UIÏÏJlJtlilUblJtUciNRC 5 fedUTiigappaptementen Heeft U een woning te verkopen? van't hof HUIZENWINKEL jan bentveld interieurverzorging bv TE KOOP IN LEIDEN TE KOOP IN LEIDERDORP TE KOOP IN KOUDEKERK A/D RIJN GOEDHART vastgoed met garage te leiderdorp a#V-'r'2slaap" Van der Voort en Van Beek onroerendgoed goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon 071-13467 T dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlübke uniska parket Houdt u grote opruiming? Een sleuteltje helpt u. KIJFGRACHT. Tussenwoning, ind. kamer, keuken, douche, toilet, 1 e et. slaapkamer, 2e et. zolder. Licht is vernieuwd. Vraagprijs 59.000,- k.k. Haagplein. Luxe 2 kamerflat op de 1e et. ind. vestibule, woonkamer met groot balkon, open keuken, slaap kamer, toilet, berging, douche met wastafel. CV gas. Vraagprijs 119.000.- k.k. Nabij Morsweg. Tussenwoning, ind. hal, voorkamer, achterkamer, uitgebouwde keuken, douche, toilet, tuin op ZW10x4 met houten schuur. 1e et. 3 slaapkamers. Vraagprijs 109.000.- k.k. BACHSTRAAT. Ruime 4 kamerflat op de 4e et. met CV installatie, be staande uit ruime keuken, badkamer alsmede douchegelegenheid, toilet, woonkamer. 3 sip.kamers, met 2 balkons en berging. Vraagprijs 125.000.- k.k. NARMSTRAAT. Tussenwoning, verbouwd in 1976. Ind. gang, woon kamer, zitkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, douche, wastafel, toilet, binnenplaats, slaapkamer, 1e et. overloop, 2 slaapkamers. Het pand verkeerd in goede staat van onder houd. Vraagprijs 119.000.- k.k. HANSENSTRAAT. Hoekwoning verbouwd. Ind.: hal. toilet met was tafel, woonkamer, moderne keuken, badkamer met ligbad en douche, tuin 10x5 met houten schuur. 1 e et. 3 slaapkamers. CV gas. Vraagprijs 129.000.- k.k. HANSENSTRAAT. Dubbel woon huis, b.g. verhuurd. Bovenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: hal, woon kamer, zonnebalkon, open keuken met bar, toilet, voorslp.kamer, 2e et. gang, douche, berging, 3 slaapka mers. In goede staat van onder houd. Vraagprijs 129.000.- k.k. MAGD. MOONSSTRAAT. Dubbel woonhuis b.g. verhuurd, 1e et. aparte opgang, ruime woonkamer, balkon, keuken, toilet douche, 2e et. 2 slaapkamers. Lichtleidingen ver nieuwd. Vraagpriis 129.000.- K.k. SOPHIASTRAAT. Tussenwoning, ind. hal, voor en achterkamer, uitge bouwde keuken, douche, toilet en tuin 3x10. Ie et. 2 slaapkamers, nieuw licht, waterleiding, riool. Prachtig uitzicht over singel. Vraagprijs 124.000.- k.k. MARESINGEL Aan de singel gele gen ruime bovenwoning met fraai uitzicht. Ind. voorkamer, achterka mer, keuken, slaapkamer met bal kon, badk. met ligbad en douche, toilet, 2e et. 3 slaapkamers, geheel gestoft. Vraagprijs 139.000.- C. FRANCKSTRAAT. Riante 4 ka merflat. Luxe afgewerkt op 3e et. ind. gang, woonkamer met balkon op ZO, keuken, badkamer mét lig bad en douche, voorslp.kamer, achterslp.kamer met vele vaste kasten. Prijs n.o.t.k. DEBUSSYSTRAAT. Tussenwo ning gelegen aan een parkje. Ind. voortuin, hal. toilet, kast. woonka mer met tuindeur, uitgebouwde keu ken met eethoek met div. inb. app. tuin op ZO 14x5 met stenen schuur en achterom. 1e et. 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et. vaste trap, zolderkamer. Ind. stoff. Vraagprijs 225.000.- k.k. MAASSTRAAT. Ruime eenge zinswoning in rustige wijk. Ind. voortuin, hal. kast, toilet met wasta fel, woonkamer met tuindeur, ruime keuken, tuin op ZO 12x6 met stenen schuur en achterom. 