Vul eens twee kolommen meer in op uw Lotto-formulier. Ook sprinters kansloos bij WK in Inzeil 42» WANT U BETAALT MOOI MINDER VOOR MÉÉR MOOIS. Hoogervorst bezorgt Landwer op valreep deling tegen EKL v19.- v 29.- 14.- Dat betekent twee extra kansen op f500.000,-. HART Vriesekoop niet bij de eerste zestien DINSDAG 13 FEBRUARI 1979 M M PI HF ADVERTENTIE Q Twee kolommen extra kosten maarf 1,50 meer. Voor vier kolommen betaalt u dus f 3,- plus f 0,25 administratiekosten. Als dat geen gokje waard is. INZELL (ANP) - Aan het tiende toernooi om de wereldkampioenschappen sprint op de schaats, dat het komende weekeinde in Inzeil wordt gehouden, nemen 64 deelnemers deel - 33 heren en 31 dames - uit negentien landen. Bij de heren zijn behalve de Ameri kaanse alleskunner Eric Heiden, die de titel in 1977 en 1978 ver overde, de Canadees Gaetar Boucher, de Noor Fröde Rón- ning, de Zweed Johan Granath en Evgeny Koelikov, Sergej Klebnikov en Anatoli Medenni- kov uit de Sowjet-Unie favoriet. Ook Heidens landgenoot Peter Muller behoort tot de kansheb bers. Bij de dames is niemand, zoals Hei den bij de heren, uitgesproken favoriet voor de titel. Gezien de prestaties in het voorseizoen zullen vermoedelijk de titelver dedigster Ljoebov Sadsjikova, Tatjana Averina, beiden uit de Sowel-Unie, de Amerikaanse Beth Heiden, Sylvia Burka uit Canada en mogelijk ook de aan een come-back bezig zijnde Westduitse Monika Holzner hoge ogen gaan gooien. Het Nederlandse contingent, be staande uit Miel Govaert, Bert de Jong, Lieuwe de Boer, Jan van de Roemer bij de heren en Haitske Valentijn, Sijtje van der Lende, Ina Steenbruggen en Sophie Sportpaleis Ahoy' Rotterdam Reserveer zaterdagavond 24 maart voor de Westenbroek bij de dames, zal waarschijnlijk niet in de top van de klassementen vertegenwoor digd zijn. Het deelnemersveld voor Inzeil ziet er als volgt uit: Heren: Colin Coates (Aus), Tsjao Wei Tsjang (China), Steffen Döring (Odl), Pertti Niitylae (Fin), Em manuel Michon (Fra), Simon Grenshaw (Gbr), Giovanni Paga- nin (Ita), Kazuaki Ichimura (Jap), Gaetan Boucher (Can), Miel Go vaert, Lieuwe de Boer, Bert de Jong, Jan van de Roemer (allen Ned), Frode Rönning, Kay-Arne Engelstad, Terje Andersen, Jarle Pedersen (allen Noo), Jan Jozwik (Pol), Vasile Coros (Roe), Jan- Ake Carlberg, Peter Eriksson, Johan Granath, Olof Granath (allen Zwe), Joeng Ha Lee (ZKo- rea), Evgeny Koelikov, Sergej Khlebnikov, Anatoli Medenni- kov (allen Sov), Eric Heiden, Dan Immerfall, Peter Müller, Tom Plant (allen VS). Stefan Panzer en Hubert Hirschbichler (beiden Wdl). dames: Wang Li Mei (China), Christa Ro- thenburger. Sylvia Albrecht (beiden Odl), Pirje Hyvaerinnen (Fin), Kim Ferran (GBr), Makiko Nagaya, Yuko Ota (beiden Ja pan), Sylvia Burka, Pat Durnin, Cathy Vogt, Brenda Webster (al len Can), Haitske Valentijn, Sop hie Westenbroek, Sijtje van der Lende, Ina Steenbruggen (allen Ned), Björg-Eva Jensen, Ann- Marie Tollefsen (beiden Noo), Erwina Rys, Eva Bialkovska (Pol), Sylvia Filipsson, Ann-Sofie Jarnström (beiden Zwe), Silvia Brunner, Dolores