Thurau eindelij! tussen de groten TOP houdt concurrent op afstand SKIFFEUR KOLBE BEVESTIGT KLASSE KNAU stelt benoemingen uit Saturnus-handballers in slag om promotie MAANDAG 23 APRIL 1979 PAGINA 17 LEIDEN - In de eerste klasse B van de veldkorfbalcompe- titie heeft TOP een moeilijke klip omzeild. Concurrent OVVO werd bekwaam op afstand gehouden 3-5. Tweede belager Pernix bleef goed in het spoor. Via een gemakke lijke overwinning op DSV blijven de Leidenaars op twee punten achterstand met de zekerheid alles nog in eigen hand te hebben, want de return-wedstrijd tegen TOP moet nog gespeeld worden. Zuiderkwartier maakte in IC geen fout. Na de overwinning van vo rige week op belager De Algeme ne werd nu het Dordtse Quick aan de zegekar gebonden (9-2). De Algemene herstelde zich van de misstap van de vorige keer door Rozenburg in eigen huis te verslaan. In de tweede klasse be haalde Crescendo een misschien heel belangrijke overwinning op koploper Blauw Wit '51. waarmee Crescendo in punten gelijk is ge komen met Blauw Wit. dat echter een wedstrijd minder gespeeld heeft. Zuiderkwartier - Quick 9-2 (6-2). Wat kan de Leidse ploeg nu nog gebeuren? Na de overwinning van vorige week op De Algemene en deze toch zeer duidelijke overwinning resten de ploeg van coach Wim Metselaar nog drie wedstrijden waaruit vier punten gehaald moeten worden. Een op gave. die gelet op het spelbecld van afgelopen zondag niet moei lijk behoeft te zijn. Zuiderkwar tier startte met wind voordeel dat niet direkt in de score tot uiting kwam. In de eerste twintig minu ten gaf Quick nog goed partij en moesten de geelblauwen alle zeilen bij zetten om de score in evenwicht te hóuden 2-2. (Joep van Dam en Rens Henzen). Het hoge tempo werd Quick echter te veel en na 30 minuten bleek Quick al een geslagen ploeg te zijn. Dirk Jan de Kreek sloeg hard toe 4-2, terwijl Eric van Lun- teren in de resterende minuten voor rust Zuiderkwartier een verdiende en veilige voorsprong gaf 6-2. Na de rust hadden de aan vallers te veel moeite met de wind. De strafworp die Quick di rekt in de beginfase van de twee de helft meekreeg werd door de wind meegenomen en omdat Rens Henzen aan de andere kant geen fout maakte 7-2 was de wed strijd beslist. Goed middenvak- spel van Leidse zijde zorgde er voor dat de aanval voldoende ge voed werd Toos van Dam en we derom Dirk Jan de Kreek be paalden de eindstand op 9-2. Rozenburg - De Algemene 6-8 (4-4). In een uiterst sportief duel be haalde De Algemene de volle buit. Zonder Hennie Rusman. die dit seizoen niet meer tussen de lijnen zal verschijnen vanwege zijn blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Zuiderkwartier (schouder uit de kom) bleek de noodgedwongen verjongde Al gemene ploeg toch nog voldoen de inhoud te hebben. Een 2-0 ach terstand werd snel ingelopen on danks de wind die in de eerste helft zwaar tegen was. Na de korfwisseling (4-4) kwam De Al gemene door treffers van Ruud Swaak en Ans Lambooy op een 6-4 voorsprong. Een voorsprong die door De Algemene werd ge bruikt om de ploeg op twee plaat sen te wijzigen. Ineke Harland en Carla Swaak kwamen in de ploeg, maar konden niet verhinderen dat Rozenburg gelijk maakte. Vakkundig balbezitspel bij een 7-6 voorsprong zorgde ervoor dat de Leidenaars met een 8-6 eind stand de zege meenamen. Doel punten: Ans Lambooy 2x. Wim Iterson. Ruud Swaak, Ruud van Vliet. Wim van Vliet.