Burgwal 2 - Delft Haarlemmerstraat 129 - Leiden Gratis broeksleutelhanger Gratis linnen draagtas „Haal je broek op" Gratis muziek van de Wrangier drive-in show Gratis T- shirts Haal je broek op' Gratis Meat - Loaf poster Morgen kan Leiden z'n broek ophalen Dan openen we onze winkel in vrijetijdskleding. Weer eentje zul je wel denken. Inderdaad, maar dan wel even anders dan je gewend bent. Daar kom je snel genoeg achter. Zoveel merken jeans als je bij ons vindt, vind je nergens. En hoe we ze verkopen is ook 'n verhaal apart. Wij stoppen niemand in een pashoek met het advies "bekijk 't maar". Bij ons ga je uitsluitend de deur uit met 'n broek, overhemd of T-shirt dat zit als gegoten. En eerste klas kwaliteit. Bovendien valt er morgen nog van alles gratis af te halen. Versteegh n,.v,o Tw.lf* Dat wordt n prima sfeertje. Van half twee tot vijf staat de Wrangler drive-in show voor onze deur met uitstekende muziek. Swing mee. I Geen geprop meer in je zakken, je sleutels draag je voortaan aan je broek. Met die zwaar uitgevoerde broeksleutelhanger is dat geen probleem. Watje ook koopt, je krijgt 't mee in een prima kwaliteit linnen draagtas. Ook al weer bedrukt met de afgezakte spijkerbroek. Haal 'm op. Openings grapje voor 'n paar honderd gelukkigen. Een prima T-shirt, bedrukt in zwart en blauw met de inmiddels al bekende afgezakte spijkerbroek. Wees er snel bij. Een hele toer om Meat Loaf in één keer erop te krijgen, maar het is gelukt. We hebben posters voor iedereen. Kom maar halen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 34