De nieuwe mode brengt een grote harmonie in stoffen. Stoffen met strukturen in een speels- nonchalante stylering. De kleuren zijn fel en vinden een rustig contrast met écru. Alles is gekoördineerd, en dat betekent grote mogelijk heden vóór kombinaties in stijl, met inspiraties uit de 50-er jaren. Speelse blouson in tweed met tricotgarnering. Keuze uit donegal- of visgraat-tweed. Kleur: beige. Maten 38 t/m 44 129,- Spencervestje, gerste- korrel-gebreid. Kleuren o.m. kobalt Maten S. M. L. 29,- Bloese met struktuur- effekt, met lange mouw. Kleuren écru, wit, rood of kobalt Maten 36 t/m 44 65,- Ruiten rok in doorknoop- model, gevoerd. Kleuren: kobalt/écru of rood/écru. Maten 36 t/m 44 69,- Blazer, lekker ruimvallend, met lange smalle revers. In gebreide of tweed-uit voering. Kleur écru. Maten 36 t/m 42169,- Bloese in struktuur, met korte mouw. Kleuren: écru, kobalt, geel of rood. Maten 36 t/m 44 55,- Overslagrok in linnen- struktuur, gevoerd. Kleur: kobalt. Maten 36 t/m 44 69,- Blouson jack in matlak Kleuren: kobaltblauw of beige. Maten 36 t/m 42 119,- Confetti bloese, voor en achter gerimpeld, lange mouw Kleuren: kobalt, rood of geel. Maten 38 t/m 44 69,- Bandplooi pantalon met steekzak. In o.m. linnen- struktuur. Kleuren: écru, geel, rood of marine Maten 36 t/m 44 69,- Signalement van de details die de nieuwe mode maken Perfekte aksenten. Nieuw zijn de linnen tassen met band afgezet, 'ton-sur-ton' of apart kontrasterend. Met aktuele brede schouderriemen Kleur écru 29,75 Geraffineerde details geven nieuwe allure aan de mode. Zo zijn er kleine, opstaande kraagjes. Licht bloesend is de lijn, met veel platte plooitjes. De schouderlijn is vaak markant Capjes, pillboxjes. bolero's en toques geven, samen met de nieuwe tassen, een vleugje chique Bibi voorjaarshoedjes. Gemaakt van stro, in vele vlotte modelletjes, zoals o.m. ronde pillbox, rolrand, bolero of toque 24,95

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22