Il sekretaresse personeel® VERKOPER SECRETARESSE uniskaV parket HEINEKEN sonsel PERSONEEL /^E/?S0/\^Ë£^PÊfia)NEElP*rsone*' PERSONEEL',n MIJNDERS MEUBELEN MIJNDERS MEUBELEN B.V. ft CHEF AUTOSPUITER gasequip b.v. SERVICE-MONTEURS De baan van uw leven: VERTEGENWOORDIGER bij Uniska Parket heijmerink A sekretaresse voor enige direktieleden V Welkombij personeel PERSONEEL personeel I Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij op korte termijn een enthousiaste Enige jaren verkoopervaring, liefst in de meu belbranche, is een vereiste. Wij bieden: - prima salaris - 23 dagen vakantie per jaar - reiskostenvergoeding - prettige werksfeer Sollicitaties te richten aan Kanaalstraat 1 2161 JA Lisse tel. 02521-14642 t.a.v. de heer H. J. van Eijgen, In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-\ derdorp kan worden geplaatst op de af deling Gynaecologie/Urologie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden Wij verlangen van deze verpleegkundi ge dat zij beschikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleeg- technische vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige. Salarisgrenzen van f 2378,87 tot f 2881,69 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel.071 -899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Spuiterij in de omgeving van Leiden zoekt met spoed voor het spuiten van wegtransportmiddelen. Voor deze functie denken wij aan een ervaren autospuiter, die volledig op de hoogte is met alle moderne spuittechnieken en leiding kan geven aan een groep spuiters. Hij is verantwoordelijk voor een juiste indeling van het werk, de kwaliteit en een vlotte door stroming van de te spuiten produkten, tevens heeft hij zorg te dragen voor een goed onder houd van spuitboxen en gereedschappen. Ook moet hij capaciteiten hebben om onge schoolden op te leiden tot ervaren autospuiters. Wij bieden een goed betaalde funktie met een grote mate van zelfstandigheid. Brieven onder no. 48520 aan het bureau van dit blad. Wij zijn een internationaal georiënteerde technische ver koop- en serviceorganisatie met afnemers in de petro chemische en offshore industrie. In verband met de snelle groei van ons bedrijf zoeken wij met opleiding LTS-fijnmetaal voor de volgende werkzaamheden: - bouwen van pneumatische systemen - verrichten van service-werkzaamheden aan geïnstalleerde apparatuur. De werkzaamheden vinden zowel plaats in onze eigen werkplaats als bij klanten door het gehele land. Voor deze functie denken wij aan mensen van 18 tot 25 jaar. Wij bieden: - een prettige werkkring in een klein bedrijf Indien U belangstelling heeft stuur dan Uw sollicitatie naar Gasequip B.V Postbus 150, 2350 AD Leiderdorp t.a.v. De heer F. M. W. van Bossum. Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn sedert 1882. Misschien een wat ouderwets en degelijk begrip. Nou goed, degelijk zijn we wel, daarom bestaan we nog, maar ouderwets zijn we niet. Integendeel, we zijn een stel creatieve, kritische - overwegend jonge - mensen die er erg veel plezier in hebben samen allerlei praktijkgerichte publicaties uit te geven. De secretaresse van het hoofd van de produktgroep Tijdschriften, tevens adjunct-directeur van SAMSOM UITGEVERIJ, gaat ons eerdaags verlaten. Wij zoeken voor haar een opvolgster. De nieuwe medewerkster zal algemene secretariaatswerkzaamheden verrichten, waar nodig hand- en spandiensten verlenen en tevens het contact met redacties etc. onderhouden. profielschets Wij hebben voor deze functie een kandidate voor ogen van zo'n 23 jaar, die vlot, accuraat en collegiaal kan werken. Zij heeft een opleiding op MMS-/HAVO-niveau, beschikt over een goede typevaardigheid en heeft enige jaren ervaring. sollicitatie Spreekt deze functie u aan, neemt u dan schriftelijk contact op met onze afdeling Personeelszaken, Stadhoudersplein 1, 2404 BE Alphen aan den Rijn. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen (01720) 6 25 04, Mr. C.W. Fransen. Samsom Uitgeverij bv Uruska Parket b v heeft in Nederland de grote stoot gegeven aan de introduktie van het moderne parket en voert nu een kwalitatief zeer goed en gevraagd assortiment Skandinavische parketvloeren, naast een uit gelezen programma van massieve soorten. Bi) Umskê wordt niet alleen zeer goed verkocht, er wordt ook graag zeer goed betaald Uw verkoopervaring staat daarbij voorop Bekendheid met de branche is niet beslist noodzakelijk. De verkooptrai- ning en gedegen produkt- en marktkennis die u van ons krijgt stellen u in staat om zelfstandig de verkoop aan aspirantkopers ter hand te nemer». Wij stellen u één van de in geheel Nederland verspreide en bescherm de rayons ter beschikking Schrijf een brief aan Uniska