1 e et. 3 slaap kamers, veel kastruimte, douche met wastafel, 2e et. vaste trap, hob- by-ruimte met dakkapel, zeer ruime slaapkamer met dakkapel, geheel dubbele beglazing, CV gas. Vraagprijs 215.000.- k.k. OUDE VEST. Grachtenpand. Ind. bedrijfsruimte 14x5 met kracht stroom, openslaande deuren, hal, 1e et. gang, woonkamer 12x5, dak terras. keuken, toilet, 2e et. 4 slp.kamers, vele vaste kasten, bad kamer met ligbad, douche, wastafel, 2e toilet, CV gas. Vraagprijs 268.000.- k.k. NIEUWBOUW CENTRUM LEI DEN. Geheel nieuw opgetrokken stadswoning in oude stijl. Afwerking naar eigen smaak, tekeningen zijn op ons kantoor aanwezig. Vraagprijs 159.000.- k.k. MORSWEG. Luxe herenhuis aan het water. Ind. vestibule, gang met garderobekast, toilet met wastafel, woonkamer met open haard en pla vuizen vloer, serre met openslaande tuindeuren keuken met afzuigkap, douche met wastafel, strijkkamer, zonneterras, tuin op Z aan het water gelegen met visterras 30x6, 1e et. overloop met 4 diepe vaste kasten, 2e toilet met wastafel, 4 slaapka mers. waarvan 3 met vaste wastafel en 2 met balkon, doka met wastafel, cv olie, 140 L boiler, nieuwe daken, lichtleidingen. riool. Vraagprijs 295.000.- k.k. HANSENSTRAAT. Geheel ver bouwde hoekwoning. Ind.: gang, voorkamer, badkamer met ligbad en wastafel, toilet met wastafel, gang kast, woonkamer met open haard, uitgebouwde keuken, bijkeuken, 1e et. 2e toilet, badkamer. 3 slp.ka mers, overloop, 2e keuken, 2e et. vaste trap, 2 slaapkamers, riool, licht en water nieuw. Vraagprijs 148.000.- k.k. Nabij centrum Leiden. Hoekwo ning met garage, dubbele opgang, beneden woning leeg te aanvaar den. Ind.: sik., woonk., badk., bij keuken, tuintje. Vraagprijs 99.000,- k.k. TOLLENSTRAAT. Geheel ver bouwde tussenwoning. Ind.: hal, woonk. 9x4 m uitgebouwde keu ken, douche met wastafel, toilet, plaats. 1e etage: 3 slaapk., waar van 2 met dakkapel, zolder over gehele pand. Vraagprijs 119.000,- k.k. Dubbel woonhuis. Beg.gr., is en blijft verhuurd, bovenwoning be staat uit woonk. met parket, slaapk., moderne keuken met bal kon, douche, toilet, kabinet. 2e etage: slaapk. met dakkapel, voorslaapk., keuken, 2e toilet, zol der over gehele pand. In zeer goe de staat van onderhoud. Vraagprijs 126.000,- k.k. APOTHEKERSDIJK. Ruim grachtenpand. Ind. winkelruimte, koelruimte, 2 toiletten, grote keu ken, berging. 1e etage: woonk., aan de voorzijde 3 ruime slaapk. 2e etage: 3 slaapk. enige achter stallig onderhoud. Vraagprijs 219.000,- k.k. Nabij Ac. Ziekenhuis. Geheel gerenoveerd herenhuis. Ind.: voortuin, woonk. 80 m2, moderne keuken, tuin 25x7 m. 1e etage: 4 slaapk., keuken en toilet. 2e etage: 4 slaapk., dakterras 3x7 m, ruime keuken, douche, toilet, cv gas, boiler. Ged. leeg opgeleverd. Bruto huuropbrengst 31.000,- p. )aa' Vraagprijs 359.000,- k-k. NIEUWBOUWPLAN WINKELHOF. Nog 1 hoekwoning met garage. Ind. hal, toilet, woonkamer met open keuken, tuin op NW met stenen schuur en achterom, garage, open trap, 1e et. hal, 2 slp.kamers, bad kamer met douche, wastafel, 2e et. zeer grote slaapkamer. Zeer gunstig i toekomstja woonerf. Vraagprijs OT.OOO.- k.k. SPLINTERLAAN. Tussenwoning, zeer luxe verbouwd en afgewerkt. Ind. voortuin, woonkamer met erker, parket, open haard, tuindeuren, open eiken keuken met div. inb. app. zoals vaatwasmachine. koelkast, oven/grill, koperen afzuigkap, bar, tuin op ZO met stenen schuur en achterom, hal, toilet met wastafel, garderobehoek. 