- Martin Fi- lippo en Jory Serdijn. RUGBY - Het onofficiële Neder landse rugbyteam (Impala's) heeft afgelopen weekeinde met 26-4 gewonnen van de British Army. De Nederlandse treffers kwamen van: de Hagenaar Trie- bert, de Hilversummers Van Al- tenna, Vermeulen, Rijsdam (van Diok) en Huysman (Utrechtse studenten). BILJARTEN - Ad Kleyn is bij het Europees kampioenschap libre jeugd in Herne (Wdl) als tweede geëindigd. Europees kampioen werd de Luxemburgse titelver dediger Fonsy Greten. OVVO - TOP 3-5 (0-2). Zonder veel tam-lam, maar toch ook niet ge ruisloos is de Sassenheimse ploeg bezig van dit seizoen iets goeds te maken. Eerste periode kampioen OVVO, dat na de mi cro-competitie een opvallende tuimeling maakte (vier wedstrij den werden achter elkaar verlo ren) moest lijdzaam toezien wat de bedoelingen waren van de Sassenheimse ploeg. TOP was gedurende de gehele wedstrijd de betere ploeg, maar door de straffe wind die vrij spel had kwamen de aanvallers maar moeilijk tot scoren toe. De ope ningfase was uiteindelijk voor TOP: 0-2 dat in de 2e helft een 1-4 voorsprong wist op te bouwen. OVVO kwam nog éénmaal ge vaarlijk dichtbij (3-4) en miste zelfs nog een strafworp. maar toen Kees van Vliet voor 3-5 zorgde, was de overwinning bin nen. Overige scoorders: Anne- miek Keining. Bert Staal. Harold Simmelink en Ineke Westerbeek. Pernix - DSV 10-6 (5-2). Ook Pernix is aan een bijzonder knap seizoen bezig. Met een totaal verjongde ploeg wordt nu een tweede plaats ingenomen, met nog alle kansen nog op een titel. Trainer-coach Flip v.d. Koo.v laat zich hierover nog bescheiden uit en wil pas aan die mogelijkheid denken na het treffen met TOP. DSV was niet legen de kracht van de Leide naars opgewassen, dat met twee invallers moest aantreden voor de zieken Alice Tielemans en Ali ce de Rooy. In de eerste helft kwam Pernix op een riante 5-2 voorsprong, die door het mindere spel in de tweede helft even in gevaar kwam (7-5). De sterke eindsprint bracht echter weer genoeg duidelijkheid. Via 8-5 werd een verdiende 10-6 over winning geboekt. Doelpunten van: Janko Breed veld (2x) Lies- beth Brokaar. Kees Hortensius (2x). Kees v.d. Kraan (3x). Kees Brokaar (2x). Ons Eiland - Vitesse 7-6 (6-4). Voor Ons Eiland is het seizoen eigen lijk al voorbij. De kansen op titel zijn niet meer in eigen hand. Al leen misstappen van TOP en Pernix brengen de ploeg van Piet Weerheim in stelling. Ondanks het windvoordeel kon Ons Eiland niet uitlopen (6-4). Na de rust wil de het aanvallend helemaal niet lukken. Gelukkig voor de Leide naars miste Vitesse in de laatste minuten bij de stand 7-6 nog een strafworp. Doelpunten: Patrick Verra 2x. Huib Hasselbach, Olga Soedan. Piet Beekman (2x). Tweede klassers Doordat Blauw Wit bijna een half uur te laat op het veld van Cres cendo arriveerde en daardoor wat zenuwachtig aan de wedstrijd begon, kwam Crescendo vrij snel op een belangrijke 5-0 voor sprong. Dit verschil heeft Blauw Wit niet meer weg kunnen wer ken. Bij rust leidde Crescendo met 6-2. Na de hervatting kwa men de Leidenaars zelfs op 7-2 maar moesten toelaten dat Blauw Wit tot 7-6 naderde. Een tempo verhoging bleek echter afdoende en Crescendo zegevierde nog vrijgemakkelijk (11-8) doelpun ten: Gabrielle Kok. Joke Geijerv Marlies Brouwer, Ben no Baak, Louis Kok 2x. Piet L'Amie 2x en Wilfred Cornelisse 3x. Fiks is in 2B door de nederlaag te gen Animo (2-4) in de direkte ge varen zone gekomen. In de eerste helft verspeelden de Oegstgees- tenaars twee opgelegde kansen (strafworpen), terwijl bij een 2-3 achterstand de voor Kees v.d. Mcij ingevallen Dik Jan Elzenga een paaropgelegde kansen miste. Animo liep tenslotte uit naar 2-4. Doelpunten van Reinetta An- holts en Agda Nonhebel. In de Derde klasse verloren KNS en Warmond beide hun wedstrijd, terwijl Fluks voor het eerst weer een punt weg haalde. Fluks - UDO 7-7 Doelpunten Cor- rie Schelvis (2x) Corrie Van Goede prestatie Leidse roeier Robbers