IohIoii Nutricia I Zoetermeer zit te springen om produktie medewerkers omdat de vraag naar haar proÉikten steeds toeneemt! BON nutricizl MTS-erE: Ga in de telecommunicatie. PHILIPS Jonge MTS'er I voor de f unktie van applicatie-technicus avondstudie sociologie Daarom heeft NutricialZoetermeer niet zomaar een baantje te bieden maar interessant,verantwoordelijk werk in een boeiend levens- middelenbedrijf. chef telefooncentrale I NS GRO INGENIEURSBUREAU VOOR sondeerders/boorders Voor jonge MTS-ers E hebben we jobs bij Philips Telecommunicatie Nederland (PTN) B.V. in Den Haag, PTN is de Nederlandse verkooporganisatie voor telecommunicatie- apparatuur Dit zijn de jobs: - Projectvoorbereider, Dat is de man die een ontwerp van een telefooncentrale op papier uitwerkt. Hij gebruikt daarbij de hoofdtekening van de opdrachtgever als basis. Typisch werk voor iemand die zich theoretisch in de systemen wil verdiepen. Het gaat hier om 3 jobs voor openbare en bedrijfs telefooncentrales die door computers gestuurd worden. Technisch-commercieel assistent. Deze assistent gaat de projecten technisch voorbereiden op het gebied van teleprocessing. Er lopen een aantal projecten voor grote Nederlandse banken, waarbij de bijkantoren op centrale computers worden aangesloten Ook in deze functie speelt de techniek de hoofdrol. We vragen: - MTS-diploma E - Leeftijd tot en met 25 jaar - Geen militaire verplichtingen (meer). Richt uw sollicitatiebrief aan G. Heijnen Philips Personeelzaken antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven U hoort er dan snel meer van. Sikkens ontwikkelt, produ ceert en verkoopt lakken voor ambachtelijke, indus triële en partikuliere doel einden. Binnen het applicatie- laboratorium is plaats voor een jonge, enthousiaste medewerker. Deze zal wor den belast met applicatie werkzaamheden voor prak tische proefnemingen op huisschildergebied of meu belafwerkingen. Wij zoeken iemand met een opleiding op MTS- niveau (bij voorkeur Nationale Schildersschool en/of een aantal jaren praktische ervaring op applicatiegebied. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan: Sikkens bv, afdeling Personeelszaken, postbus 3, 2170 BA Sassenheim, (01711) 820 87. _l RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN SUBFAKULTEIT SOCIOLOGIE Op 29 maar! en 3 april a.s. zal van 20.00 uur tot 22.00 uur een voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden voor belangstellenden voor de aan de Rijksuniversiteit te Leiden, in de vergaderzaal van het Sociologisch Instituut, Stationsplein 242 (1e verdieping). Dit avondonderwijs wordt speciaal gegeven voor degenen die overdag door werkzaamheden verhinderd zijn het dagonderwijs te volgen. Allen die overwegen deze avondstudie in het komende kursusjaar (beginnend in september a.s.) te gaan volgen kunnen zich op één van deze voorlichtingsavonden oriënteren op de inhoud en opbouw van de avondstudie, de eisen die de subfakulteit aan avondstudenten stelt, en de geboden faciliteiten. De avondstudie voorbereidend op het kandidaatsexamen duurt vier jaar. Een voor avondstudenten bestemd doktoraalprogramma is in opbouw. Er dient op gewezen te worden dat de voor dagstudenten geldende regelingen omtrent aanmelding, plaatsing en inschrijving óók gelden voor avondstudenten. Belangstellenden voor deze voorlichtingsavonden wordt verzocht onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het bureau opleiding* en studiezaken van het Sociologisch Instituut, Stationsplein 242, 2312 AR Leiden. Naam: Adres: heeft belangstelling voor de avondstudie sociologie in Leiden en wenst de voorlichtingsavond van 29 maart a.s. bij te wonen. wenst de voorlichtingsavond van 3 april a.s. bij te wonen. is verhinderd op beide genoemde avonden en verzoekt toezending van een informatiemap en een circulaire m.b.t. inschrijving. wenst informatiestencil over toelating, bij onvoldoende vooropleiding, via het colloquium doctum (mogelijk voor degenen die ouder zijn dan 25 jaar en niet in het bezit van diploma V.W.O. en/of Sociale akademie). Produkten met een bekende klank zoals