Minister bekijkt plan voor station Warmond Warmond kan raadhuis-karwei toch spoedig aanpakken eidse agenda Dit zal niet leiden tot belasting-verhoging BROOD BAKKEN ALS O VEN HEET IS Wethouder over dure verbouwing Oegstgeester raadhuis: VRIJDAG 23 FEBRUARI 1979 OEGSTGEEST - De dure verbouwing van het gemeentehuis in Oegstgeest zal niet leiden tot directe belastingverhogingen voor de inwoners van dit dorp. Wel zul len de financiële mogelijkheden van de gemeente voor de komende jaren er sterk door beperkt worden. De meerja renbegroting geeft echter nog wel de mogelijkheid om enkele op stapel staande plannen uit te voeren. Dit zei wethouder Van Belle van Oegst geest gisteren in de gemeenteraad, in reactie op kritische vragen van raadsle den over de hoge kosten voor de ver bouwing van het gemeentehuis. Met name Van Hazel (CDA) vroeg burge meester en wethouders tijdens de werk zaamheden een wakend oog in het zeil te houden: "Zodat we niet op een gegeven ogenblik voor verrassingen komen te staan met plotselinge nieuwe krediet aanvragen". De totale kosten van de verbouwing en uitbreiding van het gemeentehuis be dragen 6,2 miljoen. Dit zal de gemeente aan rente en afschrijving jaarlijks 450.000 kosten. "Natuurlijk worden deze jaarlijkse lasten op den duur steeds la ger", zei Van Belle de raadsleden, "zodat we op de lange termijn meer financiële armslag krijgen". De wethouder stelde tevens in het vooruit zicht dat de verwachte grondverkopen in de Morsebelpolder voor de nieuw bouwwijk Haaswijk de gemeente in acht jaartijd zo'n 1 mihoen gulden opleveren. Nadat alle politieke partijen aan het begin van deze discussie zich nog weifelend hadden opgesteld, ging de hele gemeen teraad toch akkoord met de raadhuis- bouw-plannen, na de toezegging van de wethouder dat belastingverhogingen als gevolg van dit werk niet zullen plaats vinden. Cultureel centrum De verbouw van de voormalige Leo Kan- nerschool tot een. cultureel centrum waarvoor een bedrag van 330.000 werd geraamd, kreeg eveneens de instem ming van de gemeenteraad. De verbou wing van de zolder van het gebouw, die om reden van brandbeveiligingsmaat regelen eerst was uitgesteld, zal in een volgend raadsvoorstel aan de orde wor den gesteld. Vooral de afdeling K en O Oegstgeest, die in eerste instantie deze ruimte was toe gezegd, had het gemeentebestuur per brief laten weten gedupeerd te worden als de zolder niet verbouwd werd. De PvdA drong er daarom bij monde van voorman Kohlbeck op aan de zolder ruimte alsnog in de restauratie te be trekken. Ook van der Reijden (CDA) meent dat die wens van K en O moet worden gehonoreerd. "Die zestigdui zend gulden die dat kost daar komen we ook wel weer overheen", zo zei hij. Sport Voor de toekomstige bestemming van het terrein van de voormalige rioolwater zuiveringsinstallatie in de Voscuijl is het CDA voorstander er een sportieve functie aan te verlenen. De raad besloot de zestig duizend gulden voor de aan koop van dit terrein ter beschikking te stellen. De PvdA toonde zich voorstander de toe komstige bestemming voorlopig open te houden. Over de eventuele sloop van de gebouwen van de zuiveringsinstallatie, dat volgens het voorstel bijna 600.000,- kost, zal pas worden besloten als de be stemming ervan vaststaat. De gevarenaspecten van de nu leegstaan de zinkbakken voor spelende kinderen, waarop mevrouw Van Vloten (WD) had gewezen, werden door het college niet te hoog aangeslagen. "Die oude zinkbak ken slibben vanzelf dicht", was het ant woord van wethouder Thorn van open bare werken. Vrijdag Fred. Hendrik: