In Leiden en 's-Gravenhage en omgeving We hebben een baan voor u.0f we zoeken een baan voor u. Evro heeft véél banen. Tandartsassistente Voor 4 dagen per week. Praktijk- werkzaamheden. Tandarts Wassenaar. B-verpleegkundige Voor de afdeling geriatrie van een psychiatrische inrichting. Alle diensten. Ziekenverzorgster Tehuis voor demente bejaarden. B-verpleegkundige Voor 2 a 3 weken. Kliniek Wassenaar. Fysiotherapeut(e) Klinisch/polyklinisch. Ziekenhuis Leidschendam. Röntgenlaborant(e) Gediplomeerd. Röntgenafdeling ziekenhuis Scheveningen. A-verpleegkundige Voor drie weken, 5 of 4 dagen per week. Stichting Den Haag. Klinisch chemisch analist(e) Met aantekening histologie. Ziekenhuis Den Haag. Fysiotherapeut Voor halve dagen in een particuliere praktijk. Z-verpleegkundige Psychiatrische inrichting Oegstgeest. Alle diensten. A-verpleegkundige Voor bejaardentehuis Den Haag. Alle diensten. Apothekersassistente Gediplomeerd. Apotheek Den Haag. Waarom steeds meer mensen een tijdelijke baan vinden bij Evro Uitzendbureau? Dat komt niet alleen doordat Evro veel banen in de kaarten bak; heeft. Er is meer: Als Evro geen baan voor u heeft, gaan ze echt voor u zoeken. Tot ze die baan hebben die bij u past. Dat lukt Evro zó vaak, dat ze daardoor nu al een van de grootste uitzendbureaus van Nederland is. Met aparte afdelingen als Evro Medica, Evro technika en Evro Industrie. In 1978 heeft Evro ruim 30.000 keer iemand aan en tijdelijke baan geholpen. De bruto-lonen bij Evro zijn tenminste gelijk aan die van iemand in vaste dienst. Vanzelfsprekend kent Evro vrije feestdagen en vakantiedagen. U krijgt vakantietoeslag en maakt, binnen de wettelijke normen, aanspraak op ziekengeld en W.W., terwijl u natuurlijk in het ziekenfonds zit. Wilt u meer weten? Kom langs of bel op. U zult dan ontdekken dat u bij Evro Uitzendburo geen nummer bent. Algemeen assitente MAVO/HAVO-niveau. Gevarieerde part-time baan. Bedryf Den Haag. Magneetkaarttypiste Ervaring vereist. Vier dagen per week. Data-typiste Ervaring vereist. Voor 6 a 8 uur per dag. Centrum Den Haag. Magneetkaarttypiste Voor een tekstverwerkings centrum bij een bedrijf in Den Haag. Boekhoudkundig medewerker Zelfstandige baan op MBA niveau. Direktie secretaresse Kennis steno moderne talen is een pré. Bedrijf Voorburg. Secretaresse Steno nederlands, goede typevaardigheid, rijbewijs B-E en flexibiliteit vereist. Secretaresse engels Perfecte kennis engelse taal. Bedrijf Rijswijk. Boekhoudkundig medewerker Middelbare opleiding en PD. Enkele jaren praktijkervaring. Adm. medewerkster/typiste Voor een afdeling personeelszaken. Bedrijf Leidschendam. Telefoniste Grote centrale voor semi-overheids- instelling Den Haag. Secretaresse nederlands Zonder steno, verder all-round secretaressewerk. Bedrijf Leidschendam. Teiefoniste/telexiste/ receptioniste Kleine centrale en telexervaring voor receptie bedrijf Leidschendam. Typiste nederlands Voor 3 weken. Bedrijf in Den Haag. Typiste/ adm. medewerkster Overheidsinstelling centrum Den Haag. Administratief medewerk(st) er Voor de afdeling inkoop. Bedrijf Rijswijk. Afdelingssecretaresse Havo en secr. opleiding, zonder steno. Bedryf Voorburg. B oekhoudkundig medewerker PX).-niveau. Loon- en debiteuren administratie. Bedrijf Voorburg. Stenotypiste Expertisebureau Den Haag. Secretaresse moderne talen Steno alle talen. Voor direktie secretariaat bedrijf Den Haag. Secretaresse nedL/eng. Havo/V.W.O. niveau, goede kennis engels. Overheidsinstelling Leidschendam. Direktie secretaresse engels Steno ned./eng. en telexervaring vereist. Bedrijf Rijswijk. Telefoniste Middelgrote centrale. Wisseldiensten. Overheidsinstelling Leidschendam. Administratief medewerker Mavo niveau. Cijfermatig inzicht en administratieve ervaring. Tekenaars/ constructeurs Op MTS/HTS-niveau. Alle richtingen. Tekenaar Bouwkunde Voor een langere periode bij een cliënt in 's-Gravenhage. 1 a 2 jaar ervaring vereist. B ankwerkers/lassers Voor constructiewerk zaamheden. A-ofB- verpleegkundige Psychiatrisch ziekenhuis Noord wijkerhout. Alle diensten. Verpleeghulp Ervaren kracht voor 1 maand. Verpleegtehuis Leiden. Verpleeghulp Een ervaren kracht voor alle diensten in een inrichting in N oordwijkerhout. Verpleeghulp Voor de nachtdiensten op een crisis-afdeling. Inrichting N oordwijkerhout. Ziekenverzorgster Ervaren, voor alle diensten. Psychiatrische inrichting N oordwijkerhout. Docent A-verpleegkundige Ervaren kracht voor ziekenhuis Leiderdorp. A- of B- verpleegkundige Voor afdeling geriatrie. Psychiatrische inrichting Noordwijkerhout. Onregelmatige diensten. Hulp-elektromonteurs Voor werkzaamheden door geheel 's-Gravenhage. Lange periode. Electronicus By voorkeur met ervaj-ing in de vliegtuig industrie. MTS-niveau. Omgeving 's-Gravenhage. A-verpleegkundige Tehuis omgeving Leiden. Verpleeghulp Voor de nachtdienst. In de randgemeente. A-verpleegkundige Voor ziekenhuis in de randgemeente. Ziekenverzorgenden Voor diverse instellingen in Den Haag. A en/ofB- verpleegkundige Alleen voor de dagdiensten. AC/CV Monteurs Voor zes maanden. Werkzaamheden in A'dam en Den Haag. Schoonmakers (sters) Div. relaties en werk tijden in Den Haag e.o. Evro Uitzendbureau Eglantier 11 Anna Paulownastraat 11 Winkelcentrum In de Bogaard J62 Rijswijk Evro Technika Kort Rapenburg 12 A 's-Gravenhage Korte Poten 18 Leyweg 535 's-Gravenhage Leidsenhage Dorpsstraat 175 L v. Meerdervoort 265 A Leiden Tel. 070-65 99 40 's-Gravenhage Leidschendam Tel. 070-94 88 74 Zoetermeer 's-Gravenhage Tel. 071-14 23 47 Geke Mienstra/Priscilla Tel. 070-64 69 49 Tel. 070-29 91 66 Tel 070-20 07 00 Jake Mostard/Tineke Tel 079-16 99 48 Tel 070-63 29 24 Sandra Korff de Gidts van Lelyveld Henk Ponsen Saskia Véronique Leemans Tove Sjoqvist Westerhout/Marianne Kitty Been/Inge J Metselaar A. v. Dijk Pink Meltzer Medica: Pauline Weiier Baars Peddy Schweinsberg Edith Blommers Geerling van der Sluis W. Smit

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12