Lier (beiden Zwe), Nam Soon Lee (ZKorea). Ljoebov Sadsjikova, Tatjana Averina (beiden Sow), Beth Hei den, Kim Kostron. Leah Müller- Poulos, Cindy Seikkula (allen VS) en Monika Holzner (Wdl). De lijst van de wereldkampioenen op de sprint ziet er als volgt uit (heren eerst): 1970 West Allis: Valeri Moeratov (Sow), Loedmilla Titova (Sow), 1971 Inzeil: Erhard Keiler (Wdl), Ruth Schleiermacher (Odl), 1972 Eskilstuna: Leo Linkovesi (Fin), Monika Pflug (Wdl), 1973 Oslo: Valeri Moeratov (Sow), Sheila Young (VS), 1974 Innsbruck: Per Björang (Noo), Leah Poulos (VS), 1975 Gotenburg: Alexander Saf- ronov (Sow), Sheila Young (VS), 1976 Berlijn: Johan Granath (Zwe), Sheila Young (VS). 1977: Alkmaar: Eric Heiden (VS), Syl via Burka (Can), 1978 Lake Pla cid: Eric Heiden (VS), Ljoebov Sadsjikova (Sow). 5*. Miel Govaert is de kopma in Inzeil deelneemt aan de iü< de Nederlanders niet. i van de heren-sprintploeg die dit weekeinde reldkampioensehappen. Erg veel kans maken HASTINGS (ANP) - De internatio nale tafeltennisfederatie (ITTF) heeft gisteren na de open kam pioenschappen van Wales een nieuwe wereldranglijst opge steld, die tevens een vingerwij zing inhoudt voor de plaatsings lijst voor de komende wereld kampioenschappen die van 29 april tot en met 6 mei in Pyon gyang worden gehouden. Op grond van het feit dat zij dit sei zoen aan geen enkel buitenlands evenement deelnam, komt Betti- ne Vriesekoop nog steeds niet voor bij de beste zestien speel sters van de wereld. De topposi ties worden ingenomen door Aziatische spelers en speelsters. De wereldranglijst bij de dames is: 1. Pak Yung Sun (Nkr), 2. Chang Li (Chi), 3. Ge Chinai (Chi), 4. Chang Le Ying (Chi), 5. Tung Ling (Chi), 6. Jill Hammersley (Gbr), 7. Ju dith Magos (Hon), 8. Yang Ying (Chi), 9. Ann-Christin Hellman (Zwe), 10. Kawahigashi (Jap), 11. Ro Sung Yook (Nkr), 12. Szusza Olah (Hon), 13. Gabriella Szabo (Hon), 14. Ilona Uhlikova (Tsj), 15. Pak Yong Ok (Nkr), 16. Maria Alexandru (Roe). De lijst bij de heren is: 1. Guo Yu Hua (Chi), 2. Liang Ge- liang (Chi), 3. Gabor Gergely (Hon), 4. Tibor Klampar (Hon), 5. Huang Liang (Chi), 6. Li Chen Sji (Chi), 7. Milan Orlowski (Tsj), 8. Desmond Douglas (Gbr), 9. Norio Takasjima (Jap), 10. Sji Csji Hao (Chi), 11. Stellan Bengtsson (Zwe), 12. Istvan Jonyer (Hon), 13. Dragutin Surbek (Joe), 14. Jacques Secretin (Fra), 15. Lu Chi Wei (Chi), 16. Peter Stellwag (Wdl). Bokstitel voor DTS-er Abspoel DEN HAAG - Rob Abspoel, lid van de Leidse boksvereniging DTS, mag zich sinds gisteravond ju nioren B-kampioen van Zuid- Holland noemen in de zwaarwel- terklasse. In het Haagse Amicitia moest de Leidenaar, als enige deelnemer uit zijn vereniging, een prestatiepartij boksen tegen de geroutineerder Amsterdam mer Portenge. Hoewel Abspoel op punten verloor, werd hij door de jury toch een waardig kampioen bevonden. Ook een ander DTS-lid was gister avond succesvol. A-klasser Chris Lantrok won zijn kwartfinale- partij tegen de Rotterdammer John van de IJssel en plaatste zich daardoor voor de halve eind strijd. Boffers. Effen pilot shirt in diverse mode kleuren met twee borstzakken en epauletten. Mt. 116 (14.