GEMEENTE WASSENAAR 16 DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: Academisch Ziekenhuis Leiden PERI WEEL personeel ensi leraar/lerares mts-ers weg- en waterbouwkunde sonesl persom 1EEL personeelfunctionaris ballast (I nedam AH. VISSERS ZONEN BV de rijksoverheid vraagt secretaresse/secretaris sekretaresse bibliotheek- medewerk(st)er kantinehulp dierverzorger part-time verpleegkundigen voor de nachtdienst A-verpleegkundigen PERKINEElP®1,0,18,1 pERSONEE«®eeH .PERSONEEL*'™1 J personeel PERSONEEL personeel Wegens uitbreiding wordt aan de openbare Schout bij Nacht Doorman Mavoschool per 1 augustus a.s. gevraagd een Biologie of Natuurkunde voor ca. 8 lesuren per week Engels voor ca. 6 lesuren per week Tevens wordt gevraagd een leraar of lerares Muziek voor ca. 10 lesuren per week Tekenen voor ca. 11 lesuren per week Handvaardigheid voor ca. 14 lesuren per week Combinatie van twee of meer van bovengenoemde vakken is mogelijk. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directeur der school, de heer J. Potteboom, Storm van 's-Gravezandeweg 25, Wassenaar (tel. school 01751 13917 of thuis 14729), of door de adjuct-directeur, de heer A. Noort, Middelweg 118, Wassenaar (tel. 14633). Sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Wassenaar, Raadhuislaan 22, 2242 CP Wassenaar. Bij de Dienst van Gemeentewerken kunnen worden geplaatst ten behoeve van de afdelingen Voorbereiding wegen en rioloeringen en Voorbereiding bruggen en waterwerken. Taak: - verrichten van alle voorkomende tekenwerk - de mogelijkheid is niet uitgesloten dat de aan te trekken me dewerkers in de toekomst ingeschakeld worden bij het toe zicht op de uitvoering van de werken. Vereist: - tenminste diploma MTS weg- en waterbouwkunde of ge lijkwaardige opleiding - ervaring in gemeentedienst is wenselijk, Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 2941, bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van vacature nummer GW 79003 op briefen envelöppe. ballast-nedam groep n.v. is een vooraanstaande, internationaal opererende aannemingsmaatschappij, waarvan de activiteiten zijn ondergebracht in een aantal divisies. Binnen de divisie engineering hebben wij bij onze werkmaat schappij Hydrosoil B.V., gevestigd te Den Haag, een vacature voor een Hydrosoil B.V. en haar dochteronderneming te Dedemsvaart hebben hun werkterrein liggen op het gebied vpn bodemonderzoek, grondboringen en funderingsadviezen. De vaste personeelbezetting van bovengenoemde sectie bedraagt ca 150 man. De personeelfunctionaris zal worden belast met - het opzetten en voeren van een eigen personeel- administratie - werving en selectie alsmede het vervullen van van een bemiddelende rol bij het uitzenden van personeel naar het buitenland - het maken van functiebeschrijvingen - het bevorderen van een integratie van het pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden van Hydro soil B.V. en haar dochteronderneming. De standplaats van de personeelfunctionaris is Den Haag. Echter, gezien de geografische spreiding van de bedrijfsactiviteiten, heeft de functie een sterk ambulant karakter. Van kandidaten verwachten wij dat zij een opleiding op HBO-niveau, richting personeelwerk, met goed gevolg hebben voltooid. Wij achten enige jaren er varing in een soortgelijke functie onontbeerlijk Beheersing van de Engelse taal achten wij van belang. Leeftijd 25 - 45 jaar. Aan de functie is een passende honorering verbon den met uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Wij nodigen u uit een schriftelijke sollicitatie, voor zien van uitgebreide persoonlijke gegevens, te richten aan Ballast-Nedam Groep N.V., afdeling personeel en organisatie divisie engineering, t a v de heer F.H.F. Ebbing, postbus 500, 1180 BE Amstelveen. Voor