medewerk(st)er financiële administratie Werken waar het prettig winkelen is. PERSONEEL' inspekteur Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PI ■PERSONEBI RU5TSN BURCH ziekenverzorgster SKOL IIUODWI'ltlJIliV NY. ASSISTENT BOEKHOUDER of STER Dierenarts LEERLING NAAISTER BONTNAAISTER FILIAAL HOUDER analist m/v laboranten m/v ambulance chauffeur/ patiëntenbegeleider medewerker bewakings- en veiligheidsdienst administratief medewerker m/v raWfUPcrsonMi p£RSChE££*KTW »persooe«lpERSONEa personeel L bejaardencentrum In ons bejaardencentrum "RUSTENBORCH", met 153 bewoners, is op korte termijn plaats voor een FULL-TIME Wij bieden een prettige werksfeer in een modern opgezet huis en een goede honorering, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Overigens is de CAO—Bejaardentehuizen van toepassing. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door mevrouw W.C.P.M. Geenen, Adjunkt—Direktrice, tel. 071—156956. Schriftelijke sollicitaties - met bijvoeging van een recente pasfoto te richten aan de direktie, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. De Nederlandse tak van 's werelds grootste drankenconcern Allied Breweries. Producent, importeur èn agent van zeer bekende merken bier, gedistilleerd, likeur, wijn en alkoholvrije dranken. In verband met verdere uitbouw van onze com merciële organisatie zoeken wij in de regio Den Haag en omstreken kontakt met gegadigden voor de funktie van Als commercieel medewerker van Skol Horeca is hij in zyn gebied verantwoordelijk voor begelei ding en advisering van brouwerij relaties, alsmede verwerving van nieuwe verkooppunten. Een goed commercieel inzicht en belangstelling voor de horecabedrijfsvoering zijn eerste vereisten. Kennis van makelaardij en kredietverlening is ge wenst. Een opleiding op middelbaar niveau en enige jaren verkoopervaring zijn voor een goede funktievervulling noodzakelijk. Leeftijd 28-40 jaar. Gezien het ambulante karakter van deze funktie dient hy wel in het bezit te zijn van het rijbewijs BE. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Uw sollicitatie met uitvoerige gegevens over opleiding en ervaring kunt u richten aan Skol Brouwerijen N.V., Personeelszaken Verkoop, Post bus 3212, 4800 MA Breda. Het bureau GRONDZAKEN van de secretarie-afdeling Stadsontwik keling, Verkeer en Grondzaken heeft als belangrijkste taak de verwer ving, exploitatie en uitgifte van onroerend goed. Bij dit bureau is plaats voor een Functie-inhoud: - het samenstellen van berekeningen en financiële overzichten ten behoeve van stadsvernieuwingsgebieden - het samenstellen van de jaarlijkse begrotingen en jaarrekeningen - het initiëren en begeleiden van de automatisering van de admi nistratie - het vervangen van de administrateur van het bureau bij ziekte of afwezigheid anderszins. Functievereisten: - diploma HEAO (administratieve richting) of SPD I en II, resp. Ge- meentefinanciën I en II Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring geschieden in de rang van commies A of Hoofdcommies. Voor het overige is de rechtspositieregeling van de gemeente Leiden van toepassing. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer Schaap, chef van het bureau Grondza ken, tel. 071-769241, tst 135 of met de heer Stikkelorum, tst 138. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen aan Burgemeester en Wet houders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC, Leiden met vermelding van vacature nummer 79017. Albert Heijn winkels zijn«anders. Dat merk je direkt wanneer je er binnenstapt. De inrichting, de sfeer, de mensen net dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, moderner! Jawel, winkelen bij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net als het werken bij zo'n boeiende onderneming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen - jong of oud - om te tonen wat je waard bent en hogerop te komen. Of een goed vak te leren en karrière te maken. 'n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solliciteren waard! Welaan dan, Albert Heijn vraagt Het Makelaarskantoor DEN HAAN leeftijd v.a. 18 jaar. Opleiding tenminste 4 jaar MAVO en eventueel stude rende voor praktijk diploma boekhouden en typediploma MAKELAARSKANTOOR DEN HAAN Postbus 1502, 2200 BE Noordwijk. ter medewerking in modern ingericht groot- en kleindierpraktijk (met groot paardenaandeel), geen kunstmatige inseminatie) in het Munsterland met spoed gezocht. Geregelde vrije tijd en betaling naar overeenkomst. Eigen wagen met draadloze telefoon wordt ter beschikking gesteld. Dr. Uwe Benthin, Gerburgisstr. 