Hier volgt een zakelijke mededeling. Getipt. 69.- Presburg ÈSSm HetTapijtcentrum Lelden EN HUUR KLEUREN-TV VOORTIJDELIJK VERLAAGDE PRUS! TAPIJT ZONDER SPIJT mededelingen gemeentebestuur leiden 20 maart'79 Luba Alphen zoekt Administratief, (Para)medisch, Industrieel en Technisch uitzend- talent. <1 LubapQ Uitzend .J Buro^ 3 wanden 1 365 dagen service per jaar. 071-131141 Opleiding tot verzekeringsadviseur Voor winkels, kantoren, showrooms, horeca, instellingen. (Alhoewel, particulieren mogen best meelezen...) Van 12 t/m 23 maart organiseert Het Tapijtcentrum Leiden in samenwerking met Hatéma een uiterst interessante 'Sterke Staaltjes Show' over objektentapijt; tapijt voor winkels, kantoren, restaurants, showrooms enz. Detaillisten, kantoor- of zakenmensen (maar natuurlijk ook particulieren!) die daar het fijne van willen weten moeten beslist eens komen kijken! Waarom tapijt in uw zaak? Goede sfeer in uw zaak of kantoor betekent een bijdrage aan een optimaal verkoopresultaat en een komfortabel werkklimaat. Maar hoe bereik je die sfeer? Met kille, harde vloerbedekking? Goed dat er tapijt is. Objektentapijt, dat sfeer brengt in elke denkbare ruimte. Dat een prettig gevoel geeft en uw kliënten of medewerkers in een aangename stemming brengt. Dat uitnodigt tot kijken, tot kopen; terwijl het voor uw mensen de basis is van een goede werkprestatie. Want tapijt is warm, vriendelijk en gezellig. En er is zoveel keus! De nieuwste Hatéma-kollektie die u op onze 'Sterke Staaltjes Show' kunt bekijken biedt een enorme keus. Heel veel kwaliteiten, kleuren en strukturen, klassiek, eigentijds, soms een beetje gedurfd. Maar allemaal met zekerheid biedende eigenschappen als: vuilafstotend, antistatisch, geluidsabsorberend en weinig onderhoud vragend. Ook voor uw bedrijf is er objektentapijt. Tapijt dat volmaakt is afgestemd op uw specifieke wensen èn budget. Een verantwoorde belegging. Sta op maatwerk van een vakkundige tapijtspecialist. Het Tapijtcentrum Leiden BV. Sinds jaar en dag dé aangewezen leverancier van kwaliteitstapijt in Leiden en ver daarbuiten. Al tienduizenden kamers, gangen, en trappen werden door Het Tapijtcentrum bekleed. Het Tapijtcentrum kent dus de wensen van de kritische mens. Mensen die thuis sfeer en gezelligheid kreëren en dat ook verwachten in ruimten waar ze inkopen doen of moeten werken. Dus ook bij u. Maak gebruik van die uitgebreide ervaring. Kom kijken op de 'Sterke Staaltjes Show'. Kom kijken naar de sterke staaltjes die sfeer en omzet brengen en laat u uitvoerig informeren over de aantrekkelijke voordelen van objektentapijt en Het Tapijtcentrum. Alles vrijblijvend, dat spreekt vanzelf. U kunt de show bekijken in de showroom van Het Tapijtcentrum, Hoge Rijndijk 90 te Leiden. Geopend: dagelijks (behalve maandagmorgen) en ook op donderdagavond en zaterdag. Welkom! t LEIDEN, Hoge Rijndijk 90, tel. 071 -122450 NOORDWlJKERHOUT, Havenstraat 50, tel. 02523 - 3548 Corduroy blouson in o.a. kaki, camel, cognac en gebroken wit. s -\ Persoonlijke leningen elk bedrag vanaf I. 1000.- 5.000,- I 115.48 10.000.- f 223,98 25.000.- I 551,24 Planpoteek (doorlopend crediet) 0,8% rente per maand over het openstaand bedrag Aflossing per maand excl. rente 15 000.- f 84.- 25 000.- I 139.- 35.000,- f 195.- 50.000.- I 2*78.