nadere informatie tel. 020 - 545 2296. internationale bouwindustrie Het bestuur van de Stichting Centraal Bureau t.b.v. Jeugdwelzijnszorg i.o. zoekt een ADMINISTRATElIR(m v) (part-time, 20 uur, event, full-time) De Stichting heeft een dienstverlenende en on dersteunende functie ten behoeve van vier werkstichtingen die allen werkzaam zijn op het terrein van de jeugdwelzijnszorg in Leiden en omstreken. Taakomschrijving: De administrateur zal als penningmeester zit ting hebben in de besturen van de werkstich tingen. In deze functie moet hij/zij het te voeren beleid in een begroting kunnen omzet ten, deze begroting kunnen bewaken en de resultaten in jaarstukken kunnen weergeven. Het financieel beleid zal bij verschillende instanties verantwoord moeten worden. Tevens behoort het tot de werkzaamheden zorg te dragen voor de financiële coördina tie van de werkstichtingen. De administratieve verwerking van de stich tingen is voor een deel ondergebracht bij derden. Vereisten: minimaal M.B.A. - niveau leeftijd min. 30 jaar goede contactuele eigenschappen belangstelling voor het jeugdwelzijnswerk. Sollicitaties gaarne te richten aan de secre taris van het bestuur dhr. Dr. M.J. van Kempen, Waldeck Pyrmontlaan 16, 2341 VB Oegstgeest. voor de Algemene Rekenkamer t.b.v. de Secretaris Taak: secretariële werkzaamheden, zoals: administratief begeleiden van inkomende en uitgaande post; maken van afspraken en bijhouden van een agenda; bedienen van een telefoon en ontvangen van bezoekers; bijhouden van het werkarchief en samenstellen van vergaderdossiers; behandelen van correspon dentie; stenografisch opnemen van brieven e.d.; typewerkzaamheden. Vereist: tenminste diploma HAVO (met talen pakket); secretariële opleiding. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd: b.v.k. 25-35 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2665,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 14 april 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7713/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Stichting Woningstichting „Pago" Hofstraat 42, Hillegom Voor uitbreiding van onze timmerploeg vragen wij op korte termijn een ALL-ROUND TIMMERMAN Leeftijd vanaf 25 jaar. Salariëring zal plaatsvinden volgens de kollektieve arbeidsovereenkomst voor personeel in dienst van woningcorporaties. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, te richten aan Stichting Woningstichting ..Pago", Postbus 151 te Hillegom. SASSENHEIM Parkschool, Parklaan 37. tel. 02522-14696 twee onderwijzers - van sollicitanten wordt verwacht, dat zij over tuigd voorstander van het Chr. onderwijs zijn - het gemeentebestuur verleent voor zover mo gelijk medewerking bij het verkrijgen van woonruimte Inlichtingen bij en sollicitaties aan: J. de Nooij, Neptunusstraat 1, 2172 CJ Sassenheim. Tel. 02522-15199. Vakgroep Organisatiesociologie/Organisatiekunde van de Subfakulteit der Sociologie vak.nr. 9-05611158 voor de hoogleraren en wetenschappelijk medewerkers van de vakgroep. Taak: deze dient met de nodige zelfstandigheid verricht te worden en bestaat uit: het behandelen van de korrespondentie; het verzorgen van artikelen, nota's en rapporten; het ontvangen van bezoekers; het verschaffen van inlichtingen en het bijhouden van dokumentatie en archief. Vereist: middelbare schoolopleiding en steno vaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal. Van de aan te stellen kandidate wordt verder verwacht dat zij initiatief kan nemen, akkuraat is en beschikt over goede kontaktuele en organisa torische vaardigheden. Ervaring in een soort gelijke funktie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand met eventuele uitloopmogelijkheid naar 2.401, bruto per maand, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Informaties