Danaïden voelt adem degradatiespook in nek Borg: man met de hamer voor McEnroe Vreugde bij Nereus, tranen bij dames van Asopos Gelijkspel vermoeid Foreholte Weer zege Trotters NA 14-12 NEDERLAAG TEGEN STEEDS HOGER MAANDAG 9 APRIL 1979 PAGINA 19 SPORT SPORT Amsterdammers winnen Head; Leidse roeisters gediskwalificeerd AMSTERDAM - Het is Nereus toch weer gelukt de Amsterdamse roeivereniging slaagde er giste ren voor de vijfde achtereenvol gende keer in het lange Af standskampioenschap van de Amstel. beter bekend als de Head of the River, te winnen. De Am sterdammers waren dit keer ze ker niet favoriet, na de matige tweede plaats van vorige week, toen zij ruim achter de Orca/Ne- reus combi de Heinekenvier- kamp besloten. Aller aandacht ging dan ook uit naar de licht/ zware winnaars van vorige week. Ook werd nieuwsgierig gekeken naar de verrichtingen van Aegir, dat vorige week nog niet van de partij was, maar die acht kon gis teren nog niet erg imponeren; de vluchtige halen resulteerden uit eindelijk slechts in een vierde plaats, voor o.a. Bosman, Vos, Bock, Atsma en Van der Vliet. Het werd al snel duidelijk dat de strijd zou gaan tussen Orca/Ne- reus (de ploeg met de zilveren lichte vier) en Nereus. Nereus had onmiskenbaar het voordeel van de eerste startpositie. Niet gehinderd door vuil water van voorgangers of door extra omwe gen vanwege inhaalmanoeuvres konden de Amsterdammers rus tig hun eigen race varen. De ploeg, met Heldor op slag en daar achter onder andere Boeschoten. Stegeman, Van der Pol en Van Essevelt, begon in een betrekke lijk laag tempo, maar gaandeweg ging de zaak steeds beter lopen en werd het gat met het als twee de gestarte Aegir steeds groter. De weg van Orca/Nereus was aan zienlijk moeilijker. Als laatste in de eerste divisie gestart, moesten Paulssen en zijn maatjes al in het begin van het parcours een om metje maken om een tweedejaars Nereusploeg in te halen. Daarna voer de Utrechts/Amsterdamse combi ruim een kilometer in het vuile water van de tweedejaars Njordacht. De Leidenaars lieten zich pas na lang tegenstribbelen passeren. Pas daarna kon Pauls sen ongehinderd doorstomen. Na de finish zou blijken dat de riante eerste startpositie van Nereus doorslaggevend was geweest; de Amsterdammers hadden het 8 km lange trajekt afgelegd in 26.33.15, terwijl de Orca-combi nauwelijks een seconde meer nodig had: 26.34 18. Een Skadi Nautilusploeg met de gebroeders Vervoort op de slagposities werd derde, Aegir vierde en Njord vijf de. Het tweede troetelkind van de "lichte TAC" (naast de Paulssen- vier), de lichte combinatie-acht startte gisteren inderdaad bij de lichtgewichten. Vorige week werden Van der Kwast en de zij nen nog te zwaar bevonden en moest de ploeg meedoen met de zware jongens. In de tussenlig gende week was de ploeg echter rigoreus op dieet gezet, met als gevolg dat een paar roeiers er wat pips uitzagen en het roeien ook niet je dat was. De acht won wel in de lichte divisie, maar het ver schil met de zware divisie was nogal groot: 54 seconden. In de nieuwelingen en beginnen- lingendivisies heerste Aegir. Zo wel bij het lichte volkje als bij de zwaargewichten werd het klas sement aangevoerd door Gro ningers: alleen bij de zware nieuwelingen won Phocas. Leiden moet zich, getuige de uit slagen van gisteren, wat meer zorgen maken over de roei-pres- taties. De hoogste Leidse klasse ring was gistermiddag een twee de plaats in de tweede divisie. Daar roeide de Asopos/Leythe/ Rijnland combi heel degelijk. Verder roeide de eerstejaarsacht van Njord met verfrissend en thousiasme naar een derde plaats bij de beginnelingen. Het spits werd gisterochtend, zoals gebruikelijk, afgebeten door de dames en de junioren. Voor het eerst in de 26 jaar lange historie