tk Rabobank Omscholing tot een modern, Interessant, afwisselend beroep enthousiaste medewerker commercieel administratief medewerker \yw/gemeente \y voorschoten medewerker(-ster) KONTAKTMAN/VROUW spelleidster/ observatrice DIACONESSENHUIS LEIDEN Bij de directie Welzijn bestaat de mogelijkheid tot aanstelling van een afd. sociale dienstverlening Functie-informatie: De afdeling bestaat uit 4 bureaus, te weten: bijstandsmaat- schappelijk werk, maatschappelijk werk, huisvesting en admini stratie De aan te stellen functionaris zal worden belast met de werk zaamheden zoals die voorkomen bij het bureau bijstandsmaat- schappelijk werk, derhalve mét de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, Rijksgroepregelingen, de Wet Werkloosheids voorziening en de Wet Sociale Werkvoorziening, alsmede met het bieden van immateriële hulp indien en voor zover deze sa menhangen met de materiële problematiek. Vereisten: Middelbare schoolopleiding, vergevorderde studie voor het di ploma MBO-sd, GA-I, Bestuursambtenaar of Sociale Verzeke ring; goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaar digheid. Ervaring bij een sociale dienst of afdeling sociale zaken strekt tot aanbeveling. Salaris: Gedacht wordt aan een salaris van maximaal f 2.202,- bruto per maand (exclusief de verhoging per 1 januari 1979), afhan kelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Voor een goede kracht, die zich ook door studie verder bekwaamt, zijn promotiekansen aanwezig. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling de heer J. Dool, telefoon 01717-2141, toe stel 30 Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Voorschoten Boven de brief s v p. vermelden: vacature nr. 7914/A In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp is op korte termijn plaatsings mogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen Opleiding: diploma ziekenverpleging A. Het salaris varieert, afhankelijk van er varing. van f 1968,36 tot f 2594,99 bru to per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen van de C.A.O.- ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Op het kantoor van notaris J. van Amey- den wordt gevraagd een TYPISTE Kantooruren van 8.30-12.30 uur en van 14-17 uur. Aanmeldingen gaarne schriftelijk of mon deling na telefonische afspraak aan het kantooradres Boerhaavelaan 31 te Leiden, tel. 071-152343. Mannen van 20 jaar tot 45 jaar, die "moeilijk zitten" in hun huidige beroep of die hun bedrijfstak zien afbrokkelen, kunnen bij Gist-Brocades een eigentijdse vakman worden. De funktie die hij kan gaan bekleden, noemt men in andere bedrijven "bedieningsman", "procesregelaar" of "procesoperator". Bij ons heet het kortweg "regulist". Het is een modern beroep dat meegroeit met de ontwikkelingen in de procesindustrie. Wat is een regulist? Een regulist houdt toezicht op de goede gang van zaken bij chemische en natuur kundige processen. Hij regelt, stuurt bij en controleerthij corrigeert als er iets mis dreigt te gaan, kortom: hij reguleert de pro- duktie van gist, penicilline en tal van andere produkten. Het is interessant werk De processen spelen zich af in ketels, centrifuges, destilleerapparaten en andere installaties die vrijwel uitsluitend een gesloten systeem vormen. De regulist staat als het ware boven dat gebeuren en is ver antwoordelijk voor een goed en regelmatig verloop, waarvoor hij meet- en regelappara- tuur tot zijn beschikking heeft. Naast het reguleren van de processen draagt hij zorg voor de voorbereidende - en afron dende werkzaamheden van de processen zoals b.v. storten, aftappen, monsters nemen, onderhoud apparatuur en werkomgeving. Het is precies werk Gisten en schimmels zijn levende micro organismen die bijzonder gevoelig en kwets baar zijn. Het werken met zulke micro-organismen vraagt verantwoordelijkheidsgevoel en Gist-Brocades N.V. is één van 's werelds belangrijkste producenten van gist. penicillines en