zijn wij verhuisd naar de Apothekersdiik 34 2312 DD Leiden tel. 071-122244 CcidócSou/tcvnt Ül HOOGOVENS-" medewerker creditgelden (m/v) machinebankwerkers constructiebankwerkers lassers randstad Speciale Paasaanbieding PhilipsKleurentelevisie NU HONDERDEN GULDENS VOORDELIGER Reeds Philips Kleurentelevisies vanaf 998,- ƒ1998,- ƒ2195,- van PAARDEBIEFSTUK Elke zaterdag onroerendgoedrubriek Op het kantoor Alphen a/d Rijn is de funktie vakantvan Na opleiding, die bij het kantoor zelf zal plaats vinden - indien noodzakelijk tevens ondersteund door funktie-gerichte kursussen van interne en externe aard - bestaan de werkzaamheden in deze funktie voornamelijk uit het zowel in bin nen- als buitendienst zelfstandig aantrekken en beheren van creditgelden (bankspaargelden en privérekeningen) en het verrichten van de daar bij behorende administratie. Wij verwachten van kandidaten dat hun voor opleiding op middelbaar niveau is en dat zij de noodzakelijke souplesse kunnen opbrengen om doelmatig in deze voornamelijk kommercieel ge richte baan te kunnen funktioneren. Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Bekendheid met en ervaring in genoemd gebied is uiteraard een voordeel, maar niet beslist nood zakelijk. Kommercieel inzicht is echter van groot belang. Naast een goed salaris bieden wij uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand salaris, winstdelingsuitkering, een vakantietoeslag van 8%, ten minste 21 werk dagen vakantie en een studiekostenvergoeding. Voor verdere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer A. Slot, kantoordirekteur, tel. 01720-91541. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie, Julianastraat 65, Postbus 58, 2400 AB Alphen a/d Rijn. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK (in dagdienst of 4-ploegendienst) De Werktuigkundige onderhoudsdienst van Hoogovens zorgt ervoor dat de meest uiteenlopende machines en installaties in go°de conditie zi:n en blijven. Daarvoor zijn technische vaklieden nodig. Zij kunnen bij Hoogovens aan de slaq in een van de onderhouds- en storinnsdiersten van de bedrijfsafdelingen. Maar ook binnen de groep Mobiele vaklieden, die overal in het bedrijf groot onderhoud of reparaties verrichten, zijn plaatsings mogelijkheden Daarnaast biedt de Centrale werkplaats interessant werk. Kortom: er is volop plaats voor vaklieden. Hoewel de Werktuigkundige onderhoudsdienst een grote organisatie is, wordt over het algemeen door de vaklieden in kleine ploegen gewerkt. Van 2.450,tot ruim 2.900,per maand Daartussen ligt - afhankelijk van ervaring en plaatsing - het bruto startsalaris incl. toeslagen in 4-ploegendienst. In de loop van de tijd kan het bruto salaris verder oplopen tot 3.450,(in 4-ploegendienst). In dagdienst ligt het beginsalaris - afhankelijk van ervaring en plaatsing - tussen 1.950.— en 2.350,bruto per maand. Uitgroei is dan mogelijk tot ca. 2.750, In alle gevaller\J<omt er nog 8% vakantietoeslag en tenminste 2% aan het eind van het jaar bij. De genoemde bedragen gelden vanaf 21 jaar. Wie kan solliciteren? Hoogovens vraagt voor deze functies mannen tot ca. 45 jaar met tenminste LTS-opleiding en bijvoorbeeld Bemetel. Binnen het bedrijf zijn verdere opleidingsmogelijkheden. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten? Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar: Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Bellen kan ook: 02510-94000. Of kom langs bij het Wervings centrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 m van het station). U bent welkom op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond tussen 7 en 9 uur. Ik wil vrijblijvend meer weten over machinebankwerker constructiebankwerker lasser Geboortedatum: Postcode /Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd terminal typistes met ervaring in terminal werk. Voor halve dagen, langere tijd. bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. administratief medew. met enige typevaardigheid voor een instelling in het centrum van Leiden voor ongeveer 2 maanden. uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6. tel. 071-149541 Alphen, Vondelstraat 18, tel 01720-93505 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk. Cleijn Duijnpark 12 tel. 