14, D 4425 Billerbeck, tel. 02543-588. B0NTWERKERIJ DE WATER EN CO. vraagt voor haar atelier een tot 18 jaar Moet genegen zijn om in het vak opgeleid te worden. Tevens vragen wij een Nieuwe Rijn 27 - 2312 JD Leiden - Tel.: 13.07.28. RADIO-T.V. DUYNSTEE B.V. Hoofdstraat 189, Sassenheim, tel. 02522-10398 Wij zoeken voor onze vestiging in Noordwijk een Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste en goedverzorgde verkoper die onze klanten een juist advies kan geven. Tevens moet hij voorkomdende werkzaamheden en de leiding in totaliteit op zich kunnen nemen. Verwacht wordt dat hij met zijn collega's aan de opbouw van de zaak werkt. Voor hen die geïnteresseerd zijn willen wij graag een nadere afspraak maken. Na 18.00 uur tel. 01711-11068, J. Duynstee Verkopers zuivel vers vlees Naast alle zelfbedienings afdelingen van een moderne supermart zullen er altijd wel 'n paar afdelingen blijven, waar persoonlijke bediening en kontakt met de klant niet weg te denken zijn. Op die afdelingen zijn jonge mensen nodig, die willen aanpakken, enthousiast zijn en graag een klant helpen met advies of met 'n vriendelijk woord. Ze doen hun werk in een klein teamverband en zorgen bijv. voor een aantrekkelijke verkoop opstelling, vullen de vitrines en schappen bij en zorgen dat die altijd schoon zijn; ze houden het assortiment op peil, beheersen diverse bestelsystemen en zien toe op kwaliteit, versheid en beprijzing van de artikelen. Afwisseling genoeg, ook wanneer je de interne AH- opleiding gaat volgen. Leeftijd: vanaf 16 jaar. Kassières Nogal logisch datje voor deze job goed met geld moet kunnen omgaan! Het werk aan de kassa doe je helemaal zelfstandig. Dat betekent: het hoofd koel houden en toch vaak razendsnel werken. En daarnaast steeds vriendelijk blijven en de klanten prettig bedienen. Wantje bent ook vaak de vraagbaak voor veel mensen. Geduld en 'n goede omgang met de klant is een schone zaak! Als je dit soort werk nog nooit hebt gedaan krijg je van Albert Heijn een opleiding. Leeftijd: vanaf 16 jaar. Belangstelling? Kom dan langs in onze Supermart in Leiden, De Kopermolen 44, tel. 071 -131531, de heer J. van Berkel. Huid cn Geslachtsziekten De afdeling Huid- en Geslachtsziekten vraagt per 1 juni 1979 een vac. nr. 560.A.65.13.LD. die zich bezig houdt met cellulair biologische werkzaamheden. Ervaring met klinische werkzaamheden en electronisch microsco pisch werk strekt tot aanbeveling. Tenminste H.B.O.-A diploma. Salariëring tot een maximum van 2401 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Telefonische inlichtingen bij Dr. N. J. Ver meer. huidarts, afdeling Huid- en Geslachts ziekten, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2629. Bloedbank Op het laboratorium van de Bloedbank is plaats voor enkele vac. nr. 370.A.67.13.LD. Taak: na een ruime inwerkperiode het zelf standig bepalen van bloedgroepen, het ver richten van kruisproeven, de steriele berei ding van komponenten uit donorbloed en een aantal serologische bepalingen, o.a. ten behoeve van zwangeren. Voorts alle bijbe horende administratieve handelingen. Verlangd: Mavo-niveau, handigheid en ac curatesse. Bereidheid om nacht- en week enddiensten te verrichten. Leeftijd tenminste 20 jaar. Salariëring: het aanvangssalaris voor deze afwisselende, maar ook zeer verantwoor delijke baan bedraagt max. 1880,- bruto per maand, met een uiteindelijke promotie mogelijkheid tot max. 2401 bruto per maand. Informatie wordt gaarne verstrekt door de bloedbankarts. Dr. J. G. Eernisse of door de hoofdanaliste, Mw. J. A. van Nieuwkoop. Tel. 071 - 14 72 22 toestel 4810. Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid Bij de Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid, waartoe o.a. behoren de dienst Ziekenvervoer en de Bewakings- en Veilig heidsdienst kunnen geplaatst worden: vac. nr. 910.M.20.13.LD. Taak: - per auto vervoeren van patiënten tussen de verschillende afdelingen; - onderhouden van contacten; - verzorgen en onderhouden van de ambu lances. Vereist: - rijbewijs B.E. met rijervaring; - E.H.B.O.-ervaring met de bereidheid om een aangepaste opleiding te volgen. Salaris max. 1880 bruto per maand, pro motie mogelijk tot max. 2072 bruto per maand. vac. nr. 910.M.17.13.LD. Taak: - bewaking van terrein en gebouwen; - controle op in- en uitgaand verkeer; - leveren van actieve bijdrage aan brand preventie en brandbestrijding; - werken in receptiegebouw als receptionist/ telefonist. Vereist: Rijbewijs BCDE, diploma E.H.B.O. Gewenst: Ervaring of diploma's op het ge bied van veiligheid en brandweer. De mo gelijkheid bestaat bepaalde opleidingen in het ziekenhuis te volgen. Salaris max. 1880 bruto per maand. Pro motiemogelijkheid is aanwezig tot max. 2202 bruto per maand na gebleken ge schiktheid én het behalen van de vereiste diploma's. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Voor afwijkende werktijden wordt een onregel matigheidstoelage betaald. Afdeling Opleidingen In het OPLEIDINGSCENTRUM van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, waar naast de opleiding tot A-verpleegkundige en de opleiding tot ziekenverzorgende een aan tal verpleegkundige- specialistische- en para medische opleidingen gehuisvest zijn, ont staat binnenkort de vacature van vac. nr. 037.A.07.13.LD. die tot taak zal hebben: - het beheer van de studiebibliotheek, waar onder begrepen het uitlenen van boeken en de administratie hiervan; - overige administratieve werkzaamheden, zoals notuleren van docentenvergaderin gen en typewerkzaamheden. Voor deze functie is een opleiding op ten minste MAVO-niveau vereist, alsmede di ploma's typen en steno. Bibliotheekervaring wordt op prijs gesteld. Het maximum salaris bedraagt voor deze functie 2202 bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22