prince Ml cladding O vertegenwoordiger I I 1 I UWEHAND Academisch Ziekenhuis Leiden kont role-leider gevraagd Academisch Ziekenhuis Leiden analist m/v 1E EN 2E AUTOMOBIEL MONTEURS WIJ ZOEKEN Schuitema nv verpleegkundigen Prince Cladding b.v.. een jong. snel groeiend dynamisch bedrijf, dat is gespecialiseerd in de verwerking van duurzame metalen bouwkon- strukties, zoekt voor de afdeling Uitvoering een planner/werkvoorbereider De nieuwe funktionaris verzorgt in samenwer king met het Hoofd Uitvoering de coördinatie, de planning en de voorbereiding van de werkzaam heden tussen tekenkamer, produktie en uitvoe- Gezien de te verrichten taken achten wij een opleiding bouwkunde M.T.S.-nivo met prakti sche leidinggevende ervaring noodzakelijk. Zij die vertrouwd zijn met coördinatie werkzaam heden genieten de voorkeur. Uitsluitend geschreven sollicitaties te richten aan de direktie van Prince Cladding b.v., Postbus 15, 2380 AA Zoeterwoude. Voor telefonische infor matie 071-899223. toestel 19 of 20. duurzame metalen bouwkonstrukties zoekt voor spoedige indiensttreding een ASSISTENT-SEKRETARESSE voor de afd. Inkoop ASSISTENTE voor het Hoofd Technische dienst. Gevraagd wordt: kantoorervaring typevaardigheid goede algemene kennis nauwkeurigheid zelfstandigheid Geboden wordt: 5-daagse werkweek goed salaris 8% vakantie-toeslag 22 vakantiedagen per jaar 13e maand-uitkering leuke werkkring Schriftelijke sollicitaties kunt u nchten aan de heer P. J. de Haas. Afd. Personeels zaken, Ouwehands Rederij en Visverwerking B.V., Rederijstraat 19 te Katwi'k. Tel. 01718-71241 toestel 47. OUWEHAND voor al het goede uit de zee Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium vac. nr. 150.C.65.15.LD Aan het laboratorium zijn een streeklabora- torium en verschillende sub-afdelingen ver bonden. Taak: bacteriologische en serologische diagnostiek t.b.v. patiënten. Geboden wordt een prettige en afwisselende werkkring. Verlangd: diploma analist H.B.O.-A medisch microbiologische richting. Salaris max. 2665 bruto per maand. Voor onregelmatige diensten geldt een gunstige compensatieregeling. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit L.eiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden leids schilder- en tekengenootschap ■II 5H ateliers*, pieterskerkgracht 9 AEMULA postbus 486 - leiden NATURAE telefoon 071 -140784 Gevraagd: docent (e) tekenen voor beginners voor donderdagavond van 19.30 tot 21 45 uur Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres voor Borsumij Foto B.V. De Lasso 4, Roelofarends- veen zoekt voor haar magazijn e MAGAZIJNBEDIENDE Leeftijd tot ca. 25 jaar. 7 maak een afspraak v U kunt ook schriftelijk solliciteren en uw brief sturen aan afd. personeelszaken, De Lasso 4, Roelofa- rendsveen. Wij zijn een internationaal bedrijf met een sterke positie op de Nederlandse levensmiddelenmarkt. In onze moderne produktiebedrijven worden produkten gemaakt, die met behulp van een professionele marketing-organisatie succesvol worden verkocht. Momenteel vraagt onze verkoopstaf versterking van een voor De Driehoek Gouda, Woerden-Bodegraven en omgeving (woonachtig in het verkoopgebied) Middelbare schoolopleiding vereist (MAVO/MEAO/ MDS) Kennis van levensmiddelen handel gewenst Aanvangssalaris tussen f2.100,- en f2.600,- met uitgroeimogelijkheid tot f3.500,- Verder uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto, ook privé ter beschikking, premievrij pensioenfonds, een 13e maand, en 8% vakantie toeslag Interne opleiding naar middelmanagement mogelijk. Uw sollicitatiebrief met volledige informatie, vergezeld van een recente pasfoto kunt u richten aan Effem B. V., Postbus 7893, 1008 AB Amsterdam, met in de linker bovenhoek de letter V. IT0LA B.V. Maak overdag een telefonische of mondelinge afspraak met onze werkplaats-chef Dhr. L. ten Brummelaar, onder tel. nr. 01751-19330. (tola B.V., Rijksstraatweg 338, Wassenaar. KANTOOR Secretaresses Steno-typistes Typistes Data-typistes Telefonistes Adr.i. krachten Beeldscherm typistes INDUSTRIE Magazijnkrachten Productiemedewerkers PARAMEDISCH verpleegkundigenA ziekènverzorgsters bejaardenhelpsters dokters-ass. TECHNISCH Automonteurs Electromonteurs M.T.S'ers H.T.S'ers Leiden 071 - 123041* In het St. Elisabeth Ziekenhuis te LeiN derdorp kan worden geplaatst op de af deling Gynaecologie/Urologie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden. Wij verlangen van deze verpleegkundi ge dat zij beschikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleeg- technische vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige. Salarisgrenzen van f 2378,87 tot f 2881,69 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr A J.M Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel 071 -899250. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. WERKGELEGEN HEID! TOEKOMST! Expeditiebedrijf Bleckmann B.V. te Nieuw-Vennep (Lucas Bolsstraat 42 - Tel. 02526-5941) heeft opnieuw plaats voor: 1 AANKOMENDE EXPEDITEUR en 1 BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT voor zo spoedig mogelijke indiensttreding. Indien u hiervoor belangstelling hebt, gelieve u schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de heer J. van der Plas, die u alle verdere inlichtingen over deze interes sante posities met goede toekomstmogelijkheden, kan verstrekken. Het kantoor van Bleckmann te Nieuw-Vennep is een belangrijke schakel in de steeds groeiende keten van eigen Bleckmann-vestigingen: het hoofdkantoor is ge vestigd te Oldenzaal, bijkantoren in Venlo Amsterdam (Confectie Centrum). Schiphol (Oost en Centrum). Rot terdam haven en Rotterdam Zestienhoven. Bentheim en Bad Rothenfelde (West-Duitsland). Londen en Rochdale (Engeland). Lissabon en Oporto (Portugal) Schuitema n.v. is één van de grootste levens middelenorganisaties in het land en het be drijf achtero.a. Centra, Massamarkten Famila. Binnen de onderneming vervult de Interne Accountants Dienst een centrale funktie. Deze dienst is o.m. belast met de beoorde ling van de administratieve organisatie en de kontrole op de naleving van de administra tieve procedures. Voor de standplaats Bodegraven zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van kontroleleider. In overleg met het hoofd van de dienst zal de nieuw te benoemen funktionaris als taak krijgen het opzetten en toepassen van pro gramma's ten behoeve van de kontrole op de diverse bedrijfsonderdelen. Tevens wordt leiding gegeven aan enige assistent-accoun tants. Deze funktie is bij uitstek geschikt voor hen die naast praktijkervaring, opgedaan op een accountantskantoor of -afdeling, een oplei ding hebben genoten op SPD-ll-niveau. In verband met geautomatiseerde gegevens verwerking is ervaring op dit terrein eveneens gewenst. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, Dronensingel 3, 2411 GT Bodegraven, tel. 01726-19214. Stichting flats voor ouderen "De Burcht", Zanderij pad 4, Wassenaar vraagt zo spoedig mogelijk een verpleegkundige (part-time) alsmede een bejaardenverzorgster (full-time) Soil, te richten aan de directrice of telefonisch on der nr. 01751-15556. Bij de afdeling Haematologie is t.b.v. het Isolatiepaviljoen plaatsingsmogelijkheid ont staan voor vac. nr. 073.L.53.15.LD Op deze afdeling worden voornamelijk patiënten met aplastische anaemie en leuke mie omgekeerd geïsoleerd verpleegd (opna mecapaciteit is max. 5 patiënten). De verpleging van deze patiënten vraagt naast de vereiste vakbekwaamheid een grote inzet. De benodigde deskundigheid willen wij u zonodig - graag leren. Er wordt op collegiale wijze gewerkt in een klein team (arts, psycholoog, e.a.), dat nau we contacten heeft met patiënten en familie leden. Indien deelname aan bovengenoemd team u aantrekt verwachten wij van u, dat u in het bezit bent van het diploma A ziekenverple ging of het diploma H.B.O.-V en bereid en in staat bent in teamverband te werken Salaris max. 2533 bruto per maand. Na gebleken geschiktheid is aanstelling \n de rang van le verpleegkundige mogelijk. Nadere informatie over deze functie worot' gaarne verstrekt door dr. C. A. Hartgrink- Groeneveld, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2600 of mw. zr. E. S. P. Pluyter-Wenting, toestel 2783. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding cn ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8c/r. U kunt solliciteren door een brief te /enden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL.. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14