onroerendaoea I romeyn bv HUIZENWINKEL ONROERENDGOED onroerendgoed g onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed WAAR KUNT U GELD LENEN jrapthuySbv Grachtenpandje TE KOOP PROPER TE KOOP Van der Voort en Van Beek Dit is geen enkel probleem. Slaat u de krant maar op en u wordt doodgegooid met goedkope en nog goedkopere aanbiedingen. In deze advertenties ziet u ook dikwijls tarieven. U ziet er echter niet bij, hoe u gestraft wordt met boete rente bij vervroegde aflossing. Een geldlening bij Raethuys bv, kunt u te alle tijde boetevrij geheel aflossen - ook gedeeltelijk - u betaalt nl. alleen rente over het door u geleende bedrag. De tarieven liggen lager dan de aanbiedingen die u zo dikwijls ziet. Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel. (01718)—72333/72257 VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING Ten overstaan van J. G. Bergs- ma. notaris ter standplaats Aarlanderveen (gem. Alphen aan den Rijn) zal op donderdag 15 maart, bij inzet, en op don derdag 22 maart 1979, bij af slag. telkens te v.m. 11 uur in het verenigingsgebouw „De Rank" te Nieuwkoop aan het Regthuysplein 17, in het open baar ten verkoop worden aan geboden: Het pand met schuren, erf en grond, staande en gelegen aan het Zuideinde 20 te Nieuwkoop, kad. gemeente Nieuwkoop, sektie E num mer 1370, groot 13 aren en 10 centiaren, (de twee zo merhuisjes op het achtererf zijn van derden en niet onder de verkoop begrepen) Leeg en ontruimd te aanvaar den na betaling kooppennin gen welke voor of uiterlijk op 19 april 1979 moeten zijn voldaan. Bezichtiging dinsdag en don derdagmiddag tussen 14 en 16 Nad. inl. ten kantore van no taris Bergsma, Zuideinde 16, tel. 01725-9206. C9QBCSCSC9CSC9C9C9CSCSCSC9CSCS CSCSCSCSCSCfiCSCSCSClGiCSCS CS 8 8 B 8 B B B 8 B 8 B B B B B 8 B B B B B B B B B B B B B B B B B 8 B 8 B B B B B B B B B B Leiden, Paul Krugerstraat 33/33a Ruime woning nabij het centrum van Leiden, waarvan de parterre verhuurd is. Indeling: entree, woonkamer, toilet, keuken, douche met zitbad, achterplaatsje. 1 e etage: zitkamer, eetkamer annex keuken, douche, toilet, zonnig balkon. 2e etage: twee slaapkamers, berging. Vraagprijs 114.000,- k.k. Leiden, Haagplein 28 Goed onderhouden luxe flat op de tweede etage met vrij uitzicht. Lift, berging en c.v. gas. Indeling: hal met betimmerd plafond, woonkamer, open keuken, zonnebalkon, slaapkamer, badkamer, toilet en afzuigunit. Servicekosten 120,- per maand, incl. c.v. Eigen parkeerplaats en zonnetterras aan het water aanwe zig- Vraagprijs 120.000,- k.k. Leiden, Lage Rijndijk 12 Gedeeltelijk verhuurde tussenwoning aan het water. Indeling: Begane grond, entree, kelderkast, toilet, keuken, 2 kleine slaapkamers, woonkamer en suite. Achterplaats aan het water. 1 e etage: aparte opgang, gang, woonkamer en suite, kleine slaapkamer, balkon, keuken, toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en bergruimte. Vraagprijs 139.000,- k.k. Leiden, Levendaal 187 Goed ondertiouden vooroorlogse tussenwoning. Indeling: gang, gezellige ruime woonkamer ca. 35 m2. open haard, c.v. gas, keuken, plaats, toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, 2e toilet, douche 2e etage: 2 ruime slaaplkamers, berging. Gas-elektra en waterleidingen zijn vernieuwd. Incl. diverse vloerbedekking en stoffering. Vraagprijs 175.000,- k.k. Leiden, De Sitterlaan 66a Hoekbovenwoning met vrij uitzicht gelegen in de Professorenwijk van Leiden. Indeling: vrije opgang met berging voor fietsen, en tree, ruime woonkamer met erker (glas in lood ramen), keuken, toilet, balkon en open haard. 