PERSONEEL personeel v LAMPE 1 I ■jsamsom O f Administrateur J Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PEI PERSONEEL' ETALEUSE BOUWKUNDIG TEKENAAR medewerkerAster bedrijfsadministratie andrelon cosmetics assistent(e) voor de hoofdboekhouding HEEREMA ENGINEERING SERVICE verpleegkundigen verpleegkundigen verpleegkundige verpleegkundige PERSONEEL PJ2PÏ* personeel PERSONEEL personeel I BEJAARDENCENTRUM „HAAGWIJK" Beethovenlaan 2, Leiden Wij vragen een zieken-en/of' bejaardenverzorgende/ helpende Gedipl. in volledige dienst. 1.1. bejaardenhelpende t worden. Salariëring volgens C.A.O. bejaardentehuizen. Voor een persoonlijk gesprek kunnen afspraken wor den gemaakt, onder tel. 071-763423. Ter assistentie van de bestaande etalagiediensten in on ze Lampe-filialen te Den Haag, Rotterdam, Leiden en Haarlem zoeken wij een etaleuse. Wij denken aan iemand vanaf 20 jaar, liefst met erva ring in het zelfstandig verzorgen van etalages. Wij bieden een afwisselende funktie met goede arbeids voorwaarden w.o. een aantrekkelijke korting op kleding- aankopen voor persoonlijk gebruik. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze funktie kunt u kontakt opnemen met onze afdeling personeelszaken, Visseringlaan 25, 2288 ER Rijswijk, tel. 070-907256, toestel 255. Van Marwijk kraanverhuur vraagt voor de afdeling technische dienst een zelfstandi ge intelligente AUTOMONTEUR EN LEERLING AUTOMONTEUR die in samenwerking met een klein team zich volledig in zullen zetten voor het repareren en onderhouden van ons kranenpark. Heeft u interesse? Informeert u dan eens vrijblijvend of komt u even langs. Van Marwijk kraanverhuur ARCHITEKTEN- BUREAU VAN MANEN In verband met diverse projekten vragen wij een ervaren opleiding H.T.S. of M T S. Sollicitaties, schriftelijk of telefonisch richten aan Architektenbureau D. T. van Manen, Duinweg 13, Noordwijk. Tel. 01719-10687. Samsom Automatisering bv houdt Functie-eisen zich bezig met een reeks activiteiten op het gebied van administratieve automatisering ten behoeve van diensten binnen en buiten onze onderneming. De afdeling Administratie in Alphen aan den Rijn vervult een centrale administratieve functie binnen onze organisatie. De functie Door een interne overplaatsing ontstaat binnenkort de vacature van medewerker/-ster Bedrijfs administratie. Het taakgebied omvat debiteuren administratie en facturering en tijdenverantwoording. Vanuit deze functie worden vele contacten onderhouden, binnen en buiten de werkmaatschappij. Wij denken aan een kandidaat die in ieder geval in het bezit is van de diploma's MAVO en Praktijk diploma Boekhouden en van plan is MBA te gaan doen, of daar al mee bezig is. De kosten verbonden aan het volgen van deze opleiding worden door onze onderneming vergoed. Ruime perspectieven Wij werken met en voor computers. Voor een jonge man of vrouw van 20 a 30 jaar is dit een ideale plaats om mee te groeien met de nieuwste ontwikkelingen op het vakgebied. Uw toekomstige ontwikkeling wordt door ons gestimuleerd en gehono reerd. Nader contact Hebt u belangstelling? Dan no digen wij u uit een afspraak te maken voor een informatief onder houd of meteen een sollicitatie gesprek. U kunt daartoe contact opnemen met M. Loopstra-Volders, Hoofd Personeelszaken, Wilhelmi- nalaan 1, 2405 EB Alphen aan den Rijn. Tel.: overdag (01720) 6 21 69 of 's avonds (01829) 34 86. ICU Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff Samsom Automatisering bv iedereen leest de krant altijd en overal. Andrélon Cosmetics B.V. Eén oan de belangrijkste producenten en marketing organisaties Dan gerenom meerde merkartikelen op het gebied oan haaroerzorging, bad- en douche-produkten en cosmetics. Wij Doeren o.a. de toon aangevende merken André lon, Badfris, Douchefris, 2 in 1. Golf Sr Lok en Kerafibre in ons assortiment. Opleidingsniveau: MBA, eventueel studerend voor SPD. Het betreft hier een zelfstandige, verantwoordelijke functie op onze afdeling boekhouding, waarbij in onderling overleg tot een duidelijke taakstelling zal worden gekomen. Onder meer zal tot het takenpakket behoren het verzorgen van de geautomatiseerde salarisadmini stratie. Derhalve dienen reflectanten op de hoogte te zijn van de huidige sociale wetgeving in de meest uitgebreide zin. Geboden