Oegstgeest: geen man uit Warmond bij beraad over Trekvaartweg WARMOND/OEGST- GEEST - De gemeente Oegstgeest wil geen af gevaardigde uit hebben bij het gesprek maan dag tussen Oegstgeest en provincie-ambtena ren over een mogelijke afsluiting van de Haar- lemmertrekvaartweg. Dit meldde een teleurgestelde burgemeester De Vreeze gis teravond tijdens de raadsver gadering in Warmond. Ramp... In Warmond is men bevreesd voor veel meer auto's op on der meer de Oranje Nassau- laan, wanneer de Haarlem- mertrekvaartweg geheel voor autoverkeer zou worden af gesloten. Deze vrees werd gis teravond nog eens uitgedrukt door raadslid Timmerman (Progressief Warmond), die sprak over een "gevaarlijke ontwikkeling, die op een ramp voor Warmond zou kunnen uitdraaien". Burgemeester De Vreeze heeft zelf gistermiddag contact ge had met gedeputeerde Diep enhorst, die zich met de door Oegstgeest en Voorhout ge vraagde afsluiting van de Trekvaartweg (ook wel de Leidse Vaart genoemd) bezig houdt. Eerder had de gedepu teerde laten weten voorstan der te zijn van een afsluiting van de weg, die dagelijks door duizenden scholieren per fiets (met name uit de scholen in het Leidse Houtkwartier) wordt bereden. Momenteel is Timmerman (Progr. War mond) ...dit kan een ramp worden.. de weg afgesloten tijdens de schoolspitsuren, maar veel automobilisten overtreden het geldende verbod zelfs op die uren van de dag nog. De Vreeze merkte terzijde op dat een wat intensievere con trole misschien meer effect zou hebben, maar hij gaf ver der aan dat Diepenhorst ook in het gesprek met hem had laten blijken het meest te voelen voor een afsluiting van de Trekvaartweg. De War- mondse burgemeester heeft daarop voorgesteld moge lijkheden te bekijken op dat geen te grote belasting van de Warmondse wegen zal ont staan. Agent Hijzelf noemde als eventuele mogelijkheid een verkeersa gent op de kruising Abt- spoelweg/Kennedylaan in Oegstgeest tijdens de spitsu ren of een verkeerslicht op die kruising dat voor links af slaand verkeer Kennedylaan langer op groen blijft staan dan voor het rechtdoorgaand verkeer (richting Warmond). Van de kant van de provincie is daarna de gemeente Oegst geest gevraagd of Warmond aan het ambtelijk gesprek van aanstaande maandag kan deelnemen. "Een ambtenaar van provinciale Waterstaat belde vanmiddag op en liet weten dat van de kant van de gemeente Oegstgeest geen prijs op onze aanwezigheid gesteld werd", aldus De Vree- DEN HAAG/WARMOND - Uit een nadere studie zal moeten blijken of en zo ja: wanneer er een halte in de Schipholspoorlijn bij de Warmon- derdam gerealiseerd kan worden. Dit heeft minister-Tuijnman van VVD-ers uit Noordwijk, Voor hout, Sassenheim en Warmond, die tijdens een bezoek aan de minister een dergelijke stop plaats in de Schipholspoorlijn hebben bepleit. De aanleg van deze halte zal vol gens de minister afhangen van de mogelijkheden tot inpassing in de dienstregeling van de Neder landse Spoorwegen en van het te verwachten vervoersaanbod. Voorhout-station De aanleg van deze halte zal vol gens de minister afhangen van de mogelijkheden tot inpassing in de dienstregeling van de Neder landse Spoorwegen en van het te verwachten vervoersaanbod. Naast de vraag voor een stopplaats bij de Warmonderdam werd tus sen de minister en de WD-ers uit de zuidelijke Bollenstreek nog gesproken over de al lang be staande wens van Voorhout, om weer een station aan de oude lijn te krijgen. Ook dit verlangen zou Tuijnman in zijn overwegingen betrekken, zegde hij toe. Als argumenten vóór een stop plaats bij de Warmonderdam