1e etage: 3 slaapkamers allen met vaste wastafel en dakkapel, hobbykamer, douche met aansl. w/a en 2e toilet. 2e etage: zeer grote zolderetage De woonkamer is voorzien van een balkenplafond en het geheel wordt verwarmd door c.v. gas en ther mostaatkranen. Vraagprijs 168.000,- k.k. Leiden, Zaanstraat 65 In een rustige omgeirfng kunnen wij u aanbieden een herenhuis voorzien van c.v. gas met voor- en achter tuin en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, kelderkast, woonkamer, mo derne keuken met diverse apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste was tafel, douche-kamer met vaste wastafel. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel en één met vaste wastafel. Inclusief diverse stoffering en extra's. Vraagprijs 235.000,- k.k. Leiden, Vrouwensteeg 5 Een ruim woon-winkelpand in het koopkrachtige cen trum van Leiden. Indeling: winkelruime met diverse vries- en koelkas ten, toilet, bergruimte, extra kookgelegenheid, bin nenplaatsje. 1e etage: overloop, keuken, douche, toilet, zitkamer, woonkamer. 2e etage: overloop, berging, 3 slaapkamers. Vraagprijs 245.000,- k.k. Leiden, Fuchsiadal 12 Modern herenhuis met blijvend uitzicht (vrij) over Ka- gerplassen. Indeling: entree, toilet met fontein, woonkamer met parket, open keuken. 1e etage: overloop, 4 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met ligbad en tweede toilet. 2e etage: berging, aansluiting w/a, 5e grote slaapka mer met dakkapel en vaste wastafel. Zonnige achtertuin en stenen schuur. Vraagprijs 249.000,- k.k. Leiden, Westlanderwerf 1 Uitstekend onderhouden hoek-herenhuis met c.v. en zonnige achtertuin (z), schuur en stenen berging. Indeling: betimmerde entree met glazen deur, toilet met wastafel, royale living met aan de zijkant vrij uit zicht, moderne open keuken met aansl. w/a en afzui gunit. 1e etage: 2/3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, aansl. w/a. 2e etage: ruime kamer met warm en koudwatervoor- ziening, ramen over de gehele breedte van het huis, berging. Vraagprijs 259.000,- k.k. Leiden, Lange Mare Ruim studentenpand in het centrum van Leiden. Indeling: begane grond: entree, hal, twee ruime ka mers waarvan één met vaste wastafel. 1e etage: twee kamers, toilet, keuken, douche en berging. 2e etage: twee kamers, toilet, keuken. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs: N.O.T.K. Leiderdorp, Resedastraat 25 Modern herenhuis met voor- en achtertuin (zw) en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard, kelderkast, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, balkon. 2e etage: 4e slaapkamer met achter dakkapel en voor lichtkoepel, incl. diverse stoffering en vloerbedekking. Prijs 207.000,- k.k. Leiderdorp, Anna van Saksenstraat 16 Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (z) ca. 15m diep met stenen schuur. Indeling: entree, toilet, kelderkast, keuken, woonka mer met open haard, schoonmetselwerk en granol- wanden, hardhouten ramen door het hele huis. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel. Veel bergruimte, incl. stoffering en vloerbedekking. Het geheel is voorzien van c.v. gas Vraagprijs 228.000,- k.k. Leiderdorp, Mauritssingel 33 Modern herenhuis gelegen aan platsoen met voor- en achtertuin (z) stenen schuur en voorzien van c.v. gas. Indeling: entree, toilet, gezellige woonkamer, mo derne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douche-kamer met 2e ton let. 2e etage: ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onder houd. Koopsom 236.000,- k.k. Oegstgeest, Aert van Neslaan 62 Op goede stand gelegen, ca. 100 m. van winkelcen trum "Lange Voort", modem herenhuis met voor- en achtertuin (z). Carport en berging, voorzien van c.v. gas. Indeling: parterre, hal, toilet, ruime complete woon- eetkeuken met plav. vloer en ingeb. kookplaat, koel kast, afzuigkap, vaatwasmachine, oven met grill 1e etage: grote living, 46 m2, met open haard van schoonmetselwerk. 2e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche. 3e etage: berging en 4e slaapkamer. Algemeen: Deze woning is voorzien van thermopa- ne-beglazing boven, en spouwmuur-isolatie. Vraagprijs 348.000,- k.k. Scheveningen, Seinpostduin 481 Een kamer appartement in Scheveningen (derde bouwlaag). Luxe keuken en luxe badkamer. De flat bevindt zich op loopafstand van het strand. Vraagprijs 139.000,- k.k. Noordwijk aan Zee, Koningin Wilhelminaboule- vard Plan "De Heemborgh" type A2, A3, A4. Pal aan de kust kunnen wij u enkele luxe tweekame rappartementen aanbieden, elk met uitzicht over zee en ondergrondse parkeerplaats. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer, luxe open eikenhouten keuken; ruime slaapkamer, badkamer met douche, ligbad en vaste wastafel. Groot balkon. Oplevering: juli 1979. Vraagprijzen vanaf 285.000,- v.o.n. Hazerswoude-dorp, Breitnerlaan 13 Ontdek de rust in Hazerswoude, even buiten de rand steden tussen Alphen en Leiden. Zeer aantrekkelijk gelegen, uitstekend onderhouden geschakelde Semi-bungalow met carport en berging. Ind. beg. grond: hal met toilet, rond trappenhuis van schoon metselwerk, L-vormige living van 47 m2, open haard, schuifpui naar brede zonnige achtertuin (Z), c.v. gas, thermopane beglazing. Aparte, dichte nieu we, complete eikenhouten keuken van 12 m2. 1e verd.: 5 slaapkamers, waarvan 3 met vaste was tafel, groot zonnebalkon, badkamer met ligbad. 2e verd.: berging. Prijs 398.000,- k.k. ÉS B steenstraat 43lleidenl telefoon 071-140845* b.g.g. 01728-8647 te koop UNIEK HERENHUIS Herenweg 57. ruime voortuin met inrit, achter een gezellige beschutte dorpstuin met schuur en achterom; zeer aparte voorgevel met uitgebouwde hall, zijkamer, woonkamer met serre, toilet, nieuwe eiken woonkeuken, grote kelder, C.V.-olie; 1e verd. 4 grote slaapkamers waarvan 3 met balkon, 2e toilet, badkamer, 2e verd.: grote zolder, ruim uitzicht; spoedig leeg te aanvaarden. Prijs f390.000,-k.k. TE KOOP VAN PARTICULIER Indeling: begane grond: gang, voorkamer, moderne keu ken, plaatsje. Plavuizen vloer over gehele begane grond, binnen en buiten. Eerste verdieping: kamer met open haard en open trap. Tweede verdieping: overloop, toilet met fontijntje, douche met vaste wastafel, donkere kamer voorzien van warm en koud stromend water, slaapkamer met kastenwand. Alle wanden zijn wit gestuct. Vraagprijs 195.000,- Inlichtingen: tel. 071-132149. ALPHEN A/D RIJN Emmalaan 101. Winkel