Rekreatie meerkamp weer geen succes Woningbouw krijgt voorrang in Noordvest Oranjefeesten in Leidse regio ueiefse agenda Rustenborch nu officieel open Gave uitvoering van Chr. Vocaal Ensemble Grote betrokkenheid leden Josti-band "Principieel cabaret" van Frits Lambrechts LEIDEN - De Tweede Leidse Rekreatie Meerkamp is wederom geen groot succes geworden. Vorig jaar voltooiden zo'n 70 deelnemers de meer kamp en dit jaar waren dat er ongeveer 80. "Het is wel duidelijk dat de meerkamp in deze formule nooit een groot gebeuren zal worden want maar weinig mensen kunnen zich 5 avonden achter elkaar vrij maken. Bovendien zijn de weergoden ons zowel vorig jaar als dit jaar bepaald niet welgevallig geweest", aldus J.C. Rosdorff, een van de organisatoren. "Misschien dat het beter is dat we in het vervolg voor een andere opzet kiezen, bijvoorbeeld het geheel in twee weekeinden afwerken". Vorige week vrijdagavond is de Tweede Leidse Rekreatie Meerkamp in de Menkenhal van start gegaan. Op het programma stond aanvankelijk een half uur schaatsen. "Maar", zo zegt de heer Rosdorff, "Vanwege de hoge kosten en de geringe belangstelling vond de directie van de Menkenhal het nodig om de ijsmachine stop te zetten, zodat we zonder ijsvloer zaten. Een grote teleurstelling voor iedereen. We hebben toen maar een alternatief programma met recreatief spelgebeuren opgezet". De volgende programmapunten, wandelen, fietsen en hardlopen, verlie pen ondanks de slechte weersomstandigheden vrij soepel. Gisteravond sprongen de uiteindelijk ongeveer 60 overgebleven deelnemers voor het vijfde en laatste programmaonderdeel in het water van zwembad "De Vliet". De recreanten moesten 500 meter zwemmend afleggen en de 7 deelnemers aan de prestatie meerkamp moesten de dubbele afstand overbruggen. Op de foto de deelnemers in het water van "De Vliet". ZATERDAG 29 APRIL 1979 "Vliethorst" krijgt krediet VOORSCHOTEN - De gemeente raad van Voorschoten heeft op de raadsvergadering van gister avond vlot een krediet van 125.000 gulden beschikbaar ge steld voor de sporthal "De Vliet horst". Met dit geld zullen verschillende voorzieningen worden gereali seerd die het mogelijk moeten maken de zaal zo optimaal moge lijk te gebruiken. Naar de mening van Mr. de Graaf (WD) kunnen burgers ook té ak- tief gaan deelnemen aan het be stuur van de gemeente. Zo is door de Vrouwenraad van Voorscho ten, naast mevrouw P. Schikhof- Copier, mevrouw S.A. Dekker- Starrenburg voorgedragen als lid voor de commissie economische zaken. Maar mevrouw Dekker is al lid van de commissie voor welzijnszaken en volgens raadslid De Graaf is het beter om een burger slechts in één commissie te benoemen. Burgemeester Van der Haar kon zich wel verenigen met deze visie maar stelde voorop dat het de Vrouwenraad is die de kandida ten stelt. Uiteindelijk ging de hele raad akkoord met de benoeming van mevrouw Dekker. LEIDEN - Het wonen in Noordvest zal hersteld en bevor derd worden. De open plekken die zijn ontstaan, of die zullen ontstaan in dit deel van de binnenstad (voorname lijk door de sloop van oude fabriekscomplexen) zullen in de eerste plaats zijn bestemd voor woningbouw. De vesti ging van nieuwe bedrijven is alleen mogelijk wanneer dit geen hinder geeft voor de omgeving. Dit zijn de voornaamste uitgangs punten die te lezen staan in het ontwerp-bestemmingsplan voor Noordvest dat gisteren door de gemeente is gepresenteerd. Het gebied Noordvest omvat het ge deelte van de binnenstad dat wordt begrensd door de Mare- singel, de Oude Herengracht, de Oude Vest en de Nieuwe Bees tenmarkt. Vorig jaar mei nam de gemeenteraad al een voorberei- dingsbesluit