AMSTERDAM - De wereldkampioen maakte zijn reputatie weer helemaal waar. Gistermiddag liet de Westduitse skiffeur Peter-Michael Kolbe tijdens de skiffhead op de Amslel weer roeien van superieure klasse zien. Wat overeind bleef was dat Kolbe /inning dubbel en dwars r Piet Beekman scoort de tweede treffer van Ons Eiland in de strijd tegen Vitesse. De Leidenaar Hoek. Ditte v.d. Meulen. Lenie v.d. Plas. Frank Dijkstra en Kees Imthorn. Warmond - SEV 4-7: Sjennie van Ark. Bart van Zandwijk, Ron van 7-6. Dongen en Jan van Leeuwen. Blauw Wit - KNS 8-6: Monique Slingerland. Henk Roedoe 2x, Sandra Steenbergen 3x. GERT GRESSIE De rijzige Duitser, tweevoudig we reldkampioen. was gisteren voor de tweede achtereenvolgende keer naar Amsterdam gekomen om de zevenëneenhalve kilome ter lange race volledig te dicteren. Zijn tocht over de bochtige rivier was wat minder spectaculair dan vorig jaar, toen hij maareventjes tien tegenstanders passeerde. Door zijn overwinning van vorig jaar had hij zich nu het recht ver worven om als eerste te mogen starten, zodat van inhalen geen sprake kon zijn. Wel zag het publiek, dat in stille bewonde ring meefietste, het gat tussen Kolbe en de als tweede gestarte Amsterdammer Frans Göbel steeds groter worden. Bewonde ring ook was er voor de stuur kunst van Kolbe, die op de ra- zend-moeilijke Amstel manoeu vreerde als gold het zijn dagelijks trainingsterrein. Toch maakte hij nog een fout, die de wedstrijdlei ding veel hoofdbrekens zou kos ten. Hij nam namelijk het ver keerde gat van de Utrechtse Brug en zoiets wordt meestal bestraft met diskwalificatie. Na lang en hevig beraadslagen besloot de wedstrijdleiding genade voor recht te doen gelden en Kolbe te straffen met dertig seconden straftijd. Daarmee bleef hij win naar. want hij was 51 seconden sneller gegaan dan nummer twee. Niet iedereen was even gelukkig met deze regeling: in het verleden schijnen wel degelijk roeiers na een identieke fout te zijn uitge sloten, zodat er nu een ietwat naar luchtje aan de hele zaak kwam verdiend had. De beste Nederlandse skiffeur was gistermiddag een Leidenaar. Rob Robbers (Die Levthe) roeide een van de beste races uit zijn toch al lange carrière. Heel beheerst, maar toch wel fel. legde de Leidse fysio-therapeut, "zeer effectieve halen weg", waardoor hij uitein delijk op een schitterende tweede plaats, vlak voor Peter Stegeman (Nereus) belandde. Robbers kon rustig zijn eigen race varen. De manier waarop hij dat deed be looft veel voor het komende sei zoen, zeker wanneer zijn presta ties dit jaar nu eens een wat min der grillig patroon vertonen dan in vorige seizoenen het geval was. De verschillen in de top van het klassement, na Kolbe. waren maar klein: Robbers, Stegeman en Göbel eindigden in dezelfde twee seconden. Beste lichte skiffeur was Mark Em- ke (RIC). die ook vorig jaar al het klassement van de lichtgewich ten aanvoerde. Harald Punt (Njord) die na een jaar afwezigheid gisteren op de Am- stel zijn rentree maakte, eindigde op de elfde plaats in het to taalklassement. Met enige moeite had hij zijn gewicht weten terug te brengen tot 72'/2 kg. zodat hij weer in de lichte categorie kon worden ingedeeld. In die klasse eindigde hij op de derde plaats. Dat Punt niet langer meer supe rieur is in het Nederlandse lichte roeien, lijkt sinds gisteren wel duidelijk. Niettemin slaagde hij standers in te halen. Junioren Bij de junioren kon Die Levthe gis teren echt feestvieren. Ronald Florijn treinde heel gemakkelijk de vier kilometer af, hoewel een politieboot even de festiviteiten dreigde te verstoren door de blonde Leidenaar flink wat gol ven te bezorgen. Toen dat onge rief echter voorbij