Intercedent AUTO MONTEUR Garage v.d. Voet personeel m Jk secretaresse personeelszaken -jy PERSONEEL****** P!2°^— magazijnmedewerkers vihamifbuttinger randstad uitzendbureau klinisch psycholoog (m/v) nachthoofd Gevraagd: all-round <3S> VROUWELIJKE ADM. KRACHT K0NTAKTMAN/VR0UW SCHAKENBOSCH therapie- assistent(e) n Mi hekwerk personeel persoeel personeel Vihamij-Buttinger is een groothandelsbedrijf met vestigingen in het gehele land. Het verkoopprogramma omvat artikelen voor sanitair en centrale verwarming, gas, water en elektriciteit, gereedschappen en ijzerwaren. Voor de vestiging Sassenheim zoekt zij op korte termijn Zij zullen worden ingezet bij de ontvangst en het inruimen van goederen alsmede het klaarmaken en verzenden van bestellingen. Leeftijd vanaf 18 jaar. Sollicitanten kunnen zich richten tot de personeelsafdeling van Wasbeekerlaan 59 Sassenheim Telefonisch te bereiken onder nummer 02522-19010. Randstad Uitzendbureau is een internationale organisatie in de dienstverlenende sector. Deze dienstverlening bestaat uit het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel in verschillende sectoren. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij met spoed een die zich als gespecialiseerde medewerker zal inzetten voor de industriële arbeidskrachten zonder opleiding of ervaring. Zijn taak zal zijn: - het ontvangen en selecteren van de sollicitanten - veelvuldig telefonisch contact onderhouden met cliënten - tewerkstellen van tijdelijk personeel - verzorgen van de administratie' - in teamverband bijdragen tot een optimale dienst verlening. Wij verwachten van hem: - leeftijd van 21-25 jaar - minimaal HAVO- opleiding - gemakkelijke omgang met mensen - enige kantoorervaring. Wij bieden: - een goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. 13e maand en 8% vakantiegeld - studiekostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. de heer G. Rakhorst, Koningstraat 60, 2011 TD Haarlem. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Endegeest is een gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgèest, en heeft thans ongeveer 430 bezette bedden. In dit ziekenhuis kan ter versterking van het behan delteam van twee afdelingen voor vervolgbehande- ling (24 dames en 24 heren; maximale opnameduur 2 jaar) worden geplaatst een Het zwaartepunt van zijn/haar werkzaamheden zal liggen in het mede gestalte geven aan het thera peutisch beleid op deze afdelingen. De doelstelling van de betreffende afdelingen is re socialisatie in de ruimste zin van patiënten die een duidelijk gestructureerde setting behoeven Hoewel geen strikt gedragstherapeutisch model zal worden gehanteerd strekt enige ervaring met het gedragstherapeutisch behandelen van onder andere chronisch psychotische of ernstig gehospi taliseerde patiënten tot aanbeveling. Aan de afde lingen zijn naast de verpleegstaf. een psychiater en een maatschappelijk werker verbonden. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform ge meentelijke regeling. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Dr. J.Th P.H. Droës, psycholoog Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* In het Diaconessenhuis te Leiden is op korte ter mijn plaats voor een part-time (14 nachten dienst, 14 dagen vrij) Ervaren A-verpleegkundigen met een voortge zette verpleegkundige opleiding kunnen naar de ze functie solliciteren. Salaris en rang zijn afhankelijk van opleiding en ervaring volgens de landelijke normen. Verzoeken om inlichtingen te richten aan Br. P. Roos, Hoofd verplegingsdienst. Tel. 071-155960, tst. 700. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Sotaweg 2, Roelofarendsveen. Telefoon 01713 - 2959. In verband met het vertrek van de huidi-N ge medewerkster ontstaat een vacatu re op het pathologisch-anatomisch la boratorium voor een PART-TIME SECRETARESSE (ma t/m vrij. van 13.00 - 17.00 uur) In dit laboratorium werken onder leiding van de patholoog-anatoom een zeven tal medewerkers. Naast de gebruikelijke secretaresse werkzaamheden, zal zij voor dit team het uittypen van rapporten met behulp van een dictafoon en het invoeren en uitwerken van patiëntenverslagen via een computer verzorgen. Tot haar taak behoort ook de verzorging van de medische archivering. De kandidaten dienen een middelbare opleiding gevolgd te hebben en over type-ervaring te beschikken. Zij die een HAVO (talenpakket) of Athe neum-A diploma hebben, genieten de voorkeur. Onze salarisgrenzen voor deze functie liggen tussen de f 663,42 en f 1171,22 bruto per maand. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. de heer C.E.J. Hillebrand. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Gevraagd per 1 juni of eerder: Om na een inwerkperiode zelfstandig de da gelijkse administratie van ons klein handels kantoor te kunnen runnen. Zij onderhoudt mondeling en telefonisch kontakt met onze cliënten en draagt zorg voor de order- en debiteuren administratie. Haar wacht een drukke maar afwisselende werkkring. Soil, uitsluitend na tel. afspraak: DULLAART GLAS LEIDEN B.V. Korte Mare 2, tel. 071-122368-144381 Fasson, een van de grote producenten van zelfklevend materiaal, zoekt voor haar hoofdkantoor voor Europa in Leiden een Zij zal naast administratieve en secretariaatswerk zaamheden tevens zelfstandig werkzaamheden gaan verrichten op het gebied van personeelsbeheer, uiter aard aan de hand van gegeven richtlijnen. Verder kent deze veelzijdige funktie tot taak: De organi satie van de introductie-dag" vor nieuwe medewer kers, het maken van afspraken en het beheer van de agenda van de personeelschef, het bijhouden van het afdelingsarchief, het onderhouden van kontakten met sollicitanten (zowel schriftelijk als telefonisch), het bij houden van personeelsaanvraagformulieren. Vanzelfsprekend bestaat er vanuit de funktie een re gelmatig kontakt met diverse funktionarissen, diensten en instellingen zowel in- als extern. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een opleiding op Havo-niveau, aangevuld met ty pevaardigheid. eniae administratieve ervaring en „last but not least" affiniteit voor personeelswerk, zelfstan digheid in optreden. Tenslotte moet men met veel ver trouwelijke gegevens weten om te gaan. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan: Fasson (Nederland) B.V.. afd. Personeels zaken, Lammenschansweg 140, 2321 JX Leiden. (Tel. 071-769230). Fasson An Avery International Company Uitgeverij van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman en Ridderveld. Ter uitbreiding van onze buitendienst-verkoop, momenteel bestaande uit 3 man, vraagt het Leidsch Dagblad B.V. een De nieuwe kontaktman/vrouw krijgt de verantwoording over de verkoop van advertenties van het Leidsch Dagblad in de regio Duin-, Kust- en Bollenstreek. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan een man/vrouw tot ongeveer 30 jaar, i.b.v. minimaal MULO/MAVO-diploma, rijbewijs BE en goed kontaktuele eigenschappen. Liefst met ervaring in de reklame of advertentieverkoop. Het Leidsch Dagblad B.V. biedt een prettige werksfeer, een salaris wat zondermeer uitstekend te noemen is, een ruime auto-onkostenvergoeding en prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder studiemogelijkheden. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071 -144941vragen naar de heer J. Goudsmit. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer R. Metman van het Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1,2311 BG Leiden. Gevraagd: CONTROLEUR in 3-ploegendienst. HEFTRUCK-CHAUFFEUR in 3-ploegendienst. ORDERVERZAMELAAR in dagdienst Transportond. D. Jonker B.V. Industrieweg 7, Zoeterwoude, tel. 071-899215. Evro Uitzendbureau zoekt: A/B/Z-verpleegkundigen Ziekenverzorgsters Verpleeghulpen Administratieve medewerkers Boekhoudkundigen Typistes Secretaresses Per direct: Verpleeghulpen voor nachtdienst (1 week) A-verpleegkundige i.b.v. auto Ziekenverzorgster omgeving Leiden Telexiste Engels LEIDEN Chr. Scholengemeenschap "De Vlietschans" (vwo-havo-mavo) Gevraagd met ingang van 1 augustus 1979 docenten voor maatschappijleer 18 uur 1e gr. geschiedenis 8 uur 1e gr. scheikunde 8 uur 1e gr. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze zich uit per soonlijke overtuiging willen inzetten bij het mede vorm geven aan het christelijk onderwijs. Sollicitaties richten aan de rector, drs. F. Th. van der Linde, Apollolaan 262,2324 BZ Leiden, tel. 071-769243. ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam Voor de funktie van zoeken wij een jonge man of vrouw die een opleiding heeft op MAVO-4 niveau. De werkzaamheden bestaan uit de begeleiding van de patiënten op de afdeling industriële aktiviteiten. Belangstelling voor sociale arbeid en gevoel voor het omgaan met psychiatrische patiënten zijn daarbij noodzakelijk. Sollicitaties en inlichtingen bi) het hoofd personeelszaken, Veurse Straatweg 185, jhbImb* Leidschendam, tel. (070) 20 92 52. V ASSISTENT montage-voorbereiding De volgende eisen worden gesteld: leeftijd 20-22 jaar opleiding Mulo/Mavo goede contactuele eigenschappen kostenbewustheid enige commerciële vaardigheid Uw sollicitatiebrief kunt u sturen aan onderstaand adres t.a.v. dhr. Th. C. Straathof, die u ook nadere telefonische inlichtingen kan verschaffen. Alura Hekwerk B.V. LeidseVaart 162 - Postbus 18 - Noordwijkerhout Telefoon 02523-2141

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22