K I westnederland westnederland leidinggevend functionaris buschauffeurs chef werkplaats Brokkenmakers kom je niet alleen op de weg tegen, is't niet? vandicn verzekeringen b.v. 2400 AB etphen een den rijn stationsstraat 21e telefoon 01720-94444* postbus 72 Holding b.v. Boekhoudkundige kracht noomenb.v. MAGAZIJN MEDEWERKER stijl, bimbam. moderne. KLOKKEN VERHEUL jongeman Fotograaf, kom ik nou in de krant? BOOT-LEIDEN B.V. Ook tijdens 't spelevaren wordt u regelmatig opgeschrikt; door'n onver- y laat die uw schip persé tussen boeg, en spiegel wil kruisen. En op de camping wil 't nog wel eens gebeuren dat iemand 't scharen nog niet helemaal onder de knie heeft en uw caravan komt binnen zetten met de zijne. Dat zijn slordige dingen, die geld gaan kosten Daar kun je je maar beter goed tegen verzekeren. Tegen 'n niet al te hoge premie. Met 'n pleziervaartuiqenverzekerinq tegen andermans brokkenmakerij (en tegen uw eigen ongelukjes); met zeer ruime dekking - tot en met inboedel en versleepkosten En met 'n caravanverzekerinq die u zowel op de weg als op camping dekt tegen allerlei risico's Aanrijding, brand, storm, maar ook huur van vervangende woonruimte en vervoer naar huis. Wij zijn 'n onafhankelijk en professioneel verzekerings kantoor en kunnen u dus deskundig advies geven. Ook over andere verzekeringen. Wacht dus niet met uw telefoontje aan ons tot u met de brokken zit. Ik zou graag meer informatie over de plezier Bon vaartuigen- en caravanverzekerinqen ontvangen Naam Straat Plaats-Tel BON Inzenden een: Antwoordnummer 7 -i8400 VB etphen e. d. rijn Een poetzegel plakken Ie plet nodig H Ingenieursbureau voor Project Rationalisatie en Coördinatie zoekt voor spoedige indiensttreding een op M.B.A.-nlveau Deze medewerker zal, met een grote mate van zelfstandigheid, naast de assistentie op de centrale administratie tevens de boekhouding van onze buitenlandse ondernemingen gaan ver zorgen. Wij bieden een prettige en gevarieerd? werkkring op een mo dern kantoor alsmede aantrekkelijke primaire- en sekondaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatiebrieven aan Ingenieursbureau PRC Holding b.v., Kalkovenweg 16, Postbus 146 te Alphen aan den Rijn. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer C. B. van der Geest, tel.: 01720-29301 Wij zoeken voor spoedige indiensttre ding een die, bij gebleken geschiktheid, belast zal worden met de leiding over de af delingen, die 1. de buitendienstmedewerkers on dersteunen 2. de correspondentie verzorgen. Tot zijn coördinerende taak tussen binnen- en buitendienst behoort ook het contact onderhouden met relaties en assuradeuren. Hij werkt dus volledig mee en (bege)- leidt een aantal collega's. Van hem wordt gevraagd een middel bare schoolopleiding en een ruime kennis van en ervaring in het assuran tievak. Hij kan rekenen op een uitstekend salaris en dito secundaire arbeids voorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk te solliciteren en de brief te sturen aan de directie van algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Postbus 262 2300 AG Leiden Tel 071-14 28 riet bespaart U veel geld!! Nertsdelen bontmantels van 1298,-, weg ermee 798,-. De laatste BONTMANTELS bonthoeden gaan weg voor zeer lage pak-mee-prijzenü Het Bontpaleis, Hoogstraat 153, Rotterdam-C. Donder dags tot 21 uur geopend. SARIS AANHANGERS DEGROOTEVINK Vinkweg 3, Leiden klaar Sterwiil u Sj wacht Haarl.str. 123, tel. 121808 B.V. Bouwmaterialenhandel v/h FA. P. FONTEIN ZONEN vraagt Enige bekendheid met het laden en lossen van bouwmaterialen gewenst. Moet ervaring hebben in het berijden van een hef truck. Haarlemmerstraat 86 - IEIDEN In onze HUISDRUKKERIJ maken wij vele soor ten klein drukwerk voor meestal intern ge bruik. Dit gebeurt met behulp van kleinoffset- en lichtdrukapparatuur. Ook hebben we adres seer- en insteekmachines. Voor een handige (leeftijd ±17 jaar) is hier van alles te doen en te leren. Een LTS-opleiding of duidelijk technische be langstelling vormt een goede basis om in de ze afdeling met succes een functie te kunnen vervullen. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Tfilftfnnn f0711 89 99 SR* Westnederland is een modern openbaar streekvervoerbedrijf dat per jaar -voornamelijk in de Randstad- ruim 34 miljoen passagiers vervoert. Dat zijn er bijna 100.000 per dag! En dat aantal groeit nog steeds. Vandaar dat wij voortdurend op zoek zijn naar (met rijbewijs DE) aan wie wij onze gasten in een van onze 435 autobussen volledig kunnen gaan toevertrouwen. Wij vragen nogal wat: groot verantwoordelijkheidsgevoel: sterk servicebewustzijn; onberispelijk gedrag en beschaafde omgangsvormen; uitstekende gezondheid. Wij bieden nogal wat: (na inwerking en opname in het roulatiesysteem) een onregelmatigheidstoeslag van gemiddeld f 275,— per maand en volledige kompensatie van de AOW premie. Daarmee komt het startsalaris van een ongehuwde 21 jarige maar liefst op f 1.455,- netto per maand, (voor een gehuwde 25 jarige zonder kinderen is dat al gauw 1.760,— netto per maand). Daarnaast 8% vakantietoeslag en minimaal 21 vakantiedagen. Bovendien: geheel vrij uniform en volledig en onbeperkt vrij vervoer op al onze buslijnen voor het gezin. Ook voor de kinderen tot hun 19e. Schriftelijke sollicitaties (en vragen om nog meer bijzonderheden) aan: Westnederland, Hoogeveenseweg 7, 2742 AM Waddinxveen, postbus 3, 2770 AA Boskoop, tel. 01727-2105. s H.H. Woonboot-bezitters heeft uw schip ijsschade repareert snel en vakkundig Sumatrastraat 49, tel. 071-123641. GEVRAAGD ERVAREN CHAUFFEUR/ BLOEMENINPAKKER te bevragen D. P. H. Schüffeln Cleyn Duinplein 36 Katwijk, tel. 01718-16597. Westnederland is een modern openbaar streekvervoerbedrijf dat er naar streeft de ruim 34 miljoen passagiers per jaar zo komfortabel mogelijk maar vooral ook veilig te vervoeren. Het is derhalve zaak het wagenpark in optimale konditie te houden. Die taak is toevertrouwd aan groepen vakbekwame monteurs in de diverse vestigingen. Om de werkzaamheden van een dergelijke groep medewerkers efficient te organiseren en te koördineren zoeken wij voor de vestiging Waddinxveen een van ongeveer 35 jaar met MTS autotechniek (of gelijkwaardige opleiding) die uitstekend met zijn mensen kan omgaan en kan bogen op een royale ervaring in een vergelijkbare positie. Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor 25 man personeel, de handhaving van de uitstekende werksfeer, het dagelijks onderhoud van 90 autobussen en het grote onderhoud van een gedeelte van het wagenpark. Daar staat iets tegenover: zijn aanvangsalaris is minimaal 3.011,- en 3.874,- maximaal bruto per maand, (leeftijd en ervaring zijn bepalend). Hij krijgt 8% vakantietoeslag en ten minste 21 vakantiedagen. Zijn premie AOW wordt volledig gekompenseerd en zijn komplete gezin (de kinderen tot hun 19e) reist vrij en onbeperkt op al onze lijndiensten. De heer C. Spaarnaaij geeft u graag nadere inlichtingen. Aan hem richt u ook uw schriftelijke sollicitatie. Overigens: bij de selektieprocedure hoort een psychologisch onderzoek. Westnederland, Hoogeveenseweg 7, 2742 AM Waddinxveen, Postbus 3, 2770 AA Boskoop, tel. 01726-2105. s

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10