voor- en achtertuin en schuurtje. De indeling van deze goed gelegen woning met blijvend vrij uitzicht is: ruime vestibule, gang. kelderkast, toilet, grote woonkamer met deuren naar de tuin en open haard, riante keuken, 1e verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet. 2e verd.: overloop, 2 slaapkamers, berging en C.V.-afdeling met boiler, 3e verd.: vliering. Vraagprijs 405.000.- k.k. Te koop in de Symin Meeszstraat, een in goede staat van onderhoud verkerende middenstandswoning met voor- en achtertuin en schuurtje. Dit centraal verwarmde pand, dat geheel gestoffeerd wordt opgeleverd bevat: gang, toilet, kelderkast, woon kamer, keuken, 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e verd.: vaste trap, berging, C.V.-af deling, slaapkamer. Vraagprijs 240.000.- k.k. (huurgarage beschikbaar). OEGSTGEEST In de Adm. de Ruyterlaan, bieden wij te koop aan een uitstekend onderhouden, geheel gestoffeerd, centraal verwarmd hoek-herenhuis, met aan drie zijden tuin, als mede garage. Het geheel geïsoleerde en beveiligde pand bevat: entree, hall, L-vormige woonkamer met open haard, keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en balkon, 2e verd.: vaste trap, 2 slaapkamers, alsmede 2 bergingen. Koopsom 465.500.- k.k. HILLEGOM In de van Meerbeekstraat bieden wij aan een woonhuis van twee onder één kap met voor- zij- en achtertuin. Dit voor de oorlog gebouwde goed onderhouden huis bevat behoudens de centrale gasverwarming, de navol gende indeling, gang, toilet, kelderkast, woonkamer van 3.60x8 m, keuken de bijkeuken. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, toilet, 2e verd.: zolder, Incl. volledige stoffering wordt er gevraagd 325.000.- k.k. Rij De Grent 2 191 NOORDWIJK AAN ZEE Tel. 01719-19206 V.D. VOORT EN V. BEEK'S HUIZENWINKEL biedt te koop aan in: LEIDEN Zeer luxe schakelvilla met garage en rondom tuin. Ind.: exclusieve woonkamer met open haard en vide, luxe keuken met diverse apparatuur, studeer/werkkamer. Badkamer met ligbad. 1e et.: 3 grote slaapkamers. 2e badkamer met toilet en douche. CV gas. Vraagprijs 550.000,- k.k. Valkenburgseweg. Vrijstaande villa met rondom tuin. Ind.: vestibule, gang. kelder kast, toilet, mod. ruime keuken met bubbel spoelbak, koelkast, kookplaat, bijkeu ken, fraaie living met plavuizen en open haard (11x4.20), serre (3.50x3.20), 1e etage: slaapkamer 4x4, ouderslaapkamer 6x3.85, logeerkamer, grote badkamer, ligbad, toilet en wastafel, zeer groot balkon 5.50x2.30. 2e etage: zolder met mog. voor 2 kamers. Bijzonderheden: carport, schuur, parterre thermopane, CV gas. Vraagprijs 349.000,- k.k. Carneoolstraat. Hoekeengezinswoning met 2 garages voor- zij- en diepe achter tuin op Z. Z-vormige woonkamer met open keuken, 1e et.: 3 slaapkamers. 2e et. grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 285.000,- Magd. Moonsstraat. Goed onderhouri°A|l'Y,9 met ruime tuin op Z. Ind.: ruime woonkamer, complete keuij pttfCOvH?.;», badkamer met ligbad. Vraagprijs 149.000,-k.k. Hansenstraat 12a. Zeer luxe bovenwoning. Ind.ruime woonkamer met open eiken keuken, 3 slaapkamers, luxe badkamer met zitbad. Vraagprijs 129.000,- k.k. Groenoordstraat. Ruim hoekhuis met achterom en plaats. Ind.: voor- tussen- en achterkanlfer, keuken, douche, toilet. 1e et.: 2 ruime kamers, douche, toilet. Vraagprijs 79.000.- k.k. Morsweg 43. Luxe bovenwoning, L-vormige woonkamer met open haard, mod. keuken, grote slaapverdieping met douche, ruim dakterras CV GAS, gestoffeerd. Vraagprijs 115.000.- k.k. Gortestraat. Verbouwd wevershuisje. Ind.: woonkamer met open keuken. 1 e et.. 2 slaapkamers, nieuw gas/water/licht, nieuw gestucte muren. Vraagprijs 115.000.- k.k. Hansenstraat 16. Heel woonhuis. Ind. part: voor- en achterkamer met parket, keuken, douche, toilet. 1e et.: 2 slaapkamers, 2e et.: grote zolder, nieuwe goten, nieuw water en licht. Vraagprijs 119.000,- k.k. Raamsteeg. Uit en inwendig verbouwd wevershuis. Een korte omschrijving van dit unieke pand is onmogelijk. Vraagprijs 155.000.