somden de aanwezige WD- raadsleden Jansen, Dirkse, Joon, Rotteveel Bonjer een redenen op die volgens hun maken dat een Schiphollijn-station hier veel treinreizigers zal trekken. In de eerste plaats loopt er een fietspad van Warmond naar Sas senheim langs de Warmonder dam. Buslijn 50 van de .NZH heeft een halteplaats (evenals buslijn 5 van CN) bij deze plek en buslijn 92 van Nóordwijk en Voorhout naar Lisse en Haarlem zou volgens de WD-ers interes sante vooruitzichten bieden voor een verbinding Noordwijk- Schiphol-Amsterdam. In de ge- dachtengang van de liberalen zou buslijn 88 als aanvoerlijn tijdens de spitsuren kunnen functione- Een verder voordeel biedt de War monderdam omdat er een directe weg naar Voorhout in studie is. Interessant in dit verband is het woongebied (4500 a 5000 inwo ners) tussen Voorhout en de Dam, zo redeneren de WD-ers Binnen een- straal van 2 kilometer wonen thans 25.000 mensen. Over enige jaren zijn dit er 30.000, zo voeren zij verder aan. Binnen 15 minuten reistijd (per bus) wo nen nu 22.500 mensen in de ge meente Noordwijk, zo stelden zij nog. Naar de bollen Daarnaast biedt een Schiphollijn- station bij de Warmonderdam ook mogelijkheden tot interna tionale conferenties in motel Sas senheim en Noordwijk en een be tere verbinding voor het recrea- tieverkeer naar de bollenstreek en het strand. De WD-ers gaven nog ter onder steuning van hun idee bij minis ter Tuynman aan dat de War monderdam op een knooppunt van Rijksweg 44 en de aanslui ting van een van de twee uitval- routes van Warmond, namelijk naar de provinciale weg, door de Bollenstreek ligt. "Ter plaatse wordt de nieuwe spoorlijn over brugd door een brug, vanwaar af men met twee trappen de te ma ken perrons zou kunnen berei ken", aldus de delegatie. Al eerder Bij hoorzittingen van de NS en van commissies die de loop van de Schipholspoorlijn bepaal den, is al eens eerder gevraagd naar stations, hetzij aan de oude, dan wel aan de nieuw te bouwen lijn. Warmond, Voorhout, Noordwijkerhout en Hillegom hebben in de loop der jaren hun stations zien verdwijnen door een noodzakelijke opvoering van de frequentie op de oude lijn. Bij die hoorzittingen werd op de oude lijn niet nader inge gaan. Op vragen uit de bollenstreek en de Haarlemmermeer naar stop plaatsen langs de Schiphol spoorlijn werd categorisch geantwoord dat deze lijn "een hart-op-hart verbinding van Amsterdam naar Den Haag gaat worden", dat er "160 kilometer per uur gereden zal worden en er alleen gestopt wordt bij Schiphol en in Leiden". Verder werd ge steld dat er niet over de belangen van de regio en niet over een tweede spoor lijn Amsterdam- Den Haag-Rotterdam gediscus sieerd zou worden. Dit oude standpunt is volgens de WD-er verlaten. Zij wezen de minister op de toevoeging van haltes in Hoofddorp en Nieuw Vennep. Verder bestaan er nu plannen voor een aantal stations in de Amsterdamse regio. De de legatie voerde verder een uit spraak van Tuijnman aan, gedaan tijdens de opening van het eerste stukje Schiphollijn. Toen zie hij dat er een heroriëntatie zou plaatsvinden met name op de re gio. Gesprek De colleges van burgemeester en wethouders van Voorhout, Sas senheim en Warmond zullen ko mende dinsdag een gesprek heb ben met vertegenwoordigers van de NS. Dit overleg op ambtelijk niveau vloeit voort uit het college programma van de gemeente Warmond, waarin de halte aan de Warmonderdam hoog op de ver langlijst staat. De WD-ers tekenden nog aan dat wat meer overleg met het provin ciaal bestuur in deze fase meer op zijn plaats zou zijn dan de "for mele