voor een deel van dit gebied om ongewenste ontwik kelingen, met name de vestiging van een Digros-koopcentrum, tegen te gaan. Het algemeen uitgangspunt van het bestemmingsplan is dat het ge mengde karakter van de wijk, nen, werken en win- OEGSTGEEST - Het al bijna vijfjaar in gebruik zijnde rusthuis Rusten- v borch en verpleegtehuis Wijckersloot in Oegstgeest zijn gistermiddag geopend. De Oegstgeester wethouder Thorn sprak de officiële openings woorden nadat de Rotterdamse bisschop Simonis in de Willibrordkerk in een plechtige Heilige Mis, de eredienst ter gelegenheid van de opening, was voorgegaan. "Het geeft niet dat de officiële opening pas gebeurt als het gebouw al zo lang in gebruik is. "aldus Thorn in zijn openingsspeech, "want de offi ciële eerste paal is ook nooit de eerste net zo min als de officiële eerste steen. kelen samengaan, gehandhaafd blijft. Maar vooral het wonen in de wijk zal hersteld en bevorderd worden. De gemeente hoopt dat in de toekomst zo'n 230 nieuwe woningen in de wijk gebouwd zullen worden. In het bestem mingsplan is bepaald dat ten minste 90% van deze woningen in de gesubsidieerde sector kunnen worden gebouwd, waarvan 50% in de woningwetsector. Daar naast zal ernaar worden gestreeft zoveel mogelijk eengezinswo ningen te bouwen. Wat de geplande woningbouw be treft wordt vooral gedacht aan het voormalige LBF-terrein aan de Rijnsburgersingel en aan het terrein van de afgebrande ma chinefabriek op de hoek van de Langegracht en de Pelikaan straat. Verder is er een plan voor de bouw van woningen op de hoek van de Oude Singel en de Houtmarkt, een plan voor de bouw van woningen op de hoek Oude Singel/Nieuwe Mare en en kele plannetjes voor de bouw van een aantal woningen aan de Lan gegracht. Het plan dat al was ge maakt voor woningbouw aan de Oude Singel en aan de Baatstraat, op de plaats waar momenteel nog de glashandel Glascom is geves tigd, gaat niet door. Behalve de bouw van woningen op de hoek Lange gracht/Pelikaan straat betreft het voor het overige particuliere plannen. Bij het Krantz-complex aan de Lange gracht wil de gemeente een nieuw politiebureau en een par keergarage bouwen. Een aantal panden behorend bij dit complex zullen weer een woonbestem ming krijgen. Het bestemmings plan biedt de mogelijkheid om naast woningbouw ook kantoren te realiseren op het terrein van het fabriekscomplex van Clos en Leembruggen aan de Lange gracht en op het terrein van Bac ker aan de Derde Binnenvest- gracht. De fabriek van Backer is nog in bedrijf maar het moet niet uitgesloten worden geacht dat dit terrein op den duur beschikbaar komt. Wat betreft de verkeerssituatie in Noordvest wordt in het bestem mingsplan uitgegaan van het verkeerscirculatieplan dat al in hoofdlijnen door de gemeente raad is vastgesteld. Ten behoeve van de optimale bereikbaarheid van het centrum is een verbre ding van de Verversbrug opge nomen en wórdt eind dit jaar be gonnen met de reconstructie van het wegenbeloop rond molen De Valk. De Valkbrug zal dan wor den opengesteld voor tweerich tingsverkeer. Behalve de bouw van een vaste Huigbrug wordt in het plan rekening gehouden met de bouw van een tweede brug, ter hoogte van de Koningsstraat, over de Maresingel naar de Lan- gegracht.Deze verbinding zal overigens niet op korte termijn worden gerealiseerd. VOORSCHOTEN In de gemeente Voorschoten, waar de Oranjevereniging haar 70-ja- rig bestaan viert beginnen de festiviteiten rond Koninginnedag met feestelijke klanken vanaf de Dorpstoren waar de gemeentelij ke beiaardier voor de muziek zal zorgen. Het verdere programma voor die dag luidt als volgt 10.00 uur Kinderoptocht, vertrek Prins Bernhardlaan/Beetho- venlaan. 