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur) GEMEENTE NIEUWVEEN De burgemeester van Nieuw- veen brengt ter openbare ken nis, dat burgemeester en wet houders voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke orde ning vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het be stemmingsplan "Kattenbrug- Blokland" ten behoeve van de bouw van een rundveestal op het perceel grond kadastraal bekend gemeente Nieuwveen, sectie A. nrs. 457 en 461. plaatselijk bekend Oude Nieuwveenseweg 70. Het ligt in het voornemen deze vrijstelling te verlenen mits vooraf van ge deputeerde staten van Zuid- Holland de verklaring is ontr vangen, dat zij tegen het verle nen van de vnjstelling geen be zwaar hebben. De op het bouwplan betrekking hebbende stukken liggen vanaf 12 april 1979 gedurende veer tien dagen ter gemeente-se cretarie, afd. algemene zaken ter inzage. Gedurende de termijn van ter inzage legging is een ieder be voegd tegen het verlenen van de vrijstelling bij het college van burgemeester en wethouders van Nieuwveen schriftelijk be zwaren in te dienen. Nieuwveen, 11 april 1979. De burgemeester van Nieuw veen. G. J. van der Kroft. Type 26C865. 6b Cm grootbeeld. I liBri-beeldbuis. Uil i-gcluid. Noten uitvoering. f 2345,- Bijons voor ZO KAN HET BIJ ONS OOK.... b.v. 1 aanbetaling 528,- en daarna 13,52 per week. Gratis 3 dagen op proef zonder enige verplichting. Beperkte voorraad, voor dienstbetoon en vakmanschap Type 26C857. 66 Cm grootbeeld. HiBri-beeldbuis. HiFi-geluid. Infrarode afstandsbedieni ng. Bij ons voor Botermarkt 25, telefoon 122669 VROOIVmDREESMANN Leiden TE KOOP Akenwerf 13, Leiden Middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, 2 schu ren. c.v. gas. goede ligging. Begane grond: woonkamer met balkenplafond met compleet ingerichte, massief houten open keuken met alle mogelijke inbouw-appara- tuur, hal, toilet. De gehele begane grond heeft een plavui- zenvloer. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en toilet. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. In goede staat van onderhoud. Prijs n.o.t.k. makelaardij o.g. Lid Makelaars Computer Centrum i7.5onu 13,50 MAGERE HAM 2 ons 1,96 nu 1,75 SLAGERIJ BOLLE Hogewoerd 37 - Leiden - Tel. 122412 Gemeente Warmond Raadsvergadering Burgemeester en wethouders van Warmond maken be kend, dat er op dinsdag 10 april a.s. om 19.00 uur een openbare raadsvergadering wordt gehouden met als enig agendapunt: standpuntbepaling oeververbinding Kou- denhoorn. De vergadering vindt plaats in de recreatiezaal van de bejaardenwoningen achter Huize "St. Luduina" aan het adres De Weiden 37. 9 april 1979 Burgemeester en wethouders voornoemd, GEMEENTE NIEUWKOOP VASTSTELLING VOORBEREIDINGS- BESLUIT De burgemeester van Nieuw koop maakt bekend, dat de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 29 maart 1979 heeft besloten te verklaren, dat een partiële herziening van het bestemmingsplan .Zuideinde" wordt voorbereid. Het voorbereidingsbesluit, met de daarbij behorende tekening, ligt met ingang van 10 april 1979 voor een ieder op de ge meentesecretarie. afdeling al gemene zaken, ter inzage. Nieuwkoop, 9 april 1979. De burgemeester voornoemd, mr. T. R. SEINSTRA. iedereen leest de krant altijd en overal. sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 toestel 129 Ans de Bruin Cock Juffermans direct werk op kantoor voor: telexiste met ruime ervaring voor een bedrijf in Sassenheim. Langere periode, hele da gen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22