benadering van de NS", volgende week dinsdag. LEIDEN - Het verkeer over de Schrijversbrug in Leiden is giste ren enige tijd gestremd geweest doordat een rijnaak tussen de brugwanden in het ijs was vast geraakt. Na ongeveer een uur slaagde men erin het schip los te krijgen zodat het zijn weg kon vervolgen en de brug weer kon worden gesloten. WARMOND - Ondanlösombere verwachtingen zal komende donderdag begonnen kunnen vftrden met de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis van Warmond. De gemeenteraad ging gisteravond in meerderheid akkoord met het ver zoek van burgemeester en wethouders om extra geld (73.673 gulden) voor de verbouwing uit te trekken. Woensdagavond zag het er, na een vergadering van de commissie finan ciën, nog niet naar uit dat met de verbouwing al zo snel begonnen worden. De meeste commissieleden gingen toen namelijk niet akkoord met het verzoek om het extra gevraagd geld voor het gemeentehuis beschikbaar te stellen. Meningen verdeeld Ook gisteravond waren de meningen nog verdeeld. Mevrouw Dalhuijsen (progressief Warmond) sprak de vrees uit dat, wanneer de raad het voorstel zou aannemen, er over enige tijd wellicht weer nieuwe wensen zouden komen. "Welke garantie hebben we eigenlijk", dat dit niet weer gebeurt, zo vroeg Dalhuijsen zich af. De WD vond het een vreemde zaak dat er nu weer teruggekomen is op een besluit dat de Warmondse gemeenteraad vorig jaar na lang beraad heeft genomen. De gemeenteraad ging toen uiteindelijk akkoord met de half miljoen gulden extra, die toen nodig bleek voor de verbouwing van het gemeentehuis. "Het maakt het werk, dat we toen hebben gedaan in feite nutteloos", zo verwoordde WD fractievoorzitter Bonjer zijn te leurstelling over het ingediende verzoek van B en W. Burgemeester De Vreeze wees er op dat nu de plotseling ontstane kosten voor een groot deel liggen in de tijdelijke huisvesting van het gemeente- Het gemeentehuis in Wan bestuur in bejaardencentrum Liduina. Deze zijn namelijk honderd pro- hand worden genomen. cent hoger uitgevallen dan oorspronkelijk begroot. Na een schorsing op verzoek van PW-fractievoorzitter Timmerman werd er gestemd. Allereerst over een idee van mevrouw Dalhuijsen. Zij stelde voor om 28.000 gulden van het gevraagde extra bedrag pas later uit te trekken, namelijk de aanschaf van een automatisch draaiende archief- wand. De overgebleven 45.000 gulden zouden volgens Dalhuijsen op het meu bilair en stoffering bespaard moeten worden. Voor dit plan stemde de WD-fractie en de PW-fractie, met uitzondering van PW-wethouder Van der Zalm. Tegen was de CDA-fractie. Dit bracht de stemverhouding op 5 tegen 5. ,o): de uitbreiding en verbouwing kan nu toch komende week al ter PvdA-leden Leiderdorp: eisen stellen aan winkels op plek van oude raadhuis LEIDERDORP - De ledenver gadering van de PvdA-afde- ling in Leiderdorp heeft gis teravond een motie aange nomen om de toekomstige bestemming van het oude raadhuis aan voorwaarden te binden. Volgens de PvdA-leden mag op de plaats van het oude Taad- huis, alleen een winkelcom plex komen als daarvoor een gezonde economische basis aanwezig is. De partijleden zijn bang dat het anders ver pauperend zou kunnen wer ken op cle bestaande winkel voorzieningen in het "oude dorp". In de motie staat verder dat de eventuele "winst" bij de ver koop van het raadhuis moet worden besteed aan andere zaken in het oude gedeelte van Leiderdorp. De gemeente vraagt een bedrag van 850.000 gulden voor het raadhuis, wanneer winkeliers zich daar willen vestigen. PvdA-wethouder Bezemer ver