- k.k. Uiterste Gracht. Zeer ruim bovenhuis met verhuurde benedenwoning. Ind. boven woning grote voorkamer, achterkamer, keuken, zeer grote zolder met slaapkamer. Vraagprijs 89.000.- Kernstraat. Perfect onderhouden benedenwoning op zeer goede stand gelegen (prof.wijk) met flinke achtertuin op Z. Ind.: L-vormige woonkamer met open haard, mod. open eiken keuken met o.a. koperen afzuigkap, grote slaapkamer, douche en zitbad, open spiltrap naar logeerkamer, hardhouten kozijnen, CV GAS, nieuwe plafonds en muren. Vraagprijs f 179.000.- Vaartkade 1. Uniek aan water gelegen hoekhuis met ligplaats voor boot. aan autovrije straat. Ind.: gang, voor- en achterkamer, ruime keuken, douche, toilet. 1e et.: 2 ruime kamers, 2e keuken. Vraagprijs 119.000.- k.k. Mauritsstraat 13. Middenwoning. Ind.: gang, ruime woonkamer, keuken, toilet, tuintje, 1e et.: 1 zeer grote slaapkamer 4x4, 1 kleinere 3x4 douche, berging. Vraagprijs 129.000.- k.k. Hoge Rijndijk. Zeer groot, halfvrijstaand herenhuis met ruime achtertuin. Ind. brede gang, woonkamer, 7x3,80, slaapkamer 7x3,80, nieuwe ruime keuken, nieu we douche/toilet, 1e et.: 4 ruime slaapkamers, ruime zolder. Voorgevel totaal gerenoveerd. 220.000,- k.k. Jacob van Campenlaan 10. Zeer fraaie 4 kamerhoekflat op 5e etage. Ind.entree nieuwe eiken keuken met o.a. vaatwasmachine, oven, kookplaat, balkon met werk- kast, grote woonkamer ca. 11x4 m met zij-erker groot zonnebalkon op ZW, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aansl. w.a.. ruime berging in onderbouw. Incl. kostbare nieuwe stoffering en gordijnen, c.v., lift en fraai uitzicht Vraagprijs 259.000.- k.k. VOORSCHOTEN Nieuwbouw. In het plan Noord-Hofland bieden wij wegens omstandigheden tegen stichtingskosten te koop aan een zeer luxe, royaal herenhuis. Ind zeer grote woonkamer, mod. sie matic keuken met vaatwasser etc. 1e et 3 slaapkamers, ruime badkamer met apart toilet. 2e et.zolderkamer, bergkamer met CV installatie. Prijs 379.000,- k.k. ALPHEN AAN DEN RIJN Juweelstraat. Zeer sfeervolle eengezinswoning met voor- en achtertuin. Ind.: woonkamer met plavuizen en open haard, moderne keuken met div. aoDaratuur (zwart eikehout), 1e et.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e et.: zeer grote zolderkamer. Bijzonderheden: zonneschermen, keukeninrichting, CV, thermopane beglazing. Vraagprijs 259.000.- k.k. Groenoord 142. Zeer rustig gelegen hoek patiobungalow, met grote garage. Inde ling: L-vormige woonkamer met parket ca. 42 m2 en open haard, open keuken, ruime hal met plavuizen, 1 slaapkamer (4/3x41/2 (vroeger 2), 1 slaapkamer (4x2.15) met wastafel, badkamer met ligbad etc.. grote slaapkamer (3x5). CV gas, alles hardhout, el. boiler. Patiotuin onder architectuur aangelegd met o.a. zeer fraaie verlichting. Vraagprijs 445.000,- k.k. HAZERSWOUDE Rhijnenburcherlaan. Zeer mooie rustig gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: L-vormige woonkamer ca. 40 m2 met open haard en parket, moderne keuken. 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer, groot dakterras, vaste trap naar 2e etage: zolderkamer en doka, CV-gas. boiler, ged. thermopane. Vraagprijs 219.000.- k.k. KOUDEKERK Europasingel 15. Aan singel gelegen, buitengewoon goed onderhouden woning met voor- en achtertuin op Z met stenen schuur. Ind.: entree, gang, ruime woonka mer, grote keuken, toilet, 1e et.: 3 slaapkamers, douche, 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 189.000.- k.k. Burg. Verheullaan. Mooie tussenwoning met voor- en achtertuin met stenen schuur en achterom. Ind.: woonkamer met parket, keuken, 1e etage: grote werk ruimte, vroeger 2 kamers, slaapkamer, grote zolderkamer met dakkapel en berging. CV-gas. Vraagprijs 179.000.- k.k. Van der Voort en Van Beek 's makelaars - beëdigde taxateurs Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746 In onze nieuwe fotohal kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 38