Getipt. GZB9B Een. goed stuk advies plus een goede keuken vindt u bij de Kastenspecialist 2295r 3395,- hatéma haro sterke stappers voor groeiende stoeiers KLEURIG CHINTZ JASJE, Bij ons kiest u uit meer dan 400 hatéma gordijnen trefzeker de uwe. W. J. Zirkzee b.v. handige magazijnbediende schoondergang5 2 voorbeelden uit ons TotaalProgram Milt Chintz jas met kapuchon en biesjes in vrolijke kleurtjes. Mt. 104(55.-) t/mmt. 164 (85.-). Vanaf I VOUWWANDEN VOUWDEUREN Spelen met ruimteen kleuren. Keuze uit moderne kleuren SHOWROOM LADAN ZONWERING B.V. MOLENSTEEG 21 LEIDEN -TEL. 071-121375 Wie gordijnen koopt, wil veel zien en heeft veel te vragen. Daarom staat bij ons de Hatéma Gordijnkollektor. Die laat meer dan 400 gordijnen zien, in romantisch, klassiek en modern. En vertelt u ook alles over heel belangrijke zaken als breedte, stofsoort, krimp, inploolen en kombinatiemogelijkheden. Tel ons advies daarbij, en u weet zeker dat u de deur uitgaat met gordijnen waar u vele jaren met plezier naar zult kijken! Interieurverzorging Zeemanlaan 22, Leiden Tel. 071-142627 Schoondergang b.v., leverancier en installateur van horeca- en bedrijfskeukeninrichtingen, maakt in de nieuwe huisves ting een verdere gezonde groei door. Daarom is er plaats voor een We zijn op zoek naar een goede kollega. Leeftijd speelt geen rol. Als u vijfenvijftig bent, kunt u rustig solliciteren. U moet wel akkuraat zijn. En het liefst een beetje technische kennis hebben. Wie van plan is om aan te pakken en in een prettig, modern bedrijf wil werken, reageert snel door te bellen naar de direc teur van Schoondergang b.v., tel. (071) 89 93 53 of na kan toortijd (071)89 07 02. voor horeca- en bedrijfskeukeninrichting Huur een passende auto bij: Jill let Motorhuis Autoverhuur Vondellaan 80 Leiden Het bespaart U veel geld!! Nertsdelen bontmantels van f 1298,-, weg ermee 798,-. De laatste BONTMANTELS bonthoeden gaan weg voor zeer lage pak-mee-prijzenü Het Bontpaleis, Hoogstraat 153, Rotterdam-C. Donder dags tot 21 uur geopend. Uitgekiende pasvorm Ingebouwde voetholtesteun De beste leersoorten Extra ventilatie door leren tussenzool Spepele sterke profielzooi maten 23-27 maten 28-31 i alléén-verkoop voor Nederland bij. maten 32-35 I leiden - donkersleeg 13-17 Een keuken is meer dan al leen een gootsteen; een keuken moet functioneel zijn, je moet er prettig in kunnen werken en het oog wil ook wat. Dus wanneer je een keuken gaat kopen heb je gewoon behoefte aan een degelijk stuk advies. En dat is wat u krijgt bij de Kastenspecialist. U kunt met al uw vragen over keukens terecht bij onze keukenadviseurs. Zij weten van de hoed en van de rand. Kwaliteit en keus te over. De Kastenspecialist heeft een zeer uitgebreide kollek- tie keukens. Zowel modern als klassiek, van hout en van ■kunststof. Bovendien kunt u bij ons kiezen uit een rijke hoeveelheid accessoires. Zoals tegels, aanrechtbladen en inbouwapparatuur. Ook de kwaliteit van de keukens mag er zijn. In onze showroom vindt u verschillende topmer ken. Kortom de Kastenspecialist heeft een keu ken voor elke smaak en elke beurs. Uw droomkeuken op papier. Als u vroeger een keuken ging kopen werd de toe komstige indeling even snel op een stukje papier geschetst. Bij de Kastenspecialist gaat dat wel een stuk professioneler. Uw wensen en mogelijk heden worden samengevat in een kompleet plan met tekeningen, maatvoeringen, offerte enz. Prachtige keuken (280 cm breed) in een moderne vormgeving met massief eiken handgrepen. Het fraaie front is van een nieuwe kunststof in linnen struk- tuur en is leverbaar in beige en groen. De prijs is inclusief diverse inbouwappara tuur: een wasemkap, inbouwkookplaat en een 170 1. koelkast met vriesvak. Speciale aanbieding, kompleet slechts f. 2.295,- Ook leverbaar met elektrische oven; dan is de prijs: f. 2.795,- Zodat u weet wat u koopt. Koopjes voor de snelle beslisser! We gaan onze showroom opnieuw indelen. Dat betekent dat er een aantal show room-modellen weg; moeten voor extra lage prijzen. Dit is uw kans op een kwaliteitskeuken voor een bedrag dat u zeker mee zal vallen. Prijzen geldig t/m 14 april 1979. Landhuisstijl keuken met massief eiken front in een fraai reliëf (280 cm. breed). Prijs, inclusief inbouwapparatuur zoals: wasemkap, inbouwkook plaat en-een 170 liter koelkast nu als speciale aanbieding slechts f. 3.395,- Deze keuken staat in onze showroom. Langskomen en even kijken kost u niets! Ook leverbaar met elektrische oven de prijs is dan f. 3.895,- UUI1U1VU1115 31VV111J X. .~J s f Kastenspecialist Kent u ons afhaalsysteem? De mogelijkheid bestaat om deze en onze andere keukens zelf mee te nemen, wat u tientallen guldens scheelt. Vraagt u even naar de .mogelijkheden. Zoeterwoude-Rijndijk. Showroom en afhaalcentrum. Hoge Rijndijk 315. Telefoon 071-899346. Openingstijden, maandag 13.00 -18.00 u. dinsdag t/m vrijdag 9.00 18.00 u. zaterdag 9.00 -17.00 u. donderdag koopavond.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10