- Plancrediet (doorlopend crediet) 5 000,- 120,- 10.000,-f 240,- 15.000,- f 360,- KOOYMAN Hoge Rijndijk 264 Leiden 071-134052 J Voorbereidingsbesluit De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat ter gemeentesecretarie (kamer 213 van het gebouw Langegracht 72) voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeente raad van 19 maart 1979, waarbij wordt ver klaard, dat de herziening van bestemmings plannen wordt voorbereid voor de Meren- wijk, zoals aangegeven op de tekening 20 ST 7136. Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 tegels steenstrips baksteen sierpleister Unieke materialen, als dekoratief element steeds meer gebruikt ter verfraaiing van het interieur. Door doe-het-zelvers op speelse wijze toegepast bij mo dernisering van huis en haard. Loop even binnen, vraag advies over de vele mogelijkheden. Breng eens een bezoek aan onze showroom of maak een afspraak, de openingstijden zijn: maandag t/m vrijdag van 8.30 -17 uur zaterdag van 10 -16 uur Wij adviseren u gaarne. DIJKSTRA KATWIJK BOUWMATERIALEN BV SCHEEPSMAKERSTR.9* KATWIJKa/dRIJN TEL 01710-29310 laat uw kinderen "natuurlijk" lopen! robuuste, echt leren NUL -LIJNER in de kleuren naturel en donkerbruin leder Maten 28-35 leiden - donkersteeg 13-17 den haag - spuistraat 11 - v. zeggelenlaan 107 Nu of nooit. Als u vóór 31 maart deze Skala kleuren-TV huurt, spaart u f 2,92 per week. Ruim f 150,- per jaar. Dat is on bezorgd kleurkiiken. want Skala staat 365 dagen per jaar voor u klaar. Bel direct: N(iook video te huur: 5* 1 sp eeldu Haarlemmerstraat 168 Leiden De opleiding voor deze commerciële functie in ons bedrijf duurt een jaar en bestaat uit een aantal meerdaagse trainingen in ons opleidingscentrum, afgewisseld met perioden in de praktijk met studie-opdrachten. Deze op de praktijk gerichte opleiding is de basis voor de functie van verzekeringsadviseur RVS. Deze buitendienstfunctionaris vormt de spits van onze organisatie. Hij is de man, die de contacten legt en onderhoudt met onze vaste relaties. Hij adviseert over levensverzekeringen, schadeverzekerin gen, hypotheken en financieringen. Hij is de vakman. In aanmerking komen zij die tussen de 23 en 35 jaar oud zijn en een opleiding hebben op MULO/MAVO-niveau Ervaring in een commerciële buiten dienstorganisatie zou fijn zijn, maar is niet beslist noodzakelijk. Gladde praters maken geen kans. Wel de man, die zich aan zijn af spraken houdt en op prettige wijze met zijn relaties omgaat. Hij moet snel beslissingen kunnen nemen, commerciële mogelijkheden weten te benutten en zelfvertrouwen uit stralen. Het eerste jaar - ook tijdens de op leiding - ontvangt hij een gegaran deerd basisinkomen, bestaande uit salaris en provisie, met de moge lijkheid het provisie-inkomen be langrijk te verhogen. Autoregeling en onkostenvergoeding behoren bij de functie. Momenteel hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Leiden e.o. Interesse? Schrijf dan een brief met vermelding van uw persoonsgegevens, opleiding en ervaring aan: Districtskan toor RVS-VM. Nieuwe Gracht 5a te Haarlem. Of bel voor nadere informatie 023-31 01 95. Een psychologische test behoort tot de selectieprocedure. De RVS-Verkoopmaatschappij is lid van de Amfas Groep. Een financieel concern met 3400 medewerkers. De omzet van de groep was in 1978 rond de 1,2 miljard. De winst? Bijna 34 miljoen! Dat is duidelijke taal RVS Verkoopmaatschappij bv lid Amfas Groep

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12