1e et. 3 slaapka mers, veel kastruimte, luxe badka mer met ligbad, douche, wastafel, 2e et. overloop, slaapkamer met dakkapel, veel bergruimte, hobby kamer. CV gas. Hal is afgewerkt met spuitgraniet. Vraagprijs 258.000.- k.k. HOOFDSTRAAT. Boerderij met bedrijfsgebouw. Woongedeelte, ind. showroom, woonkamer, woonkeu ken. bijkeuken, toilet. 1e et. 3 slaap kamers, bedrijfsgebouw ruimte 10x5, ruimte 7x10, hooizolder 8x25 aan Rijn gelegen, erf 25x10. Totaal 1800 m3 inhoud. Vraagprijs 425.000.- k.k. Te huur in Leiderdorp. Repre sentatief kantoorruimte 120 m2 opp. Bestaande uit enkele en gro tere eenheden, keuken, toilet. Ei gen opgang. Huuridee 1600,- p.m. KERKLAAN. Unieke aanbieding. Geheel verbouwde hoekwoning met 3 zijden tuin. Ind. voortuin, hal, kast, toilet, woonkamer met pla vuizen. veel schrootwerk, uitge bouwde keuken, plavuizen, schrootjes plafond, stenen schuur, achteringang, tuin op Z met zijtuin. Ie et. 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, 2e et. vliering. CV gas. Blijvend vrij uit zicht. Hoge hypotheek mogelijk. Vraagprijs 198.000,- lek. EUROPASINGEL. Zeer rustig gele gen woonhuis. Ind. voortuin, woon kamer, keuken, kast, tuin op Z ste nen schuur en achterom, hal, toilet, garderobekast, 1e et. 3 slaapka mers, badkamer met ligbad douche, badgeyser, wastafel, 2e et. zolder kamer met dakkapel, hobbykamer, berging, vliering, CV gas. Het geheel is zeer centraal gelegen Vraagprijs 229.000.- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende' goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3-2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. n de Dwarswatering worden in het plan i 5 kamer-appartementen op eigen grond Op een magnifiek punt a Voorhof 5 luxueuze 3, 4 t gebouwd. De oppervlaktes van de appartementen lopen van 135 tot 155 m2. De terrassen liggen aan de zonzijde. In de living met open haard is een mooie keuken geïntegreerd. Aan toilet en badkamer is veel zorg besteed. Verder bevindt zich in de onderbouw een garage en een berging. Prijzen v.a. f. 298.000,-- all-in. Voor geïntresseerden is een uitvoerige brochure beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: hoffman aktief in huizen, hypotheken en verzekeringenwesthavenplaats 6, 3131 bt vlaardingen, 010.355533' Bel dan met makelaardij van 't Hof. Bij ons gaat de verkoop ook niet van een leien dakje. Toch slagen wij er regelmatig in de bij ons in verkoop gegeven woningen te verkopenzó zelfs dat wij aardig door onze woningvoorraad heen zijn geraakt. B.G.G. 071-124541 TH. H. van Haastrecht. 01720-30323 J. W. van den Bos makelaardij bv rWjl kantoor alphen a/d rijn kantoren in alphen a/d rijn, gouda, 's-gravendeel, vianen en zwolle In verband met de vele geslaagde transakties in de afge lopen weken VRAGEN WIJ THANS MET SPOED TE KOOP Voor vele bij ons ingeschreven kllënten huizen tot ca. 135.000,- Woning met tuin tot ca. 200.000,- Luxere bouw tot 400.000,- Voor wetenschappelijk hoofdmedewerker ruim (half) vrijstaand herenhuis bij voorkeur in Qegst- geest of Leiden, Professoren/Burgemeesterswijk tot ca. 550.000,- Voor meer informatie: Van der Voort en Van Beek HUIZENWINKEL Oude Vest 55 - Tel. 121580-769823 Leiden, Pres. Steynstraat. Tussenhuis met verhuurde bovenwoning 69.