betreffende deze vakature worden gaarne verstrekt door de voorzitter van de vakgroep, prof. dr. C. J. Lammers, of door de huidige sekretaresse, mw. E P. M. v, d, Krogt, telefoon 071-148333 toestel 3161 of 3162. Universiteitsbibliotheek vak.nr. 9-096 1158 Taak: het verlenen van medewerking aan de opbouw en verzorging van de alfabetische katalogus". Vereist: een algemene opleiding op HAVO-niveau en typevaardigheid. Bibliotheekervaring en/of bibliotheekopleiding (B.D.A. of G.O.) strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand. Bureau van de Fakulteit der Geneeskunde vak.nr. 9-099 1158 Taak: het verzorgen van koffie en thee. Tevens het verzorgen van lunchvergaderingen alsmede het verrichten van allerlei voorkomende huis houdelijke werkzaamheden. Salaris: maximaal 1.880,bruto per maand. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden desgewenst verstrekt door mw. C. van den Hoven, telefoon 071-148333, toestel 4690. Biotechnische afdeling van het Laboratorium voor Medische Microbiologie vak.nr. 9-100,1158 Taak: het verrichten van alle voorkomende werk zaamheden met betrekking tot de verzorging van de op het laboratorium aanwezige dieren De gedachten gaan uit naar een ervaren dier verzorger, maar ook kandidaten die opgeleid willen worden tot dierverzorger komen in aan merking. Salaris: maximaal 1.880,bruto per maand. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden desgewenst verstrekt door de heer dr. J. Versteeg, telefoon 071-148333. toestel 3395/5328, of door de heer F. Leupe, telefoon 071-148333, toestel 3327. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Coronary Care Unit Voor deze afdeling, welke 18 bedden omvat en verdeeld is in een acute en een sub-acute fase, kunnen geplaatst worden: vac. nr. 324.F.53.12.LD Verlangd: - diploma A-verpleegkundige; - diploma Coronary Care en/of ruime er varing op een soortgelijke afdeling; - de bereidheid om na een eventuele inwerk - periode in de dagdienst, een dienstverband aan te gaan van minimaal I week wacht, 2 weken vrij. Salaris afhankelijk van ervaring max. 2533 bruto per maand bij full-time aanstelling (exclusief onregelmatigheidstoeslag). Informatie wordt gaarne verstrekt door mevr. S. Vilbach, Coördinerend Hoofdver pleegkundige. Telefoon 071 - 14 72 22, toestel 2249 of door mevr. J. A. Wiersma-Traag toestel 2720/2762. Centrale Prikdienst Op deze afdeling ontstaat per 1 mei a.s. een vacature voor een assistente (part-time) vac. nr. I21.C.72.12.LD Taak; het afnemen van bloed op verschil lende afdelingen t.b.v. de laboratoria. De diensten dienen verricht te worden van maandag t/m vrijdag van 15.30-18.30 uur. Verlangd: doktersassistente-opleiding of la boratorium-opleiding en ervaring of oplei ding tot verpleegkundige of een andere para-medische opleiding met ervaring in het afnemen van bloed. Vrouwenkliniek Verloskunde en Gynaecologie Binnenkort is er plaatsingsmogelijkheid op deze afdelingen voor de afdelingen vac. nr. 653.L.5I.12.LD. De afdeling Verloskunde omvat 40 bedden en 28 wiegen en de afdeling Gynaecologie 35 bedden. Op beide onlangs gerenoveerde afdelingen wordt in teamverband verpleegd. Salaris is max. 2401 bruto per maand. Aanstelling in - of promotie tot - de rang van A-verpleegkundige (salaris max. 2533 bruto per maand) is in principe mogelijk. Voor interne huisvesting kan worden ge zorgd alsmede voor bemiddeling naar ex terne woonruimte. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. N. A. Holtzappel, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel. 071-14 72 22, toestel 2860 of de heer J. C. van Riel, per soneelsconsulent, toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. '■Lê,

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24