-) t/m mt. 176 (19) Va- V-hals spencer in fantasiesteek. 100% Acryl. In terra, bordeaux en groen. Mt. 116(19.-) t/m mt. 176 (26.50). V.a. Bandplooibroek met rechte pijp in fijn cord. 100% Katoen. In roest, beige, honing en bordeaux. Mt. 92 (19.-) t/m mt. 170 (32.-). Tuinbroek in fijne rib met band- plooien. In de kleu ren rood, kobalt. KATWIJK - Het zaalvoetbalteam van Landwer heeft de inhaal wedstrijd tegen EKL niet win nend kunnen beëindigen. De Sassenheimse formatie kwam niet verder dan een 3-3 deling Dames Leiden laatste kans LEIDEN - De dames zaalhockeys- ters van Leiden krijgen aan staande zondag in Rotterdam hun laatste kans om degradatie uit de 2de klasse nog te ontlopen. Noordwijk, dat zaterdag van de derde degradatiekandidaat Te Werve met 4-1 won, zal zeker zijn plaats behouden. Te Werve, dat ook nog eens met 2-1 van Leiden verloor is hierdoor gedegradeerd. De Leidse dames mogen zich van de competitieleider nog niet vei lig voelen, daar voor hen tegen een nog onbekende tegenstander uit een andere poule, een beslis singswedstrijd is vastgesteld. De andere Leidse tweedeklasser, kampioen Roomburg, zal zater dag aantreden in een promotie wedstrijd voor de le klas. Ook zijn tegenstander is nog niet be kend. waardoor een plaats bij de bo venste drie van de ranglijst vrij wel onmogelijk is geworden. Landwer was zonder de waterdra gers Hennie Zoet en Ruud van der Voort naar de Cleijn Duin sporthal gereisd. Aanvankelijk liet het zich aanzien dat de Sas- senheimers dat gemis gemakke lijk konden verdragen want de eerste aanval leverde al een doel punt op. Een schuiver van Piet Hoogervorst werd door EKL- doelman Cees van der Steen ver keerd beoordeeld (0-1). EKL probeerde nadien van alles om de achterstand weg te werken maar ging dermate doorzichtig te werk dat alle EKL-pogingen door Landwer werden verijdeld. Vlak voor de doelwisseling zette Piet Hoogervorst de bezoekers zelfs op een 0-2 voorsprong. Pas in de tweede helft kwam de thuisploeg tot aanvaardbaar spel. De spitsen Ronald van der Pot en Frans Sjardijn gingen zich wat meer roeren en door de inbreng van dit tweetal scoorde (Van der Pot scoorde tweemaal terwijl Sjardijn tot één treffer kwam) nam EKL een 3-2 voorsprong. Landwer leek toen uitgeblust maar Piet Hoogervorst wenste niet met een nederlaag genoegen te nemen. Door zijn (derde) doel punt nam Landwer op de valreep nog een punt mee naar Sassen- heim. goud en bruin. Mt. 128 (29.-) t/m mt. 167(39.-). Sweatshirt met ronde hals en kontrastschouderstukken. 100% Katoen. In havanna, goud, groen enrood. Mt. 116 (17.-) t/m mt. 176(22.-). V.a.- Westernjeans (blue denim) met rechte pijp. 100% Katoen. Mt. 104 (14.-) t/m mt. 170 (25.-). PEEK CLOPPENBURG. GEWELDIGE MODE,GEZELLIGE SFEER. Katoenen jurkje met frisse Eronder katoenen ruiten. In rood en kobalt. T-shirt. Mt. 92 (5.-) Mt. 104 (29.-) t/m mt. 146 t/m mt. 164 (8.-). (39,).V.a.2Q V.a.g

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 11