mogelijkheid voor woning met voortuin. Ind.: winkelruimte, 2 kamers, toilet, hal, kelder, keuken en schuur. Opl. in overleg. Vraagprijs 98.000,- k.k. Hugo de Grootstraat 2. Grote bovenwoning. Ind.: hal. woonkamer, toilet, keuken, grote douche, 2 verd.: 4 slaapkamers, hobbyruimte en zolder. Opl.: in overleg. Vraagprijs: 128.000,- k.k. Kopers zijn ons geen courtage verschuldigd. HAZERSWOUDE-Dorp Ambachtsplein 2 Telefoon: 01728-8352 Oegstgeest. Kamphuizenlaan 15. Hoekwoning met voor-, zij- en royale achtertuin, schuur, c.v. gas. Begane grond: woonkamer, keuken, gang. toilet, kelderkast. 1e etage: 3 kamers, douchekamer, balkon. 2e etage: vlie ring. 235.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Arenstein13. Halfvrijstaande wo ning met garage, carport en fietsenhoek. Rustige ligging, blijvend uitzicht, c.v. gas. Incl. enkele roerende goederen. Begane grond: woonkamer met open haard, woonkeu ken en eethoek, vestibule, gang, toilet en kelderkast. 1e et.: 2 kamers, douchekamer, overloop, balkon, veel kastruimte. 2e etage: 1 kamer, zolderberging. 328.000,- k.k. Oegstgeest. Prinses Marijkelaan 2. Hoekhuis met 3 zijden tuin. garage, schuur, c.v. gas. Beg. grond: L-vor mige woonkamer, open keuken, hal, toilet en extra kamer achter de garage. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, over loop, balkon. 2e etage: 2 kamers, overloop, zolderber ging. 340.000,- k.k. Leiden. Mauritsstraat 1Hoekhuis met plaats en schuur. Beg. grond: woonkamer, keuken, gang en toilet. 1e eta ge: 2 kamers, overloop en zolderberging. 75.000,- k.k. Leiden, v. Vollenhovenplein 34.1 a 2 kamerflat op de 3e etage met inpandige berging, c.v. gas. ind.: 1 zeer grote kamer, keuken, douchekamer, hal en toilet. Riant uitzicht. 118.000,- k.k. Leiden. P. J. Blokstraat 4. Hoekwoning met voor- en zijtuin, schuur, c.v. gas. Beg. grond: woonkamer, eetka mer, keuken, douchecel, hal, toilet en kelderkast. 1 e eta ge: 3 kamers, berging. 2e etage: 1 kamer, zolderruimte geschikt voor het maken van een extra kamer. 230.000,- k.k. Leiden, Lage Rijndijk 90c. Gemoderniseerde midden woning met royale achtertuin, c.v. Het pand is geheel gerenoveerd. Begane grond: L-woonkamer met open haard, luxe eiken keuken, hal. toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe badkamer, overloop, balkon. 2e etage: grote zolder berging. 245.000,- k.k. Leiden. Noordeinde 30. Winkel met bovenwoning en achterhuis geheel leeg te aanvaarden. Beg. grond: winkel ca. 40 m2 met daaraan grenzend werkplaats/magazijn ruimte ca, 35 m2, toilei. 1e etage: woonkamer, toilet, gang, balkon, woonkeuken. 2e etage: 3 kamers, badka mer, 3e etage: 2 kamers, berging. 285.000,- k.k. Leiderdorp, Hoofdstraat 143. Middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, c.v.-gas. Begane grond: woonkamer met parketvloer, open keuken, hal met plavuizenvloer, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 ka mers, douchekamer, bergruimte. 2e etage: zolderruimte. 189.000,- k.k. Leiderdorp. Willem de Zwijgerlaan 20. Middenhuis met voor- en zonnige goede aangelegde achtertuin, schuur, c.v. gas. Beg grond: woonkamer, keuken, entree, gang, toilet. 1e etage: 3 kamers, luxe douchekamer, 2e etage: grote zolderruimte, geschikt voor meerdere kamers. Spoedig leeg te aanvaarden. Uitstekend onderhouden. 