Parket bv. Beverhof 33. Beverwijk, tav. de heer H J v d Zon Telefonische informatie vooraf overdag 02510- 20810, 's avonds 023-373386 CHR. TECHNISCHE SCHOOL Vijf Meilaan 137 Leiden, tel. 071-760200 Gevraagd per 1 augustus 1979 leraar wiskunde, natuurkunde/mechanica volledige betrekking: leraar motorvoertuigentechniek (praktijk) volledige betrekking; leraar engels ±14 lessen Positief chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur van de school, M. Wielinga. folsteegsmgel 2o utrecht telefoon 030 512921 Heijmerink bouwbedrijf vraagt VAKBEKWAME BET0N- TIMMERLIEDEN TIMMERLIEDEN voor diverse werken. Inlichtingen kunt u krijgen tijdens kantooruren bij de heren Dam of Scheel (tel. 030-512921). stichting opvoedingsvoorlichting Wij zoeken voor ons projekt Kontakt Met Ouders in de Merenwijk te Leiden, ter aanvulling van ons team, een: PART-TIME MEDEWERKSTER (voor 18 uur per week) Het projekt is 1 januari 1977 van start gegaan en heeft tot doel, het werken aan het opvoedingsklimaat voor kinde ren van 0-6 jaar, door: - oudergespreksgroepen, koffieochtenden en andere bijeenkomsten voor ouders van jonge kinderen te or ganiseren of te begeleiden. - begeleiding te geven aan beroepskrachten en vrijwilli gers die met jonge kinderen werken in hun kontakten met ouders van kinderen van 0-6 jaar. Wij denken voor deze funktie aan iemand die - ervaring neeft in het werken met vrijwilligers - ervaring heeft in het werken met groepen - inzicht en ervaring heeft m.b.t. jonge kinderen - bereid is regelmatig avondwerk te verrichten (1 a 2 avonden per week) - een opleiding heeft gevolgd op HBO-nivo (sociale akademie, M.O.-pedagogiek e.d Wat wij te bieden hebben, is het volgende: - een salaris van 1319,47 bruto inklusief AOW-kom- pensatie - een aanstelling tot uiterlijk eind 1980 (beëindiging van het projekt) - werktijden in overleg te regelen (bijv. schoolvakanties vrij). Standplaats: Leiden. Sollicitaties vóór 1 mei 1979 te richten aan P. J. de Bruin, koördinator van het provinciaal centrum te Gouda. Voor nadere informatie is hij bereikbaar op het provinciaal centrum: Korte Tiendeweg 16 te Gouda, telefoon 01820-27422 I Sikkens groep bundelt de aktivi- teiten van een aantal gespecialiseer de produktiebedrijven en verkoop organisaties in Nederland en België, met een belangrijke export naar vele landen iri Europa, Azië en Afrika. De groep produceert o.a. bouwver ven, doe-het-zelf verfprodukten, autoreparatielakken, industrielak- ken, vliegtuiglakken enz. In Sassenheim zijn behalve het pro- duktiebedrijf ook enkele centraal opererende service-afdelingen. Er werken ca. 1300 mensen. Wij zoeken voor de lokatie Sassen heim een ervaren sekretaresse. Zij wordt de assistente van 2 of 3 direktieleden, die - ook al omdat ze vaak in het buitenland zijn - de steun nodig hebben van iemand, die met grote zelfstandigheid en prak tische intelligentie zorgt voor een geruisloze afwikkeling van alle sekretariaatswerkzaamheden. Dit houdt onder meer in: zelfstandig korresponderen in het Nederlands en de moderne talen (en het opnemen en foutloos uit werken van brieven in die talen), het notuleren van vergaderingen en het verzorgen van alle overige werkzaamheden, die een ervaren sekretaresse verricht. Een middelbare schoolopleiding, een typediploma en een opleiding steno, prettige omgangsvormen en een ruime sekretaresse ervaring zijn onmisbaar. De baan, die wij bieden is bij uit stek geschikt voor een jonge vrouw (vanaf 25 jaar lijkt ons), die op eigen benen kan staan en die zelf initiatieven kan nemen. Richt uw brief aan: afdeling personeelszaken van Sikkens bv. Rijksstraatweg 31, te Sassenheim. t.a.v. mevr. E. Warning. De afdeling Physieke Distributie, gehuisvest in het kantoor van de vestiging Zoeterwoude, houdt zich bezig met zaken betreffende de opslag en het transport van onze produkten. Voor het Hoofd van deze afdeling zoeken wij een ervaren sekretaresse. Naast het in steno opnemen en uitwerken van brieven, verslagen, rapporten etc., krijgt zij tot taak het maken van afspraken, het bijhouden van de agenda, het verzorgen van de binnenkomende en uitgaande post en de archivering. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die belangstelling hebben voor het werken binnen een dynamische afdeling en beschikken over een opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een sekretaresse- opleiding. Goede kennis van de Engelse en Franse taal is een vereiste. Hebt u belangstelling voor deze funktie, schrijf dan naar Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1 2382 PH Zoeterwoude, t.a.v. mejuffrouw P. Christiaanse, Personeelszaken kantoor.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22