13.00 uur Fietspuzzeltocht, sporthal de Vliethorst. 13.30 uur Kindei*pelen, speelweide Prinses Margrietlaan 13.45 uur Volksspelen, waaronder kuipje steken, touwtrekken en kussenslaan; Voorstraat. 15.00 uur Ringrijderijwedstrijd, Raadhuislaan tussen Vreden- hoeffstraat en Vlietzicht. 16.00 uur: Demonstraties in de sporthal Vliethorst. 17.00 uur Voetbalwedstrijd tussen een Voorschotens elftal en een Leids KNVB-elftal, Randstad-sportterrein Adegeest aan de Admi raal de Ruytersingel. 21.00 uur Oranjebal in het Cultureel Centrum. 21.30 uur Waterfeest en vuurwerk met verlichte vaartuigen van de vikinggroep Leif Erikson en de roeivereniging Rijnland zorgen voor een schouwspel op de Vliet. Daarna volgt een vuurwerk bij de Vliet langs het Frans Halsplantsoen. WASSENAAR Ook de gemeente Wassenaar begint Koninginnedag met klokgelui. Daarna is er een bijeenkomst in de Dorpskerk (9.30 uur) voor alle Wassenaarders. Sprekers zullen mr. M. Vrolijk, commissaris van de koningin in Zuid-Holland, burgemeester Staab en pastoor J.F. Steenman zijn. Het programma- 0.700 uur tot 15.00 uur. CJV Oranjemars, startbureau Dorpscen trum Schoolstraat. 9.15 uur Kinderoptocht en kinderfeest, vertrek Hofcampweg; daarna de Ciska Peters-show. 10.15 uur Planten van Oranjeboom, bij het Sophiekehuis. 11.00 uur Groot Oranje Sporthal festijn, een kermisachtig gebeu ren in de sporthal. 9.30 tot 14.00 uur Schoolsportwedstrijden voor voortgezet onder wijs op de sportvelden van SV Wassenaar in Kerkehout. 16.00 uur tot 17.00 uur Open "Oranje-huis" in de Dorpskerk. 20.30 uur Stertocht naar de sporthal met lampionnen en fakkels. Vertrokken wordt op het Dorpsplein, bij de Zijllaankerk en bij de sporthal. De verschillende groepen treffen zich bij de sporthal. Tot 24.00 uur voortzetting Oranje Sporthal festijn. WARMOND Vele festiviteiten ook dit jaar weer in Warmond waar men om 9.00 uur begint met een beoordeling van tekeningen van kinderen op het schoolplein aan de Laan van Oostergeest. 9.15 uur. Kinderoptocht met als motto bekende TV-figuren. 10.00 uur Kindervoorstelling in het Trefpunt. Oom Wim treedt daar alleen voor kleuters op. 11.00 uur Straattekenwedstrijd op het plein aan de Van Duven- voordestraat. Opdracht Koningin 70 jaar. 14.00 uur Bingo-middag voor bewoners Huize St. Liduina. 14.30 uur Klaverjasmiddag voor iedereen in het Meerpunt. 14.30 uur Kinderspelen in de Dorpsstraat. 16.30 uur Prijsuitreiking door de burgemeester bij het oude raad- 18.30 uur Voetbalwedstrijd op het sportpark Overbos. Warmunda- veteranen tegen personeel van de brandweer. 20.00 uur Drive-in-show in het Trefpunt met "Silvermachine". 20.15 uur. Lampion-optocht. Vertrek bij de Van Duvenvoorde- straat. LEIDERDORP De gemeente Leiderdorp moet met koninginnedag al heel vroeg uit de veren. Om 08.45 uur is een aubade bij het gemeentehuis die voorafgegaan wordt door kinderoptochten. 9.30 uur. 11.00 uur en 15.15 uur: Filmvoorstellingen in het Dorps huis voor lagere scholen. 9.30 uur. 10.00 uur en 10.30 uur puzzeltochten in de Houtkamp. 9.30 uur Kleutervoorstellingen in gebouw Zijlkwartier. 13.30 uur Voor junioren RCL Behendigheidsspelen. 17.00 uur Prestatieloop start en finish Van Diepeningenlaan. 20.00 uur Bingo-avónd in het Dorpshuis. ZOETERWOUDE De Drumband begint om 9.00 uur in Zoeterwoude met een rond gang door het dorp. Verder luidt het programma als volgt: 9.00 uur Optocht kinderen Vertrek Aloysiusschool. Daarna auba de. 9.00 ui 10.00 i 10.00 broek, 12.00 13.30 i 14.00 i 14.00 Volleybaltoernooi gymzaal/Ons Huis. r. Kinderspelen op de Loethe. ir. voetbaltoernooi voor lagere scholen, sportpark Haas- Klaverloop, sportpark Haasbroek. Touwtrekken op sportpark Haasbroek. Finale wedstrijden van voetbaltoernooi, tot 15.00 uur: filmvoorstelling in 't Centrum. 