van de dames-Head was het tra ject nu 5^2 km. Voorheen legden de dames altijd 4 kilometer af. De situatie aan de top was niet ge wijzigd sinds de vierkamp. De combinatie-acht Nereus/Phocas/ RIC/Vidar met Marleen Brum- melkamp op slag toonde weder om geen genade voor de met gro te namen bemande verenigings- acht van Nereus. Even zag het er naar uit dat Joke Dierdorp. Lies- beth Vosmaer, Karin Abma en hun jeugdige volgelingen voor een verrassing zouden zorgen door wat in te lopen op de combi. Het verschil op de finish was ech ter groot: 24 seconden. De ongebruikelijke zonnige Head verliep uiterst dramatisch voor de dames van Asopos de Vliet. De ouderejaars- én de eerstejaars- acht van de Leidse club waren in de derde divisie ook nu weer op permachtig, zodat direkt na af loop een hoera-stemming in het Asopos-kamp ontstond. Dat leek binnen! Het mocht echter niet zo zijn. In plaats van met eremetaal werden de beide Asoposploegen geconfronteerd met een diskwa lificatie. Door een onbegrijpelij ke vergissing waren de oudere jaars gestart op de plaats van de eerstejaars en de eerstejaars op de plaats van de ouderejaars En dat mag niet. Tranen dus bij Aso pos en vreugde bij Nereus. dat - met de derde tijd - nu het blik in ontvangst mocht nemen. Schrale troost voor de Asoposmeisjes was slechts de wetenschap, dat ze duidelijk nummer één en twee in tijd waren. In de dames-dubbel vieren vielen ook al weinig verrassingen te no teren. De Okeanos/Hoop combi natie (met drie zusjes Donker voort) startte nu wel (vorige week niet) in de eerste divisie en won daar gedecideerd. De Laak/ Rijnland schreef de tweede divi sie op haar haam, Njord volgde daar op de tweede plaats. Bij de jongens-junioren, viel de enige Leidse zege te bewonderen. Ronald Florijn en Douwe Atsma van Die Leythe stuwden in een gedegen ritme met hun maatjes van Rijnland en Nautilus de acht .de Amstel af. Met lange, fris op gepakte halen sloeg deze combi natie een gat van 24 seconden tussen zichzelf en nummer twee, Het Spaarne. KEES DE RUIJTER LEIDEN - Nijssen Trotters heeft ook het laatste competitieduel tegen Red Stars gewonnen. De Leidse ploeg had tegen het laag geklasseerde team uit Soest wei nig moeite. Bij de rust stonden de Leidenaars al met 30-49 voor. Doordat de pupillen van Peter Kesteloo in de tweede helft goed balden, keken de 'Stars' binnen zeven minuten tijd tegen een 39 punten achterstand aan (44-59 en 44-83). De topscorers aan de Leidse kant waren: Rein Pauli- dus 18, Berendsen, Pley en Moe- rer 15 punten. Door dit resultaat is Leiden Trot ters ongeslagen kampioen van de ravon hoofdklasse geworden. Bovendien hebben de Leide naars op twee wedstrijden na alle duels met 20 punten of meer win nend afgesloten. Voor komend weekeinde heeft Leiden Trotters een internatio naal basketbaltoernooi op het programma staan, dat in de sporthal van de Meren wijk zal worden gehouden. Onderrrïëep het sterke LISC, de Nederlandse militairen ploeg en London Bra ves behoren tot het deelnemers veld. De aanvang op eerste Paas dag is 10.00. Op een drukbezochte receptie heeft de gewichthefvereniging LKV De Spartaan zaterdag de achtste landstitel gevierd. Ook de nieuwe directeur van de sportstichting .Jan Duyvestein was aanwezig. Op de foto feliciteert hij voorzitter Van der Valk met de titel. De D'idse club kon overigens nog een titel in de boeken bijschrijvenDirk van 't Riet werd gisteren Itampioen van Nederland in het zwaargewicht bij de veteranen (35 t/m 45 jaar) in Maastricht. LEIDEN - In de overgangsklasse A van de korfbalcompeti tie gaan de zaken er voor De Danaïden steeds donkerder uitzien. Door de 14-11 nederlaag tegen Steeds Hooger en de onverwachte winst van degradatiekandidaat AKC zijn de Leidenaars nu op een plaats beland, die