JCprimark DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: lOHkMI Academisch Ziekenhuis Leiden SECRETARESSE Esamsarn huishoudelijk medewerkster medewerkster MEDEWERKER IN DE ONDERHOUDSDIENST Vleesthmeesterlijk Voorstel: administratieve medewerker secretaresse CHAUFFEUR laboratorium medewerker m/v administratief medewerkster leraren Biochemisch Laboratorium vak.nr. 9-0631115B Taak: het verrichten van voorkomende schoon- maakwerkzaamheden en incidenteel het ver richten van kantinewerkzaamheden. Vereist: huishoudschool. Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 30 jaar. Salaris: maximaal 2.072,bruto per maand. Nadere informatie omtrent deze funktie wordt verstrekt door de heer B. Sanders, telefoon 071-148333 toestel 2929. Afdeling Centrale Tekstverwerking van de Fakulteit der Rechtsgeleerdheid (hele dagtaak, aanstelling halve dagtaak evt. ook mogelijk) vak.nr. 9-070/1158 Taak: het verrichten van voorkomende type werkzaamheden op moderne tekstverwerkende apparatuur, zoals b.v. op het drietal beeldscherm eenheden van het type IBM systeem 6, waarover de afdeling beschikt. Vereist: ervaring in het werken met een elektri sche schrijfmachine, alsmede een opleiding op tenminste MULO/MAVO-niveau. Ervaring strekt tot aanbeveling. Voor kandidaten die echter niet over deze ervaring beschikken heeft de afdeling een goed (intern) instruktie-systeem. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand. Telefonische informatie over deze funktie kan wor den ingewonnen bij mw. J. G. H. C. Hooijmans- Brittijn, telefoon 071-149641, toestel 217. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Uitgeverij van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman en Ridderveld. Bij het Leidsch Dagblad is plaats voor een Deze medewerker zal met zijn 2 kollega's zorgdragen voor het schoonhouden van de bedrijfsruimten en de terreinen. Niet tot de werkzaamheden behoort het schoonmaken van toiletten en ramen e.d. Hiervoor is een extern schoonmaakbedrijf ingeschakeld. I.v.m. voorkomende chauffeurswerkzaamheden is het bezit van rijbewijs B-E noodzakelijk. Onze gedachten gaan uit naar e i keurige, kollegiale man met verantwoordelijkheidsgevoel. Leeftijd tot 35 jaar. De werktijden, welke in overleg vastgesteld worden, zullen in ieder geval in de normale daguren vallen. Het Leidsch Dagblad B.V. kent geen ploegendiensten. Werken bij een modern bedrijf, zoals het Leidsch Dagblad, betekent: een prettige werksfeer, een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen dagelijks tussen 9 en 12 Schriftelijke sollicitaties aan de heer D. J. Verver Witte Singel 1, 2311 BG Leiden. onder nummer 071-144941. het Leidsch Dagblad B.V., is in het fabriceren van codeer- systemen waaronder de bekende Rotex lettertangen en tapes en de Primak codeer tangen. Primak is vertegenwoordigd met vestigingen in Europa en Amerika, en Primak Holland B.V. is het Europese distributie centrur dat de coördinatie verzorgt met betrekking tot d marketing en distributie van zijn p A. SECRETARESSE/ASSISTENTE van de „Marketing Director" Een ervaren secretaresse/assistente die geheel zelfstandig haar werkzaamheden zal uitvoeren waaronder het notuleren van vergaderingen, het organiseren van „meetings", het con solideren van rapporten, het bijhouden van reisschema's en ander veelzijdig secretaresse werk. B. SECRETARESSE/ASSISTENTE van de „Product Manager" Een ervaren secretaresse/assistente met interesse voor o.a. „creatieve werkzaamheden" met betrekking tot produktont- wikkeling, verpakking en reklame in het algemeen. Voor deze funktie is het noodzakelijk dat de sollicitante in staat is om haar werkzaamheden geheel zelfstandig uit te voeren. Voor beide funkties is een middelbare schoolopleiding met aanvullende secretaresse-opleiding gewenst. Tevens dienen de candidaten de Engelse taal te beheersen in woord en ge schrift terwijl enige kennis van de Duitse en de Franse taal op prijs wordt gesteld. Zij die aan bovengenoemde voorwaarden denken te voldoen en een leeftijd hebben tussen de 25 en 35 jaar kunnen hun schriftelijke sollicitaties in de Engelse taal richten aan de Heer H. Bonnet - Product Manager. PRIMARK HOLLAND B.V. Marsstraat 9-13 2172 CC SASSENHEIM tel. 02522-19007. Vleeschmeester Teekens vraagt voor haar kantoor in Leiden een in het bezit van het MBA-diploma en met enige kantoorervaring. Indien u interesse heeft in een boeiende funktie binnen een prettige werksfeer, kunt u kontakt opnemen met het kantoor te Leiden, Rooseveltstraat 12a, tel. 071-769327 en vragen naar de hr. W. C. de Jong. WiiBlSClMlBifia f BlK.BiSv