249.000,- k.k. makelaardij o.g. Oegstgeest, Passage 12 Tel. 071-156952 Lid Makelaars Computer Centrum Zeer luxe schakelvilla met garage en rondom tuin. ind.: exclusieve woonkamer met open haard en vide, luxe keuken met diverse apparatuur, studeer/werkkamer, badkamer met ligbad. 1e et.: 3 grote slaapkamers, 2e badkamer met toilet en douche, CV gas. Vraagprijs 550.000,- k.k. Drontermeerlaan. Zeer mooi herenhuis met garage, voor- en achtertuin op Z, ruime hal met open trap. ruime woonkamer (9x4), grote moderne keuken. 1 e etage: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: 2 grote slaapkamers, CV gas, ged. thermopane, en ramen en deuren van hardhout. Vraagprijs 285.000,- Carneoolstraat. Hoekeengezinswoning met 2 garages en zeer grote tuin op Z. Z-vormige woonkamer met open keuken, 1e et.: 3 slaapkamers, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 290.000,- Damloperwerf. Aan de rand van de wijk gelegen zeer mooie eengezinswoning met carport en grote tuin. Woonkamer met open haard, houten plafond en plavuizen, open keuken met veel extra's, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer, CV gas en geheel thermopane beglazing. Vraagprijs 239.000,- k.k. Leiden, Hoge Rijndijk 66. Zeer groot halfvrijstaand herenhuis. Ind.. woonkamer (7x3.80), slaapkamer (7x3.00m), nieuwe keuken, douche, toilet, grote tuin, 1 e et.: 4 slaapkamers, 2e et.: zolder. Vraagprijs 220.000,- Verbouwde snackbar met complete inventaris en good-will met bovenwoning in centrum stad. Het pand komt geheel leeg. Leiden, Morsweg. Zeer goed gebouwde middenwoning. Ind.' grote woonkamer met exclusief parket, ruime keuken, bijkeuken en hobbykamer, ruime tuin, 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, zolder met zolderkamer. CV gas, open haard. Vraagprijs 170.000,- k.k. Leiden, Gerard Brandstr. Goed verbouwd hoekhuis op goede stand met ruime achtertuin en achterom. Ind.: gang. grote woonkamer, moderne keuken, nieuw toilet, stenen schuur. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e etage: zolder met stahoogte. Vraagprijs 175.000,- k.k. Leiden, Vaartkade 2. Zeer luxe woonhuis aan vaarwater en autovrije straat. Ind.-. grote woonkamer, keuken, zeer luxe badkamer, toilet, bijkeuken, 1 e et.: 2 slaapka mers, 2e et.: 1 slaapkamer, ruime berging. Vraagprijs 169.000,- k.k. Vraag onze nieuwste woninggids Leiden, nabij Prof.wijk. Vooroorlogs hoekhuis met CV gas, voor- en achtertuin. Ind.: ruime woonkamer, nieuw toilet, nieuwe keuken. 1e et.: 2 flinke slaapkamers, ruime nieuwe badkamer, 2e et.: grote zolderkamer. Vraagprijs 167.500,- k.k. Leiden. Magd. Moonsstraat. Goed onderhouden woning met ruime tuin op Z. Ind. ruime woonkamer, complete keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad Vraagprijs 159.000,- Lelden, Raamsteeg. In Oud-Hollandse staat verbouwd wevershuisje Ind ruime woonkamer met granol schoonmetselwerk en balkenplafond, nieuwe mod. open keuken. 1e et.: 2 ruime slaapkamers, nieuwe ruime badkamer. Vraagprijs 155.000,- Leiden, Drie Octoberstraat. Hoekwonin^y»^ - en zij-ingang. Voor- en achter kamer met serre en opansla?^cöK.O -^in- achterhuis met 2 slaapkamers V Vraagprijs 135.000,- Leiden, Drie Octoberstraat 6/6a. Dubbel woonhuis met plaats en cv. Ind voor- en achterkamer, keuken, toilet, douche. 1e etgrote woonkamer met balkon, keuken douche/toilet. 