zelfs geen uitzicht meer biedt op herkansing. Het belangrijke treffen tussen TOP en Ons Eiland einigde in een 6-6 gelijkspel. De Algemene kwam een stap dich terbij Zuiderkwartier, nu het Kinderdijk met 8-7 versloeg en ROTTERDAM (GPD) - Niet scheidsrechter Rob Peperkamp werd door John McEnroe aan de kant gezet, maar de Amerikaan zelf werd uiteindelijk uit het Sportpaleis Ahoy in Rotterdam gestuurd door Björn Borg. De 20- jarige advocatenzoon. die te pas en te onpas voor zijn rechten pleegt op te komen, drong hal verwege de finale van het prof- tennistoernooi aan opeen nieuwe spelleider. McEnroe vond het op treden van Peperkamp, die aan het eind van de eerste set een ..vlerk" werd genoemd, te „ruw". Hoofdscheidsrechter Eric Sa- valle peinsde er echter niet over om aan de grillen van de miljo nair tegemoet te komen: „Als het verzoek van McEnroe zou zijn in gewilligd, dan was de hele leiding opgestapt". Een veel zwaardere nederlaag moest McEnroe incasseren tegen Borg. In zijn overigens weer mislukte poging om de Roemeen Ilie Nastase te imiteren, kon McEnroe nog enigszins zichzelf zijn, in sportief opzicht wist hij daarentegen slechts sporadisch herinneringen op te roepen aan de speler die vorig jaar prof werd en sinds dat moment aan zijn op zienbarende opmars alleen al in officiële toernooien zo'n slordige 1,3 miljoen gulden heeft overge houden. Borg won zoals hij wilde, met 6-4, 6-2 en bracht daarmee de score in de tweekamp op 4-3 in zijn voordeel. Onlangs trok Arthur Ashe een ver gelijking tussen het tweetal „Als je tegen Borg en Connors speelt, heb je de indruk dat je met een voorhamer wordt bewerkt. Te gen McEnroe heb je echter het gevoel dat je met een stiletto wordt bewerkt. Hij gaat namelijk met zijn grote arsenaal aan slagen erg venijnig te werk. De wonden die hij aanbrengt zijn niet diep. maar voor je er erg in hebt zit je helemaal onder het bloed en kun je het al snel vergeten". Gistermiddag werd McEnroe evenwel snel ontwapend en won de man met de hamer. Zaterdag bewogen Borg en McEnroe zich nog op hetzelfde niveau. McEn roe spotte met het talent van de Indiër Vijav Amritrgj (6-0, 6-3) en Borg speelde twee sterk op elkaar gelijkende sets tegen Peter Fle ming, die op 6-2 werden afgeslo ten. Een dag later bleek de „opvallend ste nieuwkomer van 1978" (een onderscheiding die McEnroe van tal van tennisbladen en zijn eigen spelersvakbond kreeg) echter niet in staat om zijn concurrent te volgen naar een peil dat in alle voorgaande wedstrijden van het toernooi zo ver te zoeken was ge weest. Björn Borg. de drievoudi ge Wimbledonkampioen, die als geen ander het geen woorden maar-daden-principe huldigt (ook gisteren negeerde hij de persconferentie) bleek in de eindstrijd van meet af aan veel constanter. De ABN, die de afgelopen week als sponsor heeft gefungeerd van het proftennistoernooi in Rot terdam, twijfelt of volgend jaar opnieuw financiële steun moet worden gegeven aan het evene ment. Weliswaar bestaat er een driejarig contract tussen de sponsor en het Sportpaleis, maar de bank is sinds gisteren van mening dat geprofiteerd kan worden van een van de ont snappingsclausules, nu in de door de AVRO verzorgde televi sieuitzending is bezuinigd op reclame. Het contract zal, in te genstelling tot eerdere afspra ken, volgend jaar opnieuw wor den bekeken". De AVRO werd donderdag op de vingers getikt door minister Gardeniers van CRM. De om roep zou zich dienstbaar hebben gemaakt aan reclame en kreeg de opdracht om de reclame te vijderen van de wielerbaan, ïirts van de de ijskaste ballen jongens t Tot dat moment kon ook de bank zich nog neerleggen bij de eis van CRM, zij het onder protest. Toen later werd meegedeeld dat ook de stoelen van de lijnrech ters van alle reclame