In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor een t.b.v. de afdeling opleidingen. Ervaring, accuratesse en goede contactuele eigenschappen zijn voor deze functie een ver eiste. Tevens dienen kandidaten in staat te zijn de corres pondentie zelfstandig te verzorgen. DIACONESSENHUIS LEIDEN P. v.d. Aart B.V., bloemenexport vraagt nette voor de bloemenlijn op Duitsland. Aanmelden Nassaulaan 21, Rijnsburg Tel. 01718-22098. Ten behoeve van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerd project be staat bij het laboratorium voor medische microbiologie een vacature voor een vac. nr. 0784.K.65.L.U.K.C10.LD. voor de duur van ongeveer 5 maanden. Taak: het verrichten van virologische/sero- logische reacties. Voor de vervulling van deze functie gaat de voorkeur uit naar een candidaat op M B O.- Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens Rijksregeling. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer drs. G. W. van Gemert, telefoon 071 - 14 83 33. toestel 5328. Aanstelling zal plaatsvinden bij het Acade misch Ziekenhuis Leiden. Schriftelijke sollici- mer, te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken van het Academisch Zieken huis Leiden, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. stichting geestelijke gezondheid zuid-holland vraagt voor haar regionaal buro Noordelijk Zuid-Holland, gevestigd te Leiden, Vondellaan 47, een Zij zal naast de normale burowerkzaamheden, als administratieve kracht werkzaam zijn voor een team (bollenstreek) bestaande uit: 2 psychiaters, 3 sociaal psychiatrische werkers, 1 pedagoog en 1 psycholoog. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefonische kontakten binnen en buiten de stichting, het administratief verwer ken van gegevens, typen van rapporten, brieven en nota's, verzorgen van inkomende en uitgaande korresponden- tie, het bijwonen en notuleren van vergaderingen, archiefwerkzaamheden, centraal buro en streekburo's, terwijl ook de gastvrouw funktie een belangrijke rol speelt. Onze gedachten gaan uit naar iemand met minimaal MAVO/HAVO- of gelijk waardige opleiding, die vlot kan typen en bij voorkeur enige ervaring heeft opge daan in de hulpverlenende sektor. Minimum leeftijd 21 jaar. Salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maksimaal f 2485,79 per maand, eksklusief 8% vakantietoeslag Sekundaire arbeidsvoorwaarden verge lijkbaar met rijksregeling. Inlichtingen kunnen worden ii sollicitatiekommissie, tel. 017 Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie. Postbus 54. 2700 AB Zoetermeer. Christelijke Technische School "KATWIJK' school voor lager technisch- en individueel technisch onderwijs Louise de Colignylaan 2 2220 AA Katwijk ZH Postbus 48 Tel. 01718-13128 Gevraagd voor de nieuwe cursus 79/80 voor een volledige weektaak: a) A.V.O., zo mogelijk met de bevoegdheid Engels of hiervoor studerend. b) Wis- en natuurkunde. c) Elektrotechniek, praktijk en theorie w.o. algemene technieken. d) Schilderen, zo mogelijk met bevoegdheid tekenen. Positief prot. christelijke levensopvatting. Kerkelijk meelevend. Sollicitaties, met uitvoerige Inlichtingen te richten aan het bestuur. Inlichtingen verstrekt de direkteur J. van 't Veld, (privé, tel. 01718-72196). Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn sedert 1882. Misschien een wat ouderwets en degelijk begrip. Nou goed, degelijk zijn we wel, daarom bestaan'we nog, maar ouderwets zijn we niet. Integendeel, we zijn een stel creatieve, kritische - overwegend jonge - mensen die er erg veel plezier in hebben samen allerlei praktijkgerichte publicaties uit te geven. Wij zoeken voor een adjunct-directeur een secretaresse die in staat is haar baas in samenwerking voldoende tegenspel te geven. Zij zal samen met een aardige en vlotte collega algemeen secretariaatswerk doen en het contact met de auteurs onderhouden. Ter assistentie van de secretaresses is een ervaren stenotypiste aanwezig. profielschets Wij denken aan iemand van zo'n 23 jaar die vlot, accuraat en collegiaal kan werken en vooral intelligent kan notuleren. Zij heeft een MMS- of HAVO-diploma, kan goed met een schrijfmachine overweg en stenograferen. Na een inwerkperiode mag zij geheel zelfstandig haar werk indelen en zal zij veel onderweg zijn met haar baas om redactievergaderingen te verslaan. sollicitatie Gegadigden voor deze functie nodigen wij uit hun sollicitatie te zenden aan Samsom Uitgeverij bv, afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn Telefonische informatie is te verkrijgen bij de heer C.W. Fransen (01720) 6 25 04.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20