Rabobank Q ervaren assistent - accountants I r telefoniste/ receptioniste telexistes secretaresse (steno) typistes IO assurantie-adviseur Academisch Ziekenhuis Leiden bewaarders HUSTSN BURCM ziekenverzorgster arbeids/ergotherapeut stichting centrum st.bavo noordwijkerhout hoofd polikliniek administratie secretaresse mnl/vrl Schuitema nv jonge H.E.A.0.-ers (B.E.) A bejaardencentrum In ons bejaardencentrum „RUSTENBORCH,, met 153 bewoners, is op korte termijn plaats voor een FULLTIME Voor het vervullen van deze funktie is enige ervaring vereist. Wij bieden een prettige werksfeer in een modern opgezet huis en een goede honorering, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Overigens is de CAO-Bejaardentehuizen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met bijvoeging van een recente pasfoto - te richten aan de direktie, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Modern progressief scheepvaartbedrijf dat haar activiteiten verricht in internationaal samenwerkingsverband zoekt voor haar binnenkort te openen kantoor te Leiden ervaren Gezien het internationale karakter van onze onderneming is een gedegen kennis van de Engelse taal in woord en geschrift vereist. Wij nodigen u uit uw sollicitatie te richten aan de Manager Europe Middle East Cooporation, p/a postbus 240, 3000 DH Rotterdam. "Stichting bejaardentehuizen Boskoop" Boskoop "het groene hart van Midden-Holland" heeft goede verbindingen met trein en bus en ligt gunstig ten opzichte van de autosnelwegen naar Utrecht, Rotterdam en Den Haag. In Boskoop vindt u naast de prachtige, alom bekende kwekerijen de verzorgingstehuizen voor bejaarden IRENE en DE MENDELHOF Op huize "IRENE" (50 bewoners) zoeken wij EEN RECHTERHAND voor onze adjunct-directrice, die op beide huizen functioneert. Die "rechterhand" is een VERPLEEGKUNDIGE (vr.. minimum leeftijd 35 jaar) met ervaring in de verzorging en begeleiding van de ouder wordende medemens. Daarnaast heeft zij de dagelijkse leiding van het tehuis zowel op het gebied van de verpleging als op het gebied van de huishouding. i het Na deze informatie (zij het niet volledig) onzerzijds verwachten wij gaarne uw schriftelijke reactie (gericht aan bovengenoemde Stichting, p/a Mendelweg 35, 2771 TW BOSKOOP) waarin u ons dan wilt informeren over uw ervaring, oplei ding, leeftijd, referenttos enz. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de direktie, tel. 01727-4440*. Opname 1 van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout zoekt op korte termijn een Opname 1 is een gesloten afdeling voor kliënten, zowel mannen als vrouwen. De afdeling zorgt voor opname, probleem-inventarisatie en eventuele doorverwijzing naar andere hulpverleningsinstanties of vervolgafdelingen. Daarnaast verzorgt deze afdeling kortdurende klinische behandelingen. De werkzaamheden worden verricht door een multi disciplinair team. Het werk van de arbeids/ergotherapeut(e) t.o.v. de kliënt omvat o.a. - observatie - opstellen en uitvoeren van behandelingsplannen - taakgericht bezig laten zijn - aandacht besteden aan samenwerken - bewerken van emotionele aspekten via non-verbale middelen - soms stimuleren van vrijetijdsbesteding. Opleiding op hoger beroepsniveau. Ervaring in de psychiatrie strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: f 2093,25 - f 2881,69 bruto per maand. Gezien de woningsituatie in de regio dienen de kandidaten zelf voor huisvesting zórg te dragen. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Cees Callaars, toestel 2027. Schriftelijke sollicitaties, met liefst uitvoerige informatie, binnen 10 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakature- nummer 79.21.27. ivordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 ^Organisatie ter b i^anün Vmi Polikliniek Cardiologie vac. nr. 321.R.07.09.LD Taak: - toezicht op de werkzaamheden van de Polikliniek Administratie, bestaande uit het voorbereiden en regelen van het polikliniekspreekuur, regelen van aan vullende onderzoeken, verwerken en archiveren van patiëntengegevens en het verrichten van secretariële werkzaam heden; - fungeren als secretaresse van het hoofd van de polikliniek. Gewenst: diploma H.A.V.O. en secretaresse opleiding, leeftijd tenminste 25 jaar, meerjarige ervaring in een secretaresse functie op een ziekenhuisafdeling, leiding gevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. Salaris tot max. 2665 bruto per'maand. Afdeling Revalidatie vac. nr. 190.M.07.09.LD Taak: - administratieve organisatie van het polikliniekspreekuur; - typewerkzaamheden van uiteenlopend karakter; - verzorgen van het medisch secretariaat; - notuleren van besprekingen. De werkzaamheden vinden plaats in overleg met de secretaresse van de Lector. Verlangd: - HAVO-opleiding; - type- en stenodiploma; - enige ervaring met medische terminologie. Salaris max. 2202 bruto per maand. Bij ontwikkeling van de functie is promotie mogelijk. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerwcg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Schuitema n.v. is één van de grootste levens middelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, Massamarkten Famila. Binnen de onderneming vervult de Interne Accountants Dienst een centrale funktie. Deze dienst is o.m. belast met de beoorde ling van de administratieve organisatie en de kontrole op naleving van de administratieve procedures. Zowel voor de standplaats AMERSFOORT als voor de standplaats BODEGRAVEN zoeken wij kontakt met enkele assistent accountants (mnl/vrl), die reeds enkele jaren ervaring hebben opgedaan op een accountantskantoor of een interne accoun tantsafdeling. De funktie houdt in het onder leiding van de kontroleieider opzetten en toepassen van programma's ten behoeve van de kontrole op de diverse bedrijfsonder delen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten in de leeftijd van 24 tot 30 jaar met een middel bare opleiding, aangevuld met MBA of SPD I. Voor de juiste kandidaten liggen er goede ontplooiingsmogelijkheden. Belangstellenden verzoeken wij hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214. De Nationale Investeringsbank NV Onze bank is gespecialiseerd in het verlenen van kredieten op langere termijn aan ondernemingen in vrijwel alle takken van het bedrijfsleven. Voor de uit deze activiteiten voortvloeiende werkzaamheden zoeken wij (m./vr.) Deze nieuwe medewerkers kunnen op grond van hun belangstelling en kwaliteiten worden geplaatst op: één van de financieringsafdelingen, die tot taak hebben bedrijven van advies te dienen ten aanzien van een passende financierings structuur en het arrangeren van hierop afgestemde financieringen. De taak van de nieuwe medewerkers zal aanvankelijk o.m. bestaan uit assistentie bij: het analyseren van fihanciële en bedrijfseconomische gegevens; het voorbereiden en opstellen van kredietvoorstellen; het voorbereiden van besprekingen en correspondentie met relaties. de Accountantsafdeling, welke betrokken is bij het toezicht op de uitvoering van de financieringsovereenkomsten. De nieuwe medewerkers zullen ingeschakeld worden bij het jaarlijks analyseren van door onze cliënten verstrekte financiële gegevens alsmede het controleren van de naleving van de voorwaarden verbonden,aan de kredietverlening. De funktie-ontwikkeling is er op gericht dat ervaren medewerkers de werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid kunnen verrichten. Naast de hierboven vermelde funktiemogelijkheden zijn er in onze organisatie andere aan te wijzen, waarvoor capabele medewerkers, ingeval zich vacatures voordoen, in aanmerking kunnen komen. Belangstellenden kunnen zowel schriftelijk als telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, Carnegieplein 4, 2517 KJ Den Haag. Tel. 070-46 94 64, toestel 218. Het Ministerie van Justitie vraagt voor de Penitentiaire Inrichtingen te Den Haag. Leeftijd: 25-48 jaar. U kunt deelnemen aan de voorlichtingsbijeenkomst op 24 maart 1979 te Den Haag. Reiskosten (2e kl. NS) en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Het kunnen omgaan met mensen in een moeilijke situatie vraagt een zekere algemene ontwikkeling: een MAVO/LTS-opleiding beantwoordt hieraan het meest. Aanvangssalaris: afhankelijk van leeftijd en opleiding max. f2005,- bruto per maand, vermeer derd met een onregelmatigheidstoelage van ongeveer f 150,- netto per maand. Vakantie-uitkering 8%. Na voltooide opleiding is een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f2401,- bruto per maand. Bent u geïnteresseerd, zend dan onderstaande bon op naar het Centraal Wervings- en Opleidings instituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. U krijgt dan van ons een uitnodiging. Heer: Straat: Geb.datum: Brilsterkte: vac. nr. 8-6355/1158 (S.v.p. postcode invullen) wil de voorlichtingsbijeenkomst voor bewaarder op zaterdag 24 r te Den Haag bijwonen. Rabobanken Katwijk a.d. Rijn en Valkenburg (Z.H.) De Rabobanken Katwijk a.d. Rijn en Valkenburg (Z.H.) vragen wegens het vertrek van de huidige functionaris voor spoedige indiensttreding een buitendienst Leeftijd bij voorkeur tussen 23 en 35 jaar. De Rabobank biedt een interessante functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na heden richten aan de directeur van de Rabobank Valkenburg (Z.H.) postbus 11, 2235 ZG Valkenburg (Z.H.). Zijn taak zal zijn: het adviseren van de relaties met betrekking tot hun verzekeringen alsmede het beheren en het, waar mogelijk, uitbouwen van de bestaande verzekerings portefeuilles. Van de kandidaat wordt geëist: - een vooropleiding op middelbaar niveau - het assurantie-B diploma - bereidheid zich te vestigen binnen het werkgebied van de banken - buitendienst ervaring op het gebied van verzekeringen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24