14.30 UUR: discobal in Don Bosco. 16.30 uur vliegerwedstrijd op sportpark Haasbroek. 20.30 uur Oranjebal in Don Bosco. OEGSTGEEST Carillonklanken openen de koninginnedag in Oegstgeest. Het pro gramma: 8.15 uur Carillonklanken vanuit de Raadhuistoren. 8.30 uur. Aubade voor het bordes van het raadhuis. Ringrijdery met paarden en rijtuigen; Prins 10.00 uur tot 12.00 u Hendriklaan. 10.00 uur tot 12.00 10.00 uur tot 17.00 Lijtweg. Kinderspelen: speelweide Irislaan. - Rondrit per bootbus; start apotheek 10.00 10.30 uu 10.30 uu 11.00 uu 13.00 uu 13.00 uu keyveld 14.00 tot 12.00 l Tafeltennisinstuif, gymzaal aan Apollolaan. muzikale rondgang. Tonknuppelen. terrein aan de Hofdijck. Simultaanschaakwedstrijd op het Lange Voortplein. Voetbalwedstrijden aan de Voscuijl. tot 17.00 uur. Modelvliegtuigenshow op middelste hoc- an de Alkemadelaan. tot 16.30 uur Autobehendigheidswedstrijd op de Hof- brouckerlaan. 14.00 uur tot 15.00 uur Trottoirtekenen onder de luifels van win kelcentrum Lange Voort. 14.00 uur tot 15.00 uur Hondendressuur, Irislaan. 14.00 uur Poppenkast in de Balistraat. 14.30 uur Kind ne Dier, een beoordeling van huisdieren. 15.00 uur tot 17.00 uur Konginnefeest 60-plus. Gemeentecentrum Lijtweg een middag voor bejaarden. 16.00 uur tot 17.00 uur Ringsteken voor de jeugd met tweeper soons-fietsen, Irislaan. 20.30 uur Avondfeest met de New Orleans Syncopators. 22.30 uur Groot Vuurwerk aan de Laan van Alkemade. VOORSCHOTEN - Felix Timmermans wijdt een boek aan een Pastoor uit de bloedende Wijngaerdt, die z'n wijnen namen geeft als Lammeke Gods en dergelijke. Die gezellige gezapenheid om God te danken door z'n druiven te drinken zonder iets te schen nen, kan men aantreffen in Bellini's Messa di Gloria, die Louis van Wijngaarden aan het hoofd van Voorschotens Chr. Vocaal Ensemble in een volle Moeder Godskerk uitvoerde. Dit na een voorafgegaan Requiem van Bizet, evenals het Gloria vrijwel on bekend in Nederland. Bellini opent met jachtfeestvreugde, drijft een hoogspel met fiori- turen en belcanto's van een rococo-romantiek. Het voortreffelijk meewerkend orkest (deel van het Res. Ork.) had er hoorbaar plezier aan. Bizet's Requiem is ver van droef, landsfolklore, stijl van begraven, spreken er in door, het werk eindigt als een symfo nie. Maar bij hem zowel als bij Bellini worden we voor de kerke lijke ernst gebracht, als de hoofdgedachten mee door de solisten worden uitgedragen. Die waren van de eerste garde: sopraan Ank Reinders, -met name magnifiek in haar duetteren met tenor Chris van Woerkom-, de bas Max van Egmond, die behalve een top-techniek de woord-expressie zo verbluffend beheerst. Alt was Frieda van Engelenburg met een geringe draagkracht, maar fraai kleurend orgaan. De tenor behoudt onverminderd z'n staal- sterke plastische toongeving, die hem een specialist als evange list in Bach's Passionen heeft gemaakt. Van Woerkom is aan een kwart eeuw openbare solozang toe. Dit heeft deze Antwerpenaar uitdrukkelijk in Leiden of regio Leiden willen vieren. Van Wijngaarden heeft hem, mede namens andere koren (van welke Madrigaalkoor, Leids Kamerkoor, Ex Animo een afvaardiging hadden) hartelijk en blij dankbaar toegespro ken. Hij moge ook het Voorschotens Vocaal Ensemble in z'n hart dragen, dat door zorgvuldigheid, mooie profilering van de afzon derlijke stemmen, gelukkige dynamische differentiaties en wel doende timbre-spanning zich onderscheiden heeft. Het concert ving aan met twee Anthems van Handel. KEES