ontdaan moesten worden, weigerde de sponsor echter alle medewer king. Om de televisieuitzending nog te redden, voerde de directie van Ahoy de opdracht uit. AVRO-directeur Siebe van der Zee: „Er-is behoefte aan duide lijkheid. Er zijn nieuwe regels aangekondigd. Die worden bin nen een twee maanden bekend gemaakt. De vraag is echter of, als dat nieuwe reglement van kracht wordt, evenementen als dit tennistoernooi nog wel kun nen worden uitgezonden". De bank, die zich zo verongelijkt toonde, zorgde er zelf voor dat een aantal andere firma's bij voorbaat werden geweerd, on danks afspraken die door de AVRO waren gemaakt". Slechts éénmaal dreigde de „ice- borg" te ontdooien. Dat was in de afsluitende game, de enige McEnroe breekpunten wist te verzamelen. Borg deed ze echter met hetzelfde gemak in de opruiming als waarmee hij tevo ren zijn voorsprong had opge bouwd. In de eerste set hoefde Borg maar weinig winnende sla gen te produceren, omdat z(jn te genstander ook in die fase al te veel moeite had met het rich- tingsgevoel. In de tweede reeks schitterde Borg wel degelijk en bleef McEnroe het dwaalspoor vervolgen. De Amerikaan had veel moeite met zijn eerste service, kwam vier maal tot een dubbelfout en werd weggetikt zodra hij het waagde om op te lopen. Vorig jaar no vember zorgde McEnroe, tijdens de halve finale van het toernooi van Stockholm, voor een pri meur. Bi j die gelegenheid verloor de 22-jarige Borg voor het eerst in zijn Carrière van een jongere speler en was volgens McEnroe "een en al vertwijfeling". Ditmaal was McEnroe zelf echter de weg kwijt. Na overwinningen dit jaar in het Master's-toernooi in New York en zeges in New Or leans en Milaan werd de koploper in het klassement van de door WCT georganiseerde toernooien- reeks. kansloos verslagen. Let terlijk ging hij tijdens de partij al verscheidene malen tegen het canvas, figuurlijk ging McEnroe na een uur en dertien minuten onderuit, omdat Borg zich naar hartelust mocht uitleven in uit gekiende lobs en passeerslagen. Gekoppeld aan zijn opslag ston den die garant voor een weekin- komen van 60.000 gulden en voor zijn succes in Rotterdam, waar hij vorig jaar vanwege een blessure voortijdig moest afhaken. Aanvankelijk gaf Borg de afgelo pen week in het steeds goed ge vulde Ahoy (met een recordaan tal bezoekers van 53.637) te ken nen dat hij Nederland in de toe komst zou negeren. De wispeltu rige inwoner van Monte Carlo voelde zich beledigd door het feit dat in de Nederlandse pers werd en wordt getwijfeld aan zijn op rechtheid. na het uitstellen van zijn partij tegen Cox. Peter Bont huis, een van de drie toernooidi recteuren: „Borg wilde eerst niet terugkeren, later is hij daarop te ruggekomen. We zullen in ieder geval het tijdstip waarop hij vol gend jaar moet beginnen, goed afspreken". Verliezer John McEnroe hield aan zijn verblijf in Rotterdam 40.000 gulden over. Een kwart daarvan streek hij op dank zij zijn zege in het dubbelspel met Peter Fle ming. Het duo won met 6-4, 6-4 van Bernic Mitlon en Heinz Gun- thardt. Zuiderkwartier onverwacht van Tjoba verloor. De geelblauwen zullen op tweede paasdag, in het belangrijke duel met De Alge mene geen fout meer mogen ma ken, willen ze niet van de eerste plaats verdrongen worden. Steeds Hooger-De Danaïden 14-12 (7-5).Ondanks het goede spel van de Leidse topformatie konden er wederom geen punten aan het to taal worden toegevoegd. Acht minuten voor tijd zag het daar overigens nog wel naar uit. De stand was op dat moment gelijk (12-12) en De Danaïden, dat deze wedstrijd alleen maar achter standen had moeten wegwerken, stond op het punt om dit resultaat definitief binnen te halen. De Apeldoorners beslisten evenwel in de laatste minuten de partij. De eerste helft van de wedstrijd