2e et.: 2 gr. en 1 kl. slaapkamers, nieuw gas/licht etc. Vraagprijs 134.000,- Leiden, Morsweg. Ruime bovenwoning. Ind.: gr. woonkamer, studeerkamer, toilet, keuken, groot balkon op Z. 2e et.: gr. luxe badkamer met ligbad, 3 slaapkamers. Vraagprijs bij snelle oplevering 129.000,- Leiden, Mozartstraat. Goed onderhouden 4 kamerflat op 4e et. (top). Ind gang. woonkamer, ruime mod. keuken, ouderslaapkamer, douche, 2 slaapkamers, groot balkon. CV. Prijs 125.000,- Leiden. Vollersgracht. Oude stadswoning met klokgevel en achterplaats. Ind.: gang, voor- en achterkamer, grote keuken, 1e et.: 2 ruime slaapkamers, grote keuken, badkamer met ligbad, 2e etage: zolder met slaapkamer. Prijs n.o.t.k. Wist u dat wij geen advertentie en andere kosten doorberekenen???????? artistiek geheel verbouwd huisje. ln^|^0QT* "^nkamer met open trap, ruime keuken, badkamer, plaatsje. 1 fcï^o.aapkamers (dakkapellen), bergruimte Vraagprijs 115.000,-k.k. Leiden, Prins Hendrikstraat. Zeer mooi verbouwde bovenwoning met verh. bene denwoning. gr. woonkamer, keuken, toilet, luxe douche, 2 slaapkamers. Vraagprijs 110.000,- Leiderdorp, v. Poelgeestlaan. Goed onderhouden hoekhuis met huurgarage en grote tuin op Z. Ind.: ruime hal. gang, toilet, grote woonkamer met granolwanden. moderne open houten keuken met eetbar. 1e etage: overloop, douche. 3 grote slaapkamers, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-gas. boiler Vraagprijs 245.000,- k.k. Leiderdorp, Resedastraat. Degelijk gebouwd hoekherenhuis met 3 zijden tuin. Ind.: grote woonkamer met openslaande deuren naar tuin, grote woonkeuken. 1e etage: grote voorkamer, zijkamer, grote badkamer met ligbad, 2e etage: 1 a 2 slaapkamers. Vraagprijs 225.000,- k.k. Hazerswoude-Rijndijk. Zeer mooie rustig gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind. L-vormige woonkamer ca. 40 m2 met open haard en parket, moderne keuken. 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer, groot dakterras, vaste trap naar 2e etage: zolderkamer en doka, CV gas, boiler, ged. thermopane. Vraagprijs 224.000,- k.k. Koudekerk. Burg. Verheullaan. Mooie tussenwoning met voor- en achtertuin met stenen schuur en achterom. Ind.: woonkamer met parket, keuken. 1e etage: grote werkruimte, vroeger 2 kamers, slaapkamer, grote zolderkamer met dakkapel en berging, CV gas. Vraagprijs 179.000,- k.k. Leiden. Maredijk Vaartkade. Grote vrijwel nieuwe bedrijfsruimte met kantoor etc. aan open vaarwater, voor lange tijd te huur. Ind part. 110 m2 bedrijfsruimte met betonvloer, krachtstroom, 1e et.: 68 m2 bedrijfs/kantoorruimte, 2e et.: idem Huurprijs 22.000,- p.jr. excl. BTW De Huizenwinkel van VAN DER VOORT en VAN BEEK is net als andere winkels een ruimte waar u gewoon kunt binnenlopen, om uw vragen en wensen op tafel te leggen. Niet deftig of dikdoene rig, wel doelmatig. U kunt altijd met vragen en problemen bij ons terecht. Ook op het gebied van verzekeringen, huur en verhuur, hypotheken, financieringen etc. U bent natuurlijk ook een graag geziene gast als we geen zaken kunnen doen. Onze Huizenwin kel is voor vrijblijvende informatie, dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. U kunt ons natuurlijk ook even van te voren bellen om een afspraakje te maken Oude Vest 55 Tel. 121580-140745 LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 30