- per maand). Ind.: L-vormige woonkamer, nieuwe dou che, toilet, keuken, plaatsje, nieuw gas/water/licht, nieuw gestucte muren. Vraagprijs 79.000.- k.k. Leiden, Groenoordstraat. Hoekhuis met achterom, achterstallig onderhoud. Vraagprijs 98.000.- k.k. Leiden, Prins Hendrik straat. Zeer mooi ver bouwde bovenwoning met verh. benedenwoning, gr. woonk. keuken toilet, luxe douche, 2 slp.kamers. Vraagprijs 110.000.- Leiden, Brandewijns gracht. In dit unieke straatje hebben wij te koop een beknopt artistiek ge heel verbouwd huisje. Ind.: entree, woonkamer met open trap, ruime keuken, badkamer, plaatsje. 1 e eta ge: 2 slaapkamers (dakka pellen), bergruimte. Vraagprijs/ 115.000.-k.k. Leiden, Gortestraat. Ge heel verbouwd wevers huisje, 2 slaapkamers, nieuw gas/water/licht, nieuw gestucte muren. Vraagprijs 119.000.-k.k. Leiden. Vollersgracht. Oude stadswoning met klokgevel en achterplaats. Ind: gang, voor- en achter kamer. grote keuken, 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, grote keuken, badkamer met lig bad. 2e etage: zolder met slaapkamer. Prijs n.o.tk. Leiden. Morsweg. Ruime bovenwoning. Ind.: gr. woonkamer, studeerkamer, toilet, keuken, groot balkon op Z. 2e et.: gr. luxe bad kamer met ligbad, 3 slaap kamers. Vraagprijs bij snelle ople vering 129.000.- Leiden, Drie Octoberstr. Hoekwoning met tuin en zij ingang. Voor- en achter kamer met serre en open slaande deuren naar tuin, achterhuis met 2 slaapka- Vraagprijs 135.000.- Lelden, nabij Diamant plein. Goed verbouwd hoekhuis op goede stand met ruime achtertuin en achterom. Ind.: gang, grote woonkamer, moderne keu ken, nieuw toilet, stenen schuur. 1e etage: 3 slaap kamers, douche. 2e etage: zolder met stahoogte. Vraagprijs 175.000.-k.k. Leiden. Centrum. In Oud- hollandsche staat ver bouwd wevershuisje. Ind.: ruime woonkamer met gra- nol schoonmetselwerk en balkenplafond, nieuwe, mod. open keuken. 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, nieuwe ruime badkamer. Vraagprijs 155.000.- Leiden. Magd. Moons- straat. Goed onderhouden woning met ruime tuin op Z. Ind.: ruime woonkamer, complete keuken, 3 slaap kamers, badkamer met lig bad. Vraagprijs 159.000.- Leiden. Nabij Prof.wijk. Vooroorlogs hoekhuis mét CV gas. voor- en achter tuin. Ind.: ruime woonka mer, nieuw toilet, nieuwe keuken. 1e et.: 2 flinke slaapkamers, mime nieuwe badkamer, 2e et.: grote zol der. Vraagprijs 167.500.-k.k. Leiden. Vaartkade 2. Zeer luxe woonhuis aan vaar water en autovrije straat. Ind.: grote woonkamer, keuken, zeer luxe badka mer, toilet, bijkeuken, 1e et.: 2 slaapkamers, 2e et.: 1 slaapkamer, mime berging. Vraagprijs 169.000.-k.k. ruime keuken, bijkeuken en hobbykamer, mime tuin, 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, zol der met zolderkamer. CV gas, open haard. Vraagprijs 170.000.-k.k. Leiden. Vaartkade 8. Aan vaarwater gelegen zeer luxe woonhuis, grote woon kamer met plavuizen en grenen plafond, e^'-rfsieve open haard. rtAvote hardh. ketfi G\PA) m2, badk?JQSyZ ligbad en waUysn apart toilet. 1e etagT 2 grote slaapkamers met wastafel, en zeer groot dakterras, 2e toilet, 3e eta ge: grote slaapkamer met mime berging c.v. gas. Aanvaarding direct. Vraagprijs 179.000.-k.k. Leiden, Decima^raat. Geheel verbouv^oT\ 'en- huis met 9f/C\Vr ^P W. Vrat Vijs 147.000.