Een tien voor Winnetou. LÏÏJ verkoop eh onderhoud van amerikaanse auto's a TYPISTE ADMIN. MEDEWERKSTER /Eumpa /Meube, QQÓn. (jtiDHet Motorhuis Europa Meubel: omdat u niet elke dag meubelen koopt! 99,- BIFIT BOONS Speciaalschoenen LUMMUS Bij de tiener kombinatie Winnetou is aan alles gedacht. Door de logische indeling heeft u een maximum aan kamer- en bergruimte. Ruimte voor alle kleren, boeken, spullen en spellen. Onder het speelse bovenbed een 2-deurs kast, een bureaublad, 3 laden en 4 europa meubel opbergschappen. Omdatuniet W Uitvoeri I yrenen struktuur w C- koopt \eikedagmeübiien Alles in één. Handiger kan het niet! koopt Lisse: Heereweg 148-152, tel. 02521 -19005' EUROPA Doorlopend geopend: di. t/m vr. 9.00-18.00 uur -do.koopavond 19.00-21.00 uur. - za. 9.00-17.00 uur. MEUBEL' Regencoat die je eigenlijk gewoon- moet hebben.- Draagt licht en is erg gemakkelijk- in de auto. Van 109,- voor KLEDING Alphen a/d Rijn: Pieter Doelmanstraat 20. Delft: Jacob Gerritpromenade/Burgwal. •"^ouda: Wijdstraat 35-37. Hoogstraat 16-18 Leiden: Breestraat 103-105, Rijswijk: Koopcentrum 'In de Bogaard', Vlaardingen: Veerplein 12 'n Piedro herenschoen in 4 wijdtematen met ingebouwde steun en speciaal voor losse steunzolen. Perfecte pasvorm, vlotte modellen. Utrechtse Veer 15 - Leiden - Telefoon 071-124162 ('s maandags gesloten en tussen de middag van half één tot half twee). TE HUUR: WINKEL Gelegen in buurtwinkel centrum. Effectieve ver koopruimte ca. 40 m2. Voor meer informatie kunt u vrijblijvend kontakt opne men met: Makelaardij o.g.: Van der Plas B.V. Kies een Amerikaan. Het Motorhuis is niet al leen gespecialiseerd in verkoop, maar ook in onderhoud van Amerikaanse auto's. Het Motorhuis kan u volledig informeren over de komfortabele en vooral voordelige Amerikaanse auto's. De werkplaats van Het Motorhuis is volledig inge steld op het onderhoud van Amerikaanse auto's. Bel 071-769313 en maak een afspraak voor aan koop of onderhoud. S er-. "'o MO*0* Vondellaan 80, Leiden, telefoon 071-769313. Uitsluitend Chevrolet, Pontiac, Buick, Oldsmobile en Cadillac. voor onze Afdeling Personeelszaken. Haar werkzaamheden omvatten met name het verzorgen van de korrespondentie betreffende de sollicitanten en de daarmee verband houdende administratie. Ook onderhoudt zij het kontakt met het advertentie bureau en de bedrijfsarts. Tevens zal zij ander, afwis- delend werk op de Afdeling Personeelszaken verrichten. Wij denken aan een jonge vrouw met een middelbare (administratieve) school opleiding en liefst enige kantoorervaring, die in teamverband wil bij dragen tot het juist funktioneren van de LUMMUS NEDERLAND B.V Kalvermarkt 9. 2511 CB Den Haag Telefoon 070-624921 Afdeling Personeels zaken. Goede kennis van de Engelse taal is gewenst. Een 13e maand salaris, reiskostenvergoeding en variabele werktijden, op een kantoor dat in het centrum van Den Haag is gelegen, is wat wij ondermeer te bieden hebben. Belangstelling? Bel dan met Mevrouw R. Leyting (ts. 137) van de afdeling Personeelszaken. Lummus Nederland B V is een In Nederland gevestigd zelfstandig opererend ingenieursbureau binnen een organisatie waarvan het hoofdkantoor m de U S A. zetelt. In de bijna 25 jaar van ons bestaan groeide het personeelsbestand tot meer dan 800 medewerkers. Werkterrein petroleum, petrochemische en chemische industrie. Lummus Nederland B V. maakt deel uit van C-E Lummus. behorende tot de Combustion Engineering groep, met vestigingen over de gehele wereld. ustion j

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22