Chocomel, Nutroma, Elcemel, Olvarit, Bambix en Nutrix. Die vervaardigd worden volgens de modernste produktie-methoden om konstant te voldoen aan de meest kritische kwaliteitseisen. door het volgen van (betaalde) opleidingen aan de Nutricia Er valt veel te vertellen over het werk bij Nutricia en er is veel te zien in zo'n modern bedrijf. Als u onderstaande bon invult, volgt prompt een uitnodiging om eens vrijblijvend een kijkje te komen nemen in Zoetermeer. Kunnen we u tevens volledig in formeren over uw eigen moge lijkheden bij Nutricia.Eventuele reiskosten worden door ons vergoed. n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedings middelenconcern, waarin onder gebracht Nutricia-Nederland, Nutricia-lnternationaal en Nutricia-België. Het concern heeft vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, Diemen, Den Dolder, Etten-Leur, Breda, Athene, Madrid, Bradford (U.K.) en Bornem (België). Er is behoefte aan ambitieuze medewerkers van 18 jaar en ouder met een LTS- of MAVO-opleiding (geheel of gedeeltelijk). De benodigde vakkennis doet u op in de praktijk en via een interne opleiding in bedrijfstijd. Nutricia betaalt vanaf de eerste dag een goed salaris met bijkomende voorzieningen zoals 8°/o vakan tietoeslag, 4 o/o gratifikatie en 21 dagen vakantie per jaar. Tbekomst mogelijkheden Wat u in de toekomst bij Nutricia kunt gaan verdienen, hangt vooral van uzelf af. Het bedrijf biedt voldoende kansen om door te groeien naar hogere funkties, o.a. voor verantwoordelijk werk met toekomstmogelijkheden Ik wil wel eens bij Nutricia komen kijken en praten. Naam: Adres: Woonplaats: Leeftijd: Opleiding: Stuur de bon zonder postzegel naar: Personeelszaken N.V. Nutricia, Antwoordnummer 6, Zoetermeer. Telefoon 079-21 9250, toestel 247. ..J Sikkens ontwikkelt, produceert en verkoopt lakken voor ambachtelijke, industriële en partikuliere doeleinden. Op de telefooncentrale is momenteel de funktie van chef telefooncentrale vakant. Haar/zijn taak zal bestaan uit het leiding geven aan negen telefonistes/ telexistes bij het op korrekte en vlotte wijze tot stand brengen van lokale en interkontinentale ver bindingen, alsmede het ontvangen en uitzenden van telexberichten en tele grammen. Zij/hij heeft tevens de zorg voor het vlot funktio- neren van de buizenpost. Funktie-eisen: MAVO, spreekvaardigheid Frans, Duits, Engels en typediploma. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan Sikkens bv. Postbus 3, 2170 BA Sassenheim, t.a.v. mr. E. Warning, afd. Personeelszaken. L psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Voorgeest is de zwakzinnigenafdeling van Ende geest, gelegen in Oegstgeest. Op korte termijn bestaat er voor die afdeling be hoefte aan een zgn. WACHT- VERPLEEGKUNDIGE voor één wacht per 2 of 4 weken. Plaatsing zal geschieden op het meisjespaviljoen (ongeveer 60 pupillen, in de leeftijd van 23 tot 57 jaar). Salaris en rechtspositie volgens ambtenarenrege- ling. Voor nadere informatie en sollicitatie kan men zich wenden tot het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Nu de winterellende achter de rug is en het voorjaar aan breekt, wordt de vraag naar huizen veel groter. We kunnen daarom weer veel opdrachten gebruiken. Grote vraag is er vooral naar: 1. Woonhuizen tot ca. 150.000,-- 2. Klassieke herenhuizen en luxe, wat grotere nieuwbouw 3.'Half- of geheel vrijstaande bungalows en villa's Uw opdrachten worden door ons deskundig en met volledige inzet uitgevoerd. Geversstraat 63, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: JN. Lancel, makelaar i.o.g. GEOTECHNIEK EN GEODESIE Op ons hoofdkantoor te Leidschendam is bij de buitendienst van de afdeling Bodemonderzoek plaats voor De werkzaamheden bestaan uit het assisteren bij het uitvoeren van boringen en sonderingen in Nederland, op zee en in het buitenland. Vereist: rijbewijs B.C.E LTS-opleiding verdere studie in technische richting strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwprojekten (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wi| onze opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8