was kon Ro nald er weer voluit tegenaan, met als gevolg dat hij een comforta bele voorsprong van acht secon den op nummer twee, de Duitser Reinke, Opbouwde. De overige eenenentwintig skiffeurs volg den op eerbiedige (meer dan 25 seconden) afstand. Ronald leverde daarmee een tame lijk unieke prestatie. Immers, slechts weinigen winnen in één seizoen de Head in de acht én in de skiff. Dames Bij de dames nam Jos Compaan (Willem III) het vaandel over van de dit jaar niet roeiende Sytske Boomstra. De jeugdige slagroei- ster van de WK-dubbelvier bleef Liesbeth Vosmaer net een se conde de baas. Derde werd Greet Hellemans (De Hunze), die ook al uit de nationale dubbelvier af komstig is. Hette Borias voldeed niet helemaal ,aan de hoogge spannen verwachtingen door op de vierde plaats te eindigen. Bij de meisjes van zeventien en achttien jaar prolongeerde Mar jolein Hazelbach (Rijnland, Voorschoten) haar titel met op vallend gemak. KEES DE RUIJTER LUIK (GPD) - „Een belangrijke stap in mijn carrière" Zo noemde Didi Thurau zijn overwinning in Luik-Bastenaken-Luik. Jaren lang had hij gehoopt op zo'n suc ces. Telkens kwam er iets tussen. Zodoende was hij in de grote eendagskoersen blijven steken op overwinningen in het Kam pioenschap van Zürich en de Scheldeprijs. Toen vorige week ook nog voor hem een ongeluk kige Ronde van België volgde (hij werd als leider van het klasse ment onttroond door fatale te genslag, leken zijn aanspraken op de hoofdprijs in Luik-Bastena ken-Luik te hoog gegrepen. Zelfs het feit dat hij in deze Arden- nenklassieker reeds derde en vervolgens tweede was geweest, kon de sceptici niet overtuigen. Er zou ook nu wel weer iets ge beuren, waardoor Didi Thurau zonder overwinning bleef. In de laatste 70 kilometer van Luik- Bastenaken-Luik gebeurde in derdaad van alles. Thurau nam ruim twee minuten voorsprong op een peloton dat na de klauter- partij in Stockeu (151 km) eerst volledig aan flarden was gereden, maar toen weer samensmolt tot een overigens geslonken groep van amper 50 man. Vervolgens werd de marge tussen de koplo per en de meute waaruit Pollen- tier, Hinault, Van Impe, Sche pers, Baronchelli en Thurau's ploeggenoot Willems ontsnapt waren zó klein dat de aansluiting ogenblik verwacht werd. En juist toen iedereen het einde van Thu rau's solo dacht mee te maken, liep de Duitser weer verder weg. „Ik kwam heel even in de zuig kracht van motoren terecht", er kende hij ruiterlijk. „Eenmaal weer op een winst van een halve minuut, geloofde ik in een suc cesvol einde. Risico's ben ik trouwens niet uit de weg gegaan. De bochten nam ik zonder te Met de handen zegevierend om hoog gaat Didi Thareau over de eindstreep in Luik. Hij had een voorsprong van een minuut op de zes aehtervolgeers. Thureau verder „Mijn overwin ning en de houding van Willems heeft duidelijk gemaakt dat er geen sprake is van spanningen in ons team. Er gebeurt natuurlijk altijd wel eens iets waarover deze of gene opgewonden raakt, maar dat komt in elke ploeg voor". Thureau doelde met deze woor den vooral op de recente gang van zaken in de Ronde van Bel gië, toen men hem niet had op gemerkt bij een lekke band waardoor hij de leiderstrui ver speelde, een voorval dat gevolgd werd door zijn veelbesproken solo op de laatste dag van de door Willens gewonnen rittenkoers. Kort voordat de muursteile hel ling yan Stockeu een schifting teweeg bracht in het aanvanke lijk 156 man sterke deelnemers veld had Daniël Willems met een lekke band moeten afrekenen. Hij nam zijn plaats in het peloton weer snel in. „Toch voelde ik me in die fase niet fit genoeg om voor de overwinning te strijden", al dus Willems. „Ik zei tegen Thu rau