enzymen. Daarnaast richt het concern zich op het produceren en verkopen van farmaceutische, veterinair-biologische. chemische en biochemische produkten. Gist-Brocades N.V. heeftproduktie-/ verkoopondernemingen over de gehele wereld. nauwkeurigheid. De aandacht, oplettendheid en de inzet waarmee gewerkt moet worden zorgen er voor, dat het werk als regulist niet geestdodend of vervelend is. Ploegendienst De voortgang van dit werk met levende organismen mag nooit stilstaan. Daarom is een volcontinue ploegendienst noodzakelijk. Wat verdient een regulist? Het bruto aanvangssalaris is vanaf 22 jaar f 2448,- per maand, incl ploegendienst premie. Dit salaris wordt periodiek verhoogd. Buiten eventuele mogelijkheden tot verdere promotie bedraagt momenteel het maximum door regulisten te bereiken salaris f 3208,- per maand inclusief de premie voor de vier-ploegendienst. Wilt u meer weten? Schrijf dan een briefkaart met alleen uw naam en adres plus de vermelding "Inlichtingen regulist" aan Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1 te Delft. U ontvangt dan de brochure met alle informatie over de aard van het bedrijf, arbeidsvoorwaarden, vier-ploegendienst, sollicitatieprocedure e.d. U kunt natuurlijk ook even bellen: 015-792516. in de leeftijd van 22-30 jaar voor onze shop van het zelfservice benzinestation Hij moet vriendelijk tegenover onze kliënten zijn en akkuraat kunnen werken. Hiertegenover bieden wij een prettige werkkring en een goede salariëring. Sollicitaties richten aan de heer D.A. Baltus, telefoon 070-633974 en tussen 19-20 uur 070-637608. Garage Jansen Wassenaar Rijksstraatweg 773 Vereist: H.B.O.-opleiding met de aantekening in richtingswerk. Salariëring volgens de landelijke normen. Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de kinderafdeling, Zr. L. de Ridder, tel. 071-155960. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Hout laan 55, Leiden. Rabobank Alkemade De Rabobank Alkemade vraagt een Ter assistentie van de directeur heeft hij tot taak het ondersteunen van het commerciële gebeuren van de bank, waaronder het contact met cliënten via de balie en de assistentie bij het verstrekken van allerlei financieringen. Verder zal hij naast de bemiddeling in verzekeringen via de balie ook enkele administratieve werkzaam heden moeten kunnen verrichten. Bij voorkomende gevallen moet hij de directeur in een deel van de werkzaamheden kunnen vervangen. Van de kandidaat verwachten wij naast een middelbare school opleiding (b.v. HAVO) aanvullende studie zoals het praktijkdiploma Boekhouden en een of meerdere NIBE cursussen. Het assurantie-B diploma of de studie hiervoor strekt tot aanbeveling. Verder moet hij commerciële en leidinggevende kwaliteiten bezitten evenals een organisatievermogen. Bankervaring zullen we op prijs stellen. Leeftijd ca. 25 jaar. Wij bieden naast een goed salaris en goede secundaire arbeids- voowaarden een interessante functie waarin allerlei initiatieven ontplooid kunnen worden. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad Uitgeverij van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman en Ridderveld. i buitendienst-verkoop, momenteel bestaande uit 3 man, vraagt het Voor deze zelfstandige functie denken wij aan een man/vrouw tot ongeveer 30 jaar, i.b.v. minimaal MULO/MAVO-diploma, rijbewijs BE en goed kontaktuele eigenschappen. Liefst met ervaring in de reklame of advertentieverkoop. Het Leidsch Dagblad B.V. biedt een prettige werksfeer, een salaris wat zondermeer uitstekend te noemen is, een ruime auto-onkostenvergoeding en prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder studiemogelijkheden. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941, vragen naar de heer J. Goudsmit. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer R. Metman van het Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1, 2311 BG Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26