1 u.v.s. Omscholing tot een modern, interessant, afwisselend beroep 1 65 jaar Sr y deurwaarder I „65 x U.V.S." ERVAREN COBOL PROGRAMMEUR M/V BRAAT BETONBOUW uitzendbureau Mannen van 20 jaar tot 45 jaar, die "moeilijk zitten" in hun huidige beroep of die hun bedrijfstak zien afbrokkelen, kunnen bij Gist-Brocades een eigentijdse vakman worden. De funktie die hij kan gaan bekleden, noemt men in andere bedrijven "bedieningsman", "procesregelaar" of "procesoperator". Bij ons heet het kortweg "regulist". Het is een modern beroep dat meegroeit met de ontwikkelingen in de procesindustrie. Wat is een regulist? Een regulist houdt toezicht op de goede gang van zaken bij chemische en natuur kundige processen. Hij regelt, stuurt bij en controleerthij corrigeert als er iets mis dreigt te gaan, kortom: hij reguleert de pro- duktie van gist, penicilline en tal van andere produkten. Het is interessant werk De processen spelen zich af in ketels, centrifuges, destilleerapparaten en andere installaties die vrijwel uitsluitend een gesloten systeem vormen. De regulist staat als het ware boven dat gebeuren en is ver antwoordelijk voor een goed en regelmatig verloop, waarvoor hij meet- en regelappara- tuur tot zijn beschikking heeft. Naast het reguleren van de processen draagt hij zorg voor de voorbereidende - en afron dende werkzaamheden van de processen zoals b.v. storten, aftappen, monsters nemen, onderhoud apparatuur en werkomgeving. Het is precies werk Gisten en schimmels zijn levende micro organismen die bijzonder gevoelig en kwets baar zijn. Het werken met zulke micro-organismen vraagt verantwoordelijkheidsgevoel en Gist-Brocades N.V. is één van 's werelds belangrijkste producenten van gist, penicillines en enzymen. Daarnaast richt het concern zich op het produceren en verkopen van farmaceutische, veterinair-biologische, chemische en biochemische produkten. Gist-Brocades N.V. heeft produktie-/ verkoopondernemingen over de gehele wereld. nauwkeurigheid. De aandacht, oplettendheid en de inzet waarmee gewerkt moet worden zorgen er voor, dat het werk als regulist niet geestdodend of vervelend is. Ploegendienst De voortgang van dit werk met levende organismen mag nooit stilstaan. Daarom is een volcontinue ploegendienst noodzakelijk. Wat verdient een regulist? Het bruto aanvangssalaris is vanaf 22 jaar f 2448,- per maand, incl ploegendienst premie. Dit salaris wordt periodiek verhoogd. Buiten eventuele mogelijkheden tot verdere promotie bedraagt momenteel het maximum door regulisten te bereiken salaris f 3208,- per maand inclusief de premie voor de vier-ploegendienst. Wilt u meer weten? Schrijf dan een briefkaart met alleen uw naam en adres plus de vermelding "Inlichtingen regulist" aan Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1 te Delft. U ontvangt dan de brochure met alle informatie over de aard van het bedrijf, arbeidsvoorwaarden, vier-ploegendienst, sollicitatieprocedure e.d. U kunt natuurlijk ook even bellen: 015-792516. De afdeling Financiële Administratie van de Dienst van Financiën van de gemeente Leiden heeft o.a. tot taak het invorderen van de plaatselijke belastingen en overige vorderingen van door de ge meente verrichte diensten. Op deze afdeling kan worden geplaatst een die belast zal worden met de praktische uitvoering van bovenge noemde taak. De werkzaamheden houden in: - voorbereiden van invorderingswerkzaamheden, aantekenen van verzending van aanslagen, aanmaningen en overige gegevens en het registreren van betalingen; - invordering van moeilijk inbare posten, eventueel d.m.v. bezoek aan de cliënt; - het betekenen van dwangbevelen, herhaald bevel en, indien no dig, beslaglegging; - assistentie bij de administratieve verwerking van de inkomsten. Voor deze functie, die met grote zelfstandigheid wordt uitgevoerd, wordt gevraagd: - opleiding op middelbaar niveau; - voltooide opleiding op het terrein van de invordering van ge meentelijke of rijksbelasting c.q. - van de Stichting Vakopleiding kandidaat-deurwaarders. Goede contactuele eigenschappen en een behoorlijk incasserings vermogen zijn voor deze functie onmisbaar, terwijl de functionaris in staat moet zijn om zo nu en dan onder grote spanning de opge legde taak te verrichten. Ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, va riëren van f 2202, tot f 3358, bruto per maand (commies/com mies A). Voor het overige zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Leiden van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de seiectie-proce- dure. Meer informatie over de functie kan wor den ingewonnen bij de heer C. Hendriks, chef van de afdeling,telefoon: 071-145344, toestel 156. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacaturenummer 79019, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te rich ten aan Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. imaxmmei&tt&tmfmtmm De sponsorgroep feliciteert de Leidse voetbalvereniging U.V.S. van harte met het 65-jarig bestaan op 1 april 1979. Zilveren Kruis Ziektekosten verzekering, één van de grootste ziektekostenverzekeraars in Nederland, zoekt voor het hoofd kantoor te Noordwijk aan Zee een ervaren Cobol Programmeur. De gegevensverwerking vindt plaats op een Siemens 7730 (tapes en schijven). Naast de automatisering binnen het eigen bedrijf, verlenen wij ook diensten aan derden. Zilveren Kruis Ziektekosten verzekering De geschikte man of vrouw voor deze functie heeft een opleiding op HAVO-niveau en enige jaren ervaring als programmeur. Het bezit van of de studie voor een boekhouddiploma wordt als een pré gezien. Wij bieden een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Bovendien kent Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering een prettige werksfeer in een unieke werkomgeving. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken van Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering, Postbus 71, 2200 AB Noordwijk, onder vermelding "vertrouwelijk". yN Persoonlijke leningen elk bedrag vanaf f.1000,- 5.000,- f 115.48 10.000,- f 223,98 25.000.- f 551,24 Planpoteek (doorlopend crediet) 0,8% rente per maand over het openstaand bedrag Aflossing per maand excl. rente 15.000.- f 84.- 25.000,- f 139.- 35.000.- f 195,- 50.000.- f 278.- Plancrediet (doorlopend crediet) 5 000,- f 120,- 10.000,- f 240,- 15.000,- f 360,- INTERM KOOYMAN Hoge Rijndijk 264 Leiden 071-134052 BET0NGARAGES 4.00 m bij 3.20 in 1875,- 6.30 m bij 3.20 m 2025,- BET0N TUINSCHUREN 3.20 m bij 2.00 m975,- 4.00 m bij 2.00 m 1175,- BETONSCHUTTINGEN 2 meter hoog en geplaatst per strekkende meter 56,- Beneden 10 m en 15% extra. Alle prijzen excl. 18% BTW. Ook leveren wij grotere en kleinere gebouwen, lagere of hogere schuttingen. Zorgen voor gratis tekeningen en helpen u waar mogelijk. Vraagt u vrijblijvend inlichtingen. Kruisstraat 163, Eindhoven - Tel. 040-442493 (Tel. ook na 18.00 uur 040-442493). Telex 59286, TOURINGCARS BESTELLEN? B0V0-T0URS BELLEN! modern materieel 17-54 personen concurrerende prijzen. B0V0-T0URS B.V. Roelofarendsveen - Tel. 01713-9107- 2959-2989. Je zult er maar mee zitten Heb je een nieuwe deur nodig Blijkt dat het geen standaardmaat is. Je hoeft er overigens niet mee te zitten want Bouwbedrijf Huurman Leiden b.v. maakt In zijn moderne werkplaatsen al het machinaal te vervaardigen timmerwerk op maat. Voor particulieren en bedrijven. Dit geldt dus voor ramen, deuren, kozij nen, balies, kasten, banken enz. Kortom, maatwerk naar behoefte. Bel eens voor een prijsopgaaf. Bouwbedrijf Huurman Leiden b.v. Turkooislaan 284, Postbus 214 2300 AE Leiden. Tel. 071-769341. ASB Uitzendbureau, gestart in 1949 en hiermede tevens de langstbestaande uit zendorganisatie, viert in 1979 zijn 30-jarig bestaan. Deze 30-jarige ervaring en het nastreven van kwaliteit in onze dienstverlening stelt ons in staat alert te reageren op vraag en aanbod. Om dit ook in 1979 te realiseren zullen bestaande kantoren worden uitgebreid en nieuwe kantoren worden geopend. Wij zoeken daarom jonge mensen voor de funktie van KOMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) Funktie: De kommercieel medewerker krijgt eeninterne opleiding en zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uitzendformule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij/zij nieuwe en onderhoudt hij/zij kontakt met bestaan de relaties. Hij/zij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voor tijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en bege leidt hij/zij de uitzendkrachten. Opleiding: Minimaal op HAVO-niveau Funktievereisten: Minstens een jaar ervaring in een kom- merciële/administratieve funktie. Leeftijd: 21 tot 25 jaar. Vestigingsplaats: Leiden Sollicitatieprocedure: Na ontvangst van uw brief krijgt u binnen een week bericht omtrent het verdere verloop van uw sollicitatie. De gehele selektie procedure zal niet langer dan 6 weken in beslag nemen. Heeft u belangstelling voor deze vakature? Schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Personeelszaken van ASB Uitzend bureau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer. U kunt ons bellen voor nadere informatie onder nr. 079 - 21 93 40. ADMINISTRATIEF ASSISTENTE Funktie: De adminisuatief assistente zal na de inwerkperiode de administratie van het kantoor onder haar hoede krijgen. Ze helpt haar kollega's - indien nood zakelijk - aan de balie. Opleiding: MAVO of gelijkwaardig, bijv. LEAO- handelsvakken. Machineschrijven. Funktievereisten: Minstens een jaar ervaring in een administratieve funktie en type ervaring. Leeftijd: ca. 20 jaar. Vestigingsplaats: Leiden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10