- k.k. Leiden. Maredijk Vaart- kade. Grote vrijwel nieuwe bedrijfsruimte met kantoor etc. aan open vaanwater, voor lange tijd te huur. Ind.: part. 110 m2 bedrijfsruimte met betonvloer, kracht stroom, 1e ét.: 68 m2 be drijf s/kantoormimte, 2e et.: idem. Huurprijs 22.000.- p.jr. excl. BTW Leiden. Damloperwerf. Gunstig gelegen nieuw bouwwoning met carport en grote tuin. Ind.: mime woonkamer met houten plafonds, open haard, pla vuizen, open keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e etage: grote zolderkamer, c.v. gas v.z.v. thermopane beglazing. Vraagprijs 239.000.- Leiden. Drie Octoberstr. 6/6a. Dubbel woonhuis met plaats en cv. Ind.: voor- en achterkamer, keuken, toilet, douche, 1e et.: grote woonkamer met balkon, keuken douche/toilet. 2e et.: 2 gr. en 1 kl. slaapka mer, nieuw gas/licht etc. Vraagprijs 134.000.- Leiden, Hoge Rijndijk 66. Zeer groot halfvrijstaand herenhuis. Ind. woonkamer (7x3.80), slaapkamer (7x3.00 m) nieuwe keuken, douche, toilet, grote tuin. 1 e etage: 4 slaapkamers, 2e etage: zolder. Vraagprijs 230.000.-k.k. De Huizenwinkel van VAN DER VOORT en VAN BEEK is net als andere winkels een ruimte waar u gewoon kunt binnenlopen, om uw vragen en wensen op tafel te leggen. Niet deftig of dikdoene rig, wel doelmatig. U kunt altijd met vragen en problemen bij ons terecht. Ook op het gebied van verzekeringen, huur en verhuur, hypotheken, financieringen etc. U bent natuurlijk ook een graag geziene gast als we geen zaken kunnen doen. Onze Huizenwin kel is voor vrijblijvende informatie, dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. U kunt ons natuurlijk ook even van te voren bellen om een afspraakje te maken of vraag in ieder geval ons huizen boekje. Leiden. Praktisch vrij staande semi bungalow met 3 zijden aangelegde grote tuin met veel privacy. Ind.: entree, deur naar ga rage. ruime living met open haard, luxe teakhouten keuken, grote studeer/ slaapkamer, 1e et.: 3 ruime slaapkamers, aparte dou cheruimte, luxe badkamer. Bijzonderheden: veel gra- nol, hardhouten betimme ringen, isolatie etc. Vraagprijs/ 550.000.-k.k. Hazerswoude, Burg. Ver heullaan. Mooie tussen woning met voor- en ach tertuin met stenen schuur en achterorp. Ind.: woon kamer met parket, keuken. 1 e etage: grote werkruimte, vroeger 2 kamers, slaap kamer, grote zolderkamer met dakkapel en berging, c.v. gas. Vraagprijs 179.000.-k.k. Hazerswoude. Zeer mooie rustig gelegen eengezins woning met voor- en ach tertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: L-vormige woonkamer ca. 40 m2 met open haard en parket, zeer luxe. uitgebouwde nieuwe keuken. 1e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, badkamer groot dakterras, 2e etage: zolderkamer en doka, c.v.-gas, boiler. Vraagprijs 224.000.-k.k. Leiderdorp, Reseda straat. Degelijk gebouwd hoekherenhuis met 3 zijden tuin. Ind.: grote woonkamer met openslaande deuren naar tuin, grote woonkeu ken. 1 e etage: grote voor kamer, zijkamer, grote bad kamer met ligbad. 2e etage: 1 2 slaapkamers. Vraagprijs/ 225.000.-k.k. Leiderdorp, v. Poel geestlaan. Goed onder houden hoekhuis met huurgarage en grote tuin op Z. Ind.: ruime hal, gang, toilet, grote woonkamer met granolwanden, moderne open houten keuken met eetbar, 1 e etage: overloop, douche, 3 grote slaapka mers, 2e etage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-gas, boiler. Vraagprijs 245.000.- k.k. Oüde Vest 55 Tel. 121580- 140745 LEIDEN In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 30