"Jebentnooiteseen dagje géén huisvrouw...'' Aw. Lichtgewicht Geen statiegeld 9 Glazen uit een fles Past inde koelkast Prijstreffer Coke geeft plezier... ERVAREN DATA-TYPISTE mt44"52 ©IS* H Neveda wol Handwerk Boeken Nieuws wolboefiek |'t gulden vlies In ons nieuwe, modern ingerichte bedrijfspand wordt in een goede sfeer hard gewerkt om de opdrachten van onze kliënten op tijd klaar te krijgen. In ons gezellige team is plaats voor een Iemand die akkuraat kan werken en zich aan weet te passen in ons team, is van harte wel kom. Ervaring is beslist noodzakelijk. Naast een goede salariëring, is een maand vakantietoeslag en een 13e maand uitkering bij ons gebruikelijk. Als u interesse heeft in bovenstaande funktie, neem dan even kontakt op met de heer G. de Jong. telefoon 01720-21300. Of schrijf even een briefje naar: Kalkovenweg 36 Alphen aan den Rijn t.a.v. de heer G. de Jong RAAD VAN ARBEID TE LEIDEN Bij ons kunnen enige jeugdige administratieve medewerkers(sters) woiden geplaatst. Schriftelijke sollicitaties te richten tot de Raad van Arbeid, Hoge Rijndijk 306, Postbus 9104, 2300 PC Leiden. zegt Monique, één van de vier vrouwen die praat over het moeilijke beroep van huisvrouw. "Ondergewaardeerd en onderbetaald?" Dat is de centrale vraag in de special "Huisvrouw op 't keerpunt". Meer waardering dus of huishoudloon. Niet iedereen denkt er 't zelfde over. Ook al scoort de huisvrouw zelf hoog in de speciale puntentest die Viva ervoor hanteerde. Omdat het fijn is om jezelf te zijn. Vóór de bui binnen zijn lukt niet altijd. Een goeie regenjas is dus geen luxe. Zorg datje ook bij slecht weer goed gezien wordt. Felle kleuren vallen op. Jehovagetuige Gerda is van haar geloof af. Ze werd verstoten omdat ze rookte. Nu voelt ze zich in de steek gelaten. Ze is voor niets door een hel gegaan. Toveren met een elektrisch apparaat om een fraai kapsel te krijgen. Je moet alleen maar even weten hoe. Je haar in stijl met föhnfoefjes of trucs met de krultang. Lees de vele tips. Vrouw aan de top in Europa. Dat is Nel Barendregt, kabinetschef van Henk Vredeling. De vrouwen dringen nog te weinig door in Europa vindt ze. De emancipatie moet nog beginnen. Prima jack. Zit erg lekker, staat erg goed. Corduroy aan kraag. Drie grote buiten zakken en 1 binnenzak. Polyester/katoen. Groen, beige, bordeaux. Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden Rozemarijn 19-23, Leidschendam superieur in kwaliteit en kleur Wij hebben de nieuwste Neveda-uitgaven voor u. Het nieuwe breiboek „Neveda Mode nr. 22" met vele aparte, modieuze modellen voor het hele gezin. In het zojuist verschenen haakboek „Neveda Specials nr. 24" vindt u een ruime keuze in spreien, gordijnen, kleedjes, etc. Bekijk meteen de nieuwe Neveda Vhaak-handleiding nr. 23 „Leer beter BREESTRAAT121 (t.o. het stadhuis) LEIDEN. Cokein r/2 liter fles Coca-Cola" en „Coke" zijn gedeponeerde merken van The Coca-Cola Company.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12