TelexisKe) Hoogovens heeft het werk dat u zoekt HOOGOVENS." Academisch Ziekenhuis Leiden ORGANISATORISCH MEDEWERKER/CONSULENT personeel^ penso soneel PERSONEEL',n ^EEL Produktieman staalfabriek Bedieningsman kooksfabriek Bedieningsman walserijen Ovenbouwkundig vakman O VOORMAN TIMMERMAN part-time huishoudelijk medewerksters vakantiehulp administratief assistente personeelszaken SPER^Y=^= UNIVAC UITVOERDER hoofduitvoerder uitvoerders STRABAG BAU A.G. PERSONEEL pwscnwl JSïï?' personeel PERSONEEL personeel I Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Kies uit de volgende banen: (In 4-ploegendienst) Het gaat om werk in de gietsectie waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo'n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op (in 4-ploegendienst) en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. f 2.445,bruto per maand. Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige opleiding? Dan biedt Hoogovens u een plaats in zo'n team. Het aanvangssalaris is voor 21-jarigen en ouder ca. 2.490.- bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden (in 4-ploegendienst) In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een bedieningsfunctie worden opgeleid Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.380,bruto per maand. Dit salaris groeit in de volgende jaren door (In 2- of 4-ploegendienst) Werken en meteen eert goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca. 2.200.(2-ploegen- dienst) of ca. 2.420,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metse'- ervaring kan men hoger starten Alle genoemde salarissen zijn bruto inclusief de verschillende toeslagen Daar komt nog 8% vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema's, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. j Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. WMt u meer weten? Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens. Personeelsvoorziening Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel' Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomer bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Pp werkdagen van 9.00-16.00 uur En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur Ik wil meer weten over het werk als Geboortedatum: Adres: Postcode /Woonplaats: Telefoon: Gehuwd/ongehuwd Aannemingsbedrijf Groenewegen Leiderdorp b.v. Wij zoeken op korte termijn een voor diverse grote en kleine verbouwingen. Moet zelfstan dig kunnen werken en leiding kunnen geven aan 2 iiulp- timmerlieden. Wordt geboden: Hoog loon. Bestelauto beschikbaar. Prettige werksfeer. Inlichtingen: tel. 071-893968. Gallaslaan 20. Leiderdorp. G GROENEWEGEN Diverse afdelingen vac. nr. 343.D.15.15.LD Taak o.a.. - onderhoud van de afdelingskeuken, - serveren van maaltijden aan patiënten, - verrichten van andere voorkomende huis houdelijke werkzaamheden. Er zijn verschillende werktijden, n.l.' a. van 8.00-12.00 uur of b. van 16.30-18.00 uur of c. van 13.30-17.30 uur (dinsdag van 8.00- 12.00 uur) of d. alleen zaterdag en zondag van 8.00-16.30 Salaris max. 940 bruto per maand (op part-time basis). Isolaticpaviljoen Op het Isolatiepaviljoen is plaatsingsmoge- lijkheid voor medische studenten (vanaf 3e studiejaar) als vac. nr 073.D.58.15.LD Het betreft werkzaamheden t.b.v de inten sieve verpleging van haematologische pa tiënten (5) gedurende de maanden junijuli en augustus. Minimale aanstellingsduur 4 weken Inlichtingen: mw. E. S. P. Pluyter-Wenting tel. 071 - 14 72 22, toestel 2783 of mw. A. A H. Hoogwerff-Kroon, toestel 5511. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelzaken AZL Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief hei LEIDSE STAGDRUKKERIJ vraagt VAKVROUW/MAN De L.S.D. is een coöperatieve vereniging die voor aktiegroepen werkt. Wij proberen goed koop en snel te drukken in off-set voor groe pen die wij zien zitten. Dat betekent hard, maar gevarieerd werken voor 't minimumloon. Welke vrouw of man wil ons team (1 vrouw, 1 man) komen versterken? Enige scholing en/ of ervaring in het drukkersvak is nodig. Eigen initiatief en gevoel voor humor worden zeer op prijs gesteld. Voel je je aangesproken maak dan z.s.m. een afspraak met ons. Caeciliastraat 11-15, Leiden, tel. 071-125636. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een accurate jongedame voor de functie van (leeftijd 21 jaar) Zij zal de correspondentie verzorgen, ver schillende administratieve werkzaamheden verrichten en op een prettige wijze persoon lijke en telefonische contacten onderhouden, zowel intern als met sollicitanten. Een opleiding op H AV O -niveau, goede type vaardigheid en zo mogelijk steno Nederlands zijn gewenst. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken. /rl leidse onderwijs g^r instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon: (071) 89 92 55* De Stichting Beroepsopleiding VAM te Voorschoten is het landelijk opleidingsorgaan van het leerlingen wezen voor de motorvoertuig- en tweewielerbranche. Jaarlijks nemen ongeveer 5000 kandidaten aan onze examens deel. Wij zoeken een voor ons examencentrum met als standplaats Voorschoten. Deze functionaris krijgt tot taak met enkele collega's de voorbereiding, begeleiding en evaluatie van de door onze Stichting af te nemen examens te verzorgen. ^oor deze functie wordt verlangd: - een opleiding op het niveau HTS-Autotechniek. akte N w of NIV w, of een overeenkomstige opleiding; - bedrijfservaring in de motorvoertuigenbranche, bij voorkeur in een leidinggevende functie; - initiatief, creativiteit, doorzettingsvermogen en administratief inzicht; - het kunnen werken in teamverband; - gevoel voor maatschappelijke verhoudingen in het algemeen en belangstelling voor de jeugd in het bijzonder. De salariëring is (afhankelijk van leeftijd en diploma's) volgens Rijksregeling met opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Het maximum bereikbare salaris bedraagt op dit moment 4.339,- bruto per- maand. AOW/AWW-premie voor rekening van de werkgever. Gegadigden dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psychologisch onderzoek. Geïnteresseerden wordt verzocht een eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met: - opgave van personalia; - gegevens over opleiding en ervaring; - een recente pasfoto, te zenden aan het bestuur van de Stichting Beroepsopleiding VAM, Postbus 399 (Papelaan 85), 2250 AJ doorschoten. Sperry Univac is een moderne onderneming die computersystemen verkoopt. In Sassenheim is het EDC gevestigd, voluit het European Distribution Center Van hieruit worden de computeronderdelen gedistribueerd over de verschillenoe vestigingen in Europa. We zoeken met spoed enige versterking van een een geroutineerde man of vrouw, die zelfstandig en feilloos de telex bedient, dus ook goed de Engelse taal beheerst Hij of zij moet er niet tegen opzien om iedere andere week, in plaats van 08.30 tot 17.00 uur, van 10.30 tot 19.00 uur te werken. Dit in verband met het tijdsverschil met Amerika. Belangstelling voor deze job? Be, dan even op. Of schrijf een briefje aan Frances Peacock, Afdeling Personeelszaken, Sperry Univac EDC Wasbeekerlaan 9, 2170 AE Sassenheim Tel. 02522 - 1 91 20. computer systems Timmerfabriek Mevo b.v. Rooseveltstraat 48, Leiden •raagt voor spoedige indiensttreding ADM. MEDEWERKSTER/ TELEFONISTE i.b.v. type-diploma en bij voorkeur enige kantoor ervaring. Tel. 071-767101 of 310241. Aannemersbedrijf Gebr. Schouls b.v. vraagt met spoed een voor grond-, riool- en wegenbouw U kunt uw sollicitatie richten aan Aannemersbedrijf Gebr. Schouls b.v., postbus 74 te Leiden, tel. inl. 071 -769320. STRABAG BAU-AG is één van de grootste bouw ondernemingen in West-Europa. De toenemende bouw- aktiviteiten, voornamelijk in West-Nederland randstadnood zaken tot versterking van het uitvoeringskader met: die een ruime ervaring heeft in het zelfstandig leiden van grote utiliteitsprojekten en een gedegen bouwkundige kennis bezit. die in staat zijn zelfstandig in teamverband mede te werken aan oe uitvoering van een groot utiliteitsprojekt. Voor deze funkties achten wij ervaring belangrijker dan een leeftijdsgrens. Wij bieden een aangepast salaris en goede sekundaire arbeids voorwaarden. Gegadigden kunnen vooraf telefonisch informatie verkrijgen van de heer R. van Riel, tel. nr. 070-835502. Schriftelijke sollicitaties, waarin een goed beeld van opleiding en ervaring wordt gegeven, gelieve u te richten aan: Postbus 95998, Prins Clauslaan, 2509 CZ Den Haag,

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22