ALLEEN IN DE HEMA. Werken waar het prettig winkelen is. paasisi»®afl De Hema begint zo zoetjes aan een bekende naam te worden op mode gebied. Kwaliteitsmode wordt dan ook stee vast aangeboden voor ongedacht scherpe prijzen. Zo kunt u nu weer in de Hema terecht voor leuke, luchtige nachthemden van 100% katoen. In fijne tinten', effen of met dessin, nostalgische model len o.a. met kant afgewerkt. Maten 36 t/m 44. Die nachthemden, die slapen, die staan en die kosten toch Albert Heijn winkels zijn anders. Dat merkje direkt wanneer je er binnenstapt. De inrichting, de'sfeer, de mensen net dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, moderner! Jawel, winkelen bij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net als het werken bij zo'n boeiende onderneming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen jong of oud om te tonen wat je waard bent en hogerop te komen. Of een goed vak te leren en karrière te maken. 'n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solliciteren waard! Welaan dan, Albert Heijn vraagt: cd Eerste verkoper Pittige jonge mensen, prettig in de omgang met zowel kollega's als klanten. Dat zijn de eerste verkopers, die verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken op een afdeling. Hetgeen betekent: bewaking van de goede kwaliteit, de versheid, het bijhouden van de voorraad. Ook zul je op bepaalde momenten klanten bedienen of adviseren. Dit is een bijzonder levendige baan, waarin je direct en aktief bij de verkoop bent betrokken. Je houdt van zelfstandig werken, van hygiëne, van service verlenen. Vanzelfsprekend ga je mee doen aan de uitstekende interne opleidingen van Albert Heijn, die je voorbereiden op een verdere karrière binnen het moderne supermart-bedrijf. MAVO-nivo gewenst. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Sektorchef De sektorchef maakt deel uit, van het managementteam van een Supermart. Hij heeft de leiding over diverse assortimentsgroepen en stelt in samenwerking met zijn kollega's en de bedrijfsleider o.a. verkoop- en werkplannen op. Hij is nauw betrokken bij: planning, bestellen, assortiments- promotion en kostenbewaking. Sektorchef - dat zal duidelijk zijn - ben je pas na een gedegen opleiding. Maar daar zorgen wij samen wel voor. Belangstelling? Kom dan langs in één van onze Supermarts in: Leiden, Bevrijdingsplein 50, tel. 071 - 766225, de heer A.J. v.d. Knaap. Leiden, Kopermolen 44, tel. 071 -131531, de heer J. van Berkel. Oegstgeest, Irislaan 83, tel. 071 -150016, de heer S. Adelaar. Voorschoten, Schoolstraat 22, tel. 01717 - 5022, de heer T. v.d. Weyden. Smash vrijetijdsschoenen. ei extra verstevigt»go 1 5 [/f Mate>>:3St/mWr Kompleet Buitoni Melba toast, pak 100 gram Soera FancyPinkzal^ blik 240 gram - AHGeconcentree: champignonsoep, blik OAöhter Bicrowildragoüt, blik 400 gram /VHKalfsragout blik 400 gram Calvé mayonaise, tube 185 gram 3 Tennisballen. Jn plastic zakje. Softtennis. Het sportspcljroor ^^^Mokkako«ie, Snelfiltermaling,2pa a 250 gram

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12