EGYPTE 629 OW heftruckchauffeur bij heineken TAXI district verkoop manager STICHTING CENTRALE ADMINISTRATIE WELZIJNSZORG STAFFUNKTIONARIS aktiviteiten- begeleidCsOer Huize Ursula Welkombij HEINEKEN reizen naar PP HALFPENSION VOOR INLICHTINGEN: •ft Ifsa tr~ fs reis-passagebureau luw Ijl I m- l-S 2^ Vismarkt 1, telefoon 149041* Leiden Koek - Beschuit Biskwie - Banket Fabrieken B.V. Zwolseweg 78 Heerde 8181 AH Tel. 05782-1428 Als fabrikant van bovengenoemde produkten hebben wij ons tot doel gesteld ook in West-Nederland onze omzet fors te laten groeien. Wij vragen voor dit district (Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht) op korte termijn een: TAAKOMSCHRIJVING - Coachen van een aantal route vertegenwoordigers. - Bezoeken van de groothandel. - Bezoeken van bestaande en potentiële grote afnemers. - Acquisitiewerk bij de detailhandel. WIJ VRAGEN: - Iemand die beslist van aanpakken weet, initiatiefvol is en bovenal doorzettingsvermogen heeft. - Iemand die in noodgevallen bereid moet zijn een route vertegen woordiger te vervangen. - Een goede algemene ontwikkeling. - Ervaring in de verkoop in de levensmiddelenbranche in West-Ne derland is vereist. - Leeftijd niet ouder dan 40 jaar. WIJ BIEDEN: - Goed salaris, met prima secundaire arbeidsvoorwaarden en te vens een goede onkostenregeling. - Een luxe wagen. - Een betrekking met een grote mate van zelfstandigheid. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide achtergrondinformatie (schoolopleiding, vorige werkkring, rijbewijzen enz.) en recente pasfoto te richten aan: ARKS FABRIEKEN B.V., Afd. Perso neelszaken Verkoop, Postbus 9, 8180 AA Heerde. is een snelgroeiende organisatie met kantoren in Voorhout, Almelo, Amsterdam. Groningen. Rotterdam en Sassenheim. die ten doel heeft het voeren van administraties alsmede het geven van daarmede ver band houdende adviezen en begeleiding van instellingen in de sektor welzijnszorg. Voor het hoofdkantoor te VOORHOUT vragen wij een representatieve die in toevoeging aan onze commercieel-administratieve staffunktio- naris zal assisteren bij het leggen en onderhouden van contacten met onze nieuwe en bestaande kliënten. Hierbij zal het zwaartepunt worden gelegd op de automatiseringsaspekten via onze computerafdeling. Daarom wordt kennis en ervaring op het terrein van automatisering en administratie verwacht. De funktie zal voor een deel extern worden verricht, zodat mobiliteit en een rijbewijs B-E noodzakelijk is. Wij kunnen u bieden: een prettige werksfeer. een goed salaris aanvankelijk afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, later meer van persoonlijke inzet. reiskostenvergoeding. zeer goede pensioenvoorzieningen. Bent u geïnteresseerd? Richt dan uw sollicitatie aan het direktie-sekretariaat, Postbus 1, 2215 ZG Voorhout, telefoon 02522-13950. Huize Ursula, Nieuwveen Z-H is een centrum voor verpleging, verzorging en begeleiding van geestelijk gehandicapten. Voor onze dagvoorzieningen zoeken wij een (30 uur per week) Deze medewerk(st)er krijgt als taak de dag opvang en aktivering van een groep zwakzinni gen van laag imbeciel niveau in de leeftijd van 18-28 jaar. De gedachten gaan uit naar iemand met een Z-diploma of vergelijkbare opleiding en/of ervaring. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Inlichtingen kunt u krijgen bij Wil Onderwater, telefoon (01723) 94 40, toestel 229. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van Huize Ursula, Dorpsstraat 15, Nieuwveen. Dorpsstraat 15, Nieuwveen, tel. (01723)94 40. In de brouwerij te Zoeterwoude kunnen wij enige heftruckchauffeurs plaatsen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het aanvoeren van de ledige emballage naar de verpakkingsafdeling en het afvoeren van de volle flessen en vaten. Ook het ontladen en beladen van de vrachtauto's behoort tot zijn taak. De werkzaamheden zullen in een 2-ploegendienst worden verricht en zullen t.z.t. worden uitgebreid naar een 3-ploegendienst. Het bruto aanvangsloon in de 2-ploegendienst bedraagt voor 23-jarigen en ouder f 2.195,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken ook een aantrekkelijke winstdelings- regeling. Kandidaten die in het bezit zijn van het E.V.O.-diploma heftruck genieten de voorkeur. Leeftijd 25 jaar. Sollicitanten kunnen hun sollicitatie richten aan mevrouw H. Anema, Personeeldienst Brouwerij, Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1 2382 PH Zoeterwoude. T elefoon (071)81 40 65. i-i Ze krijgen zak- en kledinggeld. Extraatjes van ooms en tantes als ze jarig zijn. Ze verdienen bij. Met 'n krantenwijk, auto's wassen, oud papier, statiegeld, babysitten. Of met vakantiewerk. Logisch dat dat allemaal vla hun eigen bankrekening gaat. Net zoals hun periodieke betalingen: abonnementsgeld voor hun „lijfblad", contributies voor hun sportclub of balletschool. Ach, 'n eigen bankrekening is doodnormaal. Je eigen Piek-Fijn-rekening: da's iets bijzonders. Een bankrekening en een bank rekening is twee. Als je tussen de 11 en 18 jaar bent, kun je 't beste kiezen voor je eigen Piek-Fijn- rekening bij de Leidse Spaarbank, da's een gecombineerde bank/ spaarrekening. Een privé-rekening dus op eigen naam waarlangs je al je geldzaken regelt (betalingen èn ontvangsten) in combinatie met een spaarrekening. En dan niet van dat gewone. Want op die Piek-Fijn- Ja, voor ik toestemming van n ouders (of voogd) vraag voor 'n eigen Piek-Fijn-rekening wil ik er eerst het (piek)fijne van weten. Daarom: stuurt u mij maar de betreffende folder met aanvraagkaart. rekening, krijg je altijd Naam: Adres: Plaats: Geboortedatum: Postcode: Deze bon in open envelop ongefrankeerd opsturen naar het hoofdkantoor van de Nutsspaarbank, Antwoordnummer 1980, 's-Gravenhage). een hogere rente dan op 'n normale rekening. Dus: hogere spaarrente als je 'm als spaarrekening gebruikt. Plus 'n hoge rente op je bankrekening: net zo hoog als je op 'n gewone spaarrekening zou krijgen! Plus nog 'ns een extra premie aan 't eind van het jaar waarin je 16 wordt. Als je precies wilt weten hoe de vork in de steel zitIe bent oud en wijs genoeg om 'n Piek-Fijn-rekening aan te vragen! Ja toch? Op alle kantoren van de Leidse Spaarbank ligt een folder VT ^A,voor ie klaar. Daarin staat alles kVt wat je over deze speciale dienst verlening voor jongelui tussen 11 en 18 jaar moet weten. Ook b.v., dat de Leidse Spaarbank nog 's 5% premie extra betaalt over maximaal f 480,- per jaar Dus als je 's in de buurt bent. Maak anders gebruik van de bon. Wij sturen je die folder dan graag per omgaande toe. Doen! Je eigen Piekfijn-rekening Is écht iets voor jou. LEIDSE SPAARBANK!

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8