VERHOEF "Over geestelijk gehandicapten wórdt altijd gesproken, maar nu zijn ze zelf aan het woord", aldus de heer Wim Brussee, inleider van de Josti-Band uit Zwammer- dam. een "orkest" met 115 men sen, dat gisteravond optrad in de stadsgehoorzaal. Aan de beide leiders, de heren Wim Brussee en Ben Rietveld komt alle eer toe, omdat zij het bewijs hebben geleverd dat geestelijke gehandicapten muzikaal zijn, al thans kunnen zijn, en dat men door deze muzikaliteit te "bun delen" grote resultaten bereikt. De betrokkenheid van deze men sen was bijna ontroerend, en wanneer men denkt aan die paar solisten, aan die jonge slagwerker en aan de violiste, dan moet men tot het inzicht komen, hoe be langrijk het is dat men zich met hen bezig houdt, en dat men re sultaten kan bereiken die niet afwijken van die van anderen, en deze zelfs kunnen overtreffen. Het is een orkest met een grote verscheidenheid aan instrumen ten: blaasinstrumenten, allerlei slagwerkinstrumenten, klokke- spel, kleine orgels, die door allen met gevoel voor discipline wer den bespeeld. Dit heep bijzondere concert, dat onder het motto "muziek uit het hart" werd gepresenteerd, werd geopend met een optreden van het interkerkelijke Petra Jeugd koor. Zij zongen een musical "God's plan", ontleend aan bij belteksten, en bestaande uit zang, instrumentale muziek en gesproken woord. Het was gego ten in een vorm die veel aan "go spel-songs" deed denken, en die vooral jonge mensen bijzonder moet hebben aangesproken. Zij overtuigden door hun spirituele en muzikale presentatie. Zaterdag Sanders, Levendaal/hoek Kore- vaarstraat, Antiekmarkt, 9.30-17 uur. Breehuys, swingavond middelbare scholieren, 20-24 uur. Leidse Schouwburg, Tahiti Nui, 20.15 uur. LAK-Theater, Onafhankelijk To neel met "De sloppengarga" van Brecht, 20.30 uur. Microtheater Imperium, Oude Vest 35, toneelgroep Imperium met "Met gesloten deuren" van Sartre, 21 uur.(première). De Regenboog, Merenwijk, ten toonstelling, wandkleden, kera miek en poppen. 14-15 uur. Antonius Clubhuis, ruilbeurs van de "Verzamelaar", 10-16 uur. Stadsgehoorzaal, ontvangst Kre- feld, 16.30 uur. Augustinus, avond over disco, 21 Leiderdorp, sportzaal Op-Dreef, districtswedstrijd EHBO, 13 uur. Wassenaar, De Hertenkamp, wan- delpuzzeltocht reddingsbrigade, 13 Voorschoten, Kerkplein, Rom melmarkt, i.v.m. 100-jarig Exculta- te Deo, gehele dag. Wassenaar Sjaloom, open dag CJV Wassenaar, gehele dag. Zoeterwoude, Ons Huis, kindercir cus Capriole, 14 uur. Wassenaar, Jeroenhuis, toneel groep Dialoog, 20.30 uur. Zondag Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur. tel. 125802. LAK-Theater, kindervoorstelling door eNVe Drama, 15 uur. Volkshuis, Femke, ontmoetings centrum voor vrouwen, 13-16 uur. Museum Volkenkunde, opvoering Javaans poppenspel, 14.15 en 15.45 Stadsgehoorzaal, damkampioen schappen, 10.30-17 uur. Volkshuis, ledenvergadering werkgem. De Ratel, 10.30 uur. Bistro Groenoordhal, Jazz-on- sunday, 14 uur. Adm Banckertweg, start Oranje- tocht, £-10 uur. Wassenaar, Jeroenhuis, toneel groep Dialoog, 20.30 uur. Jeugddorp Zuid-West, africh- tingswedstrijden Sleutelstad, 8-17.30 uur. Maandag Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wijk I (Morswegkwar- tier, Noord-Binnenstad, Noorderkwar tier en Groenoord): J. Rijnders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760947; Wyk II (Kooi en Merenwijk): P.J. Derchant, Hooi gracht 61, tel. 123752; Wyk III (Waard. Professorenwijk, Tuinstadwijk en Zuid- Binnenstad, J. van Gent. Zoeterwoudse Singel 28. tel. 122538; Wijk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): van zaterdag 10 tot zondag 8 uur vm.: B. Roos. Zocher- straat 1, tel. 766123; van zondag 8 tot 24 uur A.A. van Rijn, Melissetuin 5, tel. 210797. Leiderdorp - J. van Beek en J. van der Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539 (zater dag en zondag, spreekuur van 12.30-13 uur); Q. Du Ry van Beest Holle en M.P. Hennenk, Vlaskamp 16, tel. 891100 (maandag, spreekuur van 12.30-13 uur). Oegstgeest - De dienst van zaterdag 10 tot zondag 24 uur, wordt waargenomen door E.J. Roelants, Frans Halslaan 10, tel. 153747; de dienst van maandag 0.00 tot dinsdag 7 uur, wordt waargenomen door H.A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - J. Vrijenhoek, S. v.d. I Oyelaan 38, tel. 2356 (zaterdag); B. Scho- I tanus, Leidseweg 305, tel. 071-766462 (zondag). Warmond - J. Hoornweg, Prof. Aalber- selaan 1, Voorhout, tel. 02522-11393. bep rijnders Apotheken Frils Lambrechts is in onze caba retwereld een moeilijk geval Bea trijs Sluyter zal nimmer de voor pagina van "Privé" sieren en pia nist Wim van de Meeberg zal nimmer "Music Galery" voor de TROS gaan presenteren. Dat zijn zo maar drie van de weinige zekerheden in dit leven, die geen dialoog gedogen. Wat Lam brechts betreft: zijn integriteit en motivatie zijn boven elke discus sie verheven. En zijn politieke opstelling laat niets aan duide lijkheid te wensen over. Maar de theatermiddelen, waarvan hij zich met een onduldbare fre quentie bedient, zijn vaak zo overmatig banaal, dat het slechts vervreemdend op het publiek overkomen. Voorts lijkt hij te vergeten dat de mensen die naar zijn theaterprogramma komen kijken (gisteravond in een rede lijk bezette Leidse Schouwburg was dat "Ieder voor zich vrijwel allemaal een zekere affini teit met zijn politieke opstelling en woordkeuze voelen. Die hon derden lege stoelen voor wie zijn programma eigenlijk is gemaakt, bereikt hij nimmer. De beruchte, zwijgende meerder heid. Multinationals, Van der Meyden, van der Linden (Wibo), André van Duin, Willem Duys, Pim Ja cobs, pretentieloze televisiester ren en ongelaagde cabaretgezel schappen kunnen geen goed bij hem doen."Principieel Cabaret" noemt Lambrechts het zelf en het adjectief geeft al aan, dat hij het meent ook! Hij leeft door zijn presentatie min of meer op een eilandje en wekt de indruk zelfs de VARA. Volks krant en Vrij Nederland revisio nistisch te vinden. Dat hij op to neel uit de "Waarheid"voor zou lezen zou het invullen van de 2 procent betekenen, die hij zijn publiek nog laat. Om persoonlijke redenen werd ik zeer gegrepen doorzijn prachtige lied over die mensen die princi pieel weigeren hun kinderen te gen polio in te laten enten. Ook zijn zuidafrikaanse liedje over de apartheid is weliswaar uiterst wrang, maar daarom niet minder terecht. Het door Wim van de Meeberg gezongen lied over het "Meisje met de rode haren" is in dringend. Maar Lambrechts verlaat zo regel matig normen van algemeen fat soen, dat zijn geloofwaardigheid in het gedrang komt. BERT KOEKEBAKKER De avond-, nacht en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van: 27 apr. - 4 mei, door Apotheek Kok, Rapenburg 9, Leiden, tel. 124807; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 2525. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met het openbaar naar de apotheek te komen, kan rr sluitend voor spoedrecepten v£ taxi, tel. 122444, gebruik maken. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon; 071-144941. Nabezorging van 18.00 -19.30 u. Zaterdag van 16.00 - 18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 43,05 Kwartaalabonnement per post 60,90 Jaarabonnement 160,70 Jaarabonnement per post ƒ232.10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2