dat hij bij het plannen van een aanval niet op mij hoefde te let ten". Thurau liet zich dat geen twee keer vertellen. Nauwelijks was hij als één der eersten bij de vroege aan valler Walter Planckaert geko men (die eerst in gezelschap van Panis. later in zijn eentje de rol van koploper had vervuld over een afstand van 115 km met een maximum voorsprong van 7 mi nuten en 45 seconden), of hij de marreerde. In de periode dat zijn aanval dreigde te mislukken, omdat Hinault c.s. tot op amper 200 meter genaderd waren, stak Daniël Willems (figuurlijk ge sproken) de vinger waarschu wend omhoog. Hij: „Ik voelde me weer ijzersterk. Hinault zat op dat moment als een bezetene aan de leiding te rijden. Ik ging naast hem fietsen en plaatste mijn han den demonstratief óp het stuur. Met andere woorden: ik gaf hem en de rest te verstaan dat ze met mij nog niet klaar waren als ze Thurau zouden achterhalen". Commentaar van de concurrentie, met name van Pollentier en Van Impe: „Als de achterstand bijna teniet is gedaan, wil niemand het gat dichtstrijken. Degene die de laatste paar honderd meter naar zo'n koploper overbrugt, ver speelt krachten waarvan hij de dupe wordt. Je kunt niet aanha ken als er direct weer gedemar reerd wordt. En zodoende krijg je de situatie waarin de één zich niet voor de ander wil slachtoffe- Ver achter de zegevierende Thurau waren de paar Nederlanders (van de 18 die aan de start verschenen) in de middenmoot terechtgeko men. Knetemann (22ste), Lub- berding (26ste) en Kuiper (27ste) finishten in het pelotonnetje der grote verslagenen. „Ze zullen heus wel hun best gedaan heb ben, maar het kan niet altijd zon dag zijn", vertelde Jan Raas over de teleurstellende klasseringen van zijn landgenoten. Niemand die dat tegensprak. ADVERTENTIE De kampioensploeg van Saturnus, met staand v.l.n r. Peter Waalwijk, Benno Nieuwenhuis, Steven Schrader, Henk Verwey, Wim van Leeuwen, Anton Klok. Zittend: Jan Wolter IJssel de Schepper, Sander Lagendijk, Ab DiebenRob Spiekerman en Bart v.d. Boogaard. Met Rijnstreek uit Alphen LEIDEN - De handballers van Olga/Saturnus vierden gistern het kam pioenschap van de afdeling Eersteklasse met een zege. De Leidse ploeg, die de titel al eerder veroverde, kon op eigen terrein gehuldigd worden na een 18-8 overwinning op het Haagse Hermes. Saturnus moet nu voor promotie naar de landelijke derde klasse in de slag met Rijnstreek uit Alphen. Gisterne was Saturnus een kwartier lang volmaakt ongrijpbaar voor Her mes. In die fase van de strijd (het eerste kwartier na rust) kreeg het technisch beter verzorgde spel van de roodwitlen ook een verdiende beloning. Van 8-6 bij de rust werd het 18-8. Voor de Hagenaars, die met een versterkt team naar Leiden waren geko men om revanche te nemen voor de in de eerste helft van de competitie geleden nederlaag, was de zaak toen al bekeken. Ook Saturnus drong niet meer zo fel aan en voor de vele kijkers werd het toen eigenlijk alleen maar wachten op het eindsignaal om de kampioenen te huldigen, eén man was er bij de roodwitten, die tot het einde toe geconcentreerd bleef spelen, doelman Rob Spiekerman. De wijze waarop hij in de slotfase zijn doel schoonhield, oogstte terecht applaus van het publiek. Het zou niet juist zijn om in de Leidse formatie uitblikers, behalve dan Rob Spiekerman, te noemen. Daarvoor acteerde de ploeg te zeer als een eenheid. Voor de promotie naar de landelijke derde klasse wacht nu het treffen met de grote rivaal uit de Leidse regio. Rijnstreek. Kandidatuur Waterreus en Thijssen omstreden AMSTERDAM - Joop Waterreus en Jan Thijssen. twee kandidaten voor het bestuur van de Konink lijke Nederlandse Atletiek Unie. zullen