wordt een prettige werk kring in een groeiende onderneming. Honorering naar leeftijd en ervaring. Goede sociale voorzieningen en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 8% vakantietoeslag. Studiekostenvergoeding binnen het kader van de in ons bedrijf bestaande studiekostenregeling. Schriftelijke sollicitaties met gegevens over leeftijd, ervaring en opleiding worden gaarne tegemoet gezien door de directie van Andrélon Cosmetics B.V., Postbus 1, Grote nederlandse verkooporganisatie, met haar hoofdkantoor in Den Haag zoekt die in staat is zelfstandig jaarbudgetten op te zetten, te verwerken en te bewaken. Tevens houdt hij zich bezig met meer jarenplanning en finan ciële analyses. Een opleiding H.E.A.O. of M.B.A. S.P.D. is een vereiste. Ervaring in een soort gelijke functie is gewenst. Leeftijd 25-40 jaar. die de budgetgegevens verwerkt en deze gegevens als input voor computerverwerking gereedmaakt. Een opleiding P.D. is noodzakelijk. Zij die reeds studeren voor het M.B.A.-diploma hebben een streepje voor. Leeftijd 20-30 jaar. welke afdeling belast is met de begeleiding en de controle van de administraties van onze vestigingen, handels kanalen en van ons hoofdkantoor. De assistent(e) die wij zoeken heeft het diploma P.D. en is tevens in het bezit van het M.B.A.-diploma of studeert hiervoor. Leeftijd 20-30 jaar. Om verschillende redenen, die in een persoonlijk onderhoud worden toegelicht, wil de opdrachtgever haar naam nog niet bekend maken. Zij verzoekt daarom uw sollicitatie te richten aan Circle Marketing/Reclame B.V., Postbus 2287,3000 CG ROTTERDAM, onder nummer 79-19 L Deze zal voor ongeopende doorzending zorgdragen, waarna u van haar opdrachtgever bericht ontvangt. A Service Organisation for the Offshore Industry Wij zoeken een Vereisten: - Middelbare schoolopleiding - Staats Praktijkdiploma Boekhouden - goede kennis van de Engelse taal - leeftijd tussen de 25 en 30 jaar bij voorkeur ervaring in het voeren van project-administratie Wij bieden: - een prettige werkkring - een goed salaris en gunstige arbeidsvoorwaarden, zoals een dertiende maand, 8% vakantietoeslag en een bedrijfspensioenregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: HEEREMA ENGINEERING SERVICE, Scheveningseweg 64, Den Haag, afdeling Personeelszaken, telefoon 070-512771. Thorax Chirurgie Medium Care Op deze afdeling (28 bedden) worden pa tiënten (volwassenen, kinderen) verpleegd, die geopereerd zijn aan hart of longen. Na een aanvankelijk post operatief verblijf op de intensive care afdeling, worden de patiënten op de medium care verder ver pleegd. De begeleiding van familieleden van de patiënten vormt op deze afdeling een be langrijk onderdeel van de verpleegkundige taken. Voor deze afdeling zoeken wij enkele vac. nr. 223.L.53.13.LD Thorax Chirurgie Intensive Care/ Algemeen Heelkundige Intensive Care Voor de afdeling Thorax Chirurgie Inten sive Care en de afdeling Algemeen Heel kundige Intensive Care, waar resp. max. 11 en 12 patiënten in teamverband ver pleegd worden, zoeken wij enkele vac. nr. 212.L.54,13.LD die na een ruime inwerkperiode zelfstandig in teamverband kunnen functioneren. Verlangd: diploma A-verpleegkundige, evt. aangevuld met een intensive care opleiding of de bereidheid om in 1980 deze opleiding in ons ziekenhuis te gaan volgen. Afdeling Heelkunde Klasse Voor deze afdeling, bestaande uit 24 bed den, zoeken w;j een vac. nr. 215.L.53.13.LD die in een roulatiesysteem van 7 dagen op 7 dagen af samen met een collega de wacht op zich kan nemen. Polikliniek Heelkunde Voor de ongevallenpolikliniek, waar in onregelmatige diensten wordt gewerkt, zoe ken wij een vac. nr. 211.L.53.13.LD met bij voorkeur heelkundige ervaring. Salariëring max. 2401 bruto per maand, of indien in het bezit van een intensive care opleiding max. 2533 bruto per maand. Promotie tot de rang van verpleegkundige A is in principe mogelijk na een half jaar, max. salaris 2533 bruto per maand. Nadere informatie over genoemde functies of overige mogelijkheden binnen de Heel- kunde-Kliniek wordt gaarne verstrekt door mw. A. Mol-v.d. Luyt, coördinerend hoofd verpleegkundige, tel. 071 - 14 72 22, tst. 2337 of dhr. J. C. van Riel, personeelsconsulent, tst. 2720. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26