gaf een gelijkopgaand spelbeeld te zien, waarin Steeds Hooger een marge van twee punten creëerde, die door De Danaïden telkens weer werd ingelopen. Het fana tieke De Danaïden slaagde er in de tweede helft zelfs tot viermaal toe in de stand recht te trekken, maar moest uiteindelijk toch het onderspit delven. TOP-Ons Eiland 6-6 <2-3)De aan val van Ons Eiland op de koppo sitie van TOP is niet geslaagd, nu de Sassenheimers de Leidse equipe op 6-6 wisten te houden. In deze confrontatie hebben de Leidenaars wel steeds de leiding gehad. Patrick Verra, Jan van Kalkeren en Olga Soedan be zorgden de ploeg van Piet Weer- heim zelfs een 1-3 voorsprong. TOP, dat zichtbaar met vormverlies kampte kon de schade voor rust nog beperken tot 2-3. Na de pau ze liep Ons Eiland, dat een betere conditionele indruk achterliet, dank zij Rob Hasselbach naar 2-4 uit. In de tweede helft echter kreeg TOP wat meer vat op het spel van de Eilanders en wist langzaam maar zeker de zaken in evenwicht te trekken: 5-5. Nadat Piet Beekman de Eilanders nog een maal de leiding had bezorgd, slaagde TOP er in de slotfase in om alsnog langszij te komen: 6-6. Doelpunten TOP: Wilma Kühn De Algemcne-Kinderdi jk 8-7 (6-4) Het wonder lijkt zich voor De Al gemene dan toch nog te gaan vol trekken. Door de onverwachte nederlaag van Zuiderkwartier, ligt de bovenste plaats nu binnen bereik. Vanaf het begin heeft De Algemene Kinderdijk onder druk weten te houden. Ruud van Vliet opende de score. Wel kwam Kinderdijk daarna twee maal nog aan een voorsprong, maar beide malen had De Algemene via doelpunten van Ruud Swaak en Wim van Iterson een direkt ant woord klaar. Ruud van Vliet 2x en Wim van Vliet drukte de sterk te van Algemene voor rust in doelpunten uit: 6-4. Na de rust kwamen de Leidenaars door tref fers van Wim Iterson en Jory Sjardin op een riante 8-5 voor sprong, die in gevaar kwam, toen Kinderdijk in de laatste minuut nog een strafworp mocht nemen. Kinderdijk miste echter. Tjoba-Zuiderkwartier 11-10 (9-5) De tweede nederlaag van Zui derkwartier in successie na de hervatting van de veldkorfbal- compititie heeft de positie aan de vooravond van het belangrijke treffen tegen De Algemene er niet al te florissant op gemaakt. Op het zware kleiveld van Tjoba kwam Zuiderkwartier maar moeilijk los. Al snel keek de ploeg van Wim Metselaar tegen een 7-2 achterstand aan, mede veroorzaakt door de te straffe mandekking, waardoor Tjoba op het spekgladde veld de uitglij dende verdedigers gemakkelijk passeerde. Na de rust (9-5) tapte Zuiderkwartier uit een ander vaatje. Conditioneel moesten de Zeeuwen het afleggen en Zui derkwartier kwam met nog vier minuten te spelen keurig langszij 10-10. Een strafworp in de laatste minuut werd echter fataal 11-10. Doelpunten: Dirk Jan de Kreek 4x, Rens Henze 2x, Toos van Dam, Joep van Dam, Wil de Wit en Eric van Lunteren. Jodan Boys - Crescendo 5-6 (3-2De eerste helft van dit treffen werd ontsierd door vele Leidse plaats- fouten in het middenvak, waar door de aanval te weinig werd ge voed. In de tweede helft liep dit beter. Crescendo werd daardoor veel gevaarlijker en kwam hal verwege de tweede helft op een verdiende 4-6 voorsprong. Jodan Boys verkleinde nog wel de ach terstand maar kon niet meer ge vaarlijk worden: 5-6. Doelpun ten: Louis Kok 2x, Piet l'Amie, Liesbeth Kok, Ria Baak en Mar lies Brouwers. Momentopname uit het belangrijkeffen TOP-Ons Eiland, dat door de Sassenheimers werd aangegrepen om de weg naar hel herstel in te slaan. (2x), Harold Simmelink, Jan Merwede - Warmond 15-5 (8-2) werken. Vanaf het begin heeft Merwede Warmond zijn wil op gelegd. De te lange ballen door het middenveld werden een ge makkelijke prooi voor Merwede. Doelpunten: Johan van Amers foort (2x), Rene de Louw, Bart van Zandwijk en Hans van Huis. SEV - Fluks 6-5 (4-4)Ondanks dat Fluks gedurende de hele wed strijd de betere ploeg is geweest, moest een nederlaag worden geincasseerd. Het doelpunten maken gaat de Noordwijkers op dit ogenblik erg moeilijk af. Tref fers van: Ditte v. d. Meulen, Jos van Duin, Ernst Jan Passchier, Frank Dnkstra. Peter v. d Berg. TOV - KNS 5-5 (3-3)Gelet op het scoreverloop heeft er voor KNS echt veel meer ingezeten dan het ene puntje wat nu werd geboekt. Erica Velders en Peter Zitman bezorgden KNS een verdiende 3-1 voorsprong, die bij rust weer door TOV was ingelopen. Na de rust bouwde KNS een 5-3 voor sprong op die beslissend leek, maar TOV zag echter toch nog kans in het laatste kwartier de gelijkmaker te forceren: 5-5. In de 2e helft scoorden: Erica Vel ders en Sandra Steenbergen. GERT GRESSIE LEIDEN - Alsof Foreholte geen slopend toernooi (met PSV en Dunquerque) achter de rug had. Zo trad de equipe uit Voorhout gisteren Ancora tegemoet. Al in de beginperiode pakte Foreholte de zaken energiek aan, nam dankzij Hannie Boskamp een 3-0 voorsprong, waarna Ancora te gen wist te scoren. Elly Hoek zorgde vervolgens voor 4-1, zodat Ancora in die fase van de wed strijd weinig anders restte dan door hard werken de Voorhoutse produktie te vertragen. Noeste arbeid, die tenslotte werd beloond, foreholte moest de in spanningen van het toernooi- avontuur bekopen, waarvan An cora nog voor rust dankbaar pro fiteerde: 4-4 Na de hervatting kwam Foreholte via Elly Hoek andermaal aan de voordelige kant van de marge: 5-4. Ancora had opnieuw het antwoord klaar (5-5). waarna de pupillen van Wim Foreholte door toedoen van Lenie van Beek en Karin Zonneveld naar 7-5 uitlie pen. De Rotterdamse ploeg bleek echter over de langste adem te beschikken, zodat de Maasstede lingen uiteindelijk een verdiende 7-7 wisten te bewerkstelligen. In de landelijke tweede klasse was Oase niet bij machte kampioen spretendent HVS af te stoppen. De Stompwijkse ploeg won met 11-9 na een 5-3 ruststand. Bij HVS werd de geblesseerde Cobia Goemans node gemist, hetgeen niet wegnam dat haar gedwon gen absentie door extra werk in de opbouw in voldoende mate werd gecompenseerd. Aanvankelijk had Oase HVS rede lij li bij weten te sloffen. In zoda nige mate zelfs, dat Oase-uit blinkster Heima v. d. Geest haai formatie na de hervatting zelfs langs HVS wist te loodsen: 6-6. Daarna namen de Stompwijkse handbalsters het heft definitief in handen, wat in de slotscore tot uitdrukking werd gebracht: 11-9. Northa, dat zonder Lvdy Vink aan trad, was niet opgewassen tegen de kracht van Athene. Tot de rust kon het krachtsverschil, waar het op treffers aankwam, nog wel tot 3-2 beperkt worden gehouden, maar na rust kreeg de Noordwij- kerhoutse brigade een serie break-outs om de oren, waar zelfs de goed keepende Miriam Spie renburg volslagen kansloos bij was: 10-4. MMO boekte gisteren winst en ver lies. In de afdelingseersteklasse wonnen de dames met 9-1 van CWP, terwijl de heren tegen het conditioneel sterke DSO uit Zoc- termeer na rust onderuit ging: 8-18. HW '70 uit Voorschoten was én bij de heren én bij de da mes succesvol. De heren wonnen in de afdelingseersteklasse moei teloos met 13-7 van HMSH. een prestatie die door de dames nog werd overtroffen, nu de HMSH- dames met een 19-1 nederlaag werden teruggestuurd. Ook het Wassenaarse Olympia liet gisteren tweemaal winst noteren. De heren hadden in de afde lingstweedeklasse weinig problemen met het zwakke Ani mo 3 (25-8) en de dames speelden Hermes 3 naar een 8-5 verlies. De handbalsters van Saturnus won met 10-6 van CWP 3. De treffers kwamen hier op naam van Ma- non Blansjaar (6x) en Monique Pleuvier (4x). FRANK BONTE

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 19