over zes weken weten of zij worden gekozen in het bestuur van de KNAU Zaterdag tijdens de jaarvergadering in de RAI in Amsterdam bleek het merendeel van de Unieraad, het parlement van de KNAU. niet zo gelukkig met de door hel bestuur kandi daat gestelde heren Waterreus en Thijssen. Afgelopen jaar waren beide geruime tijd in het nieuws Waterreus, die in 1977 de functie van secretaris verruilde voor die van trainingscoördinator, trok zich in juni 1978 als zodanig te rug. Thijssen. die Waterreus als trainingscoördinator ad interim was opgevolgd, legde die functie en zijn bestuurslidmaatschap in augustus neer en ging heen. Het vertrek van het tweetal en hun terugkeer op korte termijn schoot bij de Uni.eraadsleden van de districten west I on west II in het verkeerde keelgat. Temeer daar het bestuur van de KNAU op niet-reglementaire wijze te werk is gegaan bij de kandidaat stelling van beide heren. Na een schorsing ging de Unieraad - akkoord met het voorstel van erevoorzitter Frans Jutte, dat door voorzitter Wim de Beer werd overgenomen, om de ver kiezing van Waterreus en Thijs sen zes weken aan te houden. In die tijd kan de Unieraad eventu eel nieuwe bestuurskandidaten zoeken. Op 13 mei krijgt de KNAU van het associatie te horen of de EEA Ne derland de organislatie van de Europese jeugd atletiekkam- pioenschappen 1981 toewijst. De KNAU wil deze titelstrijd houden op de nieuwe kunststofaccom modatie in Utrecht, waarvoor be gin april de eerste paal is gesla gen. Met Utrecht is ook Malmö in Zweden kandidaat. Mocht de KNAU de kampioenschappen van 1981 niet toegewezen krijgen, dan wil men zich voor 1983 op nieuw kandidaat stellen. Kleding schoeisel voor alle veld- en zaalsporten en voor elke vereniging. LAGE prijzen EN nog 10% korting SPECIALE AANBIEDING PUMA (ZAAL-BUITENSCHOEN) NU 29,95 DAMPING- 5PORTHUIS Gisteren moest HVV'70 de kracht van de ploeg uit Alphen e goede eerste helft. 8-8 na 4-8 drukte Rijnstreek omweerstaanbaar door naar een 13-8 zege. Bij HW'70 werd spelmaker Jan Lamboo, bij de warming-up geblesseerd, danig gemist. In de landelijke eerste divisie wonnen de dames van Foreholte met 12-8, na een achterstand van 4-5 met de riist, van Quintus. Bij de Wateringse ploeg was in de eerste fase met name het lage afstandsschot zeer gevaar lijk. Na de hervatting domineerde Foreholte en zette mede door een explosie van Jet Verdegaal. vier knalharde treffers, de achterstand snel om in een voorsprong, 8-5. Vanaf de achtste Voorhoutse treffer gaf Quintus zich eigenlijk gewonnen. Foreholte kon de wedstrijd rustig uitspelen. Daarbij liet Nel Geerlingszien dat zij vanaf dezeven meter een hoog percentage kan scoren. Driemaal verzilverde zij feilloos een straf worp. In de landelijke tweede klasse veegde het Rotterdamse Actief met een 9-1 zege Oase van de grasmat. Oase dat evenals zovele andere op landelijk niveau handballende ploegen allang op verharde velden speelt, kwam niet uit de voeten op het gras bij Actief. Het werd voor Actief een gemakkelijke middag. In de afdeling eerste klasse hadden de dames van MMO geen enkel probleem met AHC'28, rust 5-1, eindstand 10-4. Elly van Leeuwen was bij MMO topscoorster met vier treffers. Aan de zege viel weinig af te dingen want MMO verdedigde niet alleen veel beter, het het ook veel beter aanvalsspel zien. De heren van MMO, weer zonder wissels, lijken zich zo langzamerhand op dat manco te hebben ingesteld. Hoe het zij, zij bleven in een gelijkopgaand duel met 15-14, rust 7-7, in de meerderheid tegen HEC. Gerard Elsgeest, wie anders, was bij MMO de beste schutter met 7 doelpunten. FRANK BONTE

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 17