zekerde dat een eventuele winkelconcentratie met de nodige waarborgen zal wor den omgeven. "Afgezien van het CIMK-rapport over win kelvestigingen zal ook de bank die de lening voor het project verstrekt de haal baarheid nagaan. "Wat de besteding van de op brengst betreft wilde de wet houder zich echter niet bin den. "We hebben andere projecten die veel urgenter zijn. Bijvoorbeeld de biblio theek". Onnodige kosten. Het voorstel van burgemeester en wethouders kreeg daarna 5 stemmen vóór en 4 tegen terwijl PW-er Timmerman zich van stemming onthield. "Doordat ik het voorstel toch niet kon tegenhouden heb ik me van stemming onthouden. Er had anders over een maand opnieuw gestemd moeten worden, en dat zou alleen maar onnodige kosten met zich heb ben gebracht", zo verklaarde een teleurgestelde Timmerman. ZOETERWOUDE - "Brood bak ken als de oven heet is", zo vatte in de Zoeterwoudse raad Straver (PZ) gisteravond een voorstel samen van het CDA-raadslid en bakker Van der Geest samen. Het ging om de verdeling van een overgebleven „potje" uit de jaren 1974 en 1975. Volgens B en W zou een bedrag van 120.000 uitgetrokken kunnen worden voor de inrichting van speelstraten. Van der Geest stelde nu voor om van dit bedrag f 10.000 af te nemen en te gebrui ken om Zoeterwoudenaren die bezig zijn met projecten in de derde wereld (zoals bijvoor beeld de rolstoelactie van Theo en Marjolein Verstegen) finan cieel te steunen. Verscheidene raadsleden vonden het geven van geld yoor ontwik kelingshulp echter geen taak voor de gemeente. WD-er Mi- chielsen kwam met het voorstel voor dit doel honderd gulden van de uitkering voor raadsleden af te staan, maar er waren andere raadsleden die dat weer geen oplossing vonden. Na uitvoerige discussie werd beslo ten om het voorstel (er was ook geopperd geld uit te trekken voor restauratie van 't Centrum en voor verbetering van de biblio theekvoorzieningen) nog eens nader te bekijken. In de raads vergadering van maart zal op nieuw een -eventueel gewijzigd - voorstel over de besteding van het overschot worden gedaan. Uitgebreid werd in de raad ook ge discussieerd over het trainings veld van de voetbalvereniging Meerburg. Van der Post (PZ) vroeg zich af of een gras-oefen- veld wel het meest geschikt was. Hoewel Van der Post meende dat er ook binnen de vereniging af- 'T Parlement, Nieuwe Rijn 52, club alleenstaanden, 20 uur; ledenvergade ring PvdA, 20 uur; bingo-avond WSC- Zuid-West, 20 uur. Rapenburg 100, ledenvergadering PPR, 20 uur. Du Rieuschool, Du Rieustraat 3, bingo avond, 20 uur. Pieter Bothstraat, cantine, carnaval Roodenburg, 20 uur. Café Morskwartier, Morsweg 63, recep tie t.g.v. 7 5-jarig-bestaan "Hengelsport", 19-20.30 uur. Gemeentehuis Voorschoten, gemeente raad, 20 uur. Leidse Schouwburg, Mary Dresselhuys, Jo de Meyere e.a. in "Celine", 20.15 uur. LAK-Theater, het Werktheater met "Als de dood", 20.30 uur. Zaterdag Sanders, Levendaal/hoek Korevaar- straat, Antiekmarkt, 9.30-17 uur. Breehuys, swingavond voor middelbare scholieren, 20-24 uur. Binnenstad, carnavalsoptocht van de Hutspotten, 13-14.30 uur. Leidse Schouwburg, "De nacht van de rattenkoning", 20.15 uur. LAK-Theater, show van de clownsgroep de Lakonini's, 20.30 uur. Vrijetijdscentrum, volksdansinstuif, 20 Zondag Middelweg 19c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. LAK-Theater, kindervoorstelling: pop pentheater Josef van de Berg met 't Wonderlijke leven van klein mannetje Pluim", 15 uur; folkconcert, 20.30 uur. Museum v. Volkenkunde, Steenstraat, Indische middag. 14.30 en 15.15 uur. Volkshuis. "Femke", ontmoetingscen trum voor vrouwen, 10.30-13 uur, ma. van 9.30-12.30 uur. Maandag Ontmoetingscentrum, hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Troef, fotografie, yoga, Nederlands, 19.30-21.30 uur; huisvrouwengroep, di. van 9-11.30 uur. Vrijetijdscentrum, yoga, gitaar, t'ai chi, fotografie, Go-club, 20 uur. Leidse Schouwburg, Fons Jansen in "Fons Jansen 5", 20.15 uur. Stadhuis, cie. huisvestingsvraagstuk ken. 20 uur. Speeltuin Maredijk, algemene leden vergadering speeltuinvereniging, 20 Gemeentehuis Wassenaar, cie. techni sche diensten, 19.30 uur. Gemeentehuis, Wassenaar, cie. maat schappelijk welzijn, 20 uur. Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen: Wyk I (Morswegkwar- tier, noord-binnenstad, Noorderkwar tier en Groenoord): J. van Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412; Wijk II (Kooi en Merenwijk): H.A.M.M. Meyer, Stokroos 1. tel. 122113; Wijk III (Waard, Professorenwijk, Tuinstadwijk en zuid binnenstad): J. Stolk, Burggravenlaan 16, tel. 125820; Wyk IV (Zuid-West en Haagwegkwartier): A. Boer, Kennedy laan 46, tel. 310420. Leiderdorp - De weekenddienst wordt waargenomen door J. van de Beek en J. van der Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539. Zaterdag en zondag spreekuur van 12.30-13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest - De weekenddienst van za terdag 10 tot maandag 7 uur vm., wordt waargenomen door J.W. de Haan, Oranjelaan 26. tel. 156505. Voorschoten - B.R. van Beusekom, P. Heynlaan 6, tel. 071-763551 (zaterdag); W. van Dam, Palestrinalaan 29, teL 3960 (zondag). Warmond - A. de Gijzel, Oranje Na- ssaulaan 10, tel. 10834. Apotheken De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 23 febr. tot 2 mrt, door. Apotheek Tot Rulp der Mensch- heid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 071-121060 en Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717-2525. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelyk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men uitslui tend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude Rd. - Ge zondheidscentrum Leiderdorp, Ber kenkade, Leiderdorp, tel. 410131, spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan tel. 4641. Warmond - A. de Gijzel, Orarye Na- ssaulaan 10, Warmond, tel. 01711-10834. Dierenartsen Leiden - De weekenddienst van zater dag 13 tot maandag 9 uur, wordt waarge nomen door G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 071-890405; de week enddienst van zaterdag 12 tot maandag 8 uur, wordt waargenomen door F. van Gooi, Pr. Frederikdreef 14, Katwijk, tel 01718-74781. wijkende meningen op dit punt bestonden, verzekerde wethou der Van der Heijden dat in het vooroverleg met Meerburg was gepleit voor gras. Michielsen betoogde dat Meerburg erg heeft geboft dat de verbete ring van het veld al een oud voor stel is. "Andere verenigingen zit ten ook springen om verbetering van de accommodatie en de f 143.000.- die dat alles moet gaan kosten is niet in overeenstem ming met wat daarover in het beleidsplan staat". Ook Engelkes van het CDA had al een dergelijk bezwaar laten horen. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon; 071-144941. Nabezorging van 18.00 -19.30 u. Zaterdag van 16.00 - 18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement 43,05 Kwartaalabonnement per post 60,90 Jaarabonnement 160,70 Jaarabonnement per